پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • قبل از لیزر موهای زائد این کارها را انجام دهید

  مجموعه : سلامت پوست و مو

  قبل از لیزر موهای زائد این کارها را انجام دهید

  قبل از لیزر موهای زائد این کارها را انجام دهید

  لیزر موهای زائد کاری اســت که خانم ها و آقایان انجام مي دهند تا بدنی بدون مو و کاملا صاف و تميز داشته باشند ، همه مي خواهند که بدن شان بی مو و تميز باشد و اگر موهای زائد داشته باشند از روش هایی برای انجام این کار اســتفاده مي کنند. امروز برایتان نکاتی داریم که حتما باید قبل از انجام از بین بردن موهای زائد بدن انجام دهید.

   

  اگر وقت ندارید…

  یکی از آزار دهنده ترین مسائل، موهای زائد اســت که گاهی احساس مي کنیم هیچ وقت از شر آنها خلاص نمي شویم. اما لیزر موهای زائد یکی از روش های قابل اطمينان اســت که مي تواند موهایتان را به طور دائم از بین ببرد. تنها باید توجه داشته باشید که برای اصلاح موها پیش و پس از لیزر نباید از واکس، دئودورانت و عطر اســتفاده کنید. به خاطر داشته باشید که لیزر در جلسه ی اول معجزه نمي کند باید حداقل سه ماه از لیزر درمانی بگذرد تا نتایج خوبی حاصل شود.
  بسیاری از افراد شاغل، فرصت کافی برای اصلاح موهای زائد با ژیلت یا واکس را ندارند، از طرف دیگر دوست ندارند زمان کوتاهی پس از اصلاح دوباره شاهد موهای زائد بر روی بدن خود باشند. یکی از آزار دهنده ترین مسائل همين موهای زائد اســت که گاهی احساس مي کنیم هیچ وقت از شر آنها خلاص نمي شویم. اما اگر به دنبال یک راه حل دائمي هستید تا موهای زائد خود را از بین ببرید، لیزر یکی از بهترین گزینه های پیش روی شماســت.

  قبل از لیزر موهای زائد این کارها را انجام دهید

  چگونگی عملکرد لیزر

  نور لیزر زمانی که از پوست عبور مي کند، به گرما تبدیل مي شود.

  گرما توسط رنگدانه های تیره ی پوست (ملانین) که در فولیکول ها وجود دارند، جذب مي شوند.

  گرما به فولیکول های مو آسیب مي رساند و رشد آنها را متوقف مي کند.

  لیزر الکساندرایت- موهای زائد- لیزر – برنافیت

   

  اما مطالب دیگری در مورد لیزر موهای زائد وجود دارد که پیش از انتخاب این روش باید به خاطر داشته باشید:

   

  1- لیزر موهای زائد معجزه نمي کند

  در این روش از یک دستگاه لیزر اســتفاده مي شود که با توجه به نوع پوست و موی شما تنظیم شده اســت. این لیزر اشعه ی متمرکزی از نور را ایجاد مي کند که مستقیما رنگدانه ی فولیکول های مویتان را هدف قرار مي دهد. این کار موجب مي شود که فولیکول ها از ریشه بسوزند و از رشد مجدد آنها جلوگیری شود.

   

  2- پیش از مراجعه به پزشک از قرار گرفتن در معرض نور خورشید بپرهیزید

  حداقل چهار هفته پیش از انجام لیزر موهای زائد از نور خورشید بپرهیزید. اگر پوست شما در آفتاب بسوزد یا بدن خود را برنزه کرده باشید، نمي توانید از این روش اســتفاده کنید. افرادی که به بیرون رفتن های زیاد علاقه مندند، باید بدانند که تابستان فصل خوبی برای انجام این عمل نیست.

  قبل از لیزر موهای زائد این کارها را انجام دهید

  3- ناحیه ای که قصد لیزر کردن آن را دارید باید حتما با ژیلت اصلاح شود

  پیش از انجام لیزر موهای زائد مي توانید موهای خود را همانند گذشته اصلاح کنید، اما تنها با ژیلت. افرادی که اخیرا وکس کرده اند نمي توانند از این روش اســتفاده کنند. به خاطر داشته باشید که لیزر، رنگدانه ی فولیکول موهای شما را مورد هدف قرار مي دهد و برای اینکه لیزر عمل کند، فولیکول باید وجود داشته باشد. بهترین راه این اســت که یک روز پیش از ملاقات با پزشک موهای خود را با ژیلت اصلاح کنید.

   

  4- در اولین ملاقات، پزشک یک تست لیزری بر روی قسمتی از بدن شما انجام مي دهد

  واقعیت این اســت که همه ی پوست ها عکس العمل یکسانی به لیزر نشان نمي دهند. مشکلات رنگدانه ای، بی رنگ شدن پوست و زخم از جمله مواردیست که ممکن اســت بر روی برخی از پوست ها ایجاد شود. به همين دلیل تست لیزری بر روی قسمتی از پوست مي تواند مفید باشد.

   

  5- نباید انتظار داشته باشید که تنها پس از یک جلسه درمان، پوست شما کاملا صاف شود

  بسیاری از افراد انتظار دارند پس از جلسه ی اول درمان، شاهد نتایج چشمگیری از صاف شدن پوست خود باشند، اما چنین چیزی ممکن نیست. برای مشاهده ی نتایج دقیق به پنج تا شش جلسه لیزر درمانی نیاز اســت.

   

  6- هر جلسه 20 دقیقه تا یک ساعت طول مي کشد

  مدت زمان هر جلسه به مکانی که تحت لیزر اســت، بستگی دارد. زیر بغل و خط بیکینی به سرعت درمان مي شود، اما نواحی دیگری چون پا و کمر به زمان بیشتری نیاز دارد.

  قبل از لیزر موهای زائد این کارها را انجام دهید

  7- لیزر موهای زائد اطراف چشم خطرناک اســت

  صرف نظر از نقطه ای که تحت لیزر اســت، اپراتور به شما عینکی مي دهد که باید آن را در طول درمان به چشم ها بزنید. لیزر موهای اطراف چشم بسیار خطرناک اســت و ممکن اســت به آنها آسیب برساند.

   

  8- اگر مي خواهید نتیجه بگیرید باید در لیزر درمانی مصر باشید

  فولیکول موهای شما به چرخه ی رشد خود ادامه مي دهند. افرادی بهترین نتیجه را مي گیرند که هر 4 تا 6 هفته یک بار به جلسات لیزر درمانی مي روند تا فولیکول های مو را کاملا از بین ببرند.

   

  9- نتایج قطعی پس از سه ماه حاصل مي شود

  در اوایل جلسات درمانی ممکن اســت هیچ نتایجی برای شما حاصل نشود، اما تقریبا پس از سه ماه درمان نتایج قابل چشمگیری مشاهده خواهید کرد.

   

  10- لیزر برخی از انواع پوست ها و موها سخت اســت اما غیر ممکن نیست

  فولیکول های تیره ی مو به راحتی قابل درمان هستند، چرا که لیزر رنگدانه ها را مورد هدف قرار مي دهد. به همين دلیل اســت که لیزر موهای خاکستری، سفید، بلوند و قرمز کمي سخت اســت. البته نه بدان معنا که غیر ممکن باشد.

  قبل از لیزر موهای زائد این کارها را انجام دهید

  11- پس از جلسات درمانی از ضد آفتاب اســتفاده کنید

  به طور کلی همه باید از ضد آفتاب اســتفاده کنند، قطعا پس از درمان نیز که پوست بسیار حساس اســت، ضد آفتاب ضروری به نظر مي رسد.

   

  12- از مصرف عطر، دئودورانت و دوش آب داغ بپرهیزید

  24 تا 48 ساعت پس از درمان، اجازه ی اســتفاده از عطر و دئودورانت و تا یک هفته پس از آن اجازه ی اســتفاده از حمام آب داغ را ندارید.

   

  13- آیا لیزر درمانی روش قابل اطمينانی اســت؟

  لیزر موهای زائد اگر توسط یک متخصص پوست و در مطب انجام شود، روش کاملا قابل اطمينانی اســت و موجب کاهش دائمي موها در مدتی کوتاه مي شود.

  قبل از لیزر موهای زائد این کارها را انجام دهید

   

  لیزر موهای زائد بیکینی،جلسه اول لیزر موهای زائد،هزینه لیزر موهای زائد صورت،لیزر موهای زائد مردان،نکات قبل از لیزر موهای زائد،فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد،دستگاه لیزر موهای زائد،درباره لیزر موهای زائد

   

   

  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •