پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  مجموعه : جدیدترین اخبار مشاهیر

  صميمي با ویدا جوان و همسرش

  ویدا جوان یکی از بازیگرانی است که به سرعت رشد کرد و شناخته شد، بازیگری که از فیلم های تلویزیونی شروع کرد و خیلی سریع نقش های اول را تصاحب کرد. ویدا جوان بازیگر خوش چهره و خوش برخوردی است که تسلط زیادی روی کارش دارد و البته نگاه حساب شده ای به زندگی و کارش دارد. از جمله بازیگران با مطالعه ای است که بیشتر از سنش از بازیگری مي داند.در ادامه ، مصاحبه جدید ویدا جوان که در آن از عشق، علایق و خاطراتش گفته است را مي خوانیم.

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  ویدا جوان بازیگر سریال های پرطرفدار تلویزیون، هنرمند خوش برخوردی است که تسلط زیادی روی دانش بازیگری و البته نگاه حساب شده ای به زندگی و کارش دارد. از آن جوان های با مطالعه ای که بیشتر از سنش از بازیگری مي داند و البته از جمله هنرمندانی که حاضر نیست هیچ چیزی را با عشق هميشگی اش، بازیگری عوض کند.با او چندی پیش در لابی فرهنگسرای نیاوران دیدار کردیم، کمي زودتر از زمانی که قرار بود گریم شود تا روی صحنه برود.

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  ورودتان به بازیگری چطور اتفاق افتاد؟

   

  – کار هنری و طراحی شخصی مي کردم. آن زمان برای کاری که مدیریتش با آقای فرهاد ویلکیجی بود، نیاز داشتند طراحی برای بازیگران سینما لباس طراحی کند و ببرد همان ها را اجرا کند و بیاورد.

   

  این پروژه را پذیرفتم چون همسرم آقای تهرانی هم کار صحنه همان پروژه را پذیرفته بود. البته بازیگری را دوست نداشتم ولی همسرم مي گفت همين پروژه فرصت خوبی است که تو محیط سینما را ببینی، شاید دوست داشتی و علاقه مند شدی. کار لباس را که انجام مي دادم مي رفتم پشت صحنه و بازی ها را نگاه مي کردم و گاه به همسرم مي گفتم:

   

  کاشکی فلانی این طور بازی مي کرد. همسرم هم که این اظهارنظرهای مرا مي شنید، دائم اصرار داشت به کلاس های آقای سمندریان بروم.

   

  دیدم هم سینما فضای خوبی است و هم خودم علاقه مند شدم. این شد که اولین بار در کارهای آقای مهرداد فرید به نام «از ما بهترون» و بعد در «گزارش یک جشن» آقای ابراهیم حاتمي کیا نقش های کوتاهی بازی کردم و دیدم فضا، فضایی است که دیگر نمي توانم جای دیگری کار کنم و بعد از این دو فیلم هم به کلاس های آقای سمندریان رفتم.

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  حس اولین بازی چطور بود؟

   

  – (خنده) یک نابازیگر به معنای واقعی کلمه بودم. تا آن زمان جلوی دوربین نرفته بودم و اصلا از بازیگری خوشم نمي آمد. یک دختر آرتیست در حال طراحی لباس بودم.

   

  آن زمان یک نمایشگاه پارچه و لباس داشتم و در حال طراحی برای آن بودم. اتفاقی با همسرم به دفتر آقای مهرداد فرید دعوت شدیم و قرار بودم همسرم برای کار صحبت کند. آقای فرید تهیه کننده و کارگردان سینما گفتند شما دو نفر زوج خوبی برای نقشی که ما در نظر داریم هستید.

   

  هیچ وقت یادم نمي رود، اولین نمایی که جلوی دوربین رفتم در اتاق یک بیمارستان بود. رضا عطاران روی تخت خوابیده بود و من و همسرم به عنوان کسانی که با او تصادف کرده بودیم به دیدنش رفتیم.

   

  وارد اتاق که شدم مستقیم به دوربین نگاه کردم. بعد گفتم آقای فرید من دارم به دوربین نگاه منی کنم (خنده) یعنی حتی نمي دانستم کجا را باید نگاه کنم ولی این اشتباه همان یک بار بود. تجربه خیلی جالبی بود.

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  خب! خیلی اشتباه داشتم؛ چون هیچ چیزی به من یاد نداده بودند. از نظر حسی راضی بودم و مي گفتند مي توانم از پس ازن کار بربیایم اما از نظر تکنیکی خیلی مشکل داشتم.

   

  بعد از آن به سریال «زمانه» پیوستید و بازی تان در نقش نگار اولین کاری بود که با آن به تلویزیون معرفی شدید. دغدغه نگار در آن سریال بیشتر نگه داشتن و حفظ خانواده بود؛ خانواده شلوغی که مسائل کوچک را در آن بزرگ مي کردند و اینها باعث مي شد نگار گاه خرابکاری کند. چرا نگار تنها ادم آرام خانواده بود و سعی مي کرد بحران های خانواده را حل، همه را آرام و از خانواده حمایت کند.

   

  خب او کم سن و سال بود. رشته روانشناسی مي خواند و به همين خاطر همان شروع به تحلیل و روانشناسی آدم ها کرده بود و هم مي خواست آرامش خانواده را حفظ کند.

   

  این حامي بودن او مهم ترین بُعد شخصیت نگار بود که دوست داشتم. به نظرم او در ابتدای راهش بود اما سعی مي کرد عاقل باشد و راه درست را انتخاب کند.

   

  در سریال «شمعدونی» هم نقش سارا دختر بزرگ خانواده را بازی کردید؛ پزشک خیلی جوانی که دور و بری ها او را جدی مي گیرند. نقشی که به نظرم پخته و شخصیتی که دوست داشتنی است. چرا آدم های داستان شمعدونی، سارا را جدی نمي گرفتند؟

   

  – اصلا حرف سارا همين است که خانواده او، سارا را آن قدر جدی نمي گیرند. جالب است بیننده ها به اشتباه فکر مي کردند سارا پزشکی قبول نشده، در حالی که سارا پزشک بود و فقط تخصص قبول نشده بود.

   

  چون او بچه اول خانواده بود، از او توقع بیش از حد داشتند و وقتی نمي توانست توقعات سخت آنها را برآورده کند، نه تنها سرخورده که تبدیل به دختری شده بود که اعتماد به نفس نداشت.

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  او در پی ثابت کردن خودش بود و چون اعتماد به نفس نداشت پی در پی خرابکاری مي کرد و این باعث مي شد خانواده بیشتر به او نگاه تحقیرآميز داشته باشند.

   

  در سریال «پژمان» نقش هدیه، نامزد پژمان جمشیدی را بازی کردید. نقش دختر تازه به دوران رسیده ای که پژمان در شرایط بحرانی که دارد نمي تواند توقعات او را برآورده کند. چطور توانستید خودتان را به آن نقش نزدیک کنید؟

   

  – خب! در بازیگری چند راه برای نزدیک شدن به هر نقشی وجود دارد؛ یکی از آن راه ها استفاده از تجربه های شخصی و همچنین استفاده از نمونه هایشبیه نقش در جامعه است.

   

  متاسفانه از آن تیپ دخترها نمونه های زیادی در تهران دیده ام و اتفاقا یکی از دلایلی که پس از صحبت با آقای سروش صحت در خصوص بازی در آن نقش پذیرفتم به این دلیل بود که خودم از سطحی نگری برخی جوان ها نسبت به مسائل اقتصادی به جامعه رنج مي بردم.

   

  به نظرم به خاطر همين نوع نگاه سطحی و نادرست به کسب ثروت، معنای واقعی عشق از بین مي رود. به عنوان هنرمند و یک انسان نگران بودم، چون مي د یدم گاه انسانیت برای این افراد معنایی ندارد.

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  همسرتان، آقای تهرانی نقش زیادی در ورودتان به سینما داشتند، کارهای تان را دنبال و بازی تان را نقد مي کنند؟

   

  – خیلی. او خیلی به من لطف دارد. هميشه مي گوید تو بازیگر با استعداد و خوبی هستی. یادم است اولین بازی ام را که دید گفت از تو خیلی بیشتر از این توقع دارم. به نظرم انتقاد خوب است؛ چون آدم با انتقاد رشد مي کند و با تعریف درجا مي زند و در سطحی مي ماند. او حسابی نقدم مي کند.

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  عشق از نظر شما چیست و چه وقت شوریدگی پیدا مي کند؟

   

  – وقتی اصیل مي شود شوریدگی به همراه مي آورد و بعد عقل و منطق آدم را از کار مي اندازد. عشق که مي آید انسان دیگر حسابگر نیست. به گونه ای خود را از تعلقات محاسبه آميز رها مي کند و هر چیزی را برای بودن با معشوق مي پذیرد.

   

  بازیگر مورد علاقه تان چه کسی است؟

   

  – جک نیکلسون به نظرم نابغه است و همه وامدار او هستند. الیزابت تایلور هم بسیار درخشان است. آن قدر بازیگر خوب زیاد است که انتخاب یکی دوتا سخت است.

   

  ورزش مورد علاقه تان چیست؟

   

  شنا، ورزش های رزمي و هر ورزشی که در آن بازی باشد. عضو تیم قوای جسمانی مدرسه بودم اما چون مشکل مفصل پیدا کردم گفتند ورزش سنگین نکن. مسابقات تنیس را دنبال مي کنم و از ماریا شاراپووا خوشم مي آید.

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  اهل سفر هم هستید؟

   

  – پول و وقت آن باشد و پیش بیاید مي روم، همه جای ایران زیباست. جزایر جنوب ایران را خیلی دوست دارم.

   

  تهران چطور؟

   

  – با وجود این که هم خودم و هم پدرم اهل تهران هستیم، اما تهران به خاطر شلوغی و ترافیک و شکل غلط شهرسازی، شهر آزار دهنده ای شده.

   

  باغ های شمال شهر را نابود کردند و جای آنها برج ساختند. هر چقدر مي گردم خاطرات کودکی ام را در محله های قدیمي پیدا کنم، نمي توانم. بچه نارمک بودم. خانه های کودکی که به یاد دارم خانه های حیاط دار دو طبقه بود. زمانی که پدربزرگم یک طبقه به خانه ما اضافه کرد، همه مي گفتند آن خانه سه طبقه!

   

  مادرم که من را برای خرید به هفت حوض مي برد، هفت حوض خیلی فضای دوست داشتنی داشت. هیچ وقت آن زیبایی ها را فراموش نمي کنم. ميدان های بزرگ و سرسبز، آدم های راحت و خوشحال و بچه هایی که در کوچه ها با آرامش بازی مي کردند.

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  تصویربرداری سریال «شبکه» به کارگردانی احمد معظمي و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری همچنان ادامه دارد. همزمان با تدوین این سریال توسط سیامک مهماندوست،گروه تولید مشغول تصویربرداری سکانس های خارجی در نقاط مختلف پایتخت هستند. از آنجایی که بسیاری از پلان ها باید در اماکن شهری و پرعبور و مرور تصویربرداری شود ابوالفضل صفری و احمد معظمي (تهیه کننده و کارگردان) با حساسیت وسواس فراوان تولید «شبکه» را ادامه مي‌دهند.

   

  سریال تلویزیونی «شبکه» یکی از پربازیگرترین مجموعه های تلویزیونی است که در چند فصل تولید و بازیگران متعددی در آن جلوی دوربین علیرضا وداد تقوی (مدیر تصویربرداری) رفته اند. ویدا جوان، امير کریمي و ساغر عزیزی هم از جمله این بازیگران هستند که در مجموعه شبکه جلوی دوربین رفتند. گفته مي شود ویدا جوان یکی از متفاوت ترین نقش های کارنامه خود را تا اینجا در اپیزود دوم این مجموعه ایفا کرده است.

   

  گروه تولید سریال «شبکه» در مرکز شهر هم اکنون مشغول تصویربرداری هستند و قریب به ۴۰ درصد از تصویربرداری سپری شده است.

   

  تاکنون دانیال حکیمي، محمود پاک نیت، نگین معتضدی، علیرام نورایی و کمند اميرسلیمانی، ایرج نوذری، مجید واشقانی، و ساناز سعیدی جلوی دوربین این سریال رفته اند.

   

  در ادامه عکس هایی از اینستاگرام ویدا جوان را با هم مي بینیم:

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  اینستاگرام ویدا جوان

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  ویدا جوان در آغوش همسرش

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

  صمیمی با ویدا جوان و همسرش

   

  مهریه ویدا جوان،سن ویدا جوان،تاریخ تولد ویدا جوان،سن واقعی ویدا جوان،ویدا جوان و رامبد جوان،عکس ویدا جوان بی حجاب،ویدا جوان متولد،ویدا جوان ویکی پدیا،ویدا جوان و همسرش

   

  مطالب بیشتر:

  کافه اینستا با ویدا جوان

  عکس های جدید ویدا جوان بازیگر محبوب ایرانی +همسرش

  مهریه ستاره های زن سینمای ایران چقدر است؟

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •