پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • لیدی گاگا و جنجالی ترین رفتارهای غیرعادی

  مجموعه : جدیدترین اخبار مشاهیر

  لیدی گاگا و جنجالی ترین رفتارهای غیرعادی

  لیدی گاگا خواننده مشهور آمریکایی، همیشه به خاطر طرز لباس پوشیدن و رفتارهای غیرعادی اش مورد توجه رسانه ها بوده است. گاهی اوقات واقعا رفتارهایش هیچ گونه توضیح و توجیهی ندارند. آیا کسی هم هست که نام لیدی گاگا را نشنیده باشد؟ این ستاره موسیقی پاپ، در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین چهره های جهان است. شاید شما از ظاهر و رفتارهای او خوش تان نیاید اما شکی نیست که او در حرفه خودش و موسیقی پاپ، خلاقیت بسزایی دارد. او می داند که چگونه یادش را برای همیشه در خاطر مردم جا کند.

   

  به گزارش نیک شو، از صدا گرفته تا لباسهایی که میپوشد و شوهایی که اجرا میکند، همه و همه متفاوت از دیگران است و همین او را تبدیل به ستاره ای منحصر بفرد در سطح جهانی کرده است. اما میان تمام آن لحظات که او در حال هنرنمایی است، لحظاتی وجود دارد که ما آن را جنجالی ترین لحظات لیدی گاگا میخوانیم. در واقع مواردی که در ادامه مطلب عنوان کرده ایم، کارهایی است که لیدی گاگا در طول سالهای مختلف انجام داده و جنجالی را در اینترنت و شبکه های اجتماعی به راه انداخته است.

   

  وقتی که او لباسی از گوشت به تن کرد

  لیدی گاگا در دنیای مد، به یکی از خوش پوش ترین ها شهرت دارد. ما نمی دانیم که او چگونه این کار را انجام می دهد اما گویا زمانی که صحبت از مد و لباس می شود، خلاقیت او سر به فلک می کشد. در واقع او یکی از ستاره هایی است که با لباس اش بیشترین ارتباط را با مردم برقرار می کند. به عنوان مثال ما هیچوقت لباس دوخته شده از گوشت او را که در مراسم موسیقی اوارد MTV به تن کرد، فراموش نمی کنیم.

  لیدی گاگا و جنجالی ترین رفتارهای غیرعادی

  زمانی که او با بیانسه هم صدا شد

  اگر بخواهیم نام ستاره ای را که در دنیای موسیقی مستقل است و به ندرت با دیگر ستاره ها می خواند نام ببریم، مطمئنا آن فرد بیانسه خواهد بود. اگر چه او در ابتدا تنها نبود اما حال به خوبی میداند که چگونه نام خودش را از دیگران متمایز کند. او معمولا با خواننده دیگری همکاری نمیکند اما گویا این بار نتوانست در مقابل لیدی گاگا مقاومت کند. زمانیکه لیدی گاگا از او خواست تا در موزیک ویدیوش با نام «تلفن» حضور یابد، بیانسه با روی خوش آن را پذیرفت. در این کلیپ بیانسه در حالی که ساندویچی به دست اش است و رانندگی می کند، به لیدی گاگا زل زده است که این اجرا یکی از بحث برانگیزترین ها در زمان خود بود.

  لیدی گاگا و جنجالی ترین رفتارهای غیرعادی

  وقتی او لباسی از کرمیت قورباغه به تن کرد

  واقعا چگونه به ذهن لیدی گاگا رسیده که لباسی از ده ها کرمیت، شخصیتی عروسکی در قالب قورباغه، به تن کند. شاید که او می خواسته با این کارش دیگران را به وجد آورد. اما فرقی نمیکند که او این لباس را در کجا پوشیده باشد، مراسم گرمی، موزیک اوارد یا شو تلویزیونی، در هر شرایطی این لباس آنقدر خاص است که در میان مردم جنجال برانگیز شود.

  لیدی گاگا و جنجالی ترین رفتارهای غیرعادی

  زمانی که او برنده بهترین هنرمند سال 2009 شد

  پوشیدن لباسی که در برخی قسمت هایش توری باشد، زیباست. اما لیدی گاگا پا را فراتر گذاشته و کل اندامش را، از سر گرفته تا نوک پا، با تور پوشاند. در سال 2009، زمانی که لیدی گاگا برای گرفتن جایزه اش به عنوان بهترین خواننده تازه وارد در مراسم موزیک اوارد MTV به روی صحنه رفت، با لباسی که حتی صورت اش را نیز پوشانده بود، تعجب همگان را برانگیخت. حتی امینم هم که می خواسته جایزه او را تقدیم اش کند، از تعجب چشم هایش گرد شده بود. بله! لیدی گاگا ستاره ای است که همیشه ما را سورپرایز می کند.

  لیدی گاگا و جنجالی ترین رفتارهای غیرعادی

  زمانی که ملکه الیزابت را ملاقات کرد

  هنگامیکه ستاره ای تصمیم میگیرد در مراسمی به روی صحنه رود که ملکه الیزابت تماشاچی آن است، انتظار ما این است که بهترین اجرای خود را داشته باشد. اما اگر طرف صحبت ما لیدی گاگا باشد چطور؟ در سال 2009، زمانی که لیدی گاگا در مقابل ملکه الیزابت به روی صحنه رفت، نه تنها بهترین لباس خود را به تن نکرد بلکه با رفتارهای عجیب و غریب خود خاطره ای فراموش نشدی را در ذهن ملکه الیزابت ساخت. او در نهایت ملکه الیزابت را از نزدیک ملاقات کرد و به او دست داد که این صحنه یکی از جنجالی ترین لحظات آن روز بود.

  لیدی گاگا و جنجالی ترین رفتارهای غیرعادی

  وقتی که او 1000 دلار برای پیتزا پول داد

  شاید فکر کنید که لیدی گاگا برای مردم یا حتی طرفدارانش ارزش قائل نیست اما دقیقا برعکس است. در واقع، او زندگی را دوست دارد و در موقعیت های مدام آن را ثابت کرده است. به عنوان مثال زمانی که او دومین آلبوم خود را با نام « The Fame Monster» روانه بازار کرد، مردم درپشت درها ساعت ها منتظر لیدی گاگا بودند تا بیاید و آلبوم را برایشان امضا کند. لیدی گاگا نیز متوجه صبر و خستگی مردم شد و تصمیم گرفت که برای تمام شان پیتزا بخرد و همین موضوع ثابت کرد که او چقدر برای طرفدارانش ارزش قائل است.

  لیدی گاگا و جنجالی ترین رفتارهای غیرعادی

  زمانی که او کلاهی پر از سوسک به سر کرد

  عکس العمل شما زمانی که میشنوید لیدی گاگا کلاهی پر از سوسک های واقعی به سر کرده، چیست؟ احتمالا لباسی از گوشت یا عروسک او را راضی نکرد، به همین دلیل تصمیم گرفت چنین لباسی به تن کند. به راستی چرا لیدی گاگا این کار را کرده است؟

  لیدی گاگا و جنجالی ترین رفتارهای غیرعادی

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است

  نظرتان را بنویسید

 • مطالب پربازدید
 •