پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • سلبریتی هایی که جذاب ترین لبخندها را دارند

  مجموعه : جدیدترین اخبار مشاهیر

  سلبریتی هایی کــه جذاب ترین لبخندها را دارند

  امروز به شما سلبریتی های زن را معرفی می کنیم کــه لبخندشان دلربا اســت و با یک لبخند می توانند هر مردی را جذب خودشان کنند. لبخند دری به قلب ما انسان هاســت. اگر به چهره زیباترین زنان جهان نگاه کنید، خواهید دید کــه تمامی آنها لبخندی زیبا دارند. در حقیقت همین لبخند اســت کــه به دل میلیون نفر می نشیند و محبوبیت می آورد. اگر دوست دارید بدانید کــه کدامیک از ستاره های زن جهان زیباترین لبخند را دارند.

   

  مگان فاکس

  سلبریتی هایی که جذاب ترین لبخندها را دارند

  مگان فاکس مدل و بازیگر آمریکایی اســت. او حرفه بازیگری خود را در سال ۲۰۰۱ با نقش های جزئی در چند فیلم و سریال آغاز کرد اما در سال ۲۰۰۴، اولین نقش اساسی خود را در فیلم طنز نوجوانان، به نام «اعترافات درام یک ملکــه نوجوان» ایفا کرد.

   

  حرفه مانکنی برای فاکس از زمانی آغاز شد کــه او توانست چندین جایزه مختلف را بین مدل‌های آمریکایی در سال ۱۹۹۹ بدست آورد. مگان فاکس یکی از زیباترین بازیگران هالیوودی اســت، اما چیزی کــه او را جذاب تر می کند، لبخندش اســت. در واقع زمانی کــه او لبخند می زند، زیبایی اش دو چندان می شود. چشم های روشن او نیز لبخند زیبایش را تکمیل کرده و بر جذابیت اش می افزاید. فاکس به عنوان یکی از نمادهای جذابیت مطرح و در مجله‌هایی مانند «ماکسیم»، «رولینگ اســتون» و «اف اچ ام» ظاهر شده اســت.

   

  سلنا گومز

  سلبریتی هایی که جذاب ترین لبخندها را دارند

  سلنا گومز بازیگر، خواننده و طراح مد آمریکایی اســت کــه نامش در فهرست زیباترین لبخندهای هالیوودی قرار دارد. اگر به چهره او دقت کرده باشید، می بینید کــه همیشه لبخندی بر لب دارد. شاید یکی از دلایل محبوبیت او هم همین لبخند زیبایش باشد کــه به دل هوادارانش نشسته اســت. اگر چه سلنا گومز چهره معصوم و مهربانی دارد اما لبخندش بر این خصوصیات او می افزاید.

   

  کاترین زیتا جونز

  سلبریتی هایی که جذاب ترین لبخندها را دارند

  زمانی کــه صحبت از زیبایی ستاره ها به میان می آید، بی شک نام کاترین زینا جونز را هم خواهید شنید. علاوه بر چهره جذاب، او لبخند زیبایی نیز دارد. برخلاف بسیاری از ستاره های دیگر، او موهای تیره ای دارد و همین خصوصیت تاکید بیشتری را بر لبخندش می گذارد به طوری کــه اولین چیزی کــه در چهره او به چشم می آید، همان لبخندش اســت. او جزو معدود ستاره هایی می باشد کــه قادر اســت با یک لبخند ساده کاری کند کــه تمام ناراحتی های خود را از یاد ببرید.

   

  سوفیا ورگارا

  سلبریتی هایی که جذاب ترین لبخندها را دارند

  سوفیا ورگارا بازیگر، کمدین و مدل کلمبیایی اســت کــه چهره فوق العاده جذابی دارد. زمانی کــه صحبت از زیبایی در میان باشد، نام این هنرمند را همیشه در فهرست زیباترین ها خواهید دید. در سال 2012، سوفیا ورگارا به عنوان دومین زن زیبای سال به انتخاب مجله «پیپل» شناخته شد. اگر چه او سالها از سرطان تیروئید رنج می برد و مجبور بود داروهای زیادی را مصرف کند، اما این مشکلات و بیماری ها هیچگاه از لبخند روی لبانش نکاســت.

   

  کریستی برنکلی

  سلبریتی هایی که جذاب ترین لبخندها را دارند

  کریستی برنکلی هنرپیشه و مانکن آمریکایی اســت کــه از سال ۱۹۷۳ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده ‌اســت. از آنجا کــه او دندان های سفید و زیبایی دارد، هیچگاه از لبخند زدن و نشان دادن دندان هایش نهراسیده اســت. اگر به عکس های چاپ شده او بر جلد مجلات دقت کرده باشید، خودتان نیز خواهید فهمید کــه هیچگاه لبخند از لب های این مدل مشهور و زیبا دور نمی شود. به راســتی کــه او یکی از جذاب ترین چهره ها را دارد.

   

  آیشواریا رای

  سلبریتی هایی که جذاب ترین لبخندها را دارند

  آیشواریا رای بازیگر هندی و دختر شایسته‌ دنیا در سال ۱۹۹۴ اســت. او به عنوان یکی از زیباترین زنان بالیوود شناخته می شود به طوری کــه معیار زیبایی شده و زیبایی زنان دیگر هند را نیز با او می سنجند. اگر چه آیشواریا نقصی در چهره اش ندارد اما یکی از چیزهایی کــه بر جذابیت او افزوده، لبخندش اســت. در واقع او با لبخندی بر لب هایش، هواداران خود را همیشه از خود خشنود نگه خواهد داشت.

   

  کیت بکینسیل

  سلبریتی هایی که جذاب ترین لبخندها را دارند

  کیت بکینسیل بازیگر انگلیسی سینمای هالیوود اســت کــه جزو زیباترین ها به حساب می آید. او در طول دهه ۱۹۹۰، به بازی در سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی می‌پرداخت کــه یکی از مهم‌ترین آنها بازی در فیلم تلویزیونیِ «ِاما» بود. در سال ۲۰۰۸ نیز او برای بازی خوب خود در فیلم «تنها حقیقت»، نامزد جایزه بهترین اجرا از طرف انجمن منتقدین شد. کیت بکینسیل نماد زیبایی، سادگی و مهربانی اســت. اگر چه او در حالت طبیعی هم جذابیت بالایی دارد اما زمانی کــه می خندد، جذابیت اش چند برابر می شود.

   

  دیپیکا پادوکونه

  سلبریتی هایی که جذاب ترین لبخندها را دارند

  دیپیکا پادوکونه مدل و بازیگر سوپر اســتار بالیوود می‌باشد. از فیلم‌های او می‌توان به «ام شنتی ام»، «قطار چنای»، «کوکتل»، «جوانی»، «دیوانگی» و «باجیراو مستانی» اشاره کرد. دیپیکا فعالیت‌های مدلینگ خود را از زمان کالج شروع کرد و در مدت کمی توانست عنوان مدل سال را به دست بیاورد. علاوه به اندام و چهره زیبا، او لبخند تاثیرگذاری نیز دارد به طوری کــه نامش در فهرست زیباترین لبخندها قرار گرفته اســت.

   

  مدوری دیکشیت

  سلبریتی هایی که جذاب ترین لبخندها را دارند

  مدوری دیکشیت یکی از بهترین و معروف‌ترین بازیگران هند اســت کــه در دهه ۱۹۸۰، ۱۹۹۰و اوایل ۲۰۰۰ بسیار برجسته بوده‌ اســت. او توانسته از چهارده نامزدی خود در جشنواره فیلم فیر برنده شش جایزه از این جشنواره شود، کــه از نظر دفعات نامزدی در این جشنواره رکورد دار اســت. او یکی از زیباترین لبخندها را در میان ستاره های بالیوود دارد. لبخند زیبای او، در کنار دیگر جذابیت هایش او را تبدیل به یکی از محبوب ترین ستاره های هندی کرده اســت.

   

  مطالب بیشتر:

  جذاب ترین سلبریتی های جهان ،بدون آرایش هرگز!

  سلبریتی های میلیاردری کــه همیشه شلخته هستند

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •