پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • فالوورهای تان را افزایش دهید!

  مجموعه : آموزش اینترنت

  فالوورهای تان را افزایش دهید!

  اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در تمام جهان است و تقریبا می توانیم بگوییم که همه یک حساب کاربری در آن دارند، شما چه انتظاراتی از این شبکه اجتماعی محبوب دارید؟ می خواهید فقط با دوستان تان در ارتباط باشید؟ می خواهید کسب درآمد کنید؟ یا اینکه دوست دارید فالوورهای زیادی داشته باشید و بعد از بارگذاری عکس و فیلم های تان با هجوم لایک ها رو به رو شوید و محبوب باشید؟ در صورتی که این را می خواهید تا آخر این مقاله را بخوانید و به یادتان بسپارید.

  فالوورهای تان را افزایش دهید!

  راه هایی برای افزایش دنبال کنندگان در شبکه اجتماعی اینستاگرام

   

  همیشه به خاطر بسپارید چرا در اینستاگرام هستید

  قبل از این‌که کنترل‌تان را از دست بدهید و هر نوع عکسی را که دل‌تان می‌خواهد روانه‌ی اینستاگرام کنید، یک قدم به عقب برگردید و به خاطر بیاورید که از ابتدا چرا پا به اینستاگرام گذاشته‌اید. آیا به فالوور‌های بیش‌تر نیاز دارید؟ آیا می‌خواهید عزت نفس‌تان را بیش‌تر کنید؟ آیا به دنبال دیده شدن و دریافت بازخورد عکس‌های‌تان از نگاه دیگران هستید؟ آیا می‌خواهید از اینستاگرام به عنوان ابزار تبلیغاتی برای کسب و کار‌تان استفاده کنید؟

  فالوورهای تان را افزایش دهید!

  درک این مسئله که چرا از اینستاگرام استفاده می‌کنید، می‌تواند در جذب فالوور‌های جدید به شما کمک کند، زیرا به این طریق، مخاطب مورد هدف‌تان را خواهید شناخت. پاسخ به این سوال مستلزم سرچ و تعامل با آدم‌های مرتبط با حوزه‌ی خاص کسب و کار‌ی‌تان است، و موجب می‌شود با گزینه‌های بسیار گسترده و بی‌ربط با حوزه‌ی کاری‌تان برخورد نداشته باشید. ایجاد یک فراخوان هم به عنوان یک تاکتیک قابل اطمینان دیگر به شمار می‌رود.

   

  با داشتن یک روش فراخوان عمل واضح و شفاف، نظیر “‌در صورتی که خوش‌تان آمد، دو بار کلیک کنید!‌”‌، احتمال درگیر شدن کاربران با پست‌های‌تان بیش‌تر می‌شود، زیرا اکنون کاملا می‌دانند شما از آن‌ها چه می‌خواهید. بار دیگر خاطر نشان می‌کنیم، وقتی مشارکت و حضورتان بیش‌تر می‌شود، بیش‌تر در معرض دید قرار می‌گیرید، و در عوض، فرصت بیش‌تری برای رسیدن به فالوورهای جدید به دست می‌‌آورید.

   

  از اپلیکیشن‌ها و فیلترها استفاده کنید

  فالوورهای تان را افزایش دهید!

  به یاد می آورید که چه چیز موجب شد اینستاگرام این‌ چنین منحصر به فرد و محبوب شود؟ فیلترها. این فیلترها به کاربران امکان می‌دهند تصاویرشان را آن‌طور که می‌خواهند ویرایش کنند. و هر چه عکس‌های‌تان بدیع و فریبنده‌تر باشند، احتمال این‌که کاربران آن‌ها را به اشتراک بگذراند و فالوی‌تان کنند، بیش‌تر می‌شود.

  فالوورهای تان را افزایش دهید!

  از آن‌جا که اینستاگرام در اپلیکیشن خود ۲۰ فیلتر قرار داده است، هیچ عذر و بهانه‌ای برای‌تان باقی نمی‌ماند که بخواهید عکس‌های‌تان را بدون فیلتر در اینستاگرام ارسال کنید. علاوه بر فیلترها، می‌توانید از اپلیکیشن‌های گوناگونی برای ویرایش و زیباسازی عکس‌های‌تان، قبل از ارسال در اینستاگرام، حداکثر استفاده را ببرید.

   

  مرتبا پست بگذارید، ولی نه بیش از اندازه

  فالوورهای تان را افزایش دهید!

  بعد از آن‌که توانستید فالوور‌های جدید را جذب کنید، چگونه می‌توانید رضایت‌شان را به دست بیاورید؟ یکی از آسان‌ترین راه‌ها ارسال عکس‌های مرتبط و جذاب به صورت ثابت و مرتب است؛ معمولا تعداد اندکی عکس در روز کافی است. در صورتی که صدها عکس برای ارسال دارید، آن‌‌ها را در چندین روز مختلف ارسال کنید. در صورتی که فالوور‌های‌‌تان را با سیلی از عکس‌ها و تصاویر رو به رو کنید، نه تنها آن‌ها آنفالوی‌تان می‌کنند، بلکه صفحه‌تان هم جذابیت‌اش را برای فالوور‌های جدید از دست می‌دهد.

   

  بخش بیوگرافی (زندگینامه) را به طور کامل پر کنید

  بخش بیوگرافی (یا زندگینامه‌ی) اینستاگرام باید جهت ارائه‌ی فراخوان، هشتگ‌هایی با نام یا برندتان، و هم‌چنین لینک‌های (پیوندهای) وب‌سایت‌های‌تان به شکلی برجسته به کار رود؛ این بخش فرصت‌ بسیار خوبی برای یافتن کاربرهای جدید اینستاگرام در اختیارتان می‌گذارد. کاربرها از طریق همین بخش می‌توانند شما یا برندتان را بشناسند و تصمیم بگیرند آیا دل‌شان می‌خواهد فالوتان کنند یا خیر.

  فالوورهای تان را افزایش دهید!

  با وجود این، هرگز در این بخش از دیگران خواهش نکنید فالوتان کنند، خود را فرومانده و ناامید نشان ندهید، یا این بخش را پر از اسپم یا هرزنامه نکنید. برای مثال، در بخش بیوگرافی‌تان هرگز چنین جمله‌ای ننویسید، “فقط ‌آدم‌هایی را فالو می‌کنم که فالو ام کنند!‌”‌. در این بخش باید به کاربران بگویید “‌که‌”‌ هستید و چرا آن‌ها باید فالوی‌تان کنند. حتما در صورت لزوم بیوگرافی‌تان را به‌روز رسانی کنید. در صورتی که مسابقه یا رقابتی راه انداخته‌اید، می‌توانید اطلاعات اندکی از آن را در بخش بیوگرافی بگذارید.

   

  دیگران را فالو کنید

  در صورتی که می‌خواهید دیگران فالوتان (دنبال‌تان) کنند، پس باید شما هم آن‌ها را فالو کنید. این یک قاعده‌‌ی ساده در زمینه‌ی عمل متقابل است که در تمام چارچوب‌های رسانه‌ی اجتماعی رایج است. بنابراین، به جای آن که فقط عکس بارگذاری (آپلود) کنید و انتظار داشته باشید دیگران به صفحه‌تان بیایند، شما هم باید به صفحات دیگران سر بزنید و خودتان را به آن‌ها نشان دهید. به عبارت ساده‌تر، باید فعال باشید.

  فالوورهای تان را افزایش دهید!

  به دنبال کاربران و برندهایی بگردید که علائق و نظرات مشترکی با شما دارند، بعد عکس‌های‌شان را لایک کنید و به اشتراک بگذارید. ستاره‌ها و اشخاص تاثیرگذار اینستاگرام را فالو کنید و با آن‌ها در تعامل باشید، یا حتی از آن‌ها بخواهید در پست‌های‌شان از شما نام ببرند. حتی می‌توانید به دنبال برچسب‌‌ها – یا همان تگ‌هایی – باشید که حاوی تگ‌هایی نظیر موارد ذیل هستند: #shoutout، #TagsForLikes، #ilovemyfollowers، و #follow.

   

  عکس‌هایی را به اشتراک بگذارید که دیگران بتوانند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند

  در صورتی که محبوب‌ترین صفحات‌ اینستاگرام را بررسی کنید، یک درون‌مایه‌ یا تم مشترک در همه‌ی آن‌ها پیدا می‌کنید. تمام عکس‌های‌شان عکس‌هایی هستند که بیش‌ترِ آدم‌ها می‌توانند با آن‌ها رابطه برقرار کنند و نقطه‌ی اتصالی به آن‌ها پیدا کنند. آن‌ها شخصی، منحصر به فرد، و بدیع (دسته اول) هستند. با اشتراک گذاشتن این عکس‌ها، نقطه‌ی اتصالی با مخاطب ایجاد می‌کنید، و همین شیوه، قطعا بهترین راه برای جذب آدم‌ها به صفحه‌ی اینستاگرام‌تان است.

   

  کوتاه بگوییم، صفحه‌ی اینستاگرام‌تان باید معتبر و بدیع باشد (یعنی تکراری و تقلیدی نباشد). به عنوان مثال عکس‌های پشت صحنه‌ی دفتر کارتان، فرایند ساخت محصول‌تان، یا عکس‌های (مناسب) مهمانی شرکت‌تان، یا چیزهایی شبیه این‌ها را به اشتراک بگذارید. به این ترتیب، می‌توانید با سایر کاربران نقاط اتصالی ایجاد کنید.

   

  از هشتگ‌های محبوب و مرتبط استفاده کنید

  گوگل یا Webstagram را برای یافتن هشتگ‌های محبوب سرچ کنید؛ از هشتگ برای ساماندهی عکس‌ها استفاده می‌شود. بعد، می‌توانید از هشتگ‌های متداولِ مرتبط به خود‌تان یا صنعت‌تان استفاده کنید تا عکس‌های‌تان بیش‌تر دیده شوند و بتوانید تعاملات بیش‌تری ایجاد کنید. برای مثال، چند نمونه از برترین هشتگ‌های فارسی در سال ۹۵ عبارت بودند از، #شجریان، #سربازی، #شلاق، #دهه هشتادی، #فیش‌های حقوقی و غیره.

  فالوورهای تان را افزایش دهید!

  و در نهایت هم، می‌توانید برای یافتن هشتگ‌های مرتبط با صنعت‌تان از قابلیت تکمیل خودکار اینستاگرام (Instagram auto complete) استفاده کنید. با این‌که هشتگ‌ها برای جذب فالوور‌های جدید، به عنوان یک دارایی مهم شناخته می‌شوند، ولی نباید در استفاده از آن‌ها زیاده‌روی کرد. به جای ارسال چندین و چند هشتگ به صورت فله‌ای!، تلاش کنید برای هر عکس فقط یک الی سه هشتگ انتخاب کنید. بیش‌تر از سه هشتگ هرزنامه یا اسپم تلقی می‌شوند.

   

  ترفندهای بیشتر:

   

  چطور در استوری (story) اینستاگرام GIF بگذاریم؟

  راهنمای بازیابی پسورد اینستاگرام

  غیر فعال کردن آخرین وضعیت (last seen) در اینستاگرام

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •