پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • رفاقت صمیمی به سبک ستاره های مشهور هالیوود

  مجموعه : جدیدترین اخبار مشاهیر

  رفاقت صمیمی بــــه سبک ستاره های مشهور هالیوود

  بسیاری از ستاره های مشهور و سلبریتی های هالیوودی هستند کــــه رفاقت چندین و چند ساله و محکم با یکدیگر دارند. امروز می خواهیم بــــه رابطه دوستی این ستاره ها اشاره کنیم. انسان‌ موجودی اجتماعی است و از پیدا کردن دوست و حضور در میان سایر انسان‌ها لذت می‌برد، سلبریتی‌ها نیز کــــه سبک زندگی آن‌ها همیشه زیر نظر بوده است دوستان خوبی را برای گذران زندگی انتخاب می‌کنند.

   

  بسیاری از سلبریتی‌ها دوستان قدیمی و صمیمی با هم هستند و سلبریتی‌هایی را سراغ داریم کــــه بر خلاف تصور حسابی با هم دوست شده‌‌اند، بــــه همین دلیل در ادامه با هم قصد داریم نگاهی بــــه سلبریتی‌هایی داشته باشیم کــــه رفقای شش‌دانگی برای هم هستند.

   

  کیرا نایتلی و آدام لوین

  رفاقت صمیمی به سبک ستاره های مشهور هالیوود

  به گزارش نیک شو، شاید برای شما جالب باشد بدانید کیرا نایتلی و آدام لوین نقاط مشترک زیادی دارند و این زیباروی بریتانیایی و خواننده پاپ آمریکایی بیشتر از آنچه فکرش را بکنید رفیق هم هستند. بر اساس گزارشی کــــه مجله پیپل منتشر کرده است کیرا نایتلی و آدام لوین زمانی کــــه برای ساخت فیلم موزیکال Begin Again همکاری داشتند، کیرا از اینکــــه قرار بود در این فیلم نقش دوست‌دختر آدام لوین را بازی کند بسیار عصبی و نگران بود، بــــه‌خصوص برای اینکــــه در این فیلم قرار بود کیرا جلوی آدام لوین شعر و ترانه بخواند.

   

  بــــه احتمال زیاد شهرت آدام لوین در دنیای موسیقی باعث شده بود کیرا نایتلی از خوانندگی جلوی این ستاره بزرگ دچار استرس شود. از طرف دیگر بــــه گفته کیرا، آدام لوین شخصیت بسیار شیرین و جذابی دارد و در تمامی صحنه‌‌های این فیلم بــــه کیرا کمک کرده است. در این بین آدام لوین نیز کــــه تجربــــه زیادی در هنرپیشگی ندارد در این فیلم کمک‌ها و پشتیبانی زیادی از جانب کیرا نایتلی برای بازیگری گرفته است.

   

  مت دیمون و بن افلک

  رفاقت صمیمی به سبک ستاره های مشهور هالیوود

  این دو هنرپیشه موفق و سرشناس کــــه هر دو چندین سال سابقه همکاری در فیلم‌های مخلتف هالیوودی را دارند بــــه دو برادر برای یکدیگر تبدیل شده‌اند، بر اساس گزارشی کــــه E! News منتشر کرده، مت دیمون و بن افلک در بیشتر مواقع یکدیگر را بــــهترین دوستان خود خطاب می‌کنند و در مراسم‌ها و رویدادهای مهم صنعت سینما در کنار یکدیگر حضور پیدا می‌کنند.دلیل این دوستی و صمیمیت کاملاً روشن است چرا کــــه مت دیمون و بن افلک از کودکی با یکدیگر در فیلم‌های مختلف بازی کرده‌اند، گفته می‌شود بن افلک در زمان شروع فعالیت حرفه‌ای مت دیمون دست وی را گرفته و کمک‌های زیادی بــــه او کرده است.

   

  ۱۸. لئوناردو دی‌کاپریو و توبی مگوایر

  رفاقت صمیمی به سبک ستاره های مشهور هالیوود

  این دو چهره سرشناس کمتر در کنار یکدیگر در فیلم‌ها ظاهر شده‌اند و در نتیجه بعید بــــه نظر می‌رسد رابطه خوب و صمیمی میان لئوناردو و توبی وجود داشته باشد اما جالب است بدانید این دو رفاقت بسیار نزدیکی با یکدیگر دارند.بر اساس گزارشی کــــه مجله PopSugar در این زمینه منتشر کرده، رفاقت لئوناردو دی‌کاپریو و توبی مگوایر بــــه حدود ۳۰ سال پیش باز می‌گردد و این دو چهره‌سرشناس، در دوران کودکی برای اولین باز زمانی کــــه برای تست بازیگری مراجعه کرده بودند با یکدیگر آشنا شدند.

   

  لئوناردو دی‌کاپریو و توبی مگوایر هر دو بدون حمایت پدر و تحت سرپرستی مادرشان بزرگ شده‌اند و همین امر باعث شد تا یکدیگر را بیشتر درک کنند و رفاقت نزدیکی با هم داشته باشند. این دو هنرپیشه موفق و خوشنام تلاش زیادی کردند تا در هالیوود بــــه موفقیت برسند و در نهایت در فیلم بسیار زیبای The Great Gastby شاهد هنرنمایی لئوناردو دی‌کاپریو و توبی مگوایر در کنار یکدیگر بودیم.

   

  ۱۷.جنیفر آنیستون و کورتنی کاکس

  رفاقت صمیمی به سبک ستاره های مشهور هالیوود

  این دو بانوی زیباروی دنیای سینما و تلویزیون، در سریال موفق فرندز نقش دو دوست قدیمی را در کنار یکدگیر ایفا کردند و همین سریال پایه رفاقت دیرینه و ریشه‌دار جنیفر آنیستون و کورتنی کاکس را بنا کرد.این دو سلبریتی پرطرفدار فعالیت‌های انسان‌دوستانه زیادی دارند و گاهی اوقات سینما فرصتی برای ایفای نقش دوباره در کنار یکدیگر را فراهم می‌کند. جنیفر آنیستون و کورتنی کاکس بــــه دفعات مختلف در خیابان‌های لس‌آنجلس برای خرید و گشت و گذار با هم دیده شده‌‌اند و در شرایط سخت و دشوار از یکدیگر کمک‌های زیادی گرفته‌اند.

   

  ۱۶.دیوید بکام و اسنوپ داگ

  رفاقت صمیمی به سبک ستاره های مشهور هالیوود

  این دو چهره سرشناس بــــه لحاظ کاری با یکدیگر تفاوت‌های زیادی دارند و بعید بــــه نظر می‌رسد کــــه دیوید بکام و اسنوپ‌ داگ رابطه نزدیکی با هم داشته باشند اما جالب است بدانید این دو سلبریتی مطرح از بودن در کنار یکدیگر لذت می‌برند و دوستانی خوبی برای هم هستند.بر اساس گزارش مجله Daily Edge رفاقت دور از ذهن دیوید بکام و اسنوپ داگ زمانی شروع شد کــــه دیوید بکام در برنامه تلویزیونی اسنوپ‌ داگ شرکت کرد و با توجه بــــه تاریخ پخش این برنامه می‌توان گفت رفاقت دیوید بکام و اسنوپ داگ ریشه‌ای ۱۰ ساله دارد.اسنوپ داگ نیز علاقه زیادی بــــه دیوید دارد و مدعی است بکام اولین کسی است کــــه ترانه‌های اسنوپ داگ را می‌شوند.

   

  ۱۵. سلنا گومز و کارا دلوین

  رفاقت صمیمی به سبک ستاره های مشهور هالیوود

  حساب این دو سلبریتی محبوب با بیشتر چهره‌های سرشناس فرق می‌کند و سلنا گومز و کارا دلوین بــــه عنوان دو سلبریتی شناخته می‌شوند کــــه در کنار شهرت توانسته‌اند بــــه مشکلات روحی و روانی نیز غلبــــه کنند.سلنا گومز و کارا دلوین دوستان بسیار خوبی برای هم هستند و در شرایط سخت و دشوار روی کمک یکدیگر حساب باز می‌کنند. مجله Elle در گزارشی نوشته است این دو سلبریتی سرشناس رابطه دوستی عمیقی با هم دارند و بــــه دفعات مختلف دیده شده کــــه سلنا در مهمانی‌های کارا در کشتی‌ تفریحی شرکت می‌کند.

   

  رابطه سلنا گومز و کارا دلوین بــــه اندازه‌ای نزدیک و صمیمی است کــــه بعضی‌ها بر این باورند رابطه این دو سلبریتی چیزی فراتر از رفاقت معمولی است و این دو با هم سروسری هم دارند. البته سلنا و کارا این باور را تکذیب کرده‌اند و مدعی هستند رفاقت آن‌ها ساده اما صمیمی است. سلنا در جایی گفته است کارا دلوین شخصیتی ماجراجو دارد و بودن در کنار وی بسیار لذت بخش است.

   

  سوفی ترنر و میسی ویلیامز

  رفاقت صمیمی به سبک ستاره های مشهور هالیوود

  چندین سال ایفای نقش در سریال معروف بازی تاج و تخت باعث شده تا رفاقت عمیقی میان سوفی و میسی ایجاد شود. این دو سلبریتی کــــه نقش دو خواهر از خانواده استارک با نام‌های آریا و سانسا را در این سریال بازی می‌کنند در بسیاری از قسمت‌ها در سریال با هم مشاجره دارند اما در زندگی شخصی رابطه عمیقی میان این دو برقرار است.جالب است بدانید سوفی و میسی خال‌کوبی شبیه بــــه هم دارند و گفته می‌شود میسی ویلیامز یکی از ساقدوش‌های سوفی در مراسم عروسی او خواهد بود. رفاقت میسی ویلیامز و سوفی ترنر بــــه اندازه‌ای است کــــه آن‌ها رفاقت یکدیگر را با نام Mophie خطاب می‌کنند.بــــه این ترتیب امیدواریم رفاقت این سلبریتی‌های جوان و خوش‌آتیه تا ابد ادامه پیدا کند.

   

  بیانسه و گوئینت پالترو

  رفاقت صمیمی به سبک ستاره های مشهور هالیوود

  این فوق ستاره‌ها از دو دنیای متفاوت آمده‌اند و بعید بــــه نظر می‌رسد کــــه با یکدیگر رفاقت خوبی داشته باشند اما بر اساس گزارش مجله Ei News دوستی بیانسه و گوئینت پالترو بــــه حدود ۱۸ سال پیش بر می‌گردد.این دو چهره سرشناس در مراسم خیریه‌ای در سال ۲۰۰۰ در نیویورک با هم ملاقات کردند و بــــه گفته گوئینت مهر بیانسه همان زمان در دل وی افتاد و گوئینت بــــه همراه همسرش در کنسرت‌های بیانسه شرکت می‌کنند و حتی زمانی کــــه گوئینت و کریس مارتین از یکدیگر جدا شدند بیانسه در کنار گوئینت بود تا درد فراغ وی را تسکین دهد.رفاقت بیانسه و گوئینت پالترو بــــه اندازه‌ای است کــــه حتی فرزندان این دو سلبریتی نیز تبدیل بــــه دوستان خوبی برای یکدیگر شده‌اند.

   

  ایمی شومر و جنیفر لاورنس

  رفاقت صمیمی به سبک ستاره های مشهور هالیوود

  این دو هنرمند زیبارو را زمانی کــــه در کنار یکدیگر هستند همیشه در حال خنده و شادی خواهید دید. جالب است بدانید مجله Elle نوشته است جنیفر لاورنس حتی در مراسم عروسی ایمی شومر شرکت کرده و صحبت‌های بامز‌ه‌ای در این مراسم بر زبان آورده است.این دو دوست قدیمی با کمک یکدیگر فیلمنامه‌ طنزی نوشته‌اند و بــــه دنبال کارگردانی برای اجرای آن می‌گردند. ایمی شومر و جنیفر لاورنس گردش و تفریح در کنار یکدیگر را دوست دارند و سگ‌هایش را برای پیاده‌روی بیرون از منزل می‌برند.

   

  در کنار این موارد ایمی شومر و جنیفر لاورنس در پروژه ساخت فیلمی با هم همبازی هستند و بدون شک با فیلمی خنده‌دار و بامزه طرف خواهیم بود.

   

  بندیکت کامبربچ و لوپیتا نیونگو

  رفاقت صمیمی به سبک ستاره های مشهور هالیوود

  بسیاری از هواداران بندیک کامبربچ و لوپیتا نیونگو از رفاقت این دو سلبریتی بی‌خبر هستند اما جالب است بدانید بندیکت و لوپیتا دوستان خوبی برای هم بــــه حساب می‌آیند.بر اساس نوشته‌ای کــــه Daily Mail در این زمینه مطرح کرده اولین تجربــــه همکاری مشترک بندیکت و لوپیتا بــــه فیلم ۱۲ سال بردگی باز می‌گردد، این دو هنرپیشه خوش‌آتیه از آن زمان بــــه بعد در تمامی مراسم‌ها در کنار یکدیگر دیده می‌شوند و حسابی هوای هم را دارند.جالب است بدانید بندیکت زمانی کــــه لوپیتا پس از دریافت جایزه اسکار مشغول بــــه سخنرانی بود بــــه اندازه‌ای تحت صحبت‌های لوپیتا قرار گرفته کــــه اشک از دیده‌اش روان شد.

   

  درو بریمور و کامرون دیاز

  رفاقت صمیمی به سبک ستاره های مشهور هالیوود

  طرفداران سینما سالیان سال است کــــه درو بریمور و کامرون دیاز را می‌شناسند و با این حساب رفاقت این دو سلبریتی بــــه هیچ‌وجه دور از ذهن نیست. مجله پیپل گزارش جالبی در این زمینه منتشر کرده و مدعی است چیزی حدود ۱۸ سال از رفاقت درو بریمور ور کامرون دیاز می‌گذرد.این دو زیباروی هالیوودی برای اولین بار در مجموعه فیلم‌های فرشتگان چارلی حضور پیدا کردند و همین فیلم شرایط دوستی درو و کامرون را مهیا کرد. درو در جایی گفته است کامرون بــــهترین دوستی است کــــه با او می‌توان برای گشت و گذار و تماشای فیلم بیرون رفت، درو بریمور دوست خود کامرون را بــــهترین فردی می‌داند کــــه در شرایط دشوار می‌تواند روی او حساب باز کند.

   

  ریحانا و آرون پال

  رفاقت صمیمی به سبک ستاره های مشهور هالیوود

  آرون پال، نام خود را با حضور در سریال برکینگ‌بد در ذهن طرفداران جاودانه کرد اما هیچ‌کس بــــه فکرش خطور نمی‌کند کــــه آرون و ریحانا دوستان خوبی برای هم باشند. در این زمینه مجله Billboard مدعی است ریحانا با آرون پال از طریق مشاهده سریال برکینگ‌بد آشنا شد و بــــه این فکر افتاد کــــه آرون را از نزدیک ببیند تا اینکــــه در یکی از مراسم هنری با یکدیگر برخورد کردند.این ملاقات پایه رفاقت ریحانا و آرون پال را بنا ریخت و از آن زمان بــــه بعد گاه و بیگاه شاهد حضور ریحانا و آرون در کنار یکدیگر هستیم.

   

  کندال جنر و جیجی حدید

  رفاقت صمیمی به سبک ستاره های مشهور هالیوود

  کندال و جیجی رفاقت شش‌دانگی با هم دارند و بدون مشورت همدیگر حتی آب هم نمی‌خورند، بر اساس گزارش مجله Elle، جیجی مدتی پیش تولد ۲۳ سالگی‌اش را با کیکی از طلا جشن گرفت و کندال در این مراسم حسابی برای جیجی سنگ‌تمام گذاشت.اگر از طرفداران جیجی حدید و کندال جنر باشید حتماً بــــه خوبی می‌دانید کــــه این دختران زیبارو محبوبیت خود را مدیون اندام خوش‌تراش و ظاهری جذاب هستند و بــــه لطف این زیبایی‌ها در صنعت مدلینگ برای خود اسم‌ و رسم خوبی دست و پا کرده‌اند.

   

  در این بین تجربــــه نشان داده بیشتر مدل‌های معروف چشم دیدن یکدیگر را ندارند و همیشه در حال رقابت با هم هستند اما داستان جیجی حدید و کندال جنر فرق می‌کند و این دو مدل زیبا برای خرید در خیابان‌های معروف لس‌آنجلس در کنار یکدیگر بــــه چشم می‌خورند.در پایان پیشنهاد می‌کنیم اگر شما هم داستانی از رفاقت‌های سلبریتی‌های مطرح داخل یا خارج کشور را سراغ دارید، در قسمت نظرات ما و سایر کاربران را در جریان قرار دهید.

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •