پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • سام اصغری و بریتنی ماجرای یک عاشقانه ایرانی هالیوودی

  مجموعه : جدیدترین اخبار مشاهیر

  سام اصغری و بریتنی ماجرای یک عاشقانه ایرانی هالیوودی

  سام اصغری و بریتنی ماجرای یک عاشقانه ایرانی هالیوودی

  وقتی شایعه رابطه بریتنی و سام اصغری پخش شد کسی باور نمی کرد که این رابطه دوام داشته باشد تا جایی که بریتنی خودش گفت عاشقانه سام اصغری را دوست دارم. بریتنی برای اولین بار سام را در حین فیلم برداری موزیک ویدیوی خود مشاهده کرد. ولی پس از اتمام کار، او را از یاد برد. او در این مورد می گوید: «من شماره سام را گرفتم ولی به کل او را فراموش کرده بودم. درست 5 ماه بعد، زمانی که در حال تمییز کردن کیفم بودم، شماره او را در کیفم پیدا کردم. به نظر من او واقعا جذاب بود، از این رو با او تماس گرفتم و رابطه ام را با او آغاز کردم. اولین قرار ملاقات مان هم در یک سوشی بار بود.»

  سام اصغری و بریتنی ماجرای یک عاشقانه ایرانی هالیوودی

  ماجرای سام و بریتنی

   

  شایعات

  اگر چه بریتنی و سام در کنار هم خوشحال اند ولی شایعات مردم آنها را رها نمی کند و در هر شرایطی از خوشحالی شان می کاهد. نه تنها مردم، بلکه ستاره های دیگر هم در مورد رابطه آنها نظر می دهند. مثلاً مورگان اوسمان، طراحی آمریکایی، ادعا می کند که سام به او خیانت کرده است. او خطاب به بریتنی می گوید: «بریتنی! این عشق واقعی نیست. آن مرد می خواهد از تو سو استفاده کند. او یک خیانت کار است.

   

  من واقعا دلم به حال تو می سوزد، بخاطر اینکه تو واقعا انسان خوبی هستی.»با تمام این شایعات، بریتنی و سام توجهی به شایعات نکردند. یک بار هم حتی صفحه اینستاگرام سام حک و عکسی از او به همراه نامزد قبلی اش منتشر شد. اگر چه این شایعات برای این زوج آزاردهنده است ولی نتوانست رابطه آنها را خراب کند.

   

  آیا آنها نامزد کرده اند؟

  شایعات نامزدی بریتنی و سام از زمانی که بریتنی، در مسافرت اش به هاوایی، حلقه ای در دستانش انداخت، آغاز شد. درست یک روز پس از این شایعات، آنها دست در دست هم در سواحل دریا قدم می زدند، با این وجود هیچکدام از آنها در مورد این خبر عکس العملی نشان ندادند. هنوز نامزدی این دو ستاره تایید نشده ولی با تمام اینها، اگر خبر نامزدی آنها را هم بشنویم، باز جای تعجبی ندارد بخاطر اینکه آنها در کنار هم بسیار خوشحال اند.

   

  سن، تنها یک عدد است!

  آیا باورتان می شود که بریتنی و سام 13 سال اختلاف سنی دارند؟! زمانی که آنها با هم دوست شدند، بریتنی 36 سال و سام 23 سال داشت، ولی اینطور به نظر می رسد که برای این دو، سن تنها یک عدد است. از صحبت های بریتنی می توان نتیجه گرفت که او در حال حاضر از رابطه اش با سام خوشحال و راضی ست و با او، نسبت به مردهای قبلی زندگی اش، وجه اشتراک بیشتری دارد.»

  سام اصغری و بریتنی ماجرای یک عاشقانه ایرانی هالیوودی

  بریتنی حتی یک بار با انتشار عکسی از پیاده روی شان اعتراف کرد که او و سام چقدر بهم می آیند: «من با این مرد بیش از یک سال است که در ارتباطم. او به من کمک می کند تا آدم بهتری باشم و این حس موجب می شود که خودم را خوشبخت ترین آدم روی زمین بدانم.»

   

  بچه دار شدن

  رابطه رمانتیک بریتنی و سام به سرعت زیادی در حال پیش رفتن است. تنها چند ماه از شروع رابطه آنها گذشته بود که بریتنی عکسی از سام را در شبکه های اجتماعی اش منتشر کرد و زیر آن نوشت: «من عاشق این مرد هستم.» از منبع موثقی گزارش شده که این دو حتی در مورد بچه دار شدن هم با یکدیگر گفتگو کردند. بریتنی گفته: «من در بارداری های اول و دومم خیلی بچه بودم ولی حال احساس بلوغ می کنم و دوست دارم که دوباره مادر شدن را تجربه کنم.»

   

  بریتنی حتی در مورد جنسیت بچه هم نظر داده و گفته که من فرزند دختر می خواهم.ولی چرا بریتنی به بچه دار شدن فکر می کند؟ گزارشات آمده که دلیل تمام اینها رابطه خوب سام با بریتنی و خانواده اش است. به گفته بریتنی: «او با اطرافیان من به خوبی برخورد می کند و این مرا خوشحال و راضی می کند.»

   

  مخالفت

  خود بریتنی هیچ مشکلی با سام ندارد ولی یکی از اعضای خانواده اش مخالف رابطه آنهاست: پدرش! و متاسفانه این موضوع کم اهمیتی نیست. پس از بیماری و اختلالات روانی، بریتنی اسپیرز هیچ کنترلی بر اموال و امور شخصی و کاری خود نداشت، بلکه به جای او پدرش مسئولیت آنها را به عهده گرفت. در واقع از سال 2008 به بعد، او هیچ اختیاری بر زندگی خود ندارد. زمانی که از پدر پریتنی در مورد سام سوال کردند، گفت:

   

  «من نگرانم که او تنها به خاطر پول با دخترم وارد رابطه شده باشد.» بریتنی هم از حرف های پدرش در مورد سام و هم در مورد اختیاراتی که او در مورد اموال و زندگی شخصی اش دارد، ناراحت است و در این مورد گفته: «بیماری من متعلق به 10 سال قبل است و من اکنون در سلامتی کامل به سر می برم. شاید پدرم در مورد قصد سام مطمئن نباشد، ولی من هستم.»

   

  پنهان کاری

  بریتنی و سام در ابتدا به طور پنهانی با هم در ارتباط بودند، ولی نتوانستند در این کار موفق شوند و رابطه شان به سرعت فاش شد. در نوامبر 2016، سام عکسی از خود را، هنگامی که با بریتنی بیرون از خانه بود، به اشتراک گذاشت. اگر چه او تمام شواهدی که حاکی از حضور بریتنی در کنار او بود را به سرعت پاک کرد ولی گویا کار از کار گذشته بود.

   

  از آن زمان به بعد شایعات زیادی در مورد این دو ستاره پخش شد ولی با این وجود، آن دو همچنان حرفی در مورد صحت این خبرها اعلام نکردند تا زمانی که بریتنی عکسی از خودش و سام را در اینستاگرام منتشر کرد. از ماه ژانویه به بعد بود که این دو رابطه خود را به طور کامل علنی کردند.

   

  شکست عشقی های بریتنی

  اگر به گذشته بریتنی اسپیرز نگاهی بیاندازید، خواهید دید که او در رابطه های عاطفی اش، شانس نیاورده به طوری که 2 ازدواج نافرجام هم داشته است. بریتنی اسپیرز در ابتدا رابطه‌ای را با خواننده معروف آمریکا جاستین تیمبرلیک در سال ۱۹۹۹ برقرار کرد ولی رابطه این دو بیش از سه سال دوام نیاورد و در دسامبر ۲۰۰۲ به اتمام رسید. اسپیرز به خاطر شهرت و زندگی شخصی اش بیشتر مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت.

   

  این موضوع بعد از ازدواج با کوین فردرلین در سال ۲۰۰۴ افزایش یافت. او اولین فرزندش، شان پرستون، را در سال ۲۰۰۵ و دومین فرزندش، جیدن جیمز، را در سال ۲۰۰۶ به دنیا آورد ولی کوین فردرلین با خیانت خود به بریتنی به این وصلت هم خاتمه داد. پس از آن بریتنی در سال ۲۰۱۰ با یکی از مدیر برنامه‌های خود به نام «جیسون تراویک» دوست شد ولی این رابطه به دلیل نامشخصی در سال ۲۰۱۲ خاتمه یافت.

   

  در پی آن اسپیرز یک سال بعد در کلوب شبانه با یکی از دوستان همسر خواهرش به نام دیوید لوکادو آشنا می‌شود که با خیانت دیوید این دوستی هم پایان یافته و بار دیگر بریتنی را می‌رنجاند. او در مورد رابطه های شکست خورده اش می گوید: «من اشتباه کردم، به جای این که در رابطه هایم با قلبم تصمیم بگیرم، به دنبال دلایل دیگری بودم. من هیچوقت کاری که مرا خوشحال می کند را انجام ندادم.»

   

  مطالب بیشتر:

  بریتنی اسپیرز از پسر ایرانی سام اصغری باردار شد

  افتخار بریتنی اسپیرز به دوست پسر ایرانی اش +عکس

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •