مطالب گوناگون

فرق بین اتاق دبل و تویین

فرق بین اتاق دبل و تویین

برای رزرو اتاق در هتل، گزینه های زیادی وجود دارد مانند: اتاق دبل، اتاق تویین، اتاق VIP و… که براساس آنچه که می خواهید می تونید یکی را انتخاب و رزرو کنید. اما فرق بین اتاق دبل و تویین چیست؟ برای بیان تفاوت بین اتاق دبل و تویین باید گفت که اتاق های دبل دارای یک تخت دو نفره هستند و اتاق های تویین دارای دو تخت یک نفره است. در ادامه این مقاله بیشتر به بیان این موضوع می پردازیم با ما همراه باشید.

اتاق دبل

همانطور که گفتیم اتاق های دبل هتل دارای یک تخت دو نفره است. اتاق های دبل برای زوج ها و خانواده ها گزینه بسیار مناسبی هستند و مقرون به صرفه تر اند. در اتاق های دبل عموما یک تخت کوئین نیز وجود دارد. اگر با خانواده و یا فقط با همسر خود می خواهید به سفر بروید اتاق دبل می تونه یک گزینه عالی برای اقامت شما باشه.

فرق بین اتاق دبل و تویین

اتاق تویین

اتاق های تویین دارای دو تخت یک نفره است که از جدا می باشند و بسته به هتل اقامتی شما اتاق های تویین با اتاق های تویین هتل های دیگر ممکن است متفاوت باشد. برخی از اتاق های تویین هتل ها دارای تلویزیون، تلفن و ساعت و یک یخچال کوچک و مایکروفر هستند و برخی دیگر از هتل ها ممکن است چند تا از این امکانات را نداشته باشد که این امر براساس ستاره هتل شما می باشد.

فرق بین اتاق دبل و تویین

فرق بین اتاق دبل و تویین

  • قیمت اتاق: درست است که قیمت اتاق ها براساس هتل متفاوت است و باید آن را به خوبی بررسی کرد اما، اتاق های دبل به دلیل داشتن یک تخت به جای دو تخت، ارزانتر از اتاق های تویین هستند.
  • اندازه اتاق: اتاق های تویین کوچکتر از اتاق های دبل هستند و مناسب سفر با دوست یا تنهایی هستند.
  • امکانات: تفاوتی که در امکانات اتاق های دبل و تویین وجود دارد براساس هتل ها متفاوت است. اتاق تویین دو میز پاتختی، دو آباژور ممکن است داشته باشد که این در اتاق دبل وجود ندارد.

فرق بین اتاق دبل و تویینفرق بین اتاق دبل و تویین

جمع بندی

باید در نظر داشته باشید اگر می خواهید با خانواده به سفر بروید بهتر است اتاق دبل پیشنهادی مناسب و بهتر برای رزرو می باشد. اما برای سفر با دوست اتاق تویین انتخابی مناسب می باشد.

 

بیشتر بخوانید:

هزینه یک شب اقامت در بهترین هتل های ایران

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا