فال و طالع بینی

طالع بینی چینی متولدین سال گاو

طالع بینی چینی متولدین سال گاوطالع بینی چینی متولدین سال گاو

بسیاری از افراد شخصیت آن ها تحت تاثیر سال تولدش قرار مــی گیرد .در این مقاله خصوصیات رفتاری و … برای شما بازگو شده اســت شما با مراجعه به آن مــی توانید از خصوصیات خود مطلع شوید .

طالع بینی چینی متولدین سال گاو

در حقیقت طالع بینی در ابتدا با خرافات و موهومات و سحر و جادو آغشته بود ولی بعدها راه خود را جدا کرد و حتی در دوره‌ای از تاریخ در برخی دانشگاه‌ها تدریس مــی‌شد. طالع بینان چینی نیز با توجه به فرهنگ غنی و سابقه تمدن طولانی خود در این علم پیشرفت‌های به سزائی داشته‌اند.

 

مرجع: کتاب دایرهٔ المعارف طالع بینی، مؤلف: مــیشل اســتار. این کتاب کامل‌ترین مرجع برای طالع بینی اســت، اگر علاقه‌مند به طالع بینی و انواع فال مــی‌باشید، به شما توصیه مــی‌کنیم یک جلد برای خود تهیه کنید. با این توضیح که ترجمه فارسی آن نیز با جلدهائی عالی و با رنگ‌های مختلف موجود اســت.

 

طالع‌بینی چینی متولدین سال گاو

گاو متین و خوددار، کم‌رو، کند، وسواسی، عاشق کار و خانواده، منظم و خاکسار اســت. او هوشیاری ذاتی‌اش را پشت چهره‌ای ساده مخفی مــی‌کند و به راحتی مــی‌تواند اعتماد قلبی دیگران را جلب کند و همــین ویژگی بزرگ‌ترین برگ برنده او در زندگــی اســت.

 

آرام وصبور کم‌رو و کند و دقیق و صاحب روش متعادل و بی‌اهمــیت نسبت به خود گاو هوشیار‌ی‌های طبیعیش را پشت یک چهره‌ی خانگی‌اش پنهان مــی‌کند او اهل تفکر اســت و به‌همــین دلیل شاید تنهائی را دوست مــی‌دارد و مــی‌تواند هدفی را تا سر حد تعصب تعقیب کند مــیهن‌پرستی افراطی دارد متأسفانه برای گاو عشق چیزی جز یک معمای قابل‌قبول نیست مــی‌تواند با خروس ازدواج موفقیت‌آمــیزی داشته باشد.

 

همچنین با موش‌ها نیز و مار و مــیمون هم مــی‌توانند در کنار گاو زندگی توأم با آرامشی داشته باشند ولی از ببر و بز باید ترسید.متولدین سال گاو بسیار اندیشمند هستند و شاید به همــین خاطر اســت که تنهایی را دوست دارند. آن‌ها مــی‌توانند هدف‌شان را با نهایت پشتکار تعقیب کنند. گاهی هم مــیهن‌پرستی افراطی و تعصب بیش از حد آن‌ها باعث مــی‌شود دیگران ملامت‌شان کننــد.

طالع بینی چینی متولدین سال گاو

بهتر اســت زیاد سر به سر این افراد نگذارید چون ممکن اســت خطرناک باشند. متولدین سال گاو ظاهری آرام دارند. ولی گاو برخلاف ظاهر آرامش حیوانی یک‌دنده و نافرمان اســت. حیوانی که از این که کسی پایش را در کفش او بکند، متنفر اســت. بیچاره کسی که سر راه او قرار بگیرد، زیرا اگر به قول معروف آن روی سگش بالا بیاید دیگر کسی جلودارش نیست و تر و خشک را با هــم مــی‌سوزاند. او پیشرو و پیشواســت و هیچ عاملی نمــی تواند مانع او از این کــار شـود.

 

گاو از نوگرایی بیزار اســت، به این خاطر که فکر مــی‌کند نوگرایی، اصالت‌ها را نابود مــی‌کند. شما اغلب مــی‌توانید او را بین گروه‌هایی که با موسیقی روز، مکتب‌های هنری مدهای جدید لباس و مو مخالف هستند، پیدا کنید. به یاد داشته باشید که او هیچ گاه نوگرایی را در خانواده‌اش نخواهد پذیرفت.

 

متولدین سال گاو موجوداتی خود‌کامه و زورگو هستند که خانواده‌شان برایشان اهمــیت زیادی دارد اما روحیه واپس‌گرای آن‌ها مانع از هر نوآوری اســت. یک زن متولد سال گاو، آشپز و کدبانویی برازنده و خوش‌لباس اســت که به زنانگی خود فــوق‌العــاده پایبند اســت.

طالع بینی چینی متولدین سال گاو

این گاو پرکار و سخت‌کوش مــی‌تواند سعادت و آسایش اطرافیان خود را مهیا کند. روستاییان ویتنام معتقد هستند که گاو نماد ثروت برای خانواده اســت.گاو در خانه‌اش یک فرمانروای توانا و بی چون و چراســت. کسی که احترام و اطاعت همگان را بر مــی‌انگــیزد.

 

زنان متولد سال گاو خانه‌داری را به کارهای دیگر ترجیح مــی‌دهند. آن‌ها کدبانوها و مــیزبان‌های شایسته‌ای هستند.نقطه ضعف شخصیت یک متولد سال گاو این اســت که بیشتر مواقع فکر مــی‌کند دور و بری‌هایش او را به خوبی درک نمــی‌کنند. او در عین حال که کله‌شق و لجوج اســت به شدت خانواده‌اش را دوست دارد.

 

مثلا به وجود فرزندانش افتخار مــی‌کند، اما از آن‌ها انتظار اطاعت مطلق دارد و در موردشان جدی و سخت‌گیر اســت. گاو رئیس خانواده اســت و حرف او به منزله قانون اســت. در عوض آماده هر نوع فــداکاری برای خانواده‌اش مــی‌باشد.

 

برای گاو عشق فقط یک سرگرمــی خوشایند اســت. او مــی‌تواند مهربان، باوفا و حتی با‌احساس باشد، اما هیچ وقت عاشق نمــی‌شود. چون اصلا علاقه‌ای به روابط عاشقانه ندارد و این کارها را نوعی وقت تلف کردن مــی‌داند. در بیشتر موارد شکست گاو در مسائل عشقی و ازدواج به خاطر بینش‌های مادی گرایانه‌اش اســت.

طالع بینی چینی متولدین سال گاو

متولدین سال گاو، هیچ وقت خود را موظف به وفاداری به همسران‌شان نمــی‌دانند، اما همــین قضیه را از طرف مقابل اصلا تحمل نمــی‌کنند انگار که وفاداری همسرشان یکی از حقوق مسلم‌شان اســت. آن‌ها از نظر احساسی شاید وفادار و صادق باشند، اما برای این حالت خود اهمــیت زیادی قائل نیستند.

 

دوران کودکی و نوجوانی متولدین سال گاو عموماً آرام و بی‌دردسر مــی‌گذرد، ولی آن‌ها در جوانی دچار مشکلات ازدواج مــی‌شوند. همسران این افراد اغلب از بی توجهی آشکارشان شاکی هستند و شادمانی و رضایت‌شان را جای دیگری جست‌و‌جو مــی‌کنند تا احساس عاشقانه‌ای را که در خانه پیدا نمــی‌کنند، جای دیگری پیدا کنند. آن گاه اســت که اگر گاو نتواند از هوش ذاتی خود برای حل این مشکل اســتفاده کند، به قدری خشمگین و غضبناک مــی‌شود که حتی ممکن اســت خانواده‌اش از هم بپاشد.

 

متولدین سال گاو اهل کار هستند و فرصتی برای درک رفتارهای بی معنا ندارند.این افراد در دوران سالخوردگی به مشکلات زیادی دچار مــی‌شوند، اما اگر بتوانند با مشکلات خود کنار بیایند و راه‌ حل‌های عاقلانه‌ای برای حل آن‌ها پیدا کنند، زندگی آرام و بی‌دردسری خواهند داشت.

طالع بینی چینی متولدین سال گاو

و آخرین نکته این اســت که گاو متولد زمستان شادتر و راضی‌تر از گاو متولد تابستان اســت. چون در زمستان کارها کمتر اســت، اما گاو متولد تابستان باید با سر سختی در تمام طول سال کار کند و زحمت بکشد.

 

مشاغل متناسب متولدین سال گاو

گاو در فعالیت‌های گروهی، امور هنری و اداره واحدهای تولیدی و خدماتی موفق عمل مــی‌کند و چون قدرت شگرفی در ترکیب اندیشه و عمل دارد مــی‌تواند جراح موفقی شود، اما بیش از هر کار دیگری، برای کشاورزی خلق شده اســت.او بهتر اســت از کارهای تجاری خدماتی که مستقیماً با مردم سر و کار دارد، دوری کند. همچنین باید از کارهایی که نیاز به سفر دارد پرهیز کند، چون ممکن اســت تندرستی و آرامش روحی او را بر هم بــزند.

 

مشاغلی که برای متولدین سال گاو مناسب هستند عبارتند از:

کارگر مزرعه، کشاورز، مکانیک، آرایشگــر، دندانساز، جراح، صاحب تعمــیرگاه، کارگر متخصص، کاردان فنی، صنعتگر، طراح و نقشه‌کش، مهندس معمار، عکاس، مسئول پذیرش، پرستار، آشپز، اســتوار، دیکتاتور و پلیس

 

متولدین ماههای مختلف سال گاو

طالع بینی چینی متولدین سال گاو

رابطه های عاطفی زنان متولد سال گاو

طالع بینی چینی متولدین سال گاو

رابطه های عاطفی مردان متولد سال گاو

طالع بینی چینی متولدین سال گاو

رابطه های دوستانه متولدین سال گاو

طالع بینی چینی متولدین سال گاو

رابطه شغلی متولدین سال گاو

طالع بینی چینی متولدین سال گاو

رابطه والدین سال گاو و فرزندان متولد سال

طالع بینی چینی متولدین سال گاو

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا