پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • طاووس در فال قهوه به چه معناست؟ تعبیر طاووس

  مجموعه : فال و طالع بینی

  طاووس در فال قهوه به چه معناست؟ تعبیر طاووس

  طاووس در فال قهوه به چه معناست؟ تعبیر طاووس

  در ميان مردم فال قهوه رواج بسیاری دارد ،زمانی که فال قهوه گرفته مي شود در آن اشکال متفاوتی دیده مي شود که نشان از چیزی اســت .ممکن اســت بعضی از افراد طاووس در فال قهوه خود ببینند که نشان از چیزی یا اتفاقی اســت .تعبیر طاووس نشان از دست یافتن به موفقیت، خوش شانسی و زندگی جدید توام با شانس است .ما در این مقاله مي خواهیم در مورد تعبیر طاووس در فال قهوه برای شما بازگو کنیم .

   

  تعبیر طاووس در فال قهوه

  طاووس نمادی از لوکس بودن، غرور و شکوه و جلال است. یک طاووس با دم باز شده به طور روشن خبر از دستیابی به ملک و املاک ميدهد. اگر شکل طاووس با نقطه‌هایی محصور شده باشد نشان دهنده یک زندگی لوکس است. اگر یک حلقه در نزدیکی آن باشد، ازدواجی متمولانه در پیش است. همچنین وجود ابر یا مقدار زیادی برگ در پایین فنجان نشان دهنده آن است که غرور و اهمیت دادن زیاد به ظاهر اشیا باعث ایجاد مشکل خواهد شد.

  طاووس در فال قهوه به چه معناست؟ تعبیر طاووس

  معنی طاووس در فال قهوه

   

  طاووس پرنده‌ای است که به طور طبیعی دم رنگارنگ خود را را برای به رخ کشیدن سلطه، بلوغ و جذابیت جنسی به نمایش ميگذارد.‌کتاب‌های باستانی فال قهوه تاکید ميکنند که وجود طاووس در بالای فنجان نشانه شادی و جشن و موفقیت است. از نظر بررسی نمادین، طاووس یک زندگی جدید، از نو متولد شدن، از نو جوان شدن، شادابی، موفقیت، خوش شانسی و قدر و منزلت را نشان میدهد.

   

  از این ‌رو اگر شما در فنجان قهوه خود دیدن طاووس را دیدید نشان ميدهد که خوش شانسی و اقبال بلند شما را احاطه کرده است، به همین جهت خوشحال هستید و موفقیت شما در انجام پروژه‌های مختلف باعث ميشود تا روز به روز بیشتر رشد کنید‌.

  طاووس در فال قهوه به چه معناست؟ تعبیر طاووس

  تعبیر طاووس در فال قهوه

   

  تعبیر طاووس در قسمت های مختلف فنجان در فال قهوه متفاوت اسـت در ادامه با هم ببین :

  تعبیر دیدن طاووس در بالای فنجان

  طاووس در فال قهوه اگر در بالای فنجان دیدن بسته باشد، نشان ميدهد که شما انسان موفقی هستید و رشدی جدید را در زندگی خود تجربه خواهید کرد. این رشد و پیشرفت مربوط به تجدید قوای درونی شماست. موفقیت و شانس در موضوعی که هیچ گاه فکر نميکردید در زندگی خود به آن دست پیدا کنید، به سراغ شما خواهد آمد.

   

  شما باید از آنچه به دست آورده‌اید برای بخشیدن به دیگران استفاده کنید تا آنها نیز به وجود شما در زندگی خود افتخار کنند. این روند باعث ميشود تا خیر و برکت به همه جنبه‌های زندگی شما وارد شود.

  طاووس در فال قهوه به چه معناست؟ تعبیر طاووس

  شکل طاووس در فال قهوه

   

  تعبیر دیدن طاووس در میانه فنجان

  دیدن طاووس در وسط فنجان قهوه به این معنی است که طولی نخواهد کشید تا شما زندگی جدیدی را تجربه کنید که کاملا با زندگی کنونی شما متفاوت است. این زندگی جدید توام با موفقیت خواهد بود و باعث خوشحالی شما ميشود.

   

  اقدام لازم از سوی شما برای دست پیدا کردن به این زندگی جدید، تلاش کردن است. شما باید خود را برای ورود به این زندگی جدید آماده نمایید. باید کاری کنید تا اطرافیان به شما افتخار کنند، زیرا این دروازه دستیابی شما به شانس است. هیچ کدام از افرادی را که وارد زندگیتان میشوند دست کم نگیرید زیرا هرکدام از آنها ماموریتی مثبت در زندگی شما دارند.

  طاووس در فال قهوه به چه معناست؟ تعبیر طاووس

  دیدن طاووس در فال قهوه

   

  تعبیر دیدن طاووس در پایین فنجان

  شکل طاووس در پایین فنجان نشان ميدهد شما در زندگی دچار رکود شده‌اید. این حالت در یک دوره زمانی طولانی و هنگامی رخ ميدهد که دستیابی به موفقیت به دلیلی به تاخیر افتاده است. نشانه‌ای از این که شما به زودی دگرگونی در پیش داشته باشید وجود ندارد و این حالت در شرایط سخت رخ ميدهد. در این زمان شما از آن جهت که نميدانید فردا چه اتفاقاتی را برای‌تان رقم ميخورد، عصبی و مضطرب هستید.

   

  دیدن بیش از یک طاووس در فنجان

  وجود بیش از یک طاووس در فنجان نشان ميدهد که اگرچه شادی و موفقیت بسیار به شما نزدیک هستند، اما شما در زندگی دور از آنها قرار گرفته‌اید. با وجود اینکه همه موارد لازم برای شادی و موفقیت را در اختیار دارید، اما شاد و موفق نیستید. علت این است که شما انرژی‌های منفی را به سوی خود جذب کرده‌اید و این انرژی‌ها شادی را از وجود شما تخلیه ميکنند. باید بدانید که لیاقت شما در زندگی بسیار بیشتر از این است.

  طاووس در فال قهوه به چه معناست؟ تعبیر طاووس

  طاووس در فال قهوه چیست

   

  انرژی‌های منفی همانگونه که روی موفقیت شما تاثیر مخرب دارند، باعث ميشوند تا نتوانید از آنچه دارید برای لذت بردن از زندگی استفاده کنید، به جای آن شما به سمت چیز‌هایی ميروید که باعث ميشود در پایان روز نزد خود شرمنده باشید. پس وقت آن فرا رسیده است که همه چیز را در زندگی خود دگرگون کنید تا فرآیند رشد شما در مسیر صحیح قرار بگیرد.

   

  احترام گذاشتن به آنچه در پیرامون خود دارید همان عاملی است که به زندگی‌تان آرامش و ارزش ميبخشد و شما را در زندگی خوشنود خواهد کرد. موفقیت نیز به طور طبیعی به دنبال این حس احترام پا به زندگی شما خواهد گذاشت زیرا که همه اطرافیان برای شما آرزو ميکنند تا به آنچه ميخواهید دست پیدا کنید.

   

   

  بخشی از محتوای این مطب برگرفته از سایت ستاره است.

   

   

  3.7/5 - (3 امتیاز)
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •