پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • ستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارند

  مجموعه : عکس های بازیگران

  ستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارند

  بسیاری از ستاره ها که شبیه به هم هستند در مراسم ها حتی خود را به جای یکدیگر معرفی می کنند و بقیه هم این دروغ را باور می کنند. برای شما چهره بازیگران و ستاره های شبیه به هم را در زیر در کنار هم آورده ایم تا به شباهت آن ها پی ببرید.حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده که با دیدن فردی در خیابان، به یاد شخصی دیگر افتاده باشید و چهره وی برایتان تداعی شود. شباهت زیاد برخی افراد به یکدیگر، یک «آشنا پنداری» یا به اصطلاح دژاوو به وجود می آورد.

   

  برخی چهره ها به قدری شبیه به هم هستند که به نظر می رسد آن ها دو قلو بوده و از بدو تولد جدا شده اند. نکته جالب اینجاست که هیچ ارتباط خویشاوندی میان آن ها وجود ندارد و مسئله مذکور به صورت اتفاقی رخ داده است.همه ما این سخن را شنیده ایم که هر کسی یک همزاد در جهان دارد. تشابه های این چنینی در میان چهره های سرشناس،

   

  به طور حتم جذابیت زیادی داشته و پرداختن به آن ها می تواند سرگرم کننده باشد. به گزارش نیک شو تصاویری که در ادامه خواهید دید، شباهت افراد مشهور دنیای موسیقی و سینما به یکدیگر را نشان می دهد. دیدن آن ها شما را متعجب خواهد کرد، بنابراین پیشنهاد می دهیم به تماشای عکس ها نشسته و توضیحات را بخوانید.

   

  ۱- سلنا گومز و لوسی هیلستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارنداین بازیگر گفته است که مردم همیشه او را با سلنا گومز خواننده سرشناس اشتباه می گیرند. وی اظهار داشته: “در روزهای جوانی همیشه با سلنا اشتباه گرفه می شدم و این مسئله بسیار جالب بود.من عینک آفتابی ام را می زدم و مردم به سمتم می آمدند. نمی توانستم به آن ها بگویم که سلنا نیستم.”خانم هیل گاهی اوقات با سارا هایلند و جنل کولمن نیز اشتباه گرفته می شود.

   

  ۲- ناتالی پورتمن و کایرا نایتلیستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارندآن ها با هر مدل مویی بسیار شبیه به هم هستند و تشخیص شان کار راحتی نیست. آن ها در فیلم «جنگ ستارگان: تهدید شبه» در کنار هم بازی کرده اند.

   

  ۳- رالف فاینس و لیام نیسونستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارندآن ها در فیلم های زیادی مانند «لیست شیندلر» و «خشم تایتان ها» کنار هم به ایفای نقش پرداخته اند. شباهت بیش از حد این دو بازیگر نیز باعث شده که آن ها اغلب با یکدیگر اشتباه گرفته شوند. تنها تفاوت در این است که آقای فاینس معمولا نقش های بد را بازی می کند و آقای نیسون در قالب یک قهرمان ظاهر می شود.

   

  نیسون در این رابطه گفته است: “او یکی از بهترین و صمیمی ترین دوستان من است. مردم اغلب به خاطر نیمرخ بسیار نزدیک ما را با هم اشتباه می گیرند. حتی یک بار جایزه ها نیز اشتباهی به ما داده شد.”

   

  ۴- امی آدامز و آیلا فیشرستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارنداگر رنگ چشم ها را نادیده بگیریم، این دو نفر بسیار شبیه به هم هستند. خانم آدامز در این رابطه شوخی نیز می کند: “اگر فیلم «اعترافات یک معتاد به خرید» موفقیت زیادی کسب کرد، آیلا در آن بازی کرده و اگر این گونه نشد، من در فیلم حضور داشته ام.” فیشر نیز یک بار عکس خانم آدامز را برای خانواده و دوستانش فرستاد و همه آن ها را دست انداخت.

   

  ۵- کیتی پری و زویی دشانلستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارنددشانل در این رابطه می گوید: “این موضوع مقداری آزاد دهنده است. ما تنها از نظر ظاهری کمی به یکدیگر شبیه هستیم. همه به من می گفتند که شما شباهت زیادی به هم دارید. هنگامی که او را ملاقات کردم، فکر کردم که این مسئله چندان هم بد نیست، زیرا کیتی پری فرد جذابی است.”

   

  ۶- جرارد باتلر و کلایو اوونستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارندتنها تفاوت آن ها در این است که آقای باتلر بیشتر در فیلم های کمدی عاشقانه به فعالیت می پردازد.

   

  ۷- سوزان ساراندون و سیگورنی ویور ستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارندساراندون در مراسم امسال مجله «Glamour» به شباهت خود و ویور اعتراف کرد و این سخنان را به زبان آورد: “ما دو شخص متفاوت هستیم و تنها ظاهرمان شبیه به هم است. من بارها به خاطر ایفای نقش در فیلم «بیگانه» مورد تجلیل قرار گرفته ام، اما گاهی اوقات او به جای من جایزه را گرفته و یا عکس ها را امضا کرده است.”

   

  ۸- هیث لجر و جوزف گوردون لویتستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارندشباهت آن ها قبلا در فیلم «۱۰ اخلاق تو که من از آن متنفر هستم» به اثبات رسیده است.

   

  ۹- چلسی هندلر و الیزابت بنکسستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارندخانم بنکس در این رابطه می گوید: “یک بار در تورنتو بودم که ناگهان فردی به سراغ من آمد و گفت که نامزدم بسیار به شما علاقه دارد و قصد داشت که از من امضا بگیرد.وی از کتاب «My Horizontal Life» بسیار تعریف کرد و گفت که آن را خیلی دوست دارد. او مرا با چلسی هندلر اشتباه گرفته بود و من هر چه تلاش کردم نتوانستم مسئله را برایش توضیح دهم.”

   

  10-  میلا کونیس و سارا هایلندستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارنداین بازیگران سرشناس همواره با یکدیگر اشتباه گرفته شده اند. آن ها در سال ۲۰۱۰ میلادی همدیگر را دیدند و تصمیم گرفتند در عموم خودشان را جای دیگری جا بزنند. خانم هایلند در این رابطه می گوید: “گاهی اوقات میلا خودش را یه جای من معرفی می کند، زیرا این کار او را جوان تر جلوه می دهد. من هم درباره انجام همین کار با او صحبت کرده ام و وی نیز موافقت کرده است.”

   

   

  ۱۱- جفری دین موگان و خاویر باردمستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارندبازیگران سرشناس همواره با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند و در هر مکان باید مطمئن شویم که آن ها خودشان را به جای کس دیگری جا زده باشند.

   

  ۱۲- جسیکا چستین و برایس دالاس هاواردستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارند“هنگامی که ما در کنار یکدیگر قرار گرفتیم، به آینده نگاه کردیم و فهمیدیم که چقدر شبیه به هم هستیم. چستین این سخنان را به زبان آورده و اظهار داشته که چند بار با بازیگر فیلم «دنیای ژوراسیک» اشتباه گرفته شده است.هاوراد در این رابطه یک دابسمش نیز ساخته و به مردم آموزش داده که چطور می توانند آن ها را از یکدیگر تشخیص دهند. چستی سال گذشته تصویری خنده دار در این رابطه را نیز در توییتر به اشتراک گذاشته است.

   

  ۱۳- رایان سیکرست و جوئل مک هالستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارندآن ها بسیار شبیه به هم جلوه می کنند. مک هال حتی یک بار کنترل توییتر و حساب سیکرست را به دست گرفت.

   

  ۱۴- پنلوپه کروز و سلما هایکستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارنددر سال ۲۰۱۴، حتی حساب رسمی اسکار در اینستاگرام نیز این دو نفر را با هم اشتباه گرفت. آن ها در زندگی واقعی دوستان بسیار خوبی هستند و با هم سلفی می گیرند. بازیگران سرشناس از نام مستعار اسپانیایی «huevos» به معنای تخم مرغ نیز استفاده می کنند.

   

  ۱۵- ویل فرل و چاد اسمیتستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارندآن ها از شباهت به یکدیگر آگاهی دارند. بازیگران کمدی در شوی سه سال پیش جیمی فالون، حتی شبیه به هم لباس پوشیدند و همه را شگفت زده کردند.

   

  ۱۶- لیلی سوبیسکی و جنیفر لارنسستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارندخانم سوبیسکی قبل از آن که جنیفر لارنس به شهرت برسد، چهره بسیار سرشناسی بود. آن ها با هر مدل مو شبیه به هم هستند. سوبیسکی اکنون دیگر در هالیوود حضور ندارد و وقت خود را صرف بزرگ نمودن دو فرزندش می کند.

   

  ۱۷- جسی آیزنبرگ و مایکل سراستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارندجسی و مایکل هر دو در خیابان ها با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند. مایکل سرا به چهره های دیگری مانند جون هدر نیز شباهت دارد.

   

  ۱۸- جنیفر کانلی و دمی مورستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارنداگر ابروهای پرتر جنیفر کانلی را در نظر نگیریم، این دو بازیگر بسیار شبیه به هم جلوه می کنند.

   

  ۱۹- نینا دوبرو و ویکتوریا جاستیسستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارندخانم جاستیس نیز گمان می کند که شبیه به بازیگر «خاطرات خون آشام» است. هواداران آن ها هنگام انتشار عکس این دو نفر کنار یک دیگر در یک مراسم، بسیار تعجب کردند.

   

  ۲۰- ناتان فیلیون و جرمی رنرستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارنددر سال ۲۰۱۴ میلادی، فیلیون در حساب توییتر خود شباهتش با دیگر چهره های سرشناس را توضیح داد. وی همچنین شباهت عجیبی به «جیسون بیتمن» دارد.

   

  ۲۱- جردین اسپارکس و آمریکای فرراستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارندبسیاری از مردم گمان می کنند که این دو چهره سرشناس شباهت زیادی به هم دارند.

   

  ۲۲- پل روبنس و آلن کامینگستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارندهمانطور که ملاحظه می کنید، این دو بازیگر بسیار شبیه به هم هستند و تشخیص شان از یکدیگر کار راحتی نیست.

   

  ۲۳- مارک والبرگ و مت دیمونستاره هایی که چهره های بسیار شبیه به هم دارندحتی مت دیمون نیز به مسئله شباهتش به بازیگر فیلم «تبدیل شوندگان» اعتراف کرده است. او اظهار داشته: “من در این رابطه با مارک صحبت کرده ام، زیرا وی با مردمی مواجه شده که مدام از بازی اش در فیلم هویت بورن تعریف کرده اند.به همین دلیل، من و او با هم معامله ای انجام دادیم. قرار شد در زمان هایی که اشتباه گرفته می شویم، تا آن جایی که ممکن است رفتار خوبی نشان دهیم.”

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است

  نظرتان را بنویسید

  *

  code

 • مطالب پربازدید
 •