عکس های بازیگران

عکس های جدید اینستاگرام نیوشا ضیغمی +بیوگرافی

عکس های جدید اینستاگرام نیوشا ضیغمی +بیوگرافی

عکس های جدید اینستاگرام نیوشا ضیغمی +بیوگرافی

نیوشا ضیغمی بازیگر محبوب سینما است که در فیلم های متفاوتی ظاهر شده است و از وی بعنوان یکی از بهترین ستاره های بازیگری ایران یاد می شود. وی علاقه به بازی در نقش های تلویزیونی نیز ندارد. با هم مروری داریم بر زندگی شخصی این بازیگر و همچنین تصاویری از وی را به نمایش گذاشته ایم. نیوشا ضیغمی فارغ التحصیــل رشته روان شـناسی و متولد هجـدهم تیر سال 1359 می باشد. نیوشا ضیغمی به واسطه تلاش مستمر خود توانست در مدت کوتاهی در فیلم های سینمایی بعنوان نقــش اول بازی کند.

عکس های جدید اینستاگرام نیوشا ضیغمی +بیوگرافی

به طور خلاصه

تــولد 18 تیر 1359
۹ ژوئیه 1980 ‏
تهران
ملیت ایران
پیشه بازیگر – تهیه کننده
سال‌هاي فعالیت 1383 – تاکنون
همسر آرش پولاد خان – همسر
فارغ التحصــیل مقطع کارشناسی روان شناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران

عکس های جدید اینستاگرام نیوشا ضیغمی +بیوگرافی
به گزارش نیک شو نیوشا ضیغمی که در جشــنواره 24 فیلم فجر چهره اي ناآشنا بود. از بازیگران پیروز کانون سینماگران جوان ورودی سال 1382 که بلافاصله پس از پایان دوره آموزشی خود مشغول به کار در عرصه حرفه اي سینما و تلویزیون گردید. نیوشا ضیغمی فارغ التحصیل رشته روانشناسی و متولد 18 تیر سال 1359 می باشد. دردوره بازیگری کانون سینما گران جوان با سریال «در چشم باد» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی درسال 1382 کار حرفه اي را آغاز نمود. یکسال بعد با بازی در فیلم تر دست محمد علی سجادی و کار با این کارگردان با تجربه به او بازیگری را اکثرا آموخت تا این باعث شد

 

که ســجادی نام اورا در کنار بازیگرهای مورد علاقه اش قرار دهد.بعد از تجربه «تردست » محمدعلی سجادی وی را برای بازی در فیلم شوریده در اواخر سال 13833 گزینش کرد.نیوشا ضیغمی با بازی در فیلم شوریده گامی بزرگ در سینما برداشت و با حضور در جشنواره 24 فیلم فجر باعث شد نامزد دریافت تندیس برترین بازیگر نقش اول زن شودو با هدیه تهرانی رقابت کند.

 

که خودش جزئی از موفــقیتش را بازی در فیلم شوریده و همکار اش با محمدعلی سجادی می داند.مواجهه که در جشنواره 244 فیلم فجر هم حضور داشت باعث شد تا داوران جشنواره نگاه حرفه ایی روی نیوشا ضیغمی داشته باشند و وی را جزء بازیگران حرفه ایی قرار دهند. نیوشا ضیغمی در سال 1385 بازی خود رادر پارک وی به پایان رساند. پارک وی مطمئنا یکی از کارهای ارزشمند او ست به خاطر کار کردن با کارگردان بزرگی همچون فریدون جیرانی.

 

اما نیوشـا چندان در بازی در این فیلم راضی نیست چون در زمان مونتاژ فیلم سکانس هاي مفید نیوشا را خذف کرده بودند. اما در جشنواره 25 فیلم فجر هم حضور خوبی داشت با سه فیلم پارک وی  اخراجی ها  و گناه من که در این فیلم با حمید گودرزی همبازی بوده هست که در این میان کار ده نمکی یعنی اخراجی ها با استقبال مردم روبرو شد ودر ایام عید در حال پخش هست که در آن فیلم که تنها فیلم پخش شـده از اوست حضور درخشانی داشته هست و از نظر خیلی از سینماگران آینده روشنی در انتظـار اوست.

 

زندگی خانوادگی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی فرزند محـسن ضیغمی و فهیمه رستم پور است.

عکس های جدید اینستاگرام نیوشا ضیغمی +بیوگرافی

روشا ضیغمی خواهر نیوشا ضیغمی

روشا ضیغمی متـولد 29 دی مـاه 1369 از بازیگران سینما میباشد. روشـا ضیغمی دانشـجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی و کـار هنری را با گرافیک شروع کرده ااست. نخـستین تجربـه وی در عرصه بازیگری بازی در فیلـم کوتاه چهار به کارگردانـی پیمان عباسی است و همچنین او در فیلمی به نام چهارسو با خواهرش نیوشا ضیغمی هم بازی شد.

عکس های جدید اینستاگرام نیوشا ضیغمی +بیوگرافی

آرش پولادخان متولد شهر اصفهان است و شغل او تجارت نقره میباشد.

 

نحوه آشنایی و ازدواج نیوشا ضیغمی و همسرش آرش پولادخان

حکایت آشنایی من و آرش در نوع خود بسیار دیدنی است چون او من را گذشته از آشنایی مان به شکل رسمی به واسطه فیلم هایم میشناخت و همین قضیه باعث شدکه از گذشته، پیش فرض هایي نسبت به من داشته باشد. به هر حال آشنایی و ازدواج با او یکی از بزرگ ترین اتفاقات زندگی من بود.

 

آرش پولادخان: حق با نیوشاست. من مدت ها گذشته از این که با نیوشا آشنا شوم دوست داشتم با او ازدواج کنم و یک جورایی وی را همسر آینده خودم می دیدم.

 

اما تنها دلشوره ام این بود که نیوشا با تصویری که از او در کارهایش میبینم فاصله داشته باشد، از طرفی دوست نداشتم که صرفاً به او بعنوان یک هوادار نزدیک شوم به همین خاطر کلی دودوتا چهارتا کردم تا بالاخره به این نتیجه رسیدم تا از طریق سرمایه گذاری در فیلمی به او نزدیک شوم که خوشبختانه این اتفاق افتاد اما نکته مهم در مورد او این بود که به مراتب از آنچه که فکر می کردم صادق و مهربان تر بود.

 

ملاک نیوشا ضیغمی برای زندگی و ازدواج

راسـتش را بخـواهید مهم تـرین ملاک من برای ازدواج شخصیت و ادب و احترام بود. من در بدترین شرایط نمی توانم بی ادب باشم و نمیتوانستم با مردی که احترام نگذارد و بد دهن باشد، ازدواج کنم.

 

مهریه نیوشا ضیغمی

آرش این ویـژگی مفید را دارد که با احـترام برخورد می کند و همراه و دوست حقیقی من است. خیـلی طول کشید که وی را گزینش کردم اما شرط و شروطی نگذاشتم که به زور آن ها رابطـه را حفظ کنم. مهریه ام یک سکه است. نمـی توانم درک کنم که ۲ خانواده سر تعداد سکه با هم چـانه می زنند!

عکس های جدید اینستاگرام نیوشا ضیغمی +بیوگرافی

مخالفت والدین نیوشا ضیغمی برای بازیگری

وقتی میخواســتم وارد عرصــه بازیگری شوم مادرم مخـالفت نمی کرد ولی آن دید مادرانه نسبت به آینده من را در نظر می گرفت اما پدرم با بازیگر شدن من چندان موافق نبود. پدرم اصولا کارهای علمی را دوست داشته و دارد و ترجیح می داد من دکتر یا مهندس شوم تا بازیگر! وقتی وارد این عرصه شدم و با کار آقای جوزانی شروع کردم و پس از آن هم بلافاصله وارد سینما شدم، در همان سال اول نتیجه خوبی حاصل شد، پدرم تغییر موضع داد و با کار من موافقت کرد.

 

خانه داری نیوشا ضیغمی

به گزارش نیک شو در زندگی شخصــی ام زمانی که درگیر کار خاصـی نباشم گاهی درسـت مانند یک زن خانه دار رفتار میکنم و درگیر کارهای منزل مثل پختن غذا، شستن لباس و اتـوکشی و گـردگیری خانه هـستم گرچه اگر پای تعریف از خود نگذارید باید بگویم آشپزی ام به نسبت خوب است.

عکس های جدید اینستاگرام نیوشا ضیغمی +بیوگرافی

عکس هاي نیوشا ضیغمی،عکس نیوشا ضیغمی و همسرش

عکس های جدید اینستاگرام نیوشا ضیغمی +بیوگرافی

عکس های جدید اینستاگرام نیوشا ضیغمی +بیوگرافی

عکس های جدید اینستاگرام نیوشا ضیغمی +بیوگرافی

بیوگرافی و عکس هاي بازیگران،نیوشا ضیغمی

عکس های جدید اینستاگرام نیوشا ضیغمی +بیوگرافی

عکس های جدید اینستاگرام نیوشا ضیغمی +بیوگرافی

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا