پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • راهنمای بازیابی پسورد اینستاگرام

  مجموعه : اپلیکیشن

  راهنمای بازیابی پسورد اینستاگرام

  یک مشکل هایی گاهی اوقات پیش می آید، گوشی مان را عوض می کنیم و یا ریست می کنیم و یا اصلا گم می شود و یکی نو می خریم، بعد دوباره اینستاگرام را نصب می کنیم و یکهو یادمان می افتد که: (پسورد من چی چی بود؟؟؟؟) بعد هم دردسر های خودش اگر الان درگیر این مساله هستید، درک تان می کنم اما هیچ هم نگران نباشید!

   

  در ادامه راه هایی برای خلاصی از این مشکل را برای شما بازگو می کنیم. اینستاگرام شبکه‌ای است عکس‌محور که بسیاری از مردم را به خود جذب کرده است. حتی بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها نیز به جلب رضایت خاطر مشتریان با اینستاگرام روی آورده‌اند و به‌دنبال راه‌های موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی هستند.

   

  روش اول: بازیابی پسورد اینستاگرام به‌وسیله‌ی تلفن همراه (پیامک)

  اینستاگرام را باز کنیــد. بر روی Get help signing in ضربه بزنیــد؛ این نوشته زیر دکمه‌ی آبی رنگ ورود قرار داد.

  راهنمای بازیابی پسورد اینستاگرام

  برای دیــدن این قسمت شایــد مجبور باشیــد ابتدا روی نوشته‌ی آبی رنگ Sign in در انتهای صفحه کلیک کنیــد.

   

  –بر روی زبانه‌ی Phone ضربه بزنیــد. این قسمت در سمت راست صفحه قرار دارد.

   

  –در اندرویــد بر روی Send an SMS ضربه بزنیــد.

  راهنمای بازیابی پسورد اینستاگرام

  –بر روی Send Login Link ضربه بزنیــد. با اینکار پیامکی حاوی یک لینک به شماره تلفنی که وارد کرده‌ایــد ارسال خواهد شد. ( در دستگاه‌های اندرویــدی بایــد بر گوشه‌ی راستِ بالای صفحه ضربه بزنیــد ).

  راهنمای بازیابی پسورد اینستاگرام

  –اپلیکیشن ارسال پیامک را درون تلفن‌تان باز کنیــد. بایــد پیامکی از یک شماره‌ی ۵ رقمی دریافت کرده باشیــد (شماره‌ای شبیه ۴۵-۱۲۳)

   

  –بر روی پیامکی که از اینستاگرام دریافت کرده‌ایــد ضربه بزنیــد. پیامک حاوی متنی با عنوان *Tap to get back into your Instagram account* و یک لینک خواهد بود.

   

  –بر روی لینک درون پیامک ضربه بزنیــد. شایــد مجبور باشیــد دوبار بر روی لینک ضربه بزنیــد.

   

  –بر روی Open ضربه بزنیــد. بعد از آن پیامی را در انتهای صفحه خواهیــد دیــد که از شما می‌پرسد *?Open this page in Instagram*. با انتخاب این گزینه اپلیکیشن اینستاگرام باز خواهد شد.

   

  چنانچه از دستگاه اندرویــدی استفاده می‌کنیــد، باز کردن لینک شما را به صفحه‌ی بازیابی پسورد اینستاگرام خواهد برد. در آنجا قادر خواهیــد بود تا با دوبار وارد کردن پسورد جدیــد و ضربه زدن بر روی Reset password پسوردتان را بازیابی کنیــد و سپس به حساب کاربری اینستاگرام‌تان هدایت خواهیــد شد. سپس می‌توانیــد با باز کردن اپلیکیشن اینستاگرام با پسورد جدیــد وارد حساب کاربری‌تان شویــد.

   

  چنانچه می‌خواهیــد در آیفون پسورد حساب اینستاگرام تان را تغییر دهیــد ولی به آدرس ایمیل قبلی دسترسی نداریــد، ابتدا بر روی Edit profile در صفحه‌ی کاربری‌تان ضربه بزنیــد و در فیلد مخصوص آدرس ایمیل، یک آدرس ایمیل جدیــد وارد کنیــد. سپس در قسمت سمت راست بالای صفحه بر روی Done کلیک کنیــد، بر روی آیکون چرخ‌دنده ضربه بزنیــد و Reset Password را انتخاب کنیــد. بعد از انجام این مراحل، ایمیلی حاوی لینک بازیابی دریافت خواهیــد کرد.

   

  روش دوم: بازیابی پسورد اینستاگرام به‌وسیله‌ی نام کاربری

  راهنمای بازیابی پسورد اینستاگرام

  –اینستاگرام را باز کنیــد. یادآوری: چنانچه تلفن همراه شما اندرویــدی است، نمی‌توانیــد از نام کاربری برای بازیابی پسورد اینستاگرام تان استفاده کنیــد.

  راهنمای بازیابی پسورد اینستاگرام

  –بر روی Get help signing in ضربه بزنیــد. این نوشته زیر دکمه‌ی آبی رنگ ورود قرار داد. برای دیــدن این قسمت شایــد مجبور باشیــد ابتدا روی نوشته‌ی آبی رنگ Sign in در انتهای صفحه کلیک کنیــد.

  راهنمای بازیابی پسورد اینستاگرام

  –نام کاربری خود را وارد کنیــد. چنانچه فراموش کرده‌ایــد که از کدام ایمیل برای ایجاد حساب کاربری استفاده کرده‌ایــد، وارد کردن نام کاربری حساب اینستاگرام‌تان، یک راهنمایی در این رابطه به شما خواهد داد.

  راهنمای بازیابی پسورد اینستاگرام

  –روی Send Login Link یا send an email ضربه بزنیــد.

  راهنمای بازیابی پسورد اینستاگرام

  یک پنجره نمایان خواهد شد که حرف اول ایمیل شما و متنی شامل تأییــد ارسال را نشان می‌دهد.

  راهنمای بازیابی پسورد اینستاگرام

  برای مثال امکان دارد چیزی شبیه عکس بالا به شما نشان داده شود. بر روی OK در پایین صفحه کلیک کنیــد.

   

  –ایمیل خود را باز کنیــد (در این آموزش ما با جیمیل کار می‌کنیم). چنانچه به ایمیلی که با آن حساب اینستاگرام خود را باز کردیــد دسترسی نداریــد مجبور خواهیــد بود که از روش پیامک استفاده کنیــد.

  راهنمای بازیابی پسورد اینستاگرام

  –ایمیلی را که از طرف اینستاگرام برای شما ارسال شده باز کنیــد. موضوع این ایمیل *Help with your account* است، و درون این ایمیل زیر دکمه‌ی Log Me in، متن *reset your Instagram password* وجود دارد.

  راهنمای بازیابی پسورد اینستاگرام

  –چنانچه در Inbox ایمیل را مشاهده نکردیــد نگاهی به پوشه‌ی Spam بیندازیــد (یا اینکه در جیمیل پوشه‌های Social و Updates را بررسی کنیــد)

   

  –بر روی لینک بازیابی پسورد کلیک کنیــد. این کار شما را به صفحه‌ای هدایت خواهد کرد که می‌توانیــد پسورد جدیــدی برای حساب کاربری‌تان انتخاب کنیــد.

   

  –دو مرتبه پسورد جدیــد را وارد کنیــد. این کار را بایــد در دو فیلد متنی که درون صفحه قرار دارد انجام بدهیــد.

   

  در آخر بر روی Reset Password ضربه بزنیــد. این دکمه در پایین صفحه قرار دارد. چنانچه هر دو پسوردِ وارد شده یکسان باشد به صفحه‌ی خانه در اینستاگرام در مرورگرتان هدایت خواهیــد شد. اکنون می‌توانیــد اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنیــد و با پسورد جدیــد وارد حساب کاربری‌تان شویــد.

   

  یک راه میانبر به نام مرورگر!

  از آنجایی که وقت من بیشتر پای لپ‌تاپ سپری می‌شود و وقت چک کردن اینستاگرام از طریق موبایل را ندارم، از ابتدای امر، اینستاگرام را از طریق مرورگر گوگل کروم، مدیریت کرده‌ام. این موضوع همیشه به من کمک می‌کند که چنانچه پسورد را فراموش کنم، سریعا به کمک بخش مدیریت پسورد در گوگل کروم، آن را پیــدا کنم.

   

  در حقیقت چنانچه شما هم به محض ایجاد پسورد جدیــد یا اکانت جدیــد در اینستاگرام از طریق مرورگر وارد شویــد می‌توانیــد به‌راحتی هنگام فراموشی رمز را پیــدا کنیــد. روش کار نیز بدین گونه است که:

   

  –ابتدا وارد مرورگر گوگل کروم (یا هر مرورگر دیگری) شویــد.

   

  –از بخش سمت راست، و بالا، بر روی سه نقطه که معرف زیرآپشن‌های تنظیماتی و مدیریتی مرورگر گوگل کروم است کلیک کنیــد:

  راهنمای بازیابی پسورد اینستاگرام

  –در بخش بعد، نوار جست‌وجو را مشاهده می‌کنیــد و کافی است در این مرحله عبارت password را در آن بنویسیــد:

  راهنمای بازیابی پسورد اینستاگرام

  –به‌جای دو مرحله‌ی قبل می‌توانیــد مستقیما در مرورگر گوگل کروم، عبارت chrome://settings/?search=password را بنویسیــد تا صفحه‌ی بالا به شما نمایش داده شود. در این صفحه در بخش password and form روی عبارت manage passwords کلیک کنیــد:

  راهنمای بازیابی پسورد اینستاگرام

  بعد از کلیک بر این گزینه وارد صفحه‌ی مدیریت پسورد‌ها می‌شویــد. در واقع با هر حساب کاربری و پسوردی که وارد سایتی شده باشیــد، در این بخش می‌توانیــد آن را مشاهده کنیــد.

  راهنمای بازیابی پسورد اینستاگرام

  –در بالای صفحه همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنیــد عبارت Manage passwords نوشته شده است. در مقابل این عبارت، نوار جست‌وجو را مشاهده می‌کنیــد.

   

  کافی است در این بخش کلمه Instagram را بنویسیــد تا از میان فهرست طویل سایت‌هایی که بازدیــد کرده‌ایــد، اینستاگرام را در کمتر از یک ثانیه پیــدا کند و فیلد‌های لازم آن را به شما نشان دهد.

  راهنمای بازیابی پسورد اینستاگرام

  در اینجا، چنانچه شما لینک اینستاگرام را مطابق تصویر بالا مشاهده کردیــد، می‌توانیــد پسورد را بازیابی کنیــد در غیر این‌صورت شما قادر به این کار نیستیــد.

   

  در ادامه همان‌طور که در کادر مشاهده می‌کنیــد در زیر بخش password یک علامت چشم قرار دارد. روی این آیکون کلیک کنیــد تا پسورد به‌طور کامل به شما نمایش داده شود. تمام راه‌هایی را که به شما کمک کند تا بتوانیــد به‌سادگی و در کمترین زمان ممکن موفق به بازیابی پسورد اینستاگرام خود شویــد، در این مقاله به شما آموزش دادیم.

   

  یک روش دیگر و البته مهم

  قانونا شما بایــد بتوانیــد به کمک شماره‌ی موبایل، نام کاربری و آدرس ایمیل خود، پسورد اینستاگرام را ریست کنیــد. چنانچه به کمک این امکانات نتوانستیــد به هدف خود برسیــد توصیه می‌کنیم که دستورالعمل زیر را دنبال کنیــد:

   

  –ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام خود را باز کنیــد.

   

  –در صفحه‌ی ورود یا log in در زیر دکمه‌ای با همین نام عبارت Get help signing in وجود دارد. در ادامه:

   

  چنانچه صاحب دستگاه اندرویــدی هستیــد

  –بر روی Use Username or Email ضربه بزنیــد و نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنیــد؛

   

  –بر روی قسمت راست و بالا در صفحه ضربه بزنیــد؛

   

  –بعد روی عبارت ?Need more help کلیک کرده و سایر دستورالعمل‌ها را دنبال کنیــد.

   

  چنانچه صاحب دستگاهی با سیستم عامل ios استفاده هستیــد

  –به همین طریق، ایمیل یا نام کاربری‌تان را وارد کنیــد؛

   

  –در ادامه Need more help را کلیک کنیــد؛

   

  –در ادامه دستورالعمل‌های اینستاگرام را دنبال کنیــد تا به نتیجه برسیــد.

   

  {{ و من الله توفیق }}

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •