مطالب خواندنی و جالب

فروش بلیط برای تماشای زایمان طبیعی این زن

فروش بلیط برای تماشای زایمان طبیعی این زن

فروش بلیط برای تماشای زایمان طبیعی این زن

زنی که بی پروا اقدام به فروش بلیط زایمان طبیعی خود کرده است. بدین ترتیب افراد می توانند با تهیه بلیط، از زایمان طبیعی این زن فیلم برداری و عکس برداری کنند. این زن خصوصی ترین لحظات زندگی اش را به نمایش می گذارد.این زن 23 ساله طی تصمیم عجیبی که گرفت بلیط های مراسم زایمانش را می فروشد.

 

انم جوسی کانینگهام خانم مدل که قبل از این با بچه داخل رحمش خبرساز شده بود اینبار از سقط جنین منصرف شد و تصمیم گرفت با فروش 4 تا بلیط خرج هزینه جراحی فرزند خود را تهیه نماید. او قبلا در یک اقدام عجولانه تصمیم گرفته بود به خاطر این که در شوهای بیگ برادر وضعیت جسمانی خود را از دست ندهد سقط جنین نماید. در آن زمان انتقادات فراوانی را به سمت خود کشانده بود. برخی از کاربران اقدام او را تاسف بار خواندند.

فروش بلیط برای تماشای زایمان طبیعی این زن

این زن 23ساله است و کاملا بی پروا می گذارد تا از لحظه زایمان طبیعی اش فیلم بگیرند

 

اما مثل این که خانم جوسی اکنون کمی سر عقل امده و با انتشار خبری در صفحه توییتر خود به 26 هزار بیننده خود گفت تصمیم گرفته است مراسم زایمان خود را به مبلغ 40 هزار پوند به فروش برساند. سه تا از این بلیط ها به روزنامه ها فروخته میشود که ارزش هر کدام 10 هزار پوند میباشد و دو تا بلیط 5 هزار پوندی به دو نفر از طرفداران بسیار خوب او واگذار میگردد.

 

گفته میشود بلیط ها تنها در 14 دقیقه بفروش رسیده است. خانم جوسی 23 ساله میگوید افرادی که صاحب بلیط ها شده اند میتوانند هنگام زایمان از او فیلم و عکس بگیرند. او گفته است قصد دارد این مبالغ  را صرف عمل جراحی زایمانش نماید و باقی مانده را صرف هزینه های فرزندش خواهد نمود.

 

مطالب بیشتر:

رامینا دختر مدل شیرازی و زیباترین دختر ایرانی

عکس های تاپ دختر و پسرهای عاشق (۴)

تجاوز راننده به مریم دختر ۲۱ ساله در جنوب کشور

تجاوز به دختر در باغ از دوستی تلگرامی شروع شد

مرگ این دختر به خاطر لذت جنسی بسیار زیاد

۱۷ بار همخوابی معلم ۴۸ ساله و دختر ۱۲ ساله +عکس

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا