پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • راهنمای خرید کاندوم | عروسکی خاردار ویبره دار فضایی

  مجموعه : دانستنی های جنسی

  راهنمای خرید کاندوم | عروسکی خاردار ویبره دار فضایی

  راهنمای خرید کاندوم

  کاندوم اولین و بهترین وسیله برای جلوگیری از بارداری است کــه باید روی آلــت تناسلی مرد کشیده شود و انواع مختلفی از آن در بازار وجود دارند و بسته به سلیقه خودتان و همسرتان می توانید آن ها را تهیه کنید. رابطه جنسی محافظت شده و حاملگی ناخواسته، دو دلیل عمده‌ی استفاده از کاندوم توسط زنان و مردان است. و هنگامی کــه کاندومی را برای خودتان انتخاب ميکنید، مهم است کــه نوع مناسبی برای شما باشد. اگر واقعا در فکر داشتن یک رابطه جنسی محافظت شده و جلوگیری از بارداری ناخواسته و همچنین بیماری‌های منتقله از راه جنسی (STDs) هستید، باید راهنمای خرید کاندوم و ده نکته عنوان شده در این نوشتار را در ذهن‌تان داشته باشید.

  راهنمای خرید کاندوم | عروسکی خاردار ویبره دار فضایی

  ۱. اندازه‌های مختلف کاندوم

  کاملا منطقی است کــه فکر کنیم هر سایزی از کاندوم به دلیل ماهیت کشسانی مواد، ميتواند برای هر فردی مناسب باشد. اما در عین حال، هر چیزی کــه کش ميآید قرار نیست کــه به همه‌ی آد‌م‌‌ها بخورد.بسیاری از مردم این را نميدانند، اما اگر کاندوم برای آلــت تناسلی خیلی کوچک باشد، احتمال پاره شدن آن در طول رابطه‌ی جنسی زیاد است به این دلیل کــه فراتر از قدرتی کــه دارد کش ميآید. از سوی دیگر، کاندومی کــه خیلی بزرگ است ممکن است سر بخورد یا دربیاید. و چنین اتفاقی ميتواند سبب بارداری ناخواسته و بروز بیماری‌های منتقله از راه رابطه‌ی جنسی شود.

   

  هدف نهایی كاندوم این است کــه از ورود مایع منی به واژن جلوگیری کند. پس اگر قرار است کاندوم پاره شود یا دربیایید، هدف از به کار بردن آن چیست؟

   

  اگر شما به تازگی استفاده از کاندوم را شروع کرده‌اید، بهترین توصیه‌ی ما برای‌تان این است کــه برای خرید کاندوم سایز نرمال را انتخاب کنید. پس از بار اول کــه آن را استفاده کردید، ميتوانید سایز بزرگ‌تر یا کوچک‌تر را بسته به آلــت تناسلی خودتان خریداری کنید.

   

  شرکت‌های تولیدکننده کاندوم همچنین یک نمودار سایز را ارائه ميدهند کــه بر اساس آن ميتوانید کاندوم مناسب خودتان را انتخاب کنید. بنابراین قرار نیست به فروشگاه بروید و هر چه کــه به چشم‌تان خورد بخرید. همچنین خرید یک بسته بزرگ کاندوم نامناسب هدر دادن پول‌تان است. اما اگر سایز مناسب را انتخاب کنید، نه تنها در پول‌تان صرفه‌جویی ميکنید، بلکــه کاندوم‌ها نیز تلف نخواهند شد.

  راهنمای خرید کاندوم | عروسکی خاردار ویبره دار فضایی

  فقط به یاد داشته باشید کــه برای خرید کاندوم باید عوامل دیگری مانند میزان محافظت و کارآیی آن را نیز مورد توجه قرار دهید. و فقط راحتی آن مد نظرتان نباشد.

   

  سایزهای مختلف کاندوم را در این‌جا ميبینید:

  – کوچک – ۴۴ میلی‌متر (عرض) در ۱۶۰ میلی‌متر (طول)

   

  – متوسط – ۵۰ میلی‌متر (عرض) ۲۰۰.۶۶ میلی‌متر (طول)

   

  – بزرگ – ۵۳ میلی‌متر (عرض) ۲۰۰.۶۶ میلی‌متر (طول)

   

  – فوق‌العاده بزرگ – ۵۷.۱۵ میلی‌متر (عرض) ۲۰۵.۷۴ میلی‌متر (طول)

   

  در مورد راحتی، اندازه‌ی سر کاندوم است کــه این مزیت را فراهم ميکند. و دلیل اهمیت سایز سر کاندوم این است کــه سر آلــت تناسلی بیش‌ترین تعداد عصب را دارد. و شما باید بدانید کــه اندازه‌های این قسمت بسیار متفاوت هستند. در پایان، همه چیز بستگی دارد به سبک کاندوم و برندی کــه انتخاب ميکنید.

   

  بسیاری از تولیدکنندگان شکلی شبیه به بادکنک را به نوک کاندوم مي‌دهند و همین حداکثر راحتی را در قسمت سر ایجاد ميکند. برعکس، برخی از برندها کاندوم را کمی تنگ‌تر تولید ميکنند. در واقع، تعداد کمی از کاندوم‌ها با ضخامت بیش‌تر تولید ميشوند. و چنین کیفیتی سبب ميشود کــه حالت کشسانی کاندوم کم شود.

   

  ۲. اندازه‌گیری آلــت تناسلی برای خرید کاندوم سایز مناسب

  شما باید مطمئن شوید کــه اندازه‌ی آلــت تناسلی شما چه‌قدر است. اکثر مردان دست کم یک بار از روی کنجکاوی آلــت تناسلی خود را اندازه‌گیری ميکنند. اما اغلب آن‌ها اندازه‌ی دقیق را به دست نميآورند.بنابراین مهم است کــه یک دقیقه بیش‌تر زمان بگذارید تا اندازه‌ی دقیق را به دست بیاورید. هنگامی کــه این اطلاعات را به دست آوردید، از این تلاش اضافی کــه صرف کردید پشیمان نخواهید شد چرا کــه با پوشیدن یک کاندوم مناسب، نه تنها شانس حفاظت، بلکــه لذت را نیز افزایش ميدهید.

   

  اما قبل از بحث در مورد چگونگی اندازه‌گیری آلــت تناسلی، نکته‌ای وجود دارد کــه باید بدانید. اندازه‌ی طول کاندوم همان اندازه‌ی آلــت تناسلی شما نیست. در واقع شما باید در طول فرآیند اندازه‌گیری، نوک مخزن کاندوم و فضای انزال آلــت تناسلی را در نظر بگیرید.در این‌جا پنج مرحله‌ی ضروری را برای اندازه‌گیری دقیق آلــت تناسلی ميبینید:

   

  تجهیزات مورد نیاز برای اندازه‌گیری آلــت تناسلی: قلم، کاغذ و متر. اگر متر ندارید، نخ و خط‌کش هم خوب است.

   

  مرحله‌ی ۱: وسایل لازم را آماده کنید.

  راهنمای خرید کاندوم | عروسکی خاردار ویبره دار فضایی

  مرحله‌ی ۲: وقتی آلــت‌تان به طور کامل بلند شده‌است، نخ یا متر را در پایه شفت قرار دهید. پایه‌ی شفت همان قسمتی است کــه شفت به استخوان شرمگاهی متصل است.

   

  مرحله‌ی ۳: تمام طول آلــت تناسلی خود را تا نوک اندازه‌گیری کنید. از یک قلم برای درج علامت روی نخ یا متر استفاده کنید.

   

  مرحله‌ی ۴: سپس متر یا نخ را دور آلــت تناسلی ببندید تا سایز دور آن را نیز اندازه‌گیری کنید. اما در حین انجام این کار، از فشار دادن شفت پرهیز کنید. و بستن نخ دور آلــت را از قسمت زیرین شروع کنید. به این ترتیب علامت زدن متر یا نخ برای‌تان آسان‌تر خواهد بود.

   

  مرحله‌ی ۵: هنگام استفاده از نخ، آن را روی یک سطح صاف قرار بدهید. سپس قسمت علامت‌گذاری شده را با خط‌کش اندازه‌گیری کنید.

  راهنمای خرید کاندوم | عروسکی خاردار ویبره دار فضایی

  ۳. انواع مختلف کاندوم

  همه‌ی ما ميدانیم کــه امروز همه چیز در رنگ‌ها و سبک‌های مختلف به بازار عرضه ميشوند، این‌طور نیست؟ و در مورد کاندوم نیز گزینه‌هایی برای طول، عرض و ضخامت وجود دارد. این بدان معنا است کــه برای هر کسی محصولی وجود دارد.

   

  وقت آن است کــه برای خرید کاندوم انواع مختلف موجود در بازار را بررسی کنیم. اما قبل از این‌کــه در این مورد صحبت کنیم، اطلاعات مهم دیگری نیز وجود دارد کــه باید بدانید. کاندوم را انتخاب نکنید فقط به این دلیل کــه برند آن مبلغ زیادی را صرف بازاریابی ميکند. نام تجاری و شهرت همه چیز نیست.

   

  همچنین نوع بسته‌بندی کاندوم تقریبا هرگز فایده‌ای ندارد. محصول واقعی ممکن است آن چیزی کــه نام تجاری در سر شما ایجاد کرده‌است، نباشد. بنابراین کتاب را از روی جلد آن قضاوت نکنید. مهم است کــه انواع مختلف را امتحان کنید تا بدانید کدام یک برای شما بهترین است.

   

  از آنجایی کــه تمام کاندوم ها برابر نیستند، بیایید گزینه‌های متفاوت را کــه در دسترس‌تان هستند، بررسی کنیم.

   

  – کاندوم لاتکس

  این نوع کاندوم ارزان است و به طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار ميگیرد. لاتکس چیزی جز لاستیک طبیعی نیست کــه از درختان خاصی به دست ميآید. به طور کلی، کاندوم‌ها برای مردان یک ساخت لاتکس دارند.هنگامی کــه از آن‌ها به درستی استفاده ميکنید، در زمینه‌ی حفاظت از بیماری‌های منتقله از راه جنسی و جلوگیری از بارداری بسیار عالی عمل ميکنند. دلیل محبوبیت کاندوم لاتکس این است کــه فوق‌العاده با دوام، ارزان و موثر است.

   

  خوشبختانه تنها ۵ تا ۷ درصد از جمعیت جهان به لاتکس حساسیت دارند. بنابراین اگر شما یکی از این افراد هستید، ممکن است با مصرف این نوع کاندوم سوزش و خارش را تجربه کنید. و چنین چیزی اصلا خوشایند نیست!

  راهنمای خرید کاندوم | عروسکی خاردار ویبره دار فضایی

  یکی دیگر از نکاتی کــه احتمالا در مورد خرید کاندوم های لاتکس ميدانید این است کــه آن‌ها ممکن است در اثر استفاده از روان‌سازهای حاوی روغن آسیب ببینند. این روانسازها عبارتند از لوسیون بدن، وازلین، و روغن بچه. بنابراین اگر دوست ندارید کاندوم در حین رابطه آسیب ببیند بهتر است از به کار بردن این روانسازها پرهیز کنید.

   

  – کاندوم پلی‌اورتان

  این نوع کاندوم یک پوشش پلاستیکی است. اسپرم و همچنین بسیاری از ویروس‌ها توسط این نوع کاندوم مهار ميشوند. کاندوم پلی اورتان گزینه‌ی دوم است برای کسانی کــه به لاتکس آلرژی دارند.این نوع کاندوم نسبتا نازک‌تر از همتای لاتکس خود است، به این معنی کــه این کاندوم‌ها گرمای بیش‌تری را انتقال ميدهند. و همین باعث ميشود کــه تجربه‌ی رابطه‌تان به طبیعی‌ترین حد ممکن باشد.

   

  – کاندوم‌های تخصصی

  این مورد شامل انواع لذت‌آور، طعم‌دار، بافت‌دار، و درخشان در تاریکی ميشود. نکته‌ای کــه در مورد بعضی از کاندوم‌های تخصصی وجود دارد این است کــه آن‌ها برای جلوگیری از بیماری‌های منتقله جنسی و حاملگی کاملا ایمن نیستند.

   

  بهترین روش برای تعیین این‌کــه آیا کاندوم موثر است یا نه، بررسی بسته‌بندی آن است. هر محصول باید یک برچسب تأیید از سوی FDA داشته باشد. روی بسته همچنین تمام اطلاعاتی کــه لازم است در مورد پیشگیری از HIV و STD بدانید، ‌درج شده‌است. و اگر بسته چنین اطلاعاتی را ارائه نميدهد، بهتر است محصول مطمئن‌تری را بخرید.

   

  – کاندوم غیر لاتکس

  طیف وسیعی از کاندوم غیر لاتکس وجود دارد کــه ميتوانید از میان آن‌ها یکی را انتخاب کنید. آن‌ها گزینه‌ای مناسب برای کسانی هستند کــه به مواد لاتکس حساسیت دارند. به علاوه، این نوع کاندوم احساس متفاوتي نسبت به انواع لاتکس ایجاد ميکند. و به همین دلیل است کــه بسیاری از مردم ترجیح ميدهند از آن‌ها استفاده کنند.

   

  – کاندوم با قابلیت دخول به واژن

  این مورد نیز به عنوان کاندوم زنانه شناخته ميشود. این نوع کاندوم یک جایگزین عالی برای کاندو‌م مردانه است. آن‌ها به عنوان یک مانع موثر برای جلوگیری از بارداری عمل ميکنند، در حالی کــه سبب پیشگیری از انتقال HIV و STDs نیز ميشوند.

   

  کاندوم‌های زنانه ساختار لاتکس ندارند و در عوض با نیتریل تولید ميشوند. و زنان ميتوانند آن‌ها را داخل مقعد یا واژن‌شان فرو کنند.

  راهنمای خرید کاندوم | عروسکی خاردار ویبره دار فضایی

  – کاندوم غشای حیوانی

  آن‌چه ميتوانید از این نوع کاندوم‌ها انتظار داشته باشید، توانایی‌شان در جلوگیری از بارداری است. اما بخش ناامید‌کننده در رابطه با آن‌ها، این است کــه در برابر بیماری‌های منتقله از راه جنسی حفاظت چندانی به شما ارائه نميدهند.غشاء دارای روزانه‌‌های میکروسکوپی است کــه اجازه ميدهند ویروس‌هایی مانند اچ‌آی‌وی وارد بدن شوند. اما این امر در مورد اسپرم صدق نميکند چون بزرگ‌تر است.

   

  ۴. درک ضخامت، شکل و بافت کاندوم

  همه ميدانند کــه امروز حتی کاندوم‌های شیاردار یا بافت‌دار هم در دسترس هستند. این نوع کاندوم‌‌ها به این شکل طراحی شده‌اند تا لذت بیش‌تری به فرد بدهند. مردان معمولا از فقدان حس لذت با کاندوم شکایت دارند. بنابراین داشتن مقاربت با یک کاندوم شیاردار یا بافت‌دار، آن حس را به ارمغان ميآورد. و این همان چیزی است کــه شما از انواع معمولی این محصول دریافت نميکنید.

   

  در مورد شکل باید بگوییم کــه تماما به سلیقه‌ی شخص بستگی دارد. اگر شما ترجیح ميدهید از یک کاندوم کــه شکل خاصی دارد استفاده کنید، هیچ دلیلی وجود ندارد کــه آن را نخرید.اکنون وقت آن است کــه درباره‌ی ضخامت کاندوم صحبت کنیم. باید بدانید کــه این موضوع امروز نقش مهمی دارد به این دلیل کــه انسان به دلیل حضور گزینه‌های زیاد، ترجیحات خود را توسعه داده‌است.

   

  برخی از مردان ترجیح ميدهند کاندوم‌های نازک استفاده کنند. و برخی دیگر به سراغ انواع نسبتا ضخیم ميروند. در مورد هر دو، توصیه ميشود کــه از ۲ کاندوم روی هم استفاده نکنید. استفاده از دو کاندوم به این معنا نیست کــه شما دو لایه‌ی محافظتی خواهید داشت.در واقع، چنین کاری اثر عکس دارد بدان معنا کــه اگر شما ۲ کاندوم بپوشید، شانس پارگی هر دو بسیار زیاد است. بنابراین تمام هدفی کــه از پوشیدن کاندوم دارید با شکست مواجه ميشود.

  راهنمای خرید کاندوم | عروسکی خاردار ویبره دار فضایی

  ۵. طول کاندوم – یک فاکتور مهم

  اگر در این فکر هستید کــه چه طولی را باید انتخاب کنید، این قسمت به تمام سوالات شما پاسخ ميدهد. به محض این کــه اندازه‌ی کاندوم را ميشنوید، چه چیزی به ذهن‌تان ميرسد؟ بدون شک، طول کاندوم اولین چیزی است کــه به ذهن هر کسی ميرسد، این‌طور نیست؟

   

  اندازه‌گیری طول آلــت تناسلی برای تعیین سایز کاندوم، روش مناسبی است. اکثر مردان این کار را انجام ميدهند تا طول کاندوم برای‌شان مناسب باشد. اما طول تنها عامل مهم ​​نیست.

   

  اجازه بدهید این مورد را با بحث درباره‌ی یک مطالعه توضیح بدهیم. میانگین طول آلــت تناسلی یک تحقیق کــه شامل ۱۵۰۰۰ مرد بود ۹۳.۹۸ میلی‌متر در قسمت نزدیک به پایه و ۹۱.۴۴ میلی‌متر در نزدیک نوک آلــت. اما در طول نعوظ، آلــت تناسلی بزرگ ميشود. در نتیجه، طول آلــت به ۱۱۶.۸۴ میلی‌متر در نزدیکی پایه و طول کلی ۱۳۲.۰۵ بود.

   

  خوب این به چه معنی است؟ اکثر کاندوم‌ها در بازار فعلی، زمانی کــه پای طول به میان ميآید، هیچ جایی برای شکایت باقی نميگذارند. ابعاد موجود نه تنها کامل هستند، بلکــه در رابطه با طول بسیار هم رضایت‌بخش هستند.

   

  نکته‌ی دیگری کــه باید دراین بخش بگوییم این است کــه کاربران لازم نیست کــه به طور کامل کاندوم را باز کنند چرا کــه اکثر کاندوم‌ها بین ۲۱۵.۹ میلی‌متر و ۱۶۵.۱ میلی‌متر است بنابراین جایی برای نگرانی وجود ندارد. مگر این‌کــه اندازه‌ی آلــت تناسلی شما بیش‌تر از سایز متوسط ​​باشد.در آن صورت، باید حتما طول کاندوم را در نظر بگیرید. و بهترین راه برای داشتن انتخاب درست، بررسی نمودار سایز آن برند خاص است.

   

  ۶. عرض کاندوم – یکی دیگر از فاکتورهای مهم برای خرید کاندوم

  اولین چیزی کــه در این رابطه باید درک شود این است کــه عرض کاندوم ضرب در دو با دور آلــت تناسلی در نزدیکی پایه برابر است. بنابراین اگر ميخواهید عرض صحیح کاندوم را اندازه‌گیری کنید، کاری کــه باید انجام دهید این است کــه آن را روی یک خط‌کش صاف باز کنید. سپس اندازه را از یک طرف لبه به سمت دیگر بگیرید.

   

  هنگامی کــه اندازه را دو برابر ميکنید، سایز دور قسمت نزدیک به پایه را به دست ميآورید. به عنوان مثال، هنگامی کــه یک کاندوم عرض ۶۰.۹۶ میلی‌متر است، دور قسمت پایه‌ی آلــت ۱۲۱.۹۲ میلی‌متر است. اگر عرض کاندوم برای شما مهم باشد، باید این فاکتور را در نظر بگیرید.

   

  اگر شما در جستجوی یک کاندوم نسبتا عریض‌تر هستید، ميتوانید نمودار سایز برند را بررسی کنید. زمانی کــه ميخواهید کاندوم کاملا اندازه باشد، هم طول و هم عرض هر دو مهم هستند. در غیر این صورت، داشتن مقاربت با یک کاندوم نه تنها آزاردهنده، بلکــه ناخوشایند هم است. و این چیزی است کــه همه‌ی ما باید از آن پرهیز کنیم، این‌طور نیست؟

   

  ۷. اهمیت سایز دور کاندوم

  زمانی کــه پای خرید کاندوم سایز مناسب به میان ميآید، دور کاندوم اهمیت زیادی دارد. و این امر در درجه‌ی اول در مورد مردان دارای آلــت کوچک‌تر اعمال ميشود. هنگامی کــه اندازه‌ی آلــت تناسلی پایین‌تر از حد متوسط ​​است، سایز دور کاندوم نقش مهمی ایفا ميکند.در چنین شرایطی، در نظر گرفتن دور کاندوم به جای طول منطقی‌تر به نظر ميرسد. طول کاندوم هم اهمیت دارد، اما به یاد داشته باشید کــه لازم نیست کــه آن را به طور کامل باز کنید.

   

  در عین حال، فراموش نکنید کــه اگر سایز دور کاندوم بزرگ‌تر باشد احتمال سر خوردن را افزایش ميدهد. بنابراین لازم است کــه در مورد عرض و دور غفلت نکرده و تنها بر فاکتور طول تمرکز نکنیم.

   

  ۸. درک افسانه‌های مرتبط با “کاندوم‌های سایز بزرگ”

  کاندوم‌هایی کــه دارای برچسب سایز بزرگ هستند سبب گمراهی مصرف‌کننده ميشوند. این‌ها نسبتا بزرگ‌تر از کاندوم‌های متوسط ​​ نیستند. شما ميتوانید پا پیش بگذارید و تمام اندازه‌ها را گردآوری کنید تا ببینید کــه آیا چیزی به نام “کاندوم سایز بزرگ” اصلا وجود دارد یا خیر.

   

  این نوع کاندوم در واقع به آن اندازه کــه برند ادعا ميکند بزرگ نیست. در حقیقت، برخی از آن‌ها حتی کوچک‌تر از سایز متوسط ​​هستند.بنابراین با آن‌چه روی بسته درج شده گول نخورید. قبل از انتخاب کاندوم، همیشه بهتر است کــه یکی را امتحان کنید. شما کــه نميخواهید با استفاده از کاندوم نامناسب در هنگام مقاربت اشتباه کنید!

   

  ۹. چند نکته‌ی دیگر در مورد سایز کاندوم

  به طور خلاصه، چهار نکته‌ی مهم را درباره‌‌ی اندازه‌ی کاندوم مورد بحث قرار داده‌ایم. اگر ميخواهید سایز مناسب را انتخاب کنید، باید چند مورد را در نظر داشته باشید. بنابراین وقت آن است کــه با این نکات آشنا شوید:

   

  – چنان‌چه قبلا توضیح دادم، عرض کاندوم به اندازه‌ی طول آن مهم است. اگر ميخواهید سایزهای کاندوم‌ها را مقایسه کنید، باید عرض را بدانید. عرض استاندارد کاندوم بین ۴۴.۴۵ تا ۵۰.۸ است.از طرف دیگر، کاندوم‌هایی کــه عرضی کم‌تر از ۴۴.۴۵ میلی‌متر دارند، کمی تنگ هستند. و آن‌هایی کــه بیش از ۵۰.۸ عرض دارند بزرگ‌ترین در نظر گرفته ميشوند.

   

  – حالا نوبت به صحبت در مورد طول کاندوم ميرسد. این فاکتور خاص ممکن است گیج‌کننده باشد زیرا همه‌ی تولیدکنندگان از اندازه‌های مشابه استفاده نميکنند. ممکن است شرکت A محصول خود را به عنوان سایز بزرگ توصیف کند، در حالی کــه همین سایز در شرکت B سایز متوسط ​​محسوب ميشود.

   

  بنابراین، نیازمند دسترسی به یک راهنمای قابل اعتماد و کلی هستید. در این مورد، باید بدانید کــه کاندوم‌های استاندارد بین ۱۸۴.۱۵ میلی‌متر و ۱۹۸.۱۲ میلی‌متر طول دارند. سایز کوچک‌تر نیز چیزی بین ۱۷۷.۸ و ۱۹۸.۱۲ میلی‌متر است. و کاندوم‌های سایز بزرگ از ۱۸۴.۱۵ تا ۲۰۵.۷۴ میلی‌متر طول دارند.

   

  بنابراین، هنگامی کــه فاکتور مهمی چون طول کاندوم را بررسی ميکنید، این اندازه‌ها را به عنوان یک قاعده‌ی کلی در نظر بگیرید.

   

  – ضخامت نکته‌ی بعدی است. این مورد دومین عامل مهم است کــه روی مناسب بودن کاندوم تأثیر ميگذارد. هنگامی کــه دور آلــت تناسلی بالاتر از حد متوسط است، نميتوانید کاندوم‌های استاندارد بپوشانید. چرا کــه ممکن است کمی تنگ باشند.

   

  برعکس، زمانی کــه ضخامت آلــت تناسلی پایین‌تر از حد متوسط ​​است، کاندوم استاندارد ممکن است سر بخورد و بیرون بیاید.

   

  با توجه به این موضوع، باید دور آلــت تناسلی‌تان را تعیین کنید تا بتوانید بهترین محصول را انتخاب کنید.

   

  – واضح است کــه خرید یک کاندوم بر اساس شکل و اندازه‌ی یک آلــت تناسلی کــه دچار نعوظ نشده، کار درستی نیست. هنگامی کــه آلــت تناسلی راست نشده، شرایط طبیعی مانند هوای سرد موجب ميشود تا موقتا سایز آن کاهش بیاید. این امر باعث ميشود کــه آلــت تناسلی کمی کوچک‌تر شود.

   

  ۱۰. بررسی آن‌چه درون جعبه کاندوم است

  برگه حاوی اطلاعاتِ موجود در جعبه یا پوشش کاندوم را دور نیندازید. همه‌ی برندها در بازاریابی زیاده‌روی نميکنند. برخی از کاندوم‌ها در بازار وجود دارند کــه به مقابله با برخی مشکلات کمک ميکنند. بنابراین اکنون بیش از هر زمان دیگری خواندن برچسب کاندوم ضرورت دارد.

   

  هنگامی کــه نوشته‌ی روی بسته‌ی یک کاندوم ميگوید کــه این محصول برای لذت بیش‌تر است، در واقع به این معنا است کــه کاندوم حاوی کمی کرم بی‌حس‌کننده است و در نزدیکی نوک، ماهیتی ملایم دارد. کار این کاندوم افزایش مدت زمان رابطه جنسی است.

   

  البته این موضوع ممکن است برای مردانی کــه به سختی به اوج ميرسند، خبر خوبی نباشد.

   

  نوع دیگر کاندوم موجود در بازار، کاندوم فوق‌العاده نازک است. این نوع برای مقابله با مسائلی مانند فقدان حس تولید شده‌است. در واقع این مشکل شایعی است کــه بسیاری از مردان کاندوم-پوش از آن شاکی هستند. با این حال، اگر زود ارضا ميشوید، نیازی به کاندوم‌هایی کــه حس را افزایش ميدهند، ندارید.

   

  بنابراین باید همیشه متن نوشته شده روی جعبه را به دقت بخوانید. عدم انجام این کار ممکن است به سادگی مانع عملکردی ایده‌آل در رختخواب شود.

   

  مزایای استفاده از کاندوم

  نکته‌ای مهم در مورد کاندوم است این است کــه خرید کاندوم و استفاده از آن بسیار آسان است. این محصول در پیشگیری از STDs و حاملگی کمک ميکنند. در واقع، حتی کیفیت مقاربت جنسی را هم بهتر ميکند. بیایید در این رابطه بیش‌تر بدانیم!

   

  – حفاظت در برابر STDها

  هم کاندوم زنانه و هم مردانه به عنوان روشی برای کنترل بارداری به کار ميروند. اما کار دیگری کــه کاندوم‌ها انجام ميدهند جلوگیری از گسترش و انتقال STDs (بیماری‌های منتقله از راه رابطه‌ی جنسی) است. این بیماری‌ها شامل HIV ميشوند.بنابراین، مهم نیست کــه شما یا شریک زندگی‌تان قرص‌های جلوگیری از بارداری مصرف ميکنید یا نه، به هر حال استفاده از کاندوم محافظت در برابر STDها را نیز به شما ارائه ميدهد. این بدان معناست کــه استفاده از کاندوم فقط برای جلوگیری از بارداری نیست.

   

  – کاندوم ارزان است

  کاندوم‌ها محصولاتی هستند کــه شما به راحتی ميتوانید در فروشگاه‌ها، مراکز بهداشتی و حتی به صورت آنلاین خریداری کنید. برای خرید کاندوم نیازی به نسخه یا کارت شناسایی ندارید. و مهم‌تر این‌کــه، کاندوم مقرون به صرفه است، در بعضی موارد حتی رایگان است. بنابراین خرید کاندوم شما را ورشکست نميکند!

   

  علاوه بر این، تمام کاندوم‌های موجود در بازار خرده‌فروشی قابل حمل و کوچک هستند. بنابراین برای جلوگیری از حاملگی و حفاظت از خودتان در برابر STD، نیازی نیست کــه تلاش زیادی به خرج بدهید یا پول زیادی هزینه کنید.

  راهنمای خرید کاندوم | عروسکی خاردار ویبره دار فضایی

  – کاندوم لذت را افزایش ميدهد

  محافظت و لذت هر دو لازم هستند. و یک کاندوم هر دو را ارائه ميدهد. این محصول در بافت‌ها، شکل‌ها و سبک‌های مختلفی ارائه ميشود و میزان لذت شما را افزایش ميدهد. و این موضوع در مورد هر دو طرف حاضر در رابطه‌ی جنسی صدق ميکند.این‌کــه شریک زندگی‌تان کاندوم را روی آلــت تناسلی‌تان ميکشد، ميتواند به نوعی پیشنوازی برای شما باشد. علاوه بر این کاندوم روند انزال را به تاخیر مياندازد. بنابراین با استفاده از آن ميتوانید انتظار داشته باشید کــه رابطه‌ی جنسی‌تان زمان بیش‌تری طول بکشد.

   

  بدون در نظر گرفتن این‌کــه شما چه چیزی دوست دارید، کاندوم برای رابطه‌ی واژینال، مقعدی و دهانی تولید ميشود. یکی از اهداف اصلی این محصول تامین امنیت فرد در برابر STD است. بنابراین مهم نیست کــه دخول در کجا صورت ميگیرد.در واقع، این بهترین نکته در مورد کاندوم است. این محصول به شما اجازه ميدهد تا روی لذت تمرکز کنید. زمانی کــه پای کاندوم به میان کشیده ميشود، نگرانی در مورد مسائلی مانند STDها یا حاملگی دیگر جایی ندارد.

   

  در کل، رابطه‌ی جنسی محافظت شده اهمیت بسیار زیادی دارد، زیرا سبب حذف استرس‌های غیر ضروری ميشود کــه لذت را در رابطه‌ی جنسی کاهش ميدهند. هیچ چیز بدتر از این نیست کــه فرد در طول رابطه‌ی جنسی دچار نگرانی باشد.

   

  – کاندوم تاثیر روش‌های دیگر کنترل بارداری را تقویت ميکند

  جلوگیری دو چندان از بارداری به معنای استفاده از کاندوم و مصرف قرص‌های کنترل بارداری است. چنان‌چه ميدانید، هیچ کدام از روش‌های جلوگیری کاملا موثر نیست. بنابراين داشتن دو روش، راه‌حل مناسبی براي جلوگيري از بارداري است.

   

  اگر روش A موثر نبود، روش B را دارید کــه از این فرایند حمایت کند. یک دلیل خیلی مهم برای استفاده از کاندوم، بعله!

   

  کاندوم این حفاظت اضافی را نه فقط به قرص‌های جلوگیری از بارداری، بلکــه به روش‌های دیگر نیز اضافه ميکند.

   

  اما این بدان معنا نیست کــه استفاده از کاندوم مردانه و زنانه به صورت همزمان مشکلی ندارد. شما فقط باید یک کاندوم برای یک بار رابطه بپوشید. یک کاندوم برای محافظت از شما در برابر بارداری و STDها کافی‌تر از کافی است.

   

  – بدون عوارض جانبی

  کاندوم عوارض جانبی ناخوشایندی را ارائه نميدهد، آیا این موضوع جذاب نیست؟ اگر چه کاندوم لاتکس ممکن است کمی سوزش ایجاد کند یا پوست راتحریک کند، اما زمانی رخ ميدهد کــه به لاتکس حساسیت یا آلرژی داشته باشید. در موارد نادر، روغن موجود در نوع خاصی از کاندوم نیز منجر به سوزش خفیفی ميشود.

   

  در صورتی کــه به لاتکس آلرژی دارید، ميتوانید برند را تغییر دهید. همچنین، کاندوم‌های پلاستیکی بهترین گزینه هستند. بسیاری از کاندوم‌های زنانه وجود دارند کــه دارای ساختار پلاستیکی نرم هستند. کاندوم‌های بدون لاتکس عبارتند از نیتریل، پلی ایزوپرن و پلی اورتان.

   

  و خرید کاندوم هایی اینچنین اصلا کار دشواری نیست. ميتوانید آن‌ها را از هر فروشگاهی کــه کاندوم لاتکس را تهیه ميکنید، بخرید.

   

  نتیجه‌گیری

  روند خرید کاندوم بسیار ساده است. با این وجود، اگر هم اشتباه کنید، باید بدانید کــه تنها نیستید. درصد مردانی کــه در طول مقاربت اشتباه ميکنند نسبتا بالا است.

   

  کاندوم بهترین روش پیشگیری از STD و جلوگیری از بارداری است. با این حال، اگر به صورت نادرست از آن استفاده کنید، ميتواند منجر به مشکلات زیادی شود از جمله اختلال نعوظ، STDها یا حاملگی ناخواسته.در حقیقت، یکی از علل اصلی اختلال نعوظ، با کاندوم مرتبط است. گاهی اوقات کاندوم‌های دچار پارگی، کاندوم‌های نامناسب یا آن‌هایی کــه در طی مقاربت درميآورید، ممکن است باعث بروز مشکلات نعوظ شوند.

   

  برای اطمینان از این‌کــه چنین مشکلی برای شما رخ نميدهد، باید ذهنیت بازی داشته باشید. به این معنا کــه شاید اکنون وقت آن است کــه گفتگویی درباره‌ی کاندوم داشته باشید. قبل از این‌کــه حتی بسته‌ی کاندوم را باز کنید، باید بتوانید با شریک زندگی‌تان آزادانه درباره‌ی این محصول صحبت کنید.

  راهنمای خرید کاندوم | عروسکی خاردار ویبره دار فضایی

  صحبت درباره کاندوم قبل از رابطه جنسی

  در اغلب موارد، مردانی کــه از صحبت در مورد استفاده از کاندوم قبل از رابطه جنسی خودداری ميکنند، افرادی خجالتی و مضطرب هستند. و این امر، به نوبه‌ی خود، یک تاثیر منفی در سطح عملکرد آن‌ها دارد. و چنین چیزی اصلا و ابدا خوب نیست، نه؟

   

  به همین دلیل، مهم است کــه کاندوم مناسبی را پیدا کنید. طول و عرض آلــت تناسلی همه‌ی مردان یکسان نیست. بعضی از آلــت‌ها کوتاه‌تر از بقیه هستند. و نه فقط کاندوم، بلکــه آلــت تناسلی نیز به لحاظ شکل و سایز متفاوت است. به همین دلیل است کــه شرکت‌های تولیدکننده‌ی کاندوم گزینه‌های زیادی را ارائه ميدهند.

   

  بنابراین تجربه‌ی جدیدتان را با تجربه‌های گذشته مقایسه کنید. آیا تا به حال از کاندومی استفاده کرده‌اید کــه بیش از حد تنگ باشد یا در طول رابطه‌ی جنسی سر خورده باشد؟ اگر بله، پس حواس‌تان باشد کــه کاندومی با همان طول و عرض هرگز نخرید.

   

  کاندوم‌هایی کــه بیش از حد کوچک به نظر ميرسند سبب ميشوند کــه در هنگام استفاده از آن‌ها راحت نباشید. از سوی دیگر، کاندوم‌های بیش از حد بزرگ ممکن است در زمان مقاربت سر بخورند. بنابراین، اگر ميخواهید جلوی بروز این مشکلات را بگیرید، لطفا آلــت تناسلی‌تان را دقیقا اندازه‌گیری کنید. اشتباه در این زمینه نه تنها به حاملگی ناخواسته یا STDها منجر ميشود، بلکــه چنین مشکلاتی همچنین موجب از بین رفتن لذت تجربه‌ی جنسی شما ميشود.

  راهنمای خرید کاندوم | عروسکی خاردار ویبره دار فضایی

   

  مطالب بیشتر:

  معرفی انواع کاندوم | ۲۰ نوع کاندوم کــه باید بشناسید

  ۱۰ فایده استفاده از کاندوم از رابطه جنسی زناشویی

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •