پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • طالع بینی چینی متولدین سال بز

  مجموعه : فال و طالع بینی

  طالع بینی چینی متولدین سال بز

  طالع بینی چینی متولدین سال بز

  در این مقاله طالع بینی چینی متولدین سال بز تهیه شده اســت. هر فردی در هر سالی که ب دنیا می آید شخصیت مخصوص به خود را دارد.شما با خواندن این مقاله می توانید از خصوصیات سال بز آشنا شوید.

   

  این نام‌گذاری حتی در میان ایرانیان هم رواج دارد. بین سال‌های چینی هشتمین سال، سال بز اســت. شما ميتوانید به جدول سال‌ها نگاه کنید و ببینید سال تولدتان چی سالی ميشود؟ در این مطلب ميخواهیم طالع بینی چینی متولدین سال بز را بررسی کنیم.

  طالع بینی چینی متولدین سال بز

  شعار بُز یا گوسفند: “من متکی ميشوم”

  رنگ: سبز روشن

  حیوان: بلبل

  گُل: نرگس

  درخت: توسه

  رایحه: شکوفه سیب

  گیاه: نعناع

  طعم: ملایم

  ادویه: زعفران

  جواهر تولد: یاقوت کبود

  فلز: آلومینیوم

  عدد شانس: ۱۲

  آلت موسیقی: چنگ

  بهترین جفت: خرگوش، اسب، خوک

  بدترین جفت: موش، گاو، سگ

  طالع بینی چینی متولدین سال بز

  طالع‌بینی چینی متولدین سال بز

  شیک پوش، جذاب، هنرمند، خجالتی، مطبوع و دلپذیر، مذهبی، خوش‌قلب، دست و دلباز، آرامش‌طلب، عاشق گفتگوی هنری، بز، خیال‌باف کمتر از هر کسی به وقت‌شناسی اهمیت ميدهد، او بدون نظر و قصد دوستانش را ميرنجاند او ميتواند صنعتگر و هنرمند خوبی باشد او ميتواند در کنار گربه، خوک و اسب خوشبخت شود و هیچ موجود دیگری نميتواند در کنار اسب مدت زیادی دوام بیاورد مخصوصاً سگ.

   

  نماد بز هم در فرهنگ غربی و هم در فرهنگ شرقی، نشانه زنانگی اســت. چون بز‌ها شیک‌پوش، دلربا، عاشق طبیعت و هنرمند هستند و اگر دچار بدبینی، شک و نگرانی نشوند اقبال همگانی را بر ميانگیزانند.البته بز هیچ وقت از بختش راضی نیست و همیشه فکر ميکند «مرغ همسایه غاز اســت». دوستان و همکاران او هم همواره از هوس‌بازی‌های او عصبانی ميشوند. او نادانسته اسباب دردسر اســت.

   

  یک متولد سال بز اصلا وقت‌شناس نیست و همین باعث ميشود که حوصله همه از دستش سر برود، در حالی که هرگاه در صدد سود بردن از دیگران بر آید خوب بلد اســت خود را مطلوب و دوست‌داشتنی جلوه بدهد و حتی گاهی از نظر مالی، روی سر دیگران آوار ميشود.

   

  از سوی دیگر این شخص خود را به آسانی با هر شرایطی تطبیق ميدهد، البته مشروط بر اینکه امنیت و آسایش زندگی‌اش – تا جایی که ممکن اســت – حفظ شود.بز خجالتی و دارای حالتی زنانه اســت. او با وجود شک و تردید‌های همیشگی، کوتاهی کردن‌ها و گله و شکایت‌هایش، راهنمایی و نصیحت شدن و طرف توجه دیگران قرار گرفتن را دوست دارد.

  طالع بینی چینی متولدین سال بز

  متولدین سال بز فرهیخته و دلربا هستند، اما طبعی ناپایدار و هوسباز دارند. این افراد اغلب مذهبی هستند، اما از هر مذهبی که پیروی کنند تا زمانی به آن پایبند ميمانند که این پایبندی مانع آسایش زندگی‌شان نشود. واقعیت این اســت که موهومات، پدیده‌های فراطبیعی، علوم غیبی و طالع‌بینی برای آن‌ها جذاب‌تر از مذهب اســت.

   

  بز دیگران را مسئول تمام پیشامد‌های زندگی‌اش ميداند. او خودش را در قبال شرایط و وقایع مسئول نميداند و در نهایت اگر مقصری نیافت آن‌ها را به بخت و اقبال حواله ميکند، چون بر این باور اســت که هر مشکلی ایجاد شود، اشتباه از طرف او نبوده اســت.شخص متولد سال بز با دورویی و ریا کاری اسباب ناراحتی دوستان و نزدیکانش را فراهم ميکند.

   

  او احساس مسئولیت نميکند، خلاق نیست و اراده‌اش هم بسیار ضعیف اســت.بز این توانایی را دارد که مانند یک رهبر سخنرانی کند، اما نميتواند کسی را به دنبال خود بکشد، چون خودش برای دنباله‌روی و اطاعت آفریده شده اســت. البته اگر او در شرایط مناسب و تحت آموزش صحیح قرار بگیرد ميتواند به موفقیت‌های بزرگی در کار‌های هنری که نیاز به هوش و اســتعداد ذاتی دارد برسد.

   

  متولدین سال بز ميتوانند صنعتگر و اســتادکار خوبی شوند. آن‌ها ميتوانند با اعتماد به نفس، کار‌هایی را که نیاز به جسارت، ظرافت و تخصص دارد پیشه کنند، چون از هوش فراوانی برخوردار هستند.آن‌ها به این که دیگران از ایشان قدردانی کنند، نیازمند هستند و اگر کسی با چاپلوسی از آن‌ها تعریف کند همه کار برایش انجام خواهند داد.

  طالع بینی چینی متولدین سال بز

  شخصیت بز ممکن اســت بسیار پست یا بسیار والا باشد. همه چیز بستگی به نحوه تربیت، شغل و بخت او دارد. بز باید از هر جنگ و ستیزی دوری کند، چون متاسفانه هیچ وقت نميتواند فرماندهی پیروزمند یا حتی سربازی موفق باشد.بز‌ها معمولا خوش‌شانس هستند و زندگی آسوده‌ای هم دارند. آن‌ها به خوبی ميدانند که از چه راهی باید بروند.

   

  اگر شما خانه‌ای زیبا و راحت در حومه شهر دارید، خوش‌صحبت هستید و با هنرمندان نشست و برخاســت دارید، هرگز شخصی متولد سال بز را به خانه‌تان راه ندهید، چون دیگر نميتوانید از دستش راحت شوید. بخاطر اینکه این شخص ذاتاً تجمل‌طلب و دوستدار اهل هنر و طبیعت اســت.دوران جوانی متولدین سال بز آکنده از ماجرا‌های عاشقانه اســت، اما در دوران کودکی و پیری بخت با آن‌ها همراه ميشود.

  طالع بینی چینی متولدین سال بز

  در پایان ذکر این نکته کفایت ميکند که زندگی مرفه، آرامش، دوری جستن از دلواپسی‌ها و به کارگیری راهنمایی‌های مناسب به بز این امکان را ميدهد که زندگی موفقیت آمیزی داشته باشد.

   

  مشاغل متناسب متولدین سال بز

  با توجه به روحیات و صفات متولدین سال بز، این مشاغل ميتوانند برای ایشان خوب باشند:صنعتگر یا کارگر فنی، کاردان فنی، باغبان، هنرپیشه، هنرمند، بازیگر، عکاس، شاعر و نویسنده، موسیقی‌دان و هر شغلی که شبیه این مشاغل باشد.

   

   

  3/5 - (1 امتیاز)
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •