پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • فکرهای طلایی کارآفرین های بزرگ جهان

  مجموعه : افراد موفق

  فکرهای طلایی کارآفرین های بزرگ جهان

  ایده و افکاری که کارآفرین های بزرگ جهان دارند با بقیه متفاوت است، آن ها متفاوت فکر کرده اند ، متفاوت زندگی کرده اند و متفاوت درآمد کسب کرده اند. کارآفرین فردی است که خود را وقف آینده و ماموریت های سخت می کند. جملات کارآفرینان بزرگ همیشه جذاب و الهام بخش است و تکرار و به خاطر سپاری آن، چراغ راه بسیاری از کارآفرینان و ایده های بزرگ شده است. شماری از آنها را در گزارش امروز دانستنی های نیک شو مطالعه کنید.

  فکرهای طلایی کارآفرین های بزرگ جهان

  گفته هایی از کارآفرین رویایی: جابز بزرگ

  فکرهای طلایی کارآفرین های بزرگ جهان

  استیو جابز، موسس Apple و از اسطوره های دنیای فناوری محسوب می شود. او در ۲۴ فوریه ۱۹۵۵ میلادی در سان فرانسیسکو کالیفرنیا به دنیا آمد و در ۵ اکتبر سال ۲۰۱۱ میلادی پس از یک دهه مبارزه با سرطان پانکراس در سن ۵۶ سالگی در کالیفرنیا درگذشت. سرمایه او بیش از ۱۰ میلیارد دلار بود. اپل اکنون بیش از ۱ تریلیون دلار قیمت دارد.

   

  من فکر میکنم که اگر کاری انجام می دهید و آن کار خوب پیش می رود، نباید به آن اکتفا کنید. باید در پی کاری فوق العاده باشید. نه اینکه در آن ساکن شوید. به این فکر کنید که کار علی و شگفت آوری بعدی چیست.کیفیت، بسیار مهم تر و بهتر از کمیت است. اینکه به یک موفقیت فوق العاده برسید با ارزش تر از پیروزی های کوتاه و موقت است.آنچه یک رهبر را از یک پیرو متمایز می کند، خلاقیت و نوآوری است.

   

  برخی افراد تصور می کنند که طراحی،‌تنها در این خلاصه میشود که یک محصول چگونه به نظر می رسد. اما اگر کمی عمیق تر فکر کنید،‌ متوجه می شوید که طراحی به معنای این است که دستگاه مورد نظر چگونه کار می کند. خلاقیت تنها متصل کردن چیزها به یکدیگر است.

   

  کارآفرین : بیل گیتس

  فکرهای طلایی کارآفرین های بزرگ جهان

  ویلیام هنری گیتس سوم، مشهور به بیل گیتس، رییس و موسس مایکروسافت است. در حال حاضر،‌ مایکروسافت با بیش از ۴۰ هزار کارمند در ۶۰ کشور جهان فعالیت دارد و یکی از موفق ترین شرکت های آمریکایی و از رهبران صنعت فناوری اطلاعات است. دارایی بیل گیتس بیش از ۹۰ میلیارد دلار تخمین زده می شود.

   

  ناراضی ترین مشتریان شما، بزرگ ترین منابع برای یادگیری هستند.جشن گرفتن موفقیت خوب است، اما از آن مهم تر، توجه کردن به درس از شکست های بزرگ استبه نظر من، عشق و علاقه زیاد به تداوم در امر یادگیری، عامل بسیار مهم است. من در دوران کودکی کتاب زیاد می خواندم.تا هنگامی که ما به هر کودکی، بهترین روش آموزش می دهیم و تا هنگامی که شهر درون خود را پاکیزه میکنیم، در کارهایی که انجام می دهیم ،‌کوچک ترین نقصی نداریم.

   

  کارآفرین: وارن بافت

  فکرهای طلایی کارآفرین های بزرگ جهان

  وارن بافت،‌ اسطوره بورس بازهای وال استریت و یک تاجر موفق و انسان خیرخواه است. یکی از دلایل موفقیت های وارن بافت، نحوه کسب و کار اوست. او به کارهای سنتی علاقه داشت و ریسک پذیر نبود. او معتقد است تا زمانی که مطمئن نشود که درکاری موفق می شود یا در کسب و کاری سود میکند، اقدام نمی کند. بافت به همان میزان که در کسب و کار زیرک و با استعداد است، الهام بخش به نظر می رسد. او صاحب بیشترین سهام شرکت برکشایر هاتاوی است و در سال ۲۰۰۶ میلادی، بیش از ۸۰ درصد از دارایی خود را به بنیاد بیل و ملیندا گیتس اهدا کرد.

   

  قیمت آن چیزی است که می دهید.
  ارزش آن چیزی است که بدست می آورید.

   

  بسیار بهتر است شرکتی فوق العاده را با قیمتی منصفانه بخرید، تا شرکتی منصفانه را به قیمتی فوق العاده.

   

  من تلاش می کنم سهام شرکت هایی را بخرم که آن قدر فوق العاده هستند که یک ابله هم می تواند آن ها را اداره کند. چون دیر با زود، یکی دیگر این کار را انجام می دهد.

   

  شما نمی توانید داد و ستد خوب را با آدم بد تجربه کنید.

   

  کارآفرین : جف بزوس

  فکرهای طلایی کارآفرین های بزرگ جهان

  غول آمازون و مدیرعامل این شرکت است. البته او کسب و کارهای دیگری همچون روزنامه واشنگتن پست و شرکت فضایی BLUE ORIGIN هم دارد. جف بزوس متولد ۱۹۶۴ در نیومکزیکو است. در سال ۲۰۱۷ با بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار ثروت، غول مایکروسافت (بیل گیتس) را پشت سر گذاشت.

   

  ببینید که مشتریان چی نیاز دارند، گام به گام برای بر طرف کردن آن تلاش کنید.

  استراتژی خود را بر پایه چیزهایی بگذارید که تغییر نمی کند.

  مشتریان را تحت نظر بگیرید. نه رقبا را

  مشتریان شما باید برای سرویس شما ارزش قائل شوند.

  اگر شما تجربه عالی بسازید، مشتریان راجع به آن به یکدیگر خواهند گرفت.

  تبلیغات دهانی خیلی قدرتمند است.

   

  کارآفرین : مارک زوکربرگ

  فکرهای طلایی کارآفرین های بزرگ جهان

  مارک زوکربرگ یا زاکربرگ یا هر جور دیگری که شما میخوانید، موسس غول شبکه های اجتماعی جهان است. صاحب فیس بوک، صاحب واتس آپ و صاحب اینستاگرام. متولد ۱۹۸۴ در نیویورک و دانش آموخته هاروارد. عاشق برنامه نویسی و سال ۲۰۰۴ میلادی، فیسبوکرا متولد کرد. ارزش دارایی وی بیش از ۷۰ میلیارد دلار و نخستین میلیاردر زیر ۳۰ سال جهان محسوب می شود که دارایی او، ارث پدری نبود.

   

  سریع حرکت کن و همه چیز را به هم بریز

  تا زمانی که مرتب حرکت کنی، رقبا اجازه پیشرفت را به شما نمی دهند.

  بزرگ ترین ریسک، ریسک نکردن است.

  بهترین استراتژی برای شکست، ریسک نکردن است.

  من طرح ها و کارهای شبیه به فیسبوک را همیشه انجام می دهم.

  راه اندازی فیسبوک، تنها ۱ هفته وقت من را گرفت.

  تحقق یک ماموریت و ساختن یک کسب و کار، هر دو با هم اتفاق می افتاد.

  وقت بسیار مهم است.

  ایده جدید، پایه کارأفرینی را تشکیل می دهد.

   

  کارآفرین: کارلوس اسلیم

  فکرهای طلایی کارآفرین های بزرگ جهان

  کارلوس اسلیم، ۲۸ ژانویه ۱۹۴۰ در مکزیکوسیتی متولد شد. مدیرعامل بسیاری از شرکت های مخابراتی جهان بوده است. او بیش از ۷ میلیارد دلار ثروت دارد. خریدن کسب و کارها و توسعه انها به صنایع دیگر، روش معمول کارلوس به شمار می رود. کارلوس، موفقیت های مالی بزرگی را از طریق خرید شرکت های بحران زده و تبدیل ان ها به شرکت های سود آور کسب کرده است.

   

  در زمان شکوفایی اقتصادی به ریاضت ادامه دهید. این امر به پیشرفت شرکت شتاب می دهد.

  موفقیت این نیست که شما کاری را خوب یا حتی خیلی خوب انجام دهید و از دیگران تایید بگیرید.

  موفقیت یک عقیده بیرونی نیست، یک احساس درونی است.

  همیشه به یاد داشته باشید که شرکت هایی که در سختی زندگی میکنند، قوی ترند و در شرایط سخت، افراد بهتر میتوانند با مشکلات روبرو شوند.

   

  کارآفرین : لری الیسون

  فکرهای طلایی کارآفرین های بزرگ جهان

  الیسون در سال ۱۹۴۴ در نیویورک متولد شد. لری الیسون، کارآفرین و نیکوکار آمریکایی است و دومین شرکت نرم افزاری بزرگ جهان را مدیریت می کند. او بیش از ۵۷ میلیارد دلار ثروت دارد و یکی از هشت جزیره هاوایی را به قیمت ۲۰۰ میلیون دلار خرید. لری بر خلاف بیل گیتس، تا قبل از دانشگاه، هیچ آشنایی با برنامه نویسی نداشت و تازه اولین بار در همان دانشگاه شیکاگو، با آن برخورد کرد. تحت مدیریت الیسون، پیشرفت اوراکل ادامه یافت و در دهه نود میلادی، از بانک ها و شرکت های هواپیمایی و خودروسازی تا فروشندگان خرد،‌ همه کاربر پایگاه داده اوراکل شدند و محصول آنها در زمینه خود، برترین زمان بود.

   

  اغلب دستاوردهای بزرگ بشر، مستقیما از موفقیت های او ناشی نشده اند. بلکه نتیجه درس هایی بود که از شکست بدست امد.

  وقتی دست به ابتکار و نوآوری می زنید، باید آماده باشید که مردم شما را دیوانه بخوانند.

  زندگی بسیار کوتاه و آدمی ، بسیار شکننده است.

  من به پیروزی معتادم. هر چه بیش تر موفق می شوم به آن حریص تر میشوم.

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •