نکات انتخاب همسر

علامت های رابطه خوب و شاد که به ازدواج ختم می شود

علامت های رابطه خوب و شاد که به ازدواج ختم می شود

علامت های رابطه خوب و شاد که به ازدواج ختم مي شود

اگر در رابطه هستید و نمي دانید که در اخر به ازدواج منجر مي شود یا نه باید چشمتان را بیشتر باز کنید و دنبال 11 علامت زیر در رابطه تان باشید.عشق فاصله ها را کم مي کند، اما این که شما بخواهید زمان و فاصله را در رابطه هایت نادیده بگیری، نشان از عشق و تعهد واقعی دارد.حضور در یک رابطه دو نفره از راه دور با وجود مسافت طولانی در حقیقت از هر کسی بر نمي آید. رابطه سالم از راه دور هم هنر زوج هایی است که دارای روح بزرگ و مسئولیت پذیر و متعهد هستند.

 

در رابطه هایی که با وجود راه دور شکل مي گیرند، و یا بعد از نشان کردن و نامزدی، برای یکی فرصتی پیش مي آید که باید از هم دور باشند از خود گذشتگی زیادی مي خواهد.معمولا برخی توان تحمل این دوری ها را ندارند اما برخی در این رابطه ها رشد مي کنند و خود را رشد مي دهند و به شریک شان عشق مي دهند و در تلاشند تا رشد کنند.

 

در این مطلب مي خواهم به نشانه هایی از عشق واقعی و درست از راه دور بپردازم و بگویم که رابطه سالم از راه دور چه ویژگی هایی دارد ! با من همراه هستی؟

علامت های رابطه خوب و شاد که به ازدواج ختم می شود

در رابطه سالم از راه دور آنها فاصله را مانع خود نمي دانند

وقتی که بین دو نفر فاصله مکانی وجود دارد، مطمئنا به یکدیگر به صورت نزدیک دسترسی ندارند.حضور دو نفر در نزدیک هم، به صورت مادی، مي تواند مسبب رفتارهای جذاب و شیرینی باشد که به رابطه انرژی و جذابیت مي دهد. اما اگر طرفین بتوانند بدور از هم، این جذابیت ها را حفظ کنند و رفتارهای خاص را انجام دهند مي توان گفت که این دو در رابطه بسیار درگیر هم هستند و یک رابطه درست را ایجاد کرده اند که از روزمرگی به دور است.

 

در رابطه سالم از راه دور آن ها احساس تنهایی نمي کنند

وقتی که دو نفر در راه دور هستند و با هم در ارتباطند، با وجود هم اصلا احساس تنهایی ندارند چرا که دائما در حال دریافت انرژی مثبت از یکدیگر هستند.گاهی حتی، این رابطه انقدر قوی است که وقتی یکی از این دو قصد دارد به مسافرت برود، طرف دوم احساس تنهایی مي کند. این مي تواند نشانی از این باشد که فاصله این دو را در کنار هم نگه داشته حتی اگر فرسنگ ها و صد ها کیلومتر باشد.

 

در رابطه سالم از راه دور اولین فرصت فراغت برای دیدار عشق است

وقتی که دو طرف ساعت ها از هم فاصله دارند، فرقی ندارد که این فاصله چند کیلومتر است و چند ساعت به طول مي انجامد، طرفین بر این باور و عقیده اند که اولین فرصتی که پیش بیاد، خودشان را به هم مي رسانند تا بتوانند از هم بهره ببرند و از حضور فیزیکی لذت ببرند.اگر فرصتی پیش بیاد، که یکی از طرفین فرصت کافی داشته باشد، فرد مورد نظر، تلاش ميکند تا از آن برای شادی و توجه به شریکش استفاده کند و آن فرصت را صرف کارهای دیگر نمي کند.

 

در رابطه سالم از راه دور قولی نمي دهند که نتوانند آن را عملی کنند

زندگی با شریکی که در فاصله طولانی از شما است، دارای دلهره ها و استرس ها و اضطراب هایی دو سه برابر حالت عادی است. مرد یا زنی که قول های روی آب نمي دهند و به حفظ حرمت ها توجه دارند، بسیار متعهد هستند.اگر در رابطه ای زیر قول ها زده مي شود و به بهانه این که در راه دور هستند، هیچ آسیبی متوجه فرد خاطی نمي شود، مي تواند نشان از این داشته باشد که این رابطه از راه دور از درستی و صحت و اعتبار کافی برخوردار نیست.

 

یک رابطه سالم در راه دور، به دور از بحث غیرمنطقی و نا سالم است

وقتی که رابطه ای در راه دور شکل مي گیرد، قضاوت بسیار سخت تر مي شود. حتی در مورد مسیج هایی که داده مي شود، باید توجه بیشتری داشت و هر حرف و عبارتی را به خواست دل، تعبیر نکرد.باید توجه داشت که احساسی بودن افراطی، حساسیت به خرج دادن و قضاوت های نا درست موجب مي شود که کشمکش هایی رخ دهد که روز به روز، رابطه را به سمي بودن سوق دهد.

علامت های رابطه خوب و شاد که به ازدواج ختم می شود

آن ها به هم آزادی و استقلال و شادی مي دهند

هر چند که دو نفر که در رابطه دور هستند، به هم تعهداتی دارند، اما این بدین معنی نیست که این رابطه ها به معنی این است که، شما در زندان هستید و باید طبق اصول و قواعد شخص دیگر، زندگی کنید.شما یک سر این رابطه هستید، و حق دارید برای خود شادی کنید، آزادانه زندگی کنید و البته به تعهدات خود نیز وفادار باشید. البته برای شریک خود نیز باید این آزادی و شادی و استقلال را به رسميت بشناسید.

 

طرفین به اهداف مستقل خود مي پردازند

زندگی شما در این رابطه، یک روی از زندگی است و هر کدام از شما باید به جهات دیگر زندگی خود نیز برسند. در رابطه هایی که صرفا برای ارتباط دو سویه و البته مدام و مستمر، شکل مي گیرند، و دست و بال یکی از افراد برای رسیدگی به اهداف شخصی بسته مي شود، نمي توان نشانی از رابطه سالم از راه دور دید.

 

آن ها گزارش کار نمي خواهند

اگر در یک رابطه از راه دور، طرفین یا حتی یکی از افراد حاضر در این رابطه، از دیگری گزارش کار مي خواهد، یا اینکه مي خواهد بداند که هر لحظه کجاست و چه مي کند، مي توان فهميد که فرد مورد نظر بر اساس شک و سو ظن در رابطه است و چون حضور فیزیکی ندارد، کنترل کامل بر فرد مقابل دارد.چنین احساسات و حرف هایی، نمي تواند، برای شروع یک زندگی خوب، نشانه های مثبتی باشد.

 

بیان غیر منتظره عشق و احساس در هر جا و مکان

دو نفر که در راه دور هستند و با هم رابطه عاطفی دارند، در تلاشند که هم دیگر را شاد کنند. دوری و فاصله ها نمي تواند جلوی این کارها را بگیرد.این دو نفر حتی با عمل و بدون گفتار، به طور هیجان انگیز و ناگهانی از عشق خود مي گویند و طرف مقابل را سر شار از عشق و انرژی مي کنند. گاهی گرفتن یک قطعه فیلم، یا عکس، یا هر رفتار و کار و نشانه ای که گویای عشق و علاقه باشد، واقعا مي تواند رفرش کننده رابطه ها باشد.

 

احترام به تصميماتی که بدون آن ها گرفته مي شود

دو نفر که در رابطه دور هستند، هميشه نمي توانند در دسترس هم باشند تا در مورد برخی مسائل مشورت کنند. بنابراین شاید یکی از طرفین بخواهد تصميمي بگیرد، که بدون مشورت با فرد مقابل اقدام به این کار کند.در چنین حالتی فرد مقابل، به تصميم او احترام مي گذارد و آن را به رسميت مي شناسد. از طرفی، انقدر به شریکش اعتماد دارد که نیاز به قضاوت، تند خویی و رفتارهای شکننده اینچنینی ندارد.

 

انتظار برای آینده شاد و زیبا و هدفمند

بیشتر ارتباطاتی که این روزها شکل مي گیرد بر پایه اهداف کوتاه مدت است و اغلب همه به دنبال نفع خود هستند. اما اگر دو طرف انقدر رابطه عميق و سازنده ای دارند که به آینده نیز فکر مي کنند و به هم تعهد دارند، مي توان حدس زد چیزی خارق العاده رخ مي دهدمعمولا عشق واقعی درخانه هر دختر و پسری را مي زند، اما اگر زن و مردی با وجود رابطه از راه دور پای تعهدات خود بمانند، مسلما مي توانند در معیت هم، و در کنار هم، با حضور فیزیکی کن فیکون کنند این از بهترین چیزهایی است که روزانه شاهد آن هستیم.

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا