مطالب خواندنی و جالب

عاقبت مادر و پسری که هر دو تغییر جنسیت دادند

عاقبت مادر و پسری که هر دو تغییر جنسیت دادند

مادر و پسری که هر دو تصمیم گرفتند تغییر جنسیت دهند به پدر و دختر تبدیل شدند که خبر آن در رسانه ها به سرعت منتشر شد و واکنش مردم را به همراه داشت. تغییر جنسیت در یکی از خانواده های استرالیایی تیتر داغ اخباری پربازدید بود ، مادر و پسری که بعد از تصمیم به تغییر جنسیت خود نسبتشان تغییر کرد.

عاقبت مادر و پسری که هر دو تغییر جنسیت دادند

تغییر جنسیت مادر و پسر به دختر و پدر

 

به گزارش نیک شو، تصویری که مشاهده می کنید به خوبی گویای ماجراست ، یک مادر جوان و پسر 11 ساله اش به دلیل شرایط خاصی که داشتند تصمیم به تغییر جنسیت گرفته و حالا درخانواده حکم پدر و دختر را دارند. “اریک ” و ” کوری” میسون شاید تنها و اولین پدر و دختری در دنیا هستند که سابق بر این مادر و پسر بودند.آنها در مصاحبه با شبکه خبری استرالیا در این مورد بیشتر توضیح دادند.

عاقبت مادر و پسری که هر دو تغییر جنسیت دادند

“کوری” که حالا یک دختر نوجوان 15 ساله است در 11 سالگی متوجه می شود که نیاز به تغییر جنسیت دارد برای همین از ان پس دختر خانواده می شود اما او در این مسیر تنها نبود و 3 سال بعد مادرش هم حس مشابه در خود احساس کرد و متوجه شد که تا کنون خود واقعی اش نبوده است برای همین با تغییر جنسیت پدر “کوری” شد.

 

مطالب بیشتر:

مصاحبه بــا ترانه آرام ترنس ایرانی فعال که تغیــیر جنسیت داد

گفتگو با بازیگر ترنس ایرانی که تغییر جنسیت داد و مرد شد

بازیگر زن ایرانی که تغییر جنسیت‌ داد و مرد شد

۸ حقیقت که باید درباره افراد دوجنسه ترنس بدانید

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا