دانستنی های جنسی

روش های چندین بار ارضا شدن مرد در رابطه جنسی

روش های چندین بار ارضا شدن مرد در رابطه جنسی

روش های چندین بار ارضا شدن مرد در رابطه جنسی

برخی از آقایان هستند که در یک رابطه جنسی می توانند برای چندین بار ارضا شوند ، این یک فرصت عالی برای زوج هایی است که نمی خواهند مرد زود ارضا شود و رابطه چند دقیقه ای داشته باشند. هر مردی می تواند در رابطه جنسی با همسرتان چندین بار ارگاسم شود. تنها برای این کار تمرین لازم است و توجه به حرف های سکس تراپیست.

 

خانم ها به راحتی می توانند ارگاسم چندگانه داشته باشند اما تعداد کمی از مردان می دانند که با آموزش دقیق و درست می توانند مثل خانم ها دفعات متعدد در سکس ارگاسم داشته باشند. درمورد خانم ها، ارگاسم چندگانه به این معناست که مدت زمان کمی بعد از اولین ارگاسم، تحریک جنسی خود را بازمی یابند، که معمولاً بلافاصله یا بعد از چند دقیقه اتفاق می افتد. وقتی زنی در یک رابطه جنسی چندین بار به ارگاسم می رسد ارگاسم او چندگانه خواهد بود.

روش های چندین بار ارضا شدن مرد در رابطه جنسی

انجام رابطه جنسی مجدد بعد از انزال و تخلیه منی ، ارگاسم چندگانه نیست ، سکس چند ارگاسمه مردانه به سکسی گفته می شود که در خلال ارگاسم ها، نعوظ یا تحریک جنسی از بین نرود. در ارگاسم چندگانه منی در آخرین ارگاسم تخلیه می شود.

 

قبل از آموزش باید مراحل تحریک جنسی مردان را بدانیم:

مرحله تحریک

گرفتگی عروق

نعوظ

بالا رفتن ضربان قلب

بلند شدن نسبی بیضه و افزایش سایز

سفت شدن نوک سینه ها

 

مرحله پایا

بزرگ شدن بیشتر سر آلت تناسلی و بیضه ها

بلند شدن کامل بیضه

بنفش شدن سر آلت تناسلی

ترشح غدد کوپر

نفس نفس زدن

روش های چندین بار ارضا شدن مرد در رابطه جنسی

مرحله ارگاسم (از دفع مایع و انزال تشکیل شده است)

دفع مایع

اسپرم و مایعات از رگ وابران، کیسه های مایع منی و غده پروستات خارج شده و در ته مجرای پیشاب در نزدیکی پروستات جمع می شوند.

کشش ماهیچه ای درست قبل از رها شدن فشار و تنش

بالا رفتن بیشتر ضربان قلب و تنفس

ضرورت انزال: هوشیاری از انزال قریب الوقوع

 

انزال

عضله تنگ کننده ادرار محکم بسته می شود.

انقباضات ریتمیک پروستات، عضلات میاندوراهی و آلت تناسلی و خارج شدن مایع منی.

تیرگی جزئی هوشیاری

 

مرحله تحلیل

از بین رفتن تحریک

خوابیدن آلت تناسلی و جمع شدن پوست بیضه

برگشت کشش عضلانی

پایین آمدن ضربان قلب و فشارخون

روش های چندین بار ارضا شدن مرد در رابطه جنسی

چطور ارگاسم چندگانه ممکن است؟

“چرخه واکنش” مردها و زنها تقریباً شبیه به هم است. تفاوت جزئی بین آنها انزال مرد است. زنهایی که ارگاسم های چندگانه دارند قادرند درصورت کاهش تحریک به مدت زمان کوتاهی بعد از اولین ارگاسم خود، ارگاسم های متوالی و پی در پی داشته باشند، دلیل آن این است که آنها انزال ندارند.

 

بعد از تخلیه منی ، دیگر آلت مردان قادر به انجام رابطه جنسی تا حدود نیم ساعت نیست، اما زنان این خصوصیت را ندارند و می توانند بسیار آسانتر از مردها ارگاسم های چندگانه داشته باشند چون هیچ تخلیه ای از آن ها صورت نمی گیرد.

 

اولین قدم در فهمیدن اینکه مردها چطور می توانند ارگاسم چندگانه داشته باشند این است که فرق انزال و ارگاسم را تشخیص دهند. چون این دو مورد همزمان برای مردان رخ می دهند بنابراین نمی توانند تفاوت بین آن ها را تشخیص دهند.

 

شما باید روی عضله لگنی تان کنترل داشته باشید، این همان عضله ای است که جریان ادرار را در نیمه راه متوقف می کند. اگر نگه داشتن جریان ادرار برایتان دشوار باشد یعنی عضله لگنی ضعیفی دارید. بنابراین باید روی قوی تر کردن آن کار کنید تا بتوانید ارگاسم چندگانه داشته باشید.

 

تمرینات تنفسی

· روی یک صندلی راحت بنشینید و شانه هایتان را ریلکس کنید.

 

· دستها را روی شکمتان درست زیر ناف قرار دهید.

 

· نفس را عمیقاً توی ریه بکشید. عمیقاً از بینی نفس بکشید طوریکه شکمتان باد کند.

 

· نفس را به طور کامل بیرون دهید طوریکه شکم دوباره به ستون فقرات بچسبد. احساس خواهید کرد که لگن و آلت تناسلیتان به سمت بالا کشیده می شود.

 

· این حرکت را ۹ تا ۳۶ مرتبه تکرار کنید.

 

شروع کنید

· راحت بنشینید و مثل زمان عادی با همسر خود رابطه جنسی را شروع کنید.

 

· درست همانجایی که نزدیک به انزالتان است متوقف شوید. عضله لگنی خود را منقبض کرده و نگه دارید و تا ۱۰ بشمارید.

 

· سپس خود را ریلکس کنید و چند دقیقه استراحت کنید.

 

· دوباره شروع به رابطه جنسی کنید و اینبار کمی به نقطه انزال نزدیکتر شوید و دوباره عضله لگنی خود را منقبض کنید.

 

· دوباره رابطه را ادامه دهید و به تحریک جنسی و احساسات خود توجه خاص داشته باشید. کلید کار اینجا این است که درمورد واکنش جنسی خود بیشتر بفهمید تا بتوانید راحت تر آنرا کنترل کنید.

 

توقف درست قبل از انزال

دوباره به رابطه جنسی ادامه دهید، با این تفاوت که اینبار تا جایی پیش بروید که به انزال برسید. انقباضات انزال از لگن شروع می شود و تا انتهای بیضه می آید و سپس کل بدن را درگیر می کند. شما باید به محض این که انزال را در لگن حس کردید رابطه را متوقف نمایید. در این حالت مقدار کمی ازمایع منی خارج می شود اما نه با آن فشار که در ارگاسم های تکی تجربه می کنید. اگر موفق شدید باید دوباره دخول را با لذت و شدت زیادی انجام دهید تا بسیار تحریک شوید تا بتوانید مجدد وارد رابطه جنسی شوید. این کار را با شریک جنسی تان بصورت متعدد تمرین کنید تا هر دو بتوانید ارگاسم های چندگانه مردانه را کنترل کنید. ناتوانی در انقباض عضله لگنی مشکل بزرگی سر راه مردان است که باید با تمرین و ورزش به خصوص کگل مرتفع شود. هرچه سن شما افزایش یابد به سختی می توانید این کار را انجام دهید. بنابراین صبر و عزم و تلاش را در اختیار بگیرید تا بتوانید این کار لذت بخش را انجام دهید.

 

 

مطالب بیشتر:

راهنمای به ارگاسم رساندن و ارضا کردن زنان در ۱۵ دقیقه

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا