پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • چطور در قرار ملاقات عاشقانه پیروز میدان باشیم؟

  مجموعه : نکات انتخاب همسر

  چطور در قرار ملاقات عاشقانه پیروز میدان باشیم؟

  رفتن سر قرار ملاقات عاشقانه کلی استرس دارد، این که چطور رفتار کنیم تا طرف مقابل نسبت به ما علاقه و رضایت نشان دهد بسیار مهم است. به هر حال هر یک از ما در زندگی به نوعی گرفتار این قرار های ملاقات هستیم. سوال اینجاست که چگونه مي توانیم پیروز ميدان باشیم؟

   

  آیا می بایست خوبی هایمان را در حد مبالغه بالا ببریم و یا صرفا حقیقت را باز گو کنیم؟ چه چیزهایی برنده و بازنده را مشخص مي کنند؟

  چطور در قرار ملاقات عاشقانه پیروز میدان باشیم؟

  در این قسمت {{قانون هایی}} را برای پیروزی در دنیای قرار و ملاقات به شما آموزش مي دهیم. هر کدام از آنها را که تصور مي کنیــد برای شما کارساز واقع خواهند شد را انتخاب کنیــد:

   

  ««« قرار نگذاشتن خیلی بهتر از باختن در قرارهای ملاقات است.

   

  ««« در آنها شک ایجاد کنیــد و هیچ گاه به طور قطعی نظر مثبت خود را به زبان نیاوریــد. مردها عاشق بازی های تعقیب و گریز هستند پس این امتیاز را به آنها بدهیــد.

   

  ««« هر طوری که شده ببینیــد که آیا او با خانم های دیگر به عنوان یک دوست ساده ارتباط برقرا مي کند یا خیر. با این کار شما متوجه مي شویــد که به زنها به عنوان شیئی برای برقراری رابطه جنسی نگاه مي کنند یا نه.

   

  ««« هیچگاه از مشروبات الکلی استفاده نکنیــد. یکی از دوستان من در قرار ملاقاتش بسیار عصبی شده بود و بی رویه مشغول نوشیــدن بود.

   

  هنگام برگشت آقا با ماشین مدل جدیــد خود او را به خانه مي رساند که ناگهان حال خانم بد شد، اما او جرات نکرد به آقا بگویــد تا ماشینش را نگه دارد و اصلا هم دلش نمي خواست که ماشین جدیــد او را کثیف کند به همين دلیل مجبور شد داخل کیف دستی اش…!

   

  ««« اگر به هر شکلی شما را به یاد پدرتان مي انداختند، بهتر است هر طور شده از دستشان فرار کنیــد.

   

  به جای اینکه وقت خودتان را بر روی ارتباطی که دوامي ندارد صرف کنیــد، بهتر است برای پیــدا کردن مرد ایــده آل خود منتظر بمانیــد.

   

  ««« اگر با مردی برخوردیــد که مي خواست از شما مراقبت کنیــد، خیلی زود از او فرار کنیــد! چون آخر کار شما مجبور مي شویــد که از او مراقبت کنیــد.

   

  ««« انتقاد پذیر نباشیــد به ویژه در مورد مسائل مربوط به غذا. یک خانم حق دارد هر زمان هر غذایی که دوست داشت بخورد.

   

  ««« ظاهر بین نباشیــد. من خانم هایی را مي شناسم که به این دلیل که ظاهر آقا خوب نیست { سرش خیلی بزرگ است} بوی خوبی نمي دهند {به تازگی حمام نکرده}.

   

  یا حتی درست نفس نمي کشند { صدای تنفسشان بلند است} آنها را رد مي کنند و اصلا اجازه آشنایی بیشتر را به آنها نمي دهند.

   

  ««« از خودتان بازی در نیاوریــد. { دروغ گفتن و کلک زدن} در روز ملاقات به اندازه کافی مشکل وجود دارد و دیگر جایی برای انجام چنین کارهایی باقی نمي ماند.

   

  ««« برقراری ارتباط جنسی را فقط به بعد از ازدواج محول کنیــد.

   

  ««« لازم نیست در همان اولین ملاقات سفره دلتان را باز کنیــد و در مورد تمام مسائل صحبت کنیــد. به هر حال در قرارهای ملاقات بعدی نیز بایــد چیزی برای گفتن داشته باشیــد.

   

  ««« خودتان را از مردهایی که تصور مي کنند شخصیت های کارتونی زن دارای جاذبه جنسی مي باشند دور نگه داریــد.

   

  ««« به جای اینکه قیافه او را تحلیل و بررسی کنیــد، ببینیــد که آیا او مرد خوبی است و با شما رفتار خوبی دارد یا خیر.

   

  ««« در یک زمان با بیش از یک مرد قرار ملاقات نگذاریــد، هر چند هر دوی آنها از موضوع با خبر باشند. این کار خسته کننده و اغتشاش آور است. شایــد زمانی فرا رسد که بخواهیــد از شر دیگران خلاص شویــد و فقط با یکی از آنها ارتباط داشته باشیــد.

   

  ««« شما در صورتی مي توانیــد مرد ایــده آل خود را پیــدا کنیــد که که بدانیــد به دنبال چه هستیــد و سپس در خودتان جسارت جستجو پیرامون این امر را ایجاد کنیــد.

   

  ««« اگر یک مرد را تنها بر اساس جاذبه های جنسی اش ارزیابی مي کنیــد، متاسفانه هنوز به مرحله ای نرسیــده ایــد که بتوانیــد ارتباط خود را پیچیــده تر کنیــد.

   

  ««« اگر بخواهیــد منتظر فردی بمانیــد که دوستش داریــد، صرفا در حال تلف کردن وقت خود هستیــد و خودتان را خسته مي کنیــد. اگر واقعا از کسی خوشتان آمده خیلی راحت موضوع را با او در ميان بگذاریــد.

   

  ««« ببینیــد که ایا لباس هایش را خودش مي شویــد یا مادرش برای او این کار را انجام مي دهد. یک مرد بایــد متکی به خودش باشد.

   

  ««« اگر جذب او نشده ایــد { حالا او هر چقدر هم که مي خواهد زیبا باشد} رابطه شما موفق نخواهد بود.

   

  ««« زمانی مرد ایــده آل خود را پیــدا مي کنیــد که خودتان نیز خانم ایــده آلی باشیــد { به این معنا که اعتماد به نفس داشته و از خودتان راضی باشیــد}

   

  ««« نقش بازی نکنیــد. من زمانی عاشق نامزد فعلی ام شدم که خیلی راحت جلو آمد و گفت : “سلام، چطوری؟” به همين سادگی و بدون هیچ آلایشی.

   

  ««« به دنبال مردهایی که تنها از پول صحبت مي کنند نرویــد. این عمل معمولا نشانه ای از نا امنی است.

   

  ««« در اولین قرار ملاقات به هیچ وجه در مورد ازدواج صحبت نکنیــد.

   

  ««« زمانی که کنار یکدیگر نشستیــد به مردهای دیگر توجه نکنیــد و مطمئن شویــد که او نیز خانم های دیگر را زیرنظر نگرفته است!

   

  ««« چیزی را حدس نزنیــد. با این کار فقط ضربه مي خوریــد. یکی دوبار بیرون رفتن به این معنا نیست که با کسی مچ شده ایــد و در یک رابطه قرار داریــد.

   

  ««« واقع گرا باشیــد. مادرم هميشه به من مي گفت بایــد با مردی ازدواج کنم که قد بلند، خوش تیپ و موفق باشد. اما حقیقت این است که خود من قیافه بدی ندارم، قدم کوتاه است و جزء قشر متوسط جامعه هستم.

   

  من بایــد واقع گرا باشم. زمانی که اینطور شد توانستم عشق حقیقیم را در زندگی پیــدا کنم.

   

  ««« وقتی نمي خواستیــد در کنار او باقی بمانیــد شروع کنیــد به صحبت کردن در مورد مسائل خسته کننده مثل کامپیوتر. این کار تاثیر خاصی دارد.

   

  ««« قبل از اینکه بر سر قرار حاضر شویــد دندانهایتان را مسواک کنیــد. هیچ چیز انزجار آور تر از این نیست که هنگام خندیــدن سبزی اسفناج لای دندان هایتان گیر کرده باشد.

   

  ««« اگر معیارهایتان را پایین بیاوریــد مي توانیــد همين فردا ازدواج کنیــد. اما ما به شما پیشنهاد مي کنیم که این کار را انجام ندهیــد.

   

  ««« عشق بورزیــد. زمانیکه از طرف مقابل خوشتان آمد مي توانیــد با او شوخی کنیــد، ارتباط مکرر چشمي برقرار کنیــد و بازوانش را بگیریــد.

   

  البته این کار را بایــد زیرکانه انجام دهیــد { همه چیز را یکدفعه آشکار نکنیــد} تا او تصور نکند که شما دچار عقده های پنهان روانی هستیــد.

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •