پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • طالع بینی چینی متولدین سال گربه

  مجموعه : فال و طالع بینی

  طالع بینی چینی متولدین سال گربه

  طالع بینی چینی متولدین سال گربه

  هر فردی در سال های مختلفی به دنیا آمده اســت .و هر سال نماد یک حیوانی نامگذاری شده اســت .در این مقاله طالع بینی چینی متولدین سال گربه رو تهیه کرده ایم .با ما در ادامه همراه باشید .

  در واقع  هر سال چینی برای خودش اسمي دارد. این نام‌گذاری حتی در ميان ایرانیان هم رواج دارد. بین سال‌های چینی چهارمين سال، سال گربه اســت. شما مي‌توانید به جدول سال‌ها نگاه کنید و ببینید سال تولدتان چی سالی مي‌شود؟

   

  اگر متولد سال گربه هستید و تمایل دارید طالع ازدواج متولدین سال گربه با متولدین سال‌های دیگر را مشاهده کنید به مطلب مربوط به طالع بینی ازدواج چینی؛ متولدین سال گربه مراجعه کنید.

  طالع بینی چینی متولدین سال گربه

  متولدین سال گربه شامل سال‌های زیر مي‌باشند:

  ۱۲۸۲ – ۱۲۹۴ – ۱۳۰۶ – ۱۳۱۸ – ۱۳۳۰ – ۱۳۴۲ – ۱۳۵۴ – ۱۳۶۶ – ۱۳۷۸ – ۱۳۹۰

  طالع بینی چینی متولدین سال گربه

  طالع‌بینی چینی متولدین سال گربه

  زندگي گربه، در صورتي با آرامش و آسايش دلخواهش سپري مي شود كه با حوادث پيش بيني نشده، مهيج، شگفت انگيز و خانمان بر انداز رو به رو نشود. او را از جنگ ها، انقلاب ها و حوادث طبيعي باكي نيست؛ زيرا اصولاً برای ناملايمات آفريده نشده اســت و اگر با ناكامي و شكست رو به رو شود، چه بسا كه ديوانه شود و خودكشي كند. ترك اصول اخلاقي براي او به مراتب آسانتر از قبول شكست اســت.

   

  نماد این سال را در ویتنام، گربه و در ژاپن خرگوش مي‌دانند. حالا گربه باشد یا خرگوش، مهم این اســت که هر دو هنگام سقوط روی چهار دست و پای خود فرود مي‌آیند. متولدان سال گربه شادترین انسان‌ها هستند. آن‌ها اشخاصی خوش‌ذوق، اهل معاشرت، عاقل، بردبار و کمي بلند‌پرواز هستند که هنگام برخورد با دیگران بسیار شرافتمندانه رفتار مي‌کنند.

   

  هیچ‌کس نمي‌تواند آن‌ها را دست کم بگیرد، چون همراهان خوبی هستند و مي‌دانند چگونه و کجا به درد آدم بخورند.اما بعد منفی شخصیتی آن‌ها این اســت که انسانی‌هایی سطحی هستند به این بدان معنا که ویژگی‌های خوب آن‌ها ظاهری و سطحی اســت.

   

  گريه نماد موفقيت در كسب و تجارت اســت و معمولا به عنوان تاجري زيرك كه هر كس با او قرارداد كسب و كار امضا كند، نمي تواند از زير بار ان شانه خالي كند شناخته مي شود. پيش بيني هاي او اغلب درست اســت و سود و منفعت را بو مي كشد. گربه به ظاهر بسيار آرم و متين و قابل اعتماد به نظر مي رسد؛ اما در حقيقت، به شدت اهل ساخت و پاخت اســت.

  طالع بینی چینی متولدین سال گربه

  گربه دوستدار جمع و جمع هم دوستدار گربه اســت. او موجودی زودجوش اســت که بودن در کنار دیگران را خیلی دوست دارد. اما گاهی در نهایت زیرکی، نکته‌سنجی و دقت، غیبت و شایعه‌پراکنی مي‌کند. مي‌توان گفت که صحبتی بی‌پرده درباره حقایق کاملاً ناخوشایند، برای او دشوار اســت.

   

  گربه به راحتی برانگیخته و خشمگین نمي‌شود. او آرام، خونسرد و صلح‌جو اســت؛ و بیشتر خود را احساساتی نشان مي‌دهد تا این که واقعاً حساس باشد. امور شخصی و خصوصی بیش از مشکلات بزرگ اجتماعی او را متاثر مي‌کند. این حیوان خیلی زود به گریه مي‌افتد، اما به همان سرعت هم آرام و قرار پیدا مي‌کند. خانم‌های متولد سال گربه از حالت افسردگی و روانی خود به عنوان کارآمد‌ترین کلک برای جلب نظر و محبت دیگران سود مي‌برند.

   

  متولدین سال گربه محافظه‌کار هستند و از هر آن چه که آرامش زندگی‌شان را خراب کند یا اسباب دردسرشان شود متنفر هستند. نیاز آن‌ها به حفظ آسایش و امنیت زندگی بسیار بیشتر از دیگران اســت، چون تحمل سختــی نــدارند.

   

  اگر چه گربه نسبت به منسوبانش دلسوز، فداکار، مهربان، صميمي و صادق اســت و به راحتی به دوستان نزدیکش کمک مالی مي‌کند. اما حقیقتا چندان پایبند خانواده نیست و با دوستانش احساس نزدیکی بیشتری مي‌کند تا با پدر و مادر و فرزندانش.

  طالع بینی چینی متولدین سال گربه

  خانم‌های متولد سال گربه تا زمانی که مطرح باشند، وظایف مادرانه‌شان را به خوبی انجام مي‌دهند، اما این غریزه در آن‌ها بسیار ضعیف و تا حدی ساختگی اســت.
  زندگی متولدین این سال در صورتی با آرامش و آسایش دلخواهشان سپری مي‌شود که با حوادث پیش‌بینی‌نشده، مهیج، شگفت‌انگیز و خانمان‌برانداز رو به رو نشوند.

   

  البته آن‌ها از جنگ‌ها، انقلاب‌ها و حوادث طبیعی باکی ندارند.چون اصولاً برای سختی آفریده نشده‌اند و اگر با ناکامي و شکست روبه‌رو شوند، ممکن اســت به سادگی دیوانه شوند و خودکشی کنند. ترک اصول اخلاقی برای آن‌ها به مراتب آسان‌تر از قبول شکست اســت.در پایان باید به این نکته اشاره کنیم که درست اســت گربه به ظاهر ضعیف اســت، ولی ممکن اســت به آسانی به موجودی قدرتمند و ترسناک تبدیل شــود.

  طالع بینی چینی متولدین سال گربه

  مشاغل متناسب متولدین سال گربه

  گربه نماد موفقیت در کسب و تجارت اســت و معمولا به عنوان تاجری زیرک که هر کس با او قرارداد کسب و کار امضا کند، نمي‌تواند از زیر بار تعهداتش شانه خالی کند شناخته مي‌شود. پیش بینی‌های متولدین سال گربه در کسب و کار اغلب درست اســت. آن‌ها سود و منفعت را بو مي‌کشند. گربه به ظاهر بسیار آرم و متین و قابل اعتماد به نظر مي‌رسد، اما در حقیقت به شدت اهل ساخت و پاخت اســت.

   

  اســتعداد او در عرصه رقابت‌های تجاری به خوبی آشکار و شکفته مي‌شود. پرداختن به فعالیت‌های سیاسی و حقوقی، امکان بهره‌مندی از یک زندگی راحت، بدون تشویش خاطر و مطابق ميل را برای او مهیا مي‌کند.

   

  خانم‌های متولد سال گربه در تمام مشاغلی که نیاز به ذوق، سلیقه، درک اجتماعی و برخورد خوب دارد خوش مي‌درخشند. برای سیاســتمدارانی که طالب پیشرفت هستند بهتر اســت که با خانم‌های متولد سال گربه ازدواج کنند.

  طالع بینی چینی متولدین سال گربه

  چون آن‌ها تیزبین، نکته‌سنج، خردمند و رازدار هستند. در عین حال که کدبانو‌های برازنده‌ای هستند که با بودن در کنار همسران‌شان باعث افزایش شهرت آنان مي‌شوند. خود این خانم‌ها هم از این که مورد توجه اطرافیان خود قرار بگیرند، لذت مي‌برند.

   

  مشاغلی که مي‌تواند با روحیات متولدین سال گربه سازگار باشد عبارتند از:

  دفتردار اسناد رسمي، قاضی، کارگزار بورس،مانکن، خیاط، طراح لباس، دکوراتور داخلی، عتیقه فروش، مسئول پذیرش، مغازه دار، صاحب دارو خانه، داروساز یا متخصص زیبایی، مشاور حقوقی، وکیل دعاوی، دلال یا سفته باز، نماینده سیاسی، سفیر کبیر، مسافرخانه دار

   

  مشاهير متولد سال گربه

  فيدل كاســترو ، )، رئيس جمهور تروخيلو، ملكه ويكتوريا، اســتالين، دومديسي و رئيس جمهور بورقيبه ، مارتين لوتركينگ، كنفسيوس و مالكوم ماگريدج ، ماري آنتوانت، آن بولين، اواپرون يا گاريبالدي ، پيراندلو، اينشتاين، اورسون ولز، توسكاني ني، فيلد مارشال سليم، آرتور ميلر، اســتاندال و ژرژسيمون

   

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •