مطالب گوناگون

روت کراش دارم یعنی چی؟ در جواب چی بگیم؟

روت کراش دارم یعنی چی؟ در جواب چی بگیم؟

روت کراش دارم یعنی چی؟ در جواب چی بگیم؟

این روزها اصطلاح کراش داشتن رو خیلی می شویم و در حالتی کاربرد داره که دختر یا پسری به جنس مخالف نظر پیدا کرده و خوشش اومده و میاد جلو و بهش میگه که روت کراش دارم.

کراش داشتن به معنای علاقه نیست! شنیدین که کسی میگه چشمم فلانی رو گرفته ، روش نظر دارم؟ کراش داشتن دقیقا به همین معنی هست و شخص انتظار داره با شروع رابطه و آشنایی علاقه شدید بین هر دو نفر بوجود بیاد.

 

crush در اصل انگلیسی هست!

کراش انگلیسی هست و از این زبان وارد زبان فارسی شده و معنای دقیقش هم میشه:

یک احساس شدید جذابیت برای کسی یک احساس کوتاه مدت اما شدید به کسی داره ، احساس محبت شدید نسبت به کسی که عمدتاً یک طرفه ست. مثلا کراش داشتن به یک بازیگر. داشتن احساسات عاشقانه نسبت به یک فرد که معمولاً بدون نتیجه ست ، چون طرف دست نیافتنی هست.

 

نکته : این تعریف در استفاده زبان فارسی کمی تغییر کرده و ما به کسی که دست نیافتنی هم نیست میتونیم بگیم روت کراش دارم.

 

در جواب روت کراش دارم باید چی بگیم؟

روت کراش دارم یعنی چی؟ در جواب چی بگیم؟

چون به معنی ابراز عشق و علاقه نیست ، باید فکر کنید طرف مقابل به خاطر جذابیتی که توی شما دیده میخواد با شما رابطه دوستانه ای که میخواد منجر به رابطه جدی بشه رو شروع کنید. شما دلتون همچین رابطه ای رو با طرف مقابل میخواد؟ اگر میخواد در جواب معلومه که باید چی بگید!

 

چرا افراد کراش داشتن رو به کار میبرن؟

به دلیل این که میخوان رک و روراست مسئله رو در میون بزارن و بنابراین از کراش داشتن استفاده می کنن. راستش کلمه ای در زبان فارسی نیست که بشه در قالب یک کلمه به طرف مقابل بگیم که چه قصدی داریم ، بنابراین کراش بهترین کلمه ست.

 

گنگش بالاست یعنی چی؟ (حاجی گنگش بالاست)

2.8/5 - (14 امتیاز)

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا