دانستنی های جنسی

راه حل شایع ترین مشکلات جنسی همسران

راه حل شایع ترین مشکلات جنسی همسران

بوجود آمدن مشکلات جنسی در زندگی همسران امری طبیعی است اما هنر اینجاست که چطور مشکلات بوجود آمده را حل کنید. ما در ادامه به شایع ترین مشکلات زندگی جنسی اشاره می کنیم و راه حل آن ها را هم به شما خواهیم گفت. بسیاری از زوج ها در جهان مشکلات جنسی مشابهی را تجربه می کنند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 

ما برای رابطه جنسی وقت نداریم

راه حل شایع ترین مشکلات جنسی همسران

رسیدگی به بچه ها ، کارهای خانه ، مشغله های فکری محل کار و . . . شما را درگیر می کند و با خودتان فکر می کنید وقتی برای رابطه جنسی ندارید ، وقتی می خواهید خستگی درکنید هم روی کاناپه دراز می کشید و تلویزیون تماشا می کنید. این غفلت و زندگی روتینی که رابطه جنسی در آن جایی ندارد ناخوشایند است. چون رابطه جنسی یکی پایه های محکم زندگی عاطفی در کنار همسر است که نباید نادیده گرفته شود زیر ممکن است این پایه عاطفی سست شود. برخی اوقات زودتر از موعد به خانه بیاید ، بچه ها را به پدر و مادرتان بسپارید و خودتان در خانه خلوت کنید و رابطه جنسی داشته باشید.

 

رابطه جنسی برایمان خسته کننده شده

معمولا بعد از یک یا دوسال از ازدواج ، رابطه جنسی برای زوجین خسته کننده و تکراری می شود و این می تواند معضلی باشد برای زندگی عاطفی آینده تان ، برای رفع این مشکل هم راه حل هایی وجود دارد.

 

زندگی زناشویی ما بدون رابطه جنسی است

راه حل شایع ترین مشکلات جنسی همسران

20 درصد زوج ها بعد از مدتی دیگر رابطه جنسی ندارند و این چیزی است که مشاور به آن ها می گوید که شما تنها نیستید بلکه این امری رایج در میان زوج ها است ، همسران معمولا همدیگر را به نداشتن جذابیت جنسی متهم می کنند ، چون دیگر رابطه با وی برایشان مانند گذشته جذاب نیست ، خب حالا وقت آن رسیده که تنوع در رابطه تان ایجاد کنید و بشوید مثل روزهای اول ، داغ و پرحرارت.

 

رابطه جنسی برایم دردناک است

احساس درد در برخی از خانم ها وجود دارد که دلایل متعددی دارد ، واژینیسموس بیماری است که عضله‌ واژن به طور غیرارادی دچار اسپاسم می‌شود. و از ترس از رابطه جنسی نشات می گیرد. وقت گذاشتن برای رابطه جنسی و پیش نوازی و عشق بازی طولانی راه حل این مشکل است. همسر ِ این زن باید بداند که او کنترلی روی آنچه اتفاق می‌افتد ندارد. بسیار بزرگ بودن آلت تناسلی مرد هم می تواند باعث درد شود است ، اندومتریوز و عفونت های واژن هم باعث ایجاد درد می شوند که هرکدام باید از راه درمانی خاص خودشان رفع شوند.

 

خیلی خسته‌ایم و نمی‌توانیم فعالیت جنسی داشته باشیم

راه حل شایع ترین مشکلات جنسی همسران

همانطور که کار کردن و کسب درآمد قسمتی از زندگی است رابطه جنسی هم باید بعنوان بخشی از زندگی در نظر گرفته شود و برایش وقت کافی بگذارید. این که خسته هستم و کل روز سرکار بودم بهانه خوبی برای عدم برقراری رابطه جنسی برای همیشه نیست.

 

زن نگاه احساسی دارد ولی مرد فقط به انزال فکر می کند

خانم ها قبل از دخول نیاز دارند از جنبه‌ی روحی و عاطفی برای این کار آماده شوند. آنها دوست دارند به آرامی و سرفرصت از طریق کلامی و با حرف زدن و پیشنوازی به سمت رابطه بروند. اما مردان سریع تحریک می شوند و می خواهند در کمترین زمان ممکن به انزال برسند که با روحیه خانم ها در تضاد است و مشکلات جنسی زوجین را پدید می آورد. عشق بازی بیشتری کنید و برای پیش نوازی و آغوش و بوسه وقت کافی بگذارید.

 

مرد رابطه جنسی ناگهانی و خودجوش می‌خواهد و زن رابطه جنسی برنامه ریزی شده

راه حل شایع ترین مشکلات جنسی همسران

همسری که رابطه‌ی جنسی پیش بینی نشده را دوست دارد، ناگهانی بودن آن برایش لذتبخش است و دوست دارد هروقت دلش خواست این رابطه را برقرار کند ، معمولا مردان اینطور هستند. اما هستند افرادی که اهل برنامه ریزی و زمانبندی هستند تا جایی که حتی روی تقویم می‌نویسند چه زمانی وقت برقراری رابطه جنسی است. رابطه جنسی برنامه ریزی شده غیرعادی و غیرمتداول نیست و گزارش‌ها نشان می‌دهند 36 درصد از زوج‌ها، طبق برنامه از پیش تعیین شده رابطه جنسی برقرار می‌کنند ، مثلا در ایران معمولا شب پنجشنبه این کار انجام می شود.

 

احساس های متفاوت

یکی هنگام رابطه حرف های رکیک می زند و دیگری اصلا از این کار خوشش نمی آید. یکی دوست دارد مکان و پوزیشن های جدید را امتحان کند و آن دیگری دوست دارد طبق روتین پیش بروند. یکی رابطه دهانی دوست دارد و دیگری نه ، یکی رابطه مقعدی دوست دارد و دیگری نه و . . . خیلی از همسران فکر می‌کنند باید از هر لحاظ با هم یکی باشند و یک چیز بخواهند و عین هم رفتار کنند، بنابراین از تفاوت‌ها می‌ترسند. تمایلات جنسی افراد با هم متفاوت است و برای رسیدن به نقطه نظر مشترک باید با هم صحبت کنید و به نتیجه مشخص برسید.

راه حل شایع ترین مشکلات جنسی همسران

راه حل شایع ترین مشکلات جنسی همسران

زمانهای نیاز جنسی‌مان با هم متفاوت است

بسیاری از زوج ها از همزمان نبودن تحریکات جنسی شان شکایت می کنند ، مثلا مردی دوست دارد صبح ها رابطه جنسی برقرار کند در حالیکه همسرش اصلا صبح ها تمایلی به رابطه ندارد! بنابراین باید بر سر زمان های مشخصی صحبت کنید تا در آن زمان ها رابطه داشته باشید.

 

رابطه جنسی بعد از دعواو بحث

شاید دلخوری بین شما پیش آمده و یکی آن را فورا فراموش کرده و درخواست رابطه جنسی می کند و طرف مقابل همچنان ناراحت است ، در این زمان باید اول مشکل دعوا حل شود و سپس به رابطه جنسی پرداخته شود.

 

همیشه من درخواست دهنده هستم!

معمولا مردان اول درخواست می دهند ، اما زوج هایی هستند که یکدیگر را به قدم برنداشتن برای رابطه متهم می کنند ، چون فکر می کنند عدم درخواست از طرف مقابل به معنی بی محلی و کم محبتی است در صورتیکه چنین نیست و این فکر اشتباه است. مردان همیشه ابراز می کنند چون زنان ذاتا باید مطلوب باشند نه این که طلب کنند.

راه حل شایع ترین مشکلات جنسی همسران

مطالب بیشتر:

۱۲ نوع رابطه جنسی که انسان ها در زندگی انجام می دهند

زنان و مردانی که به رابطه جنسی اعتیاد دارند

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا