پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • عکس های جدید ویدا جوان بازیگر محبوب ایرانی +همسرش

  مجموعه : عکس های بازیگران

  عکس های جدید ویدا جوان بازیگر محبوب ایرانی +همسرش

  عکس های جدید ویدا جوان بازیگر محبوب ایرانی +همسرش

  ویدا جوان بازیگر سینما و تلویزیون ایران کار خود را در مجموعه های تلویزیونی شروع کرد تا توانست جایگاه خود را بعنوان یک بازیگر محبوب ثبت کند. همراه با این بازیگر جوان نگاهی داریم به زندگی شخصی و هنری اش.ویــدا جوان بازیگر سینما و تلویزیون ایران است که چند سالــی مــی شود به شهرت رسیده و در فیلم های مختلفی به ایفای نقش پرداخــته اســت.

   

  ویدا جوان بازیگر سینما و تلویزیون متولد سال 1359 در تهران می باشد. وی لیسانس حسابداری طراح و ایده پرداز و دانش آموخته بازیگری تئاتر در کانون آموزشهای استاد حمید سمندریان می باشد. وی با بازی در سریال زمانه در سال 91 به خوبــی شناخـته شــد.

   

  ویدا جوان بازیگر سینما و تلویزیون متولد سال 1359 در تهران مــی باشــد.

  عکس های جدید ویدا جوان بازیگر محبوب ایرانی +همسرش

  ویدا جوان لیسانس حسابداری، طراح و ایده پرداز و دانش آموخته بازیگری تئاتر می باشد.ویدا جوان، یکی از چهره های آشنای سریال های روتین این چند سال است که کارش را با سریال زمانه شروع کرد. ویدا جوان، یک بازیگر همه فن حریف به حساب می آید. به جز اینکه دانش آموخته بازیگری تئاتر در کانون آموزش های استاد سمندریان است، طراحی لباس هم می کند، این در حالی است که رشته تحصیلی اش ارتباطی با فعالیت های هــنری نــدارد.

   

  ویدا جوان لیسانس حسابداری دارد و در اولین تجربه بازیگری با مهدی فتحی همکاری کرده اما چند سالی زمان لازم بود تا به خاطر بازی در نقشه هدیه، نامزد پژمان در سریال پژمان در خاطره ها بماند. برخلاف تصور، خانم جوان صرفا در نقش طنز ظاهر نمی شود و در سریال «آسمان من» نقش یک مامور امنیت پرواز را ایفا کرده است تا نشان دهد از پس بازی در نقش جدی هــم بر مــی آیــد.

   

  ویدا جوان کارش را با سریال زمانه شروع کرد

  عکس های جدید ویدا جوان بازیگر محبوب ایرانی +همسرش

  گفتگو با ویدا جوان

  اگر آخرین بازمانده زمین باشید، چه کار می کنید؟

  اتفاقا گاهی اوقات راجع به این موضوع تخیل می کنم… دردناکه… آخرین بازمانده از نوع خودت بودن، البته برای من، فکر نمی کنم طبیعت از این اتفاق چندان هم دلگیر شه.مطمئنم اول برای خودم از حیوانات دوست داشتنی چند تا همراه انتخاب می کنم و بهترین و مقاوم ترین اتومبیل یادگار بشریت که دم دستمه رو بر می دارم و با همراهانم عازم سفر به دور دنیا می شم و تا زنده ام سفر می کنم. البته سعی می کنم هرگز اشتباهات آدم ها که یکیش آسیب رساندن به طبیعت هست رو تــکرار نکــنم.

   

  می خواهید به سیاره دیگری سفر کنید، فقط می توانید یک چیز با خودتان ببرید، چه چیزی را همراهتان بر می دارید؟ چرا؟

  حتما یک player مملو از موزیک های مورد علاقه ام رو با خودم می برم. گوش دادن به موسیقی یکی از بهترین و ارزشمندترین لذت های زندگی است. بقیه چیزهای مهم زندگی رو فقط سعی می کنم به خاطــر بسپــارم.

   

  یک دزد به ماشین تان دستبرد زده، ترجیح می دهید تلفن همراهتان را برده باشد یا 10 میلیون تومان پول نقدی که در داشبورد بود؟ چرا؟

  خب، 10 میلیون پول کمی نیست، ولی موبایل یک وسیله شخصیه که در انواع جدیدترش علاوه بر عکس ها و ای میل ها و پیام های شخصی خود آدم، شماره تلفن و اطلاعات شخصی تعداد زیادی از دوستان و آشنایان وجود داره که مثل یک امانته. ترجیح می دم ضرر مالی کنم تا اینکه امانتدار بــدی باشــم.

   

  اگر به خاطر یک اظهارنظر شخصی در فضای مجازی مورد هجوم کاربران قرار بگیرید، چه کار می کنید؟

  از اونجا که در شخصیتم کمی لجاجت وجود داره، اگر به درستی نظرم ایمان داشته باشم، احتمالا به اشکال مختلف تکرارش می کنم. معتقدم ابراز نظر حــق آدمیــه.

   

  در برابر آنهایی که در مهمانی ها با هیجان می گویند: «یه روز دو تا چینی می خورن به هم می شکنن!» بعد هم بلند بلند می خندند، چه واکنشی نشان می دهید؟

  بهشون لبخند می زنم. دلم نمی خواد حال کسی رو خصوصا توی مهمونی خراب کنم. اتفاقا آدمای بی مزه گاهی هم خیلی سرگــرم کننــده انــد.

   

  یک جمله، شعر، ذکری هست که موقع نگرانی ها آرامتان کند؟ چه جمله ای است؟

  من در بهتربن نقطه ممکن در زندگی قرار دارم و در جهان من همه چیز خیــر اســت.

   

  اگر بخواهید با یک سلبریتی شام بخورید، چه کسی را انتخاب می کنید؟ چرا؟

  سلبریتی ها برایم از دیگران جدا نیستند. جذابیت آدم ها برای من در کاراکتر واقعی شونه، ولی اگر مجبور باشم از بین سلبریتی ها کسی رو انتخاب کنم، فکر کنم اون شخص وودی آن باشه که اگر شبیه فیلم ها و نوشته هاش باشه حتما خیلی دوستداشتنی و جذابه و شام خاطره انگیزی خــواهدشــد.

  عکس های جدید ویدا جوان بازیگر محبوب ایرانی +همسرش

  ویدا جوان، در اولین تجربه بازیگری با مهدی فتحی همکاری کــرده اســت

   

  اگر بخواهید فیلم زندگی یک نفر را بسازید، فیلم چه کسی را می سازید؟

  شاید فیلم زندگــی خــودم.

   

  به دردنخورترین اختراع بشر چه چیزی بوده است؟ چرا؟

  من از تلفن همراهم عاصیم… عاصی… به نظرم به جای اینکه بشر اونو در خدمت خودش بگیره، اون بشریت رو به دام خودش کشیده. البته اگر اول فرهنگ درست استفاده از موبایل به جان انسان تزریق می شد، بیشتر قابل تحملش مــی کــرد.

   

  همین الان چه کسی، چه کار کند، خیلی ذوق خواهید کرد؟

  هیائو میازاکی محبوبم یه انیمیشن جدید مــی ساخــت.

   

  آخرین باری که بهت زده شدید، کی بوده؟ چه اتفاقی افتاده؟

  بی انصافی آدم ها در برابر همدیگه همیشه منو بهت زده می کنه یا وقتی می بینم آدمی شبیه حرف هاش نیست کلا زیاد بهت زده مــی شــم.

   

  اگر مجبور باشید بین یک اورانگوتان، ایگوانا، اسب آبی و زرافه یکی را به عنوان حیوان خانگی یک هفته نگه دارید، کدام را انتخاب می کنید؟

  ایگوانا. هم فضای نگهداریشو دارم (برای یک هفته) هم به نظرم شخصیت عجیبی داره. ساکت و مرموز، خشن و خجالتی، شاید یک هفته همزیستی باعث بشه بیشتر با روحیات ایشون آشنا شم… هیچ بعید نیست از مصاحبت با همدیگه لــذت ببریــم.

   

  آیا خوابی می بینید که چندین بار تکرار شده باشد؟ چه خوابی؟ (یا تلخ ترین و شیرین ترین خوابی که تا حالا دیده اید چه خوابی بوده؟)

  یک مجموعه کابوس دارم که از کودکی با پشتکار فراوون هرچند وقت یکبار به سراغم میان. نقش اول این کابوس ها یه شخصیت ثابته که از یک تابلوی نقاشی میاد، ولی هر بار با شکلی جدید و بدنی متفاوتو روحی بسیار قوی و ستمگر داره و من همیشه دارم ازش فرار می کنم.چند وقته تصمیم گرفتم این دفعه که اومد سراغم باهاش رو به رو شم ببینم چی از جونم می خواد، آخه یه عمر گریز که نشــد کــار.

  عکس های جدید ویدا جوان بازیگر محبوب ایرانی +همسرش

  ویدا جوان، یک بازیگر همه فن حریف به حساب مــی آیــد

   

  تا به حال اسم تان را در گوگل سرچ کرده اید؟ هرچند وقت یکبار این کار را می کنید؟

  بله البته که این کار رو کردم، هر بار که کاری ازم پخش می شه یا تو پروژه جدید همکــاری مــی کنم.

   

  وقتی به مرگ و مردن فکر می کنید، از دست دادن چه چیزی/ کسی از همه بیشتر ناراحتتان می کند؟ چرا؟

  راستش هر بار به مردن فکر می کنم، جدایی از ایلا (همسرم) تنها چیزیه که سبب می شه از مرگ بترسم، نه به خاطر اینکه همسرمه، نه! و نه به این دلیل که من آدم رومانتیکی هستم، که چندان هم رومانتیک نیستم؛ به این خاطر که خیلی کم پیش میاد آدم رفیقی داشته باشه که نگاهش پر از عشق باشه و دستانش مملو از احســاس.

   

  قلبش پر از نیروی مثبت و سازنده باشه و به معنای واقعی رفاقت کنه، از خودش بگذره که تو رشد کنی، تو یاد بگیری، تو لبخند بزنی. من که می گم اگه آدم چنین دوستی داشته باشه باید تا ابد رهــاش نکــنه.

   

  اگر فردا دنیا تمام شود، چه کار انجام نداده ای داریــد؟

  کار انجام نداده که زیاد هست، ولی اگه قرار باشه فردا همه چیز تموم شه حتما نیاز به انجام دادن کارهای بیشتری نیســت.

   

  به نظر شما آخرش چی می شه؟!

  آخرش تموم نمی شه. آخرش تازه شروع مــی شــه.

   

  تصاویر ویدا جوان
  عکس های جدید ویدا جوان بازیگر محبوب ایرانی +همسرشویدا جوان

  عکس های جدید ویدا جوان بازیگر محبوب ایرانی +همسرشتصاویر ویدا جوان

  عکس های جدید ویدا جوان بازیگر محبوب ایرانی +همسرشعکس های ویدا جوان

  عکس های جدید ویدا جوان بازیگر محبوب ایرانی +همسرشعکس های اینستاگرام ویدا جوان

  عکس های جدید ویدا جوان بازیگر محبوب ایرانی +همسرش ویدا جوان

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است

  نظرتان را بنویسید

 • مطالب پربازدید
 •