فال و طالع بینی

طالع بینی چینی متولدین سال اژدها

طالع بینی چینی متولدین سال اژدها

طالع بینی چینی متولدین سال اژدها

هر فردی در سال بخصوصی متولد شده اســت .که نشان از شخصیت آن فرد در آن سال اســت .در این مقاله معرفی طالع بینی چینی متولدین سال اژدها تهیه شده اســت.در ادامه با ما همراه باشید تا مطالب جذاب سال اژدهارو باهم بخوانیم .

 

همانطور که ميدانید هر سال چینی برای خودش اسمی دارد. این نام‌گذاری حتی در میان ایرانیان هم رواج دارد. بین سال‌های چینی پنجمین سال، سال اژدهاســت. شما ميتوانید به جدول سال‌ها نگاه کنید و ببینید سال تولدتان چی سالی ميشود؟ در این مطلب طالع بینی چینی متولدین سال اژدها را بررسی خواهیم کرد.

طالع بینی چینی متولدین سال اژدها

شعار اژدها: “من سلطنت ميکنم”

متولدین سالهای:

۱۲۸۳ – ۱۲۹۵ – ۱۳۰۷ – ۱۳۱۹ – ۱۳۳۱ – ۱۳۴۳ – ۱۳۵۵ – ۱۳۶۷ – ۱۳۷۹ – ۱۳۹۱ – ۱۴۰۳

زود گول ميخورد و کمال‌گرا مغرور و باهوش محکم با‌اراده بخشنده دل به کسی نميبندد تنها خیره‌کننده و اغلب دچار بد‌ترین وضعیت‌ها ميشود این شهامت را دارد که اشتباهسش را بپذیرد معمولاً دیر ازدواج ميکند و، اما با موش عاشق پیشه و مار وخروسی مغرور ارتباط خوبی دارد از بین تمام علامت‌ها تنها میمون قادر اســت که اژد‌ها را فریب دهد ارتباط اژد‌ها و ببر به ندرت ميتواند آرام باشد و نیز باید از سگ بپرهیزد.

رنگ: طلایی

حیوان: میمون

گُل: رُز

درخت: سرخ چوب

رایحه: سبزی

گیاه: شوید

طعم: پرادویه

ادویه: هِل

جواهر تولد: یاقوت

فلز: نقره

عدد شانس: ۲

آلت موسیقی: قره نی

بهترین جفت: موش، میمون

بدترین جفت: سگ، گاو، اژدها، خرگوش

طالع بینی چینی متولدین سال اژدها

طالع‌بینی چینی متولدین سال اژدها

اژدها موجودی خوش خط و خال اســت که سرشار از نیرو و شور نشاط زندگی ميباشد و تا وقتی که جان در بدن دارد از پستی، ناجوانمردی، دورویی و شایعه‌پردازی فاصله ميگیرد. در وجود او نشانی از حیله‌گری و دسیسه‌پردازی پیدا نميشود. با این وجود فکر نکنید که او به بی آلایشی و معصومیت خوک اســت! افزون بر این با وجود این‌ همه خط و خال به سادگی فریب ميخورد، ولی در عین حال شهامت پذیرش اشتباه و اعتراف به آن را دارد.

 

متولدین سال اژدها غالباً خود را در بدترین شرایط و موقعیت‌ها قرار ميدهند. آن‌ها به معنای واقعی آرمان‌خواه و کمال‌گرا هستند، به همین علت همیشه طالب بهترین‌ها ميباشند. توقع این افراد از خود و دیگران بیش از حد معقول اســت. در کل از دیگران انتظار زیادی دارند و متقابلا سعی ميکنند انتظارات دیگران را تا حد امکان بر آورده سازند.

 

افرادی که در سال اژدها به دنیا می آیند، قلب هایی پر از ماجراجویی و عاشقانه دارند. درک افراد از شخصیت مرموز اژدها برای افراد دشوار اســت. در عین حال ، آنها نسبت به چیزهایی که یک فرد معمولی از آن نگران اســت، بی تفاوت هستند. آنها ممکن اســت تنبل به نظر برسند، اما به محض تصمیم گیری برای انجام کاری، جاه طلب تر و جسور تر از هر کس دیگری خواهند بود.

 

اژدها بدخلق، سرکش، لجوج، سرسخت و حاضرجواب اســت و بیشتر مواقع بدون فکر کردن سخن ميگوید. اما به رغم این ویژگی‌ها، سخنان و پندهای او بسیار با‌ارزش اســت. مردم به گفته‌های او گوش ميکنند و در حقیقت نفود اژدها بر آنان غیر قابل انکار اســت.یک شخص متولد سال اژدها موجودی مغرور ، پرشور و عجول اســت که به سادگی عنان اختیار از کفش رها ميشود .

طالع بینی چینی متولدین سال اژدها

او بااســتعداد ،باهوش، بااراده و بخشنده اســت و از عهده انجام هر کاری به خوبی بر ميآید و تا لحظه مرگ هرگز محتاج دیگران نخواهد شد.اژدها در تمام عرصه‌های هنری، مذهبی، نظامی، پزشکی یا سیاسی می درخشد و کامیاب ميشود. اژدها ميتواند خود را وقف اهداف و کارهای با ارزش و بزرگ کند. این اهداف هر چه که باشد، او این قابلیت را دارد که پایان کار را بسنجد.

 

البته احتمال دارد اســتعداد و توانایی اژدها در راه‌های نادرست به کار افتد و در اعمال خلاف نیز سرآمد دیگران شود.متولدین اژدها محبوب خاص وعام هستند، اما خودشان کمتر به کسی دل می بندند و هرگز درگیر ماجراهای عاشقانه نميشوند تا طعم تلخ ناکامی را نچشند. آن‌ها دوست دارند همیشه این خودشان باشند که دیگران را ناکام می گذارند، طوری که اغلب زنان متولد این سال خاطر خواه‌ها و خواســتگاران زیادی دارند.

 

متولدان سال اژدها در اوایل جوانی ازدواج نمی کنند و حتی برخی از آنان ممکن اســت تا آخر عمر مجرد می بمانند، چون تنهایی و انزواطلبی را دوست دارند. حتی ميتوان گفت از تنها بودن لذت ميبرند.دوران کودکی افراد متولد سال اژدها اینگونه اســت که ممکن اســت به مشکلات مختصری دچار شوند. مشکلاتی که سبب‌ساز آن، انتظارات بیش از حد اطرافیان این افراد اســت. به علاوه روحیه هنری خود اژدها در دوران دوم زندگیش باعث ایجاد مشکلاتی ميشود.

 

با اینکه اطرافیان اژدها همیشه او را تحسین ميکنند او همواره احساس ميکند که قدرش را نميدانند.با این که برتری و غرور اژدها نسبت به اطرافیانش کاملا محسوس اســت، گاهی احساس ميکند که دیگران درکش نکرده و به گوهر وجودش پی نبرده‌اند. حال آنکه دیگران همواره تحسینش ميکنند.هر چقدر ناراحتی‌های اژدها در زندگی ناچیز اســت به همان اندازه موفقیت‌هایش بزرگ ميباشد.

طالع بینی چینی متولدین سال اژدها

هر چه اژدها سخت‌گیرتر و پرتوقع‌تر باشد، به همان نسبت ناخرسندتر اســت. در هر صورت ، اژدها موجودی شاد و خوشحال اســت و این روحیه حتی در دوره کهن سالی موفقیت او را در رسیدن به اهدافش تضمین ميکند.اژدها نماد بخت و اقبال اســت و در طالع‌بینی بهترین نماد برای زندگی، رشد و ترقی به شمار ميرود . برای مردم خاور دور اژدها نشانه تندرستی، بزرگواری، نجابت،‌هماهنگی و طول عمر اســت.

 

با این اوصاف اگرچه خیر و برکت اژدها از سایر نمادها بیشتر اســت، اما نباید فراموش کرد که هر چیزی ممکن اســت نوعی نیرنگ و فریب باشد از سوی او باشد.اما چه کار ميتوان کرد، اژدهای افسانه‌ای بلاخره شما را متقاعد یا حتی مجبور ميکند که به او اطمینان و اعتماد کامل پیدا کنید.

 

او همیشه در اوج اســت و ميدرخشد ، اما درخشش او کاملا سطحی اســت. او خودش هم واقعا نمی داند چگونه چشم‌ها را خیره ميکند و این نشان ميدهد که قدرت او غیرواقعی اســت. در واقع این بزرگترین نقطه ضعف اوست.

طالع بینی چینی متولدین سال اژدها

مشاغل متناسب متولدین سال اژدها

با این روحیاتی که متولدین سال اژدها دارند این مشاغل ميتواند برای آن‌ها مناسب باشد:مهندس معمار، پزشک، وکیل دعاوی، هنرپیشه، هنرمند، کارخانه دار، مغازه دار، ، تبهکار، روحانی، مبلغ مذهبی، سفیر یا سفیر کبیر، سیاســتمدار، مدیر عامل، رئیس جمهور و قهرمان ملی!

 

مشاهير متولد سال اژدها

عيسي مسيح (ع) ، برنارد، راشل و ماري پيكفورد ، سالوادوردالي، زيگموند فرويد، روستاند، ادوارد هيث، هارولد ويلسون و ژاندارك ، ژان ژاك روسو، بارباراكارتلند، برنارد شاو، دانتون، مارشال تيتو، سنت برنادت، ناپلئون سوم و مارشال پتن

 

متولدين ماههاي سال اژدها

 

فروردین :     اژدهای ناآرام و بیش از حد حساس! او با چشمان بسته حمله می کند و به پیروزی خود اطمینان کامل دارد.

اردیبهشت : اژدهایی شیرین، موجودی افسانه ای در خانواده! وجود او آرامش را به ارمغان می آورد.

خرداد :       اژدهای الوان! از سوراخ بینی اش آتش زبانه می کشد.

تیر :           اژدهای بلند پرواز! سر او به ابرها رسیده، در قصرهای خیالی زندگی می کند.

مرداد :       اژدهای گزافه گو! او افراط کار است و شما را بیش ار حد خسته می کند.

شهریور :    اژدهای دقیق! تنها اژدهایی که افسانه ای نیست. وجود او را باور نمی کنید و فکر می کنید که خواب می بینید!

مهر :         اژدهای اطمینان بخش! اما آنچه را که می بینید، باور نکنید چون او ظاهرش فریبنده است.

آبان :         اژدهای تیغ دار! با لمس کردن او دچار درد و سوزش خواهید شد.

آذر :          می توانید روی این اژدها حساب کنید. رفتار او دوستانه و آرام است.

دی :         اژدهایی دور اندیش! او زیاد جلب توجه نمی کند!

بهمن :      اژدهای معقول و صریح! او حتی می تواند از خود نیز انتقاد کند.

اسفند :     اژهایی برتر! اژدهایی بسیار عاقل و الهام بخش است. او می تواند و باید پیش برود.

طالع بینی چینی متولدین سال اژدها

رابطه عاطفي ( زن ) متولدين سال اژدها

 

موش :       چرا كه نه؟ خانم اژدها عاشق ستايش شدن است و هيچ كس بهتر از موش نمي تواند اين نياز او را برآورده كند.

گاو :          رابطه پيچيده و مشكلي است. اژدها درخشيدن را دوست دارد و گاو به هر چيز درخشنده بد گمان است!

ببر :          دو شخصيت قوي رو در روي هم قرار مي گيرند. وجود اژدها براي ببر مفيد خواهد بود، چرا كه باعث مي شود ببر پيش از دست زدن به هر كاري دور انديشي را فراموش نكند.

گربه :       تا زماني كه خانم اژدها از نشستن كنار آتش خسته نشود، مي توان به دوام اين رابطه اميد داشت!

اژدها :      طوفان به پا خواهد شد. اين دو دائم با يك ديگر به رقابت خواهند پرداخت.

مار :          مشكل است! اژدها دوست دارد مار از او تعريف و تمجيد كند؛ نه اين كه اسير باشد!

اسب :      نه، اسب بسيار خودخواه است و خانم اژدها براي شكوفايي،‌به توجه فراوان نياز دارد.

بز :           فكرش را هم نكنيد. خانم اژدها نياز به تحسين و تمجيد دارد و آقاي بز هيچ چيز را تحسين نمي كند.

ميمون :     امكان پذير است. آقاي ميمون هنرپيشه ماهري است بسيار دلرباست. طبق معمول او نااميد خواهد شد. اما هرگز نااميدي خود را بروز نمي دهد.

خروس :     بله، البته اگر شغل اژدها درخور توجه باشد و خروس بتواند از اين بابت به خود ببالد.

سگ :       نه، سگ كوركورانه كسي را تحسين نمي كند؛ چرا كه كارهاي مهمتري دارد.

خوك :       بله، خوك مرتب براي اژدها دم تكان مي دهد و تملق او را مي گويد و اين براي او خيلي بد است!

طالع بینی چینی متولدین سال اژدها

رابطه عاطفي ( مرد ) متولدين سال اژدها

 

موش :      خوب است. موش ممكن است به درد اژدها بخورد و اژدها اين را مي پذيرد.

گاو :         نه. آنها هميشه بر سر قدرت و رياست مي جنگند و اين وضعيت اژدها را خسته خواهد كرد.

ببر :          بله، حتي اگر مشكلاتي وجود داشته باشد. اژدها مي داند كه چگونه ببر را متقاعد كند و ببر به نصايح او – حتي اگر درست نباشد – گوش مي كند.

گربه :        زوج بسيار خوبي هستند. گربه از امتيازات اجتماعي و نكته سنجي خاصي برخوردار است كه حس جاه طلبي اژدها را اقناع مي كند.

اژدها :       طوفان به پا خواهد شد. اين دو دائم با يك ديگر به رقابت خواهند پرداخت.

مار :         زوج خوبي هستند. آقاي اژدها به دلربايي خانم مار مي بالد، حتي اگر چشم مار به دنبال او نباشد.

اسب :       اگر زندگي پابرجا بماند، مشكلي ايجاد نخواهد شد!

بز :           براي بز خوب است. اما در مورد اژدها، بز نمي تواند كمكي به او بكند و حتي ممكن است به او صدمه بزند. او نسبت به اژدها بي تفاوت است.

ميمون :     خوب است. ميمون هميشه نصايح خوبي براي اژدهاي مغرور دارد و در عوض، اژدها از او حمايت مي كند.

خروس :    خوب است. خروس از موفقيت هاي اژدها سود خواهد برد و آنها را از آن خود مي داند.

سگ :      سگ واقع بين خصلت هاي واقعي اژدهاي مغرور را مي بيند و او را دچار ياس مي كند؛ بنابراين هيچ يك در زندگي خوشبخت نخواهند شد.

خوک :      بله، خوك مي داند چگونه چرب زباني و دلربايي كند. او موجودي بسيار مهربان و مطلوب است و دوست دارد مورد پسند واقع شود.

 

مطالب بیشتر:

طالع بینی های جالب بر اساس صور فلکی مختلف

معرفی انواع رایج ترین فال و طالع بینی ها در سراسر جهان

طالع بینی ازدواج متولدین این ماه ها تفاهم ندارند

طالع بینی چینی بر اساس سال تولد شما

طالع بینی چینی متولدین سال موش

طالع بینی چینی متولدین سال ببر

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا