پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • شیک ترین دکوراسیون مدرن زوجی در ولیعصر تهران

  مجموعه : دکوراسیون و چیدمان

  شیک ترین دکوراسیون مدرن زوجی در ولیعصر تهران

  امروز نگاهی داریم به دکوراسیون منزل زوجی در خیابان ولیعصر تهران که تنها با هزینه 20 میلیون تومان توانسته اند بهترین و شیک ترین دکوراسیون را برای خانه خود ست کنند. این روزها آن‌قدر در دنیای مدرن نفس کشیده‌ایم کــه وقتی خانه‌ای قدیمی ميبینیم به گذشته برميگردیم و احساس ميکنیم تنها چهاردیواری‌ای کــه حس زندگی دارد همان نقطه از این دنیای روبه‌جلو است، اما در این میان، خانه‌های مدرن هم هستند.

   

  آنهایی کــه عشق در فضای امروزیِ خانه‌شان، به قدری جاری است کــه با قدم گذاشتن به آنجا مهربانی و آرامششان به عمق جان ميرود و صاف در دل آدم مينشیند. اصلا شاید مهربانی‌های مدرن چیزی شبیه منزل خانواده‌ دونفره فرهادی باشد، مهری امروزی با ترکیب رنگ سفید و طوسی مدرن، اما به زلالی آب‌های روان گذشته‌ها!

  شیک ترین دکوراسیون مدرن زوجی در ولیعصر تهران

  تور خانه گردی در یک نگاه

   

  متراژ:

  120 متر

   

  تعداد خواب:

  2 عدد

   

  یک سرویس حمام و یک دستشویی

   

  رنگ غالب:

  طوسی و سفید

   

  سبک:

  مدرن

   

  تحصیلات:

  آقا معماری داخلی/ خانم برنامه‌ریزی شهری

   

  منزل:

  اجاره‌ای

   

  طراح:

  با همفکری یکدیگر

   

  هزینه کل دکوراسیون:

  20 میلیون تومان

  شیک ترین دکوراسیون مدرن زوجی در ولیعصر تهران

  هزینه ساخت آباژور:

  90,000

   

  آینه‌ها با قاب هر عدد:

  100,000

   

  مبلمان طوسی پذیرایی از خیابان الغدیر:

  4,500,000

   

  دوتا صندلی رنگی از حسن‌آباد:

  900,000

   

  لوستر مدرن آویز از لاله‌زار:

  1,500,000

   

  فرش پذیرایی:

  800,000

   

  تابلوهای پذیرایی:

  250,000 (برند ikea)

   

  ساخت میز شیشه‌ای چرخ‌دار:

  90,000

   

  ساخت میز ناهارخوری:

  1,200,000

   

  صندلی‌های ناهارخوری:

  1,500,000

   

  صندلی اپن:

  300,000

  شیک ترین دکوراسیون مدرن زوجی در ولیعصر تهران

  حس آرامش در کنج دنج منزل

   

  تعریف من از اولین تصویر خانه این است: (کنج دنج و آرام)! گفت‌وگوی ما هم به همین آرامی شروع شد. شروعی کــه تعریف آقای فرهادی از منزل زیبایشان بود: شاید بهترین تعریف از خانه‌مان این باشد، ساده و راحت! فکر ميکنم منزل ما همانند خودمان به دور از پيچيدگي و آشفتگي است.

   

  اما اولین انتخاب من به‌طور حتم فضای پذيرايي است. ما هر دو اینجا احساس راحتي ميکنیم؛ زیرا همه‌چیز ساده است. به‌سادگی زندگی! اين فضاي ساده ميتواند خستگي لحظه‌های شلوغ‌کاری را در انتهای روز التیام بدهد. حسي كه از اين فضا مي‌گيريم حس ادامه فردا است. در دید ما همین قاب‌های سفيد با نوشته سیاه‌سفیدشان ميتوانند به‌اندازه يك تابلوي گران‌قیمت، دوست‌داشتنی باشند.

   

  فرش زیبا هميشه پرنقش‌ونگار نیست. اینکــه در هنگام راه رفتن، آن را حس ميکنیم و احساس لذت داریم برایمان کافی است. لذتی کــه زیبایی‌اش بسیار بیشتر از آن است کــه در کلمات جا بگیرد. شاید چیزی شبیه آرامش و خوشبختی

  شیک ترین دکوراسیون مدرن زوجی در ولیعصر تهران

  خوش‌نشینی به شیوه ساده

  ازآنجایی کــه خانه ما اجاره‌ای است باید آینده‌نگری ميکردیم تا هزینه‌هایمان به هدر نرود. علاوه بر آن حمل اسباب سنگین، هم مشکل است و هم در جا‌به‌جایی‌های بعدی ممکن است آسیب ببینند. من و همسرم همه‌ این جوانب را در نظر گرفتیم

   

  برای خرید همه اسباب منزل برنامه‌ریزی کردیم و بی‌گدار به آب نزدیم، البته علاقه هر دویمان هم مشترک بود و دکوراسیون شلوغ و دست و پاگیر را دوست نداشتیم.

   

  همین هم شد کــه نظراتمان را یکی کردیم و بعد از جستجوی بسیار، اقدام به تکمیل دکوراسیون منزل کردیم. نتیجه هم همان شد کــه ميخواستیم.

  شیک ترین دکوراسیون مدرن زوجی در ولیعصر تهران

  تلفیق دانش و معماری داخلی

  این زوج، تنها به دنبال زیبایی نبودند، بلکــه به‌جای آن به اصولی خریدن هم اهمیت ميدادند. آقای خانواده دراین‌باره ميگوید: برای طراحی محیط خانه سعی کردیم با نهایت دقت عمل کنیم.

   

  روزانه طرح‌های زیادی را ميدیدیم و بعد از در نظر گرفتن مزایا و اشکالات آن، تلفیقی از چند طرح را در ذهنمان ميساختیم. تقریبا همه وسایل منزل ما این‌گونه شکل گرفت. به نظر من یکی از مهم‌ترین دلایلی کــه خیلی‌ها از خانه‌شان راضی نیستند این است کــه با تحقیق خرید نميکنند.

   

  درحالی‌کــه اسباب منزل یکی از مهم‌ترین عوامل آرامش روح انسان است و باید برای بهترین بودن آن‌ وقت و انرژی صرف کرد.

  شیک ترین دکوراسیون مدرن زوجی در ولیعصر تهران

  بعدها وقتی به وسایل نگاه ميکنیم و در محیط خانه احساس امنیت و آرامش داریم، همان انرژی کــه صرف کردیم به خودمان بازميگردد‌. من هم برای هرکدام از ایده‌ها وقت صرف کردم، مطالعه نمودم و به سایت‌های مختلفی سرزدم.

   

  درنهایت بعد از دیدن ده‌ها طرح، مجموعی از آنها را انتخاب ‌کردم. حالا هم پیشنهادم به همه این است کــه روی ایده‌های ساده‌ای کــه دارند تمرکز کنند. به آنها پروبال دهند و اطمینان داشته باشند کــه نتیجه باب میلشان خواهد بود.

  شیک ترین دکوراسیون مدرن زوجی در ولیعصر تهران

  ارزان، ولی کارآمد!

  خیلی از وسایل، نمونه‌های ساده‌تری از برندها بود. همان‌طور کــه گفتم ما برای خرید همه وسایل تحقیق کردیم. بعدازآن متوجه شدیم بعضی از وسایلمان را ميتوانیم با قیمت خیلی پایین‌تر ازآنچه در مغازه‌های لوکس وجود داشت تهیه کنیم.

   

  لوستر مدرن آویز یکی از همین وسایل بود کــه نمونه‌اش را در لاله‌زار پیدا کردیم و برایمان ارزان‌تر تمام شد. همین شد کــه متوجه شدیم چه چیز را باید از کجا تهیه کنیم.

  شیک ترین دکوراسیون مدرن زوجی در ولیعصر تهران

  ایده و اجرای بعضی از وسایل تماما به عهده خودمان بود؛ مثلا آباژور را با کمک هم طرح زدیم و بعد با چندتکــه الوار ساختیم. هم ایده‌مان را اجرا کردیم و هم در هزینه صرفه‌جویی نموديم.

   

  تابلوهای آینه هم شامل آینه معمولی و آینه محدب است کــه خودمان برش زدیم و قاب کردیم کــه قیمت نمونه‌ آماده آن چند برابر بود. یکی دیگر از ایده‌هایی کــه با هزینه پایین برایمان تمام شد میز شیشه‌ای چرخ‌دار بود کــه وسایل به‌کاررفته در آن از مکانیسم ظاهری ساده‌اش مشخص است. ما تلاش کردیم تا حد توان در طراحي اسباب و اثاثيه منزل خلاقیت داشته باشیم.

  شیک ترین دکوراسیون مدرن زوجی در ولیعصر تهران

  دکور خانه ما، سلیقه ماست!

  آقا و خانم فرهادی در همه طراحی‌ها با هم مشورت ميکنند و گویی به همین دلیل هم هست کــه به بخش‌های مختلف منزلشان نگاهی سرشار از عشق و رضایت دارند. حتی به رنگ‌ها!

   

  آنها می‎گویند:

  رنگ‌های استفاده‌شده در دکوراسیون در دایره‌ علایق ما قرار دارند، البته در استفاده از رنگ طوسی و سفید سعی کردیم تناسب را رعایت کنیم.

   

  به سبکی آنها را کنار هم گذاشتیم کــه تعامل خوبی با هم داشته باشند و استفاده از رنگ‌های متضاد پراکنده هم برای ایجاد حس هیجان در بیننده استفاده‌شده تا محیط یکنواخت نباشد.

   

  سعي ما اين بوده است کــه اين اصل در تمامي فضاها مانند اتاق‌خواب و ناهارخوري هم رعايت شود؛ به‌طور مثال فضاي خواب با يك تشك كاملا سفيد و پرده‌ای كاملا طوسي دکور شده است و با فرشي ساده، كمدهايی با پوشش آينه و لوستر کاغذی سبکی تكميل شده است.

  شیک ترین دکوراسیون مدرن زوجی در ولیعصر تهران

  البته شاید برای خیلی‌ها عجیب به نظر برسد کــه تخت چوبی نداریم، اما در حقیقت هزينه اضافه براي تخت صرف تشكي كامل و مدرن و مرغوب گرديده است.

   

  همیشه سعي ما بر كاربردي بودن فضاها بدون عناصر اضافي و غیرضروری و درعین‌حال زیبا است و درواقع هر آنچه در منزل ما وجود دارد مورد استفاده ماست.

   

  امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد. وب سایت نیک شو.

   

   

  5/5 - (1 امتیاز)
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •