پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • این سلبریتی ها در کتاب گینس رکورد ثبت کرده اند

  مجموعه : جدیدترین اخبار مشاهیر

  این سلبریتی ها در کتاب گینس رکورد ثبت کرده اند

  بسیاری از سلبریتی های مشهور در جهان توانسته اند در زمينه های مختلف در گینس رکوردهایی ثبت کنند که در ادامه به آن ها مي پردازیم. بیش از ۶۰ سال از به وجود آمدن کتاب رکوردهای گینس مي گذرد. هر ساله از ميان ۵۰ هزار تقاضا برای ثبت رکورد، نزدیک به ۶ هزار مورد پذیرفته مي شود. تعجبی ندارد که بعضی از این رکوردها مربوط به چهره های سرشناس دنیا و موفقیت های حرفه ای آن ها باشد. فهرستی که در ادامه مي آید درباره ی تعدادی از این چهره های سرشناس اســت اما رکوردهای آن ها مربوط به درآمد یا جایگاه شان در چارت های موسیقی نیست و برخی از آن ها به تنهایی و برخی دیگر به کمک دیگران به دست آمده اند.

   

  ۱- شکیرا

  این سلبریتی ها در کتاب گینس رکورد ثبت کرده اند

  به گزارش نیک شو، شکیرا خواننده ی مشهور کلمبیایی سه بار رکورد شکن بوده و در کتاب گینس حضور یافته اســت. او نه تنها رکوردهای پرفروش ترین آلبوم و تک آهنگ اسپانیایی زبان را از آن خود کرده، بلکه اولین کسی بود که در شبکه ی اجتماعی فیسبوک ۱۰۰ ميلیون لایک دریافت کرد.

   

  ۲- هیلاری کلینتون

  این سلبریتی ها در کتاب گینس رکورد ثبت کرده اند

  تعجبی ندارد که در جریان انتخابات ریاســت جمهوری امریکا در سال ۲۰۱۶، رکورد بیشترین جستجوی انجام شده در اینترنت درباره ی یک زن، به هیلاری کلینتون تعلق گرفت. البته بیشترین جستجوی انجام شده در داخل امریکا مربوط به دونالد ترامپ بود و او همچون انتخابات توانست در این مورد از کلینتون پیشی بگیرد. اما جالب آنکه پیش از هیلاری کلینتون، رکورد این موضوع متعلق به لیدی گاگا خواننده ی مشهور و پرطرفدار امریکایی بود.

   

  ۳- آزی آزبورن

  این سلبریتی ها در کتاب گینس رکورد ثبت کرده اند

  در سال ۲۰۱۰، رکورد طولانی ترین و بلندترین فریاد دسته جمعی، به دست جمعیتی ۵۲ هزار نفری شکسته شد که در اســتادیوم «داجر» حضور داشتند. این فریاد با هدایت آزی آزبورن خواننده ی گروه موسیقی «بلک سبث» انجام شد. این خواننده ی سبک هوی متال توانست عنوان رهبری یک فریاد رکورد شکن را از آن خود کند.

   

  ۴- دواین جانسون، معروف به راک

  این سلبریتی ها در کتاب گینس رکورد ثبت کرده اند

  دواین جانسون، بازیگر و کشتی گیر حرفه ای، رکوردهای جهانی زیادی را به نام خود ثبت کرده اما جالب ترین آن ها مربوط به سلفی اســت. جانسون با گرفتن ۱۰۵ سلفی در مدت ۳ دقیقه، این رکورد را از آن خود کرد. در نظر داشته باشید که ثبت این رکورد مشروط به آن بود که در سلفی ها باید صورت و گردن شخص در فوکوس قرار مي گرفت؛ نکته ای که رکورد جانسون را تحسین برانگیزتر مي کند.

   

  ۵- گروه متالیکا

  این سلبریتی ها در کتاب گینس رکورد ثبت کرده اند

  گروه موسیقی متالیکا اولین گروهی بود که در تمامي هفت قاره ی دنیا تور کنسرت برگزار کرد و به این ترتیب توانست این رکورد را در کتاب گینس به نام خود ثبت کند. این رکورد بعد از برگزاری کنسرت آن ها در آنتارکتیکا یا همان قاره ی قطب جنوب به ثبت رسید. این کنسرت در حقیقت دومين کنسرت برگزار شده در قاره ی آنتارکتیکا بود و تماشاچیان آن تنها ۷ نفر بودند.

   

  ۶- الن دی جنرس

  این سلبریتی ها در کتاب گینس رکورد ثبت کرده اند

  سلفی مشهوری که در جریان اسکار سال ۲۰۱۴ گرفته شد و الن دی جنرس مجری مشهور برنامه های تلویزیونی آن را در حساب توییتر خود منتشر کرد، با ۳/۳ ميلیون بار ریتوییت شدن رکورد شکنی کرد. جالب آنکه، این رکورد بار دیگر توسط پسری ۱۶ ساله شکسته شد که برای یک سال دریافت رایگان ناگت مرغ نیازمند ریتوییت شدن پستش بود. پست این پسر نوجوان ۳/۴ ميلیون بار ریتوییت شد.

   

  ۷- رجیس فیبین

  این سلبریتی ها در کتاب گینس رکورد ثبت کرده اند

  رجیس فیبین مجری مشهور امریکایی در سال ۲۰۰۴ با ۱۵۸۸۱ ساعت حضور در برابر دوربین تلویزیون، این رکورد را به نام خود ثبت کرد. در سال ۲۰۱۱ نیز با ۱۶۷۴۶/۵ ساعت حضور در تلویزیون، این رکورد بار دیگر به نام فیبین ثبت شد. این رقم به معنی آن اســت که فیبین در طول دوره ی پنجاه ساله ی کاری خود به طور متوسط روزانه یک ساعت را در برابر دوربین های تلویزیونی گذرانده اســت.

   

  ۸- امينم

  این سلبریتی ها در کتاب گینس رکورد ثبت کرده اند

  در سال ۲۰۱۳، امينم خواننده ی پرطرفدار امریکایی با اجرای قطعه ی «خدای رپ» (Rap God) توانست رکورد بیشترین تعداد کلمات در یک تک آهنگ را به نام خود ثبت کند. او در طول ۶ دقیقه و ۴ ثانیه ی این قطعه، ۱۵۶۰ کلمه ادا مي کند که معادل ۴/۲۸ کلمه در هر ثانیه اســت. در سریع ترین بخش این آهنگ، این رقم به ۶/۴۶ کلمه در هر ثانیه مي رسد.

   

  ۹- رابرت داونی جونیور

  این سلبریتی ها در کتاب گینس رکورد ثبت کرده اند

  رابرت داونی جونیور بازیگر مشهور، خود به تنهایی رکورد شکنی نکرد بلکه انگیزه ی اصلی کارت تبریک تولدی بود که رکورد آن در کتاب گینس به ثبت رسید. داونی در جریان سفر خود به چین، کارت تبریکی برای تولد خود دریافت کرد که حاوی ۵۳۳۹ امضا از طرف طرفدارانش بود. رکورد قبلی این موضوع مربوط به کارتی بود که شرکت بیمه ای در بریتانیا به نام «چرچیل» دریافت کرده بود.

   

  ۱۰- ميشل اوباما

  این سلبریتی ها در کتاب گینس رکورد ثبت کرده اند

  ميشل اوباما همسر رئیس جمهور سابق امریکا، در ثبت رکوردی جهانی در سال ۲۰۱۱ شرکت داشت. برای شکسته شدن رکورد بیشترین نفراتی که پرش کرده اند، او به ۴۰۰ کودک پیوست و به همراه آن ها مشغول پرش شد. در طی ۲۴ ساعت، ۳۰۰۲۶۵ نفر در سراسر دنیا به مدت یک دقیقه پرش کردند و به این ترتیب رکورد قبلی این موضوع شکسته شد.

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •