پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • سلبریتی هایی که اعتقادی به ازدواج ندارند

  مجموعه : جدیدترین اخبار مشاهیر

  سلبریتی هایی کــه اعتقادی به ازدواج ندارند

  بسیاری از سلبریتی های مشهور با وجود این کــه سن شان از دوران ازدواج گذشته اما همچنان به زندگی مشترک در قالب ازدواج با شخص دیگر هیچ علاقه ای ندارند. در ادامه مشهورترین آن ها را به شما معرفی می کنیم. شاید برای شما شوکــه کننده باشد کــه برخی از ستاره‌های هالیوود با وجود شهرت، جذابیت و ثروتی کــه دارند، هنوز ازدواج نکرده اند. ستاره‌ها عاشق این هستند کــه با ازدواج شان خبرساز شوند و با برگزاری مراسم مجلل و لوکس عروسی بدرخشند، اما این در مورد تمام آن‌ها صادق نیست. به عنوان مثال، برخی از ستاره‌ها هستند کــه هیچ علاقه‌ای به عروسی ندارد به طوری هیچ ازدواجی را در شناسنامه شان ثبت نکرده اند. اگر دوست دارید با این ستاره‌ها آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

   

  کامرون دیاز

  سلبریتی هایی که اعتقادی به ازدواج ندارند

  اکثریت بر این باورند کــه آقایان از دوران مجردی خود لذت ميبرند و این خانم‌ها هستند کــه آن‌ها را وادار به ازدواج ميکنند. شاید این در مورد برخی از خانم‌ها صحت داشته باشد، اما همه اینگونه نیستند. به عنوان مثال کامرون دیاز جزو ستاره‌هایی ست کــه به ازدواج هیچ تمایلی ندارد. او با وجود زیبایی و توانمندی‌هایی کــه دارد، قادر است دل هر مردی را به دست آورد، اما به گفته خودش هیچوقت گول نميخورد و ازدواج نميکند. او با مرد‌های زیادی مانند جاستین تیمبرلیک، الکس رودریگز، جرد لتو، مت دیلو وارد رابطه عاطفی شده بود، اما هیچوقت دوست نداشت کــه خودش را تا آخر عمر وابسته مرد دیگری کند. او در مصاحبه‌ای در این باره گفت: «این خواسته من در سن ۴۶ سالگی نیست، بلکــه من در دهه ۲۰ و ۳۰ زندگی ام نیز همین طرز فکر را داشتم.»

   

  اپرا وینفری

  سلبریتی هایی که اعتقادی به ازدواج ندارند

  اپرا وینفری، ۶۵ ساله، یکی از موفق‌ترین و قدرتمندترین زنان جهان است کــه هرگز ازدواج نکرده است. او با مردان زیادی در ارتباط بود تا این کــه توانست نیمه گمشده خودش، استدمن گراهام، را پیدا کند. او از سال ۱۹۸۶ تاکنون با استمن در رابطه‌ای عاطفی ست. آن‌ها در سال ۱۹۹۲ با هم نامزد کردند، اما هیچگاه دوست نداشته کــه رابطه شان را جدی‌تر و به عنوان زن و شوهر زیر یک سقف زندگی کنند. زمانی کــه از اپرا دلیل این کار را پرسیدیم گفت: «اگر ما با هم ازدواج کرده بودیم، تا حالا از هم جدا شده بودیم. از نظر ما ازدواج این بلا را سر رابطه مان ميآورد.» از آنجا کــه او اپراست، حتما صلاح زندگی خودش را ميداند.

   

  لئوناردو دی کاپریو

  سلبریتی هایی که اعتقادی به ازدواج ندارند

  لئوناردو دی کاپریو سوپراستار ۴۴ ساله هالیوود، تاکنون ازدواج نکرده و اینطور به نظر ميرسد کــه از این پس هم قصد ازدواج ندارد. او با زنان بسیاری در ارتباط بوده، اما هیچوقت خودش این موضوع را تایید نکرده است. در واقع شخصیت او به گونه‌ای ست کــه خیلی دوست ندارد از روابط عاطفی اش حرفی بزند. زمانی کــه از او در مورد آینده اش ميپرسیم ميگوید: «من نميدانم کــه در آینده چه اتفاقاتی در انتظارم خواهند بود، خیلی هم دوست ندارم کــه به آن فکر کنم. من سعی ميکنم کــه برای زمان حال برنامه ریزی کنم.» این طور کــه پیداست او هیچوقت روابط عاطفی اش را جدی نميگیرد و معمولا با دید سرگرمی به آن‌ها نگاه ميکند. شاید دلیل این رفتار او مشغله کاری اش باشد، کسی چه ميداند!

   

  متیو پری

  سلبریتی هایی که اعتقادی به ازدواج ندارند

  متیو پری بازیگر و کمدین ۴۹ ساله آمریکایی-کانادایی ست کــه بیشتر با ایفای نقش چندلر در سریال «دوستان» شناخته ميشود. او تا به حال با ستاره‌هایی بسیاری، چون جولیا رابرتز، یاسمین بلیس و لورن گراهام قرار ملاقات داشته، اما به هیچکدام از آن‌ها پیشنهاد ازدواج نداده است. او در این باره ميگوید: «اگر چه من تا به حال شانس ازدواج را نداشته ام، اما دوست دارم کــه در آینده ازدواج کنم. من دوست دارم کــه خانواده خودم را تشکیل بدهم و یک پدر و همسر ایده آل برای خانواده ام باشم.» به نظر شما فردی کــه ميتواند مردم را بخنداند، قادر نیست کــه خانواده اش را شاد کند؟

   

  داین کیتن

  سلبریتی هایی که اعتقادی به ازدواج ندارند

  داین کیتن بازیگر، کارگردان و تهیه کننده آمریکایی برنده جایزه اسکار است. اولین نقش مهم او نقش کی آدامز در فیلم «پدرخوانده» بود. علاوه بر کارگردانی و بازیگری، او نویسنده، خواننده، عکاس نیز هست. با همه اینها، او هیچگاه دوست نداشته کــه نام همسر را از آن خود کند. او در طول ۷۳ سال سن خود، با افرادی، چون وودی آلن یا وارن بیتی قرار ملاقات داشته، اما زمانی کــه در مورد ازدواج از او ميپرسیدند ميگفت: «من با ازدواج مخالف نیستم، اما این اتفاق را در آینده ام نميبینم. من هر وقت دلم برای مردی لرزید، مدام در مورد او رویاپردازی کردم یا با دیدن اش به هیجان آمدم، آنوقت ازدواج ميکنم، اما این اتفاق هنوز در زندگی من رخ نداده است.»

   

  کوکو شانل

  سلبریتی هایی که اعتقادی به ازدواج ندارند

  کوکو شانل معروف به افسانه مد، طراح مد پیشتاز فرانسوی بود کــه در سن ۸۷ سالگی از دنیا رفت. او یکی از چهره‌های مهم در عرصه مد در قرن بیستم بود. کوکو شانل زنی بود کــه چهره مد را برای همیشه تغییر داد. او به رابطه عاطفی جدی اعتقادی نداشت، از این رو سعی ميکرد کــه خیلی روابط اش را جدی نگیرد. او با خوش تیپ و جذاب‌ترین مردان در ارتباط بود، اما هیچوقت به پیشنهاد ازدواج آن‌ها پاسخ مثبت نداد. به عنوان مثال دوک وست مینستر از افرادی بود کــه به او درخواست ازدواج داد، اما کوکو شنل نه تنها فرصت مادر شدن، بلکــه فرصت گرفتن لقب اشرافی را نیز از خود گرفت. او در این باره ميگوید: «من نميخواهم کــه مسئولیت زندگی ام را بر دوش یک مرد بیاندازم.» اگر چه او ۸۷ سال زندگی کرد، اما تاثیراتی کــه بر زندگی مردم گذاشته، هنوز پابرجاست.

   

  شارلیز ترون

  سلبریتی هایی که اعتقادی به ازدواج ندارند

  شارلیز ترون به عنوان یکی از جذاب‌ترین ستاره‌های جهان شناخته ميشود، از این رو باورش سخت است کــه او هنوز در سن ۴۳ سالگی، تن به ازدواج نداده است. او در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۱۱ گفت: ازدواج برای من مسئله مهمی نیست. من هنوز دلیل کافی برای این اتفاق پیدا نکرده ام. من خودم روابط عاطفی بلند مدت را ترجیح ميدهم، اما به ازدواج اعتقادی ندارم. زمانی هم کــه ميبینیم دیگران به ازدواج انقدر اهمیت ميدهند، تعجب ميکنم. اگرچه شارلیز ترون به همسر بودن علاقه‌ای ندارد، او مادر بودن را ميپرستد، از این رو ۲ فرزند را به فرزندخواندگی قبول کرده است.

   

   

  مطالب بیشتر:

  سلبریتی هایی کــه به خاطر پول ازدواج کردند و جدا شدند

  عکس هایی از سلبریتی ها کــه دیده نشده اند

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •