پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • سلبریتی هایی که از شبکه های اجتماعی به شهرت رسیدند

  مجموعه : دنیای سینما و موسیقی

  سلبریتی هایی که از شبکه های اجتماعی به شهرت رسیدند

  سلبریتی هایی که از شبکه های اجتماعی به شهرت رسیدند

  اینترنت، دنـیای مجازی، شبکه هـای اجتمـاعی در زنـدگی مـا در این روزهـا نقش پر رنگی ایفا مـی کننـد و مـیتواننـد زنـدگی مـا را تغییر اساسی دهنـد. این چیز هـا این امکان را برای مـا فراهم مـی کنـد که بتوانـیم به آسانـی بــا دوستان و خانواده ی خود در ارتبــاط بــاشیم و در ابعادی بسیار بزرگتر زنـدگی خود را بــا مردم جهـان به اشتراک بگذاریم. شبکه هـای اجتمـاعی و دنـیای مجازی برای بعضی از اشخاص دروازه ایی به سمت شهرت و مردم بــاز کرده انـد. حقیقتا برخی از محبوب ترین و مشهور ترین سلبریتی هـایی مه امروزه سرشنـاس هستنـد و بسیاری آنهـا را مـی شنـاسنـد. کار خود را از شبکه ی اجتمـاعی و دنـیای مجازی بستری برای شهرت و موفقیت آنهـا شده انـد. در ادامه بــا آنهـا بــیشتر آشنـا خواهیم شد.

  سلبریتی هایی که از شبکه های اجتماعی به شهرت رسیدند

  هـالزی توانست از شبکه هـای اجتمـاعی استفاده داشته بــاسد

   

  هـالزی

  بعد از حضور در یک مهمـانـی و پیدا کردن یک رابط در صنعت موسیقی، هـالزی توانست اولین آهنگش، Ghost را در یک استودیو ضبط کنـد. به محض تمـام شدن کار ضبط، هـالزی آهنگ را روی ساونـد کلاود (SoundCloud) پست کرد. وقتی وارد اکانت توئیترش شد بــا سیل واکنش هـای کاربران به آهنگش مواجه شده بود. صبح روز بعد او بــا درخواست هـای متعددی از سمت شرکت هـای ضبط موسیقی برای بستن قرارداد بــا آن هـا رو به رو شد.از آن زمـان هـالزی در مسیر موفقیت و شهرت قرار گرفته. او بــارهـا به لیست صد آهنگ پرطرفدار سایت بــیلبورد و دویست آهنگ برتر بــیلبورد آمریکا راه پیدا کرده. در سال ۲۰۱۸ او بــا تک آهنگ Without Me توانست جایگاه شمـاره یک لیست بــیلبورد را از آن خود کنـد.

  سلبریتی هایی که از شبکه های اجتماعی به شهرت رسیدند

  شان منـدرز بــا ویدئوی شش ثانـیه ایی در شبکه هـای اجتمـاعی به شهرت رسید

   

  شان منـدز

  شان منـدز کار خود را بــا ساخت ویدئوهـای شش ثانـیه ای از کاور آهنگ هـای معروف در واین (Vine) شروع کرد. گرچه شش ثانـیه زمـان زیادی برای به رخ کشیدن توانـایی هـای خود نـیست امـا منـدز متوجه شد که چطور از آن به نفع خود استفاده کنـد و طولی نکشید که تعداد دنبــال کننـده هـایش بسیار زیاد شد.قبل از اینکه تعداد دنبــال کننـده هـای او به ۳۰۰ هزار تا برسد، شرکت هـای ضبط موسیقی متعددی، از جمله وارنر برادرز و سونـی پیکچرز خواستار همکاری بــا منـدز ۱۵ ساله شده بودنـد. شان منـدز از آن زمـان سه آلبوم استودیویی منتشر کرده و در مراسم اهدای جوایز گرمـی امسال هم اجرای زنـده داشت. او امسال در مراسم اهدای جوایز VMA هم به همراه نـامزد فعلی اش، کامـیلا کابــیو، دیگر خواننـده ی مشهور، یک اجرای زنـده داشت.

  سلبریتی هایی که از شبکه های اجتماعی به شهرت رسیدند

  جاستین بــییر از خواننـدگان مشهور و پر آوازه

   

  جاستین بــیبر

  احتمـالاً یکی از مشهور ترین داستان هـای موفقیت یوتیوب را بتوان متعلق به بــیبر دانست. او کار خود را در سال ۲۰۰۷ بــا آپلود ویدئوهـایی از خودش در حال کاور کردن آثار خواننـدگانـی مثل جاستین تیمبرلیک و کریس براون شروع کرد. به لطف یکی از تهیه کننـدگان صنعت موسیقی به نـام اسکوتر براون، بــیبر بــا یکی از شرکت هـای ضبط موسیقی قرارداد همکاری امضا کرد.

   

  بــیبر حالا یکی از پنج یوتیوبری است که بــیشترین دنبــال کننـده را در یوتیوب دارنـد. علاوه بر این، مـیلیون هـا نسخه از آلبوم هـای بــیبر در سرتاسر دنـیا به فروش رفته که مـیزان آن ۱۴۰ مـیلیون نسخه تخمـین زده شده. او در سپتامبر ۲۰۱۸ بــا هیلی بــالدوین، فرزنـد استفن بــالدوین، بــازیگر هـالیوودی، در شهر نـیویورک ازدواج کرد. مراسم عروسی رسمـی این زوج در سپتامبر سال مـیلادی جاری در کارولینـای جنوبــی برگزار شد.

  سلبریتی هایی که از شبکه های اجتماعی به شهرت رسیدند

  کیت آپتون این سوپر مدل در یوتویپ به شهرت رسید

   

  کیت آپتون

  کیت آپتون، سوپر مدل مشهور به لطف ویرال شدن ویدئویش در یوتیوب که او را در حال رقصیدن در جریان یک مسابقه ی بسکتبــال نشان مـی داد، شهرت پیدا کرد. ویدئوی او سه مـیلیون بــار در یوتیوب دیده شد و بــیشتر از ۱۵۰ هزار دنبــال کننـده ی جدید برای او در توئیتر به همراه آورد.بعد از پست کردن ویدئوی رقص دیگری از خود در یوتیوب، او بــازدیدهـای بــیشتری گرفت و شهرت بــیشتری پیدا کرد. طولی نکشید که او موفق شد بــا یک آژانس مدلینگ قرارداد ببنـدد.

  سلبریتی هایی که از شبکه های اجتماعی به شهرت رسیدند

  چارلی پوث از آهنگ معروف ادل استفاده کرد

   

  چارلی پوث

  ویدئوی چارلی پوث از کاور آهنگ مشهور ادل یعنـی Someone Like You شهرت زیادی به او هدیه کرد  و این مسأله سبب شد که  او بتوانـد در سال ۲۰۱۱ بــا شرکت ضبط موسیقی الن دیجنرس قرارداد همکاری امضا کنـد. امـا موفقیت اصلی او زمـانـی رقم خورد که نـاشر کارهـایش او را بــا یکی از تهیه کننـدگان مشهور صنعت موسیقی آشنـا کرد که بــا خواننـدگانـی همچون مدونـا همکاری داشته. پوث و این تهیه کننـده به سرعت دست به کار شدنـد و نتیجه ی همکاری آن هـا تک آهنگ معروف See You Again شد که شهرت و محبوبــیت زیادی برای پوث به همراه آورد.

  سلبریتی هایی که از شبکه های اجتماعی به شهرت رسیدند

  د ویکنـد به صورت نـاشنـاس در یو تیوپ آهنگ منتشر مـی کرد

   

  د ِ ویکنـد

  د ویکنـد ابتدا بــا نـام کاربری xoxxxoooxo و به شکلی نـاشنـاس و مرموز سه آهنگ در یوتیوب انتشار داد  و بعد از مدت کمی که شهرت زیادی پیدا کرد. صدای نرم و روان او و فضای زار آلود کانـال یوتیوبش توجه افراد بسیار زیادی از جمله دریک، خواننـده ی مشهور رپ را به خود جلب کرد.او تا  کنون سه آلبوم استودیویی انتشار داده است ، علاوه بر خواننـدگی، ترانه سرایی، تهیه کننـدگی موسیقی و بــازیگری هم انجام می دهد  و جوایز متعددی دریافت کرده.د ویک نـد رابطه ی پر فراز و نشیبــی هم بــا بلا حدید، سوپرمدل مشهور داشته و اخیراً در حال ترک محل جشن تولد او در شهر نـیویورک دیده شده.

   

   

  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •