همسرداری

این رفتارها به شدت همسرتان را آزار می دهد

این رفتارها به شدت همسرتان را آزار می دهد

بسیاری از رفتارها هستند که اگر همسران در قبال همدیگر انجام دهند مطمئنا دلخوری پیش خواهد آمد ، با هم این رفتارهای نادرست را بررسی می کنیم. روابط خوبی با همسرتان دارید و هرگز دوست ندارید باعث ناراحتی او شوید اما واقعیتی که باید بپذیریم این است که آدمیزاد جایزالخطاست و گاهی اوقات بدون این که بخواهد رفتاری نشان می دهد که باعث آزار دیگران می شود. در ادامه با ۶ رفتاری که ناخودآگاه همسرتان را آزار می دهید آشنا شوید.

این رفتارها به شدت همسرتان را آزار می دهد

بعد از تمیز کردن او تمیز می کنید

وقتی همسرتان ظرف ها را به اندازه شما تمیز نشسته است شما دوباره آن را می شوئید. با این رفتار او احساس می کند هیچ ارزشی برای کمک او قائل نیستید. گاهی اوقات لازم است بیخیال باشید. وقتی ظرف ها در جای خود قرار نگرفته اند هم می توانید بخوابید.

 

دائم از خودتان انتقاد می کنید

چه روز بدی داشته باشید یا دنبال تعریف و تمجید باشید برای همسرتان این که هر لحظه مشوق شما باشد آزار دهنده است. سعی کنید مثل او باشید. هر روز با گفتن چیزی که به آن افتخار می کنید عشق به خودتان را نشان دهید. به گفته روانشناسان وقتی خودتان را همانطور که هستید بپذیرید روابط بهتری هم خواهید داشت.

این رفتارها به شدت همسرتان را آزار می دهد

با موبایل تان مشغول می شوید

وقتی دائم با موبایل تان مشغول هستید و در فضاهای مجازی پرسه می زنید به همسرتان حس بی اهمیت بودن و نادیده گرفته شدن می دهید. کمتر شبکه های اجتماعی را چک کنید یا وقتی هر دو کنار هم هستید موبایل را خاموش کنید. شاید این کار کمی سخت باشد اما نتیجه خوبی در بر دارد.

 

هر وقت بخواهید شنونده خوبی می شوید

او درباره برنامه آخر هفته صحبت می کند و ناگهان بین حرف های او به یاد قسمتی از فیلمی که چند لحظه پیش دیده اید به خنده می افتید. به جای این که به او احساس صحبت کردن با دیوار بدهید سعی کنید چیزهایی که می گوید را تکرار کنید تا به او نشان دهید که به حرفهایش گوش می دهید.

این رفتارها به شدت همسرتان را آزار می دهد

در جمع دوستان وسط حرف او می پرید

وقتی در جمع گروهی از دوستان تان هستید حرف همسرتان را قطع نکنید. این کار شما به او احساس تحقیر و نا امیدی می دهد.

 

مطالب بیشتر:

ایوت پریتو مدلینگ جذابی که همسر مایکل جردن شد

ویژگی های بهترین زنان برای همسر را بشناسید

نامزد و همسر را در این سه جا می توانید بشناسید

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا