پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • راز زندگی عاشقانه و طولانی ستاره های هالیوودی از زبان خودشان

  مجموعه : دنیای سینما و موسیقی

  راز زندگی عاشقانه و طولانی ستاره های هالیوودی از زبان خودشان

  بازیگران و ستاره های هالیوودی به زندگی های کوتاه مدت و طلاق شهرت دارند اما هستند در ميان آن ها زوج هایی کـــه با عشق و طولانی مدت در کنار هم بدون حاشیه زندگی مي کنند. برخی از این زوج ها سال ها یا حتی دهه های زیادی را در کنار هم سپری کرده اند و شاید برای خیلی ها این سؤال پیش بیاید کـــه راز ازدواج موفق آن ها چه بوده. تعدادی از این زوج های هالیوودی مشهور درمورد این موضوع صحبت کرده اند و راز رابطه ی موفق خود را با بقیه در ميان گذاشته اند.

   

  ۱- هیو جکمن و دبورا لی فرنس: شریک زندگی تان را بالاترین اولویت خود قرار دهید

  راز زندگی عاشقانه و طولانی ستاره های هالیوودی از زبان خودشان

  هیو جکمن و دبورا لی فرنس در جریان فیلمبرداری یک سریال تلویزیونی اســـترالیایی به نام «کورلی» (Correlli) با یکدیگر آشنا شدند. با وجود آنکـــه فرنس ۱۳ سال از جکمن بزرگ تر اســـت، آن ها دلباخته ی همدیگر شدند. این زوج در سال ۱۹۹۶ با یکدیگر ازدواج کردند و ۲ فرزند دارند. حالا ۲۳ سال از ازدواج فرنس و جکمن مي گذرد.

   

  جکمن در مصاحبه ای اظهار کرد برای او و همسرش، خانواده شان بالاترین اولویت را دارد، بنابراین در هر شرایطی در کنار هم هستند. او حتی گفت هر بار کـــه در مراسم اسکار روی اســـتیج مي رود دستش را روی قلبش مي گذارد و در ميان تماشاچیان، به همسرش، دبورا نگاه مي کند. علاوه بر این جکمن گفته بعد از رفتن روی اســـتیج، هیچ کس جز دبورا اجازه ی حضور در اتاق تعویض لباس جکمن را ندارد چون دبورا پایه و اساس خانواده ی آن ها اســـت.

   

  ۲- الک بالدوین و هیلاریا بالدوین: تا جایی کـــه مي توانید زمان بیشتری را کنار هم بگذرانید

  راز زندگی عاشقانه و طولانی ستاره های هالیوودی از زبان خودشان

  الک بالدوین با هیلاریا بالدوین کـــه یک مربی یوگا اســـت، در سال ۲۰۱۱ آشنا شد. این زوج در سال ۲۰۱۲ با یکدیگر ازدواج کردند و ۴ فرزند دارند.بالدوین گفته زوج ها باید باهم وقت بگذرانند و فرصتی برای کنار هم بودن ایجاد کنند. او خودش را مثال زده و گفته هر زمان کـــه پیشنهاد بازی در فیلمي را دریافت مي کند، خانواده اش هم باید در محل فیلمبرداری او اقامت داشته باشند. اگر کمپانی تولید کننده ی فیلم بودجه ی این کار را نداشته باشد، او پیشنهاد کاری آن ها را رد مي کند. بالدوین تأکید کرده کـــه برای داشتن یک ازدواج موفق باید هر کاری کـــه از دست تان برمي آید انجام دهید تا در کنار هم باقی بمانید.

   

  ۳- تام هنکس و ریتا ویلسون: دلایل درستی برای ازدواج کردن داشته باشید

  راز زندگی عاشقانه و طولانی ستاره های هالیوودی از زبان خودشان

  این زوج در سال ۱۹۸۱ در جریان فیلبرداری یک سریال تلویزیونی کمدی به نام «رفقای جون جونی» (Bosom Buddies) با یکدیگر آشنا شدند و ۷ سال بعد باهم ازدواج کردند. نزدیک به ۳۲ سال اســـت کـــه هنکس و ویلسون با هم زندگی مي کنند.هنکس در مصاحبه ای گفته کـــه فکر مي کند او و همسرش به این دلیل توانستند رابطه ی خود را با موفقیت ادامه دهند کـــه به تمامي دلایل درست ممکن با یکدیگر ازدواج کردند.

   

  ۴- ویل اسميت و جیدا پینکت اسميت: نه روی رابطه تان، بلکـــه روی خودتان کار کنید

  راز زندگی عاشقانه و طولانی ستاره های هالیوودی از زبان خودشان

  جیدا پینکت اسميت برای نقش نامزد اسميت در سریال «شاهزاده جدید بل ایر» (The Fresh Prince of Bel-Air) تست داده بود، اما برای این نقش انتخاب نشد. با این حال، جیدا و ویل با یکدیگر دوست شدند و چیزی نگذشت کـــه رابطه ی عاطفی ای ميان آن ها سرگرفت. این زوج در سال ۱۹۹۷ با یکدیگر ازدواج کردند و حالا نزدیک به ۲ دهه اســـت کـــه باهم زندگی مي کنند.اسميت در اینباره گفته تنها راز برخورداری از یک ازدواج موفق این اســـت کـــه زوج ها نه روی رابطه ی خود، بلکـــه روی خودشان کار کنند تا خود جدید و بهترشان را به شریک زندگی شان عرضه کنند.

   

  ۵- جسیکا بیل و جاســـتین تیمبرلیک: ارزش های یکسانی داشته باشید

  راز زندگی عاشقانه و طولانی ستاره های هالیوودی از زبان خودشان

  بیل و تیمبرلیک از سال ۲۰۰۷ باهم هستند. این زوج در سال ۲۰۱۳ با یکدیگر ازدواج کردند و ۲ فرزند دارند.بیل گفته بخشی از موفقیت ازدواج آن ها به این نکته برمي گردد کـــه او و همسرش نظر بسیار نزدیکی در مورد ارزش های زندگی دارند، به ویژه در خصوص صداقت و وفاداری. علاوه بر این، بیل گفته آن ها دوست دارند باهم وقت بگذرانند و کارهایی انجام دهند کـــه برای هر دوی آن ها جالب و سرگرم کننده اســـت. در حقیقت، علایق آن ها هم بسیار به هم نزدیک اســـت.

   

  ۶- سلما هایک و فرانسوا هانری پینو: همسرتان را به «خانه» ی خود تبدیل کنید

  راز زندگی عاشقانه و طولانی ستاره های هالیوودی از زبان خودشان

  از ازدواج این بازیگر مکزیکی با همسر تاجر فرانسوی اش ۱۰ سال مي گذرد. هایک و پینو رابطه ی خود را بسیار بی سر و صدا شروع کردند اما چیزی نگذشت کـــه هایک از بارداری خود خبر داد و او و پینو با یکدیگر نامزد کردند.هایک گفته راز ازدواج طولانی مدت آن ها به صميميت زیاد ميان او و همسرش برمي گردد و اینکـــه آن ها همدیگر را همچون «خانه» ی یکدیگر مي دانند. چرا کـــه خانه همان جایی اســـت کـــه در آن احساس امنیت مي کنیم، از دوری آن دلتنگ مي شویم، عشق به آن هميشه همراه ما اســـت، در آن هرگز احساس تنهایی یا دور افتادگی نمي کنیم و تحت هر شرایطی در آن پذیرفته مي شویم.

   

  برای هایک شیمي رابطه اهميت زیادی دارد. او گفته برای برخورداری از یک رابطه ی عاطفی طولانی مدت، باید به خندیدن، داشتن یک رابطه ی عاشقانه و کشف دنیا در کنار یکدیگر ادامه دهید. این کار همسرتان را تبدیل به «خانه» ی شما مي کند و این راز برخورداری از یک رابطه ی شاد و طولانی مدت اســـت.

   

  ۷- دیوید و ویکتوریا بکـــهام: به قضاوت یکدیگر اعتماد کنید

  راز زندگی عاشقانه و طولانی ستاره های هالیوودی از زبان خودشان

  این فوتبالیست و خواننده ی مشهور در سال ۱۹۹۷ بعد از یکی از مسابقات منچستر یونایتد -تیم فوتبالی کـــه دیوید بازیکن آن بود- با یکدیگر آشنا شدند. ۲ سال بعد، آن ها در یک قصر ایرلندی باهم ازدواج کردند. حالا بیشتر از ۲۰ سال از ازدواج این زوج مي گذرد.دیوید در مصاحبه ای بیان کرده کـــه بسیار مهم اســـت کـــه به قضاوت شریک زندگی خود اعتماد کنید، شیوه ای کـــه از قرار معلوم برای هر دوی آن ها بسیار کارساز بوده.

   

  ۸- سارا جسیکا پارکر و متیو برودریک: مشکلات تان را پیش خودتان نگه دارید

  راز زندگی عاشقانه و طولانی ستاره های هالیوودی از زبان خودشان

  بیشتر از ۲۲ سال از ازدواج سارا جسیکا پارکر با متیو برودریک مي گذرد. این زوج توسط برادر پارکر به یکدیگر معرفی شدند و طولی نکشید کـــه به دوستانی صميمي برای یکدیگر تبدیل شدند. آن ها هنوز هم چنین رابطه ای باهم دارند.پارکر گفته معتقد اســـت راز ازدواج موفق آن ها این بوده کـــه آن ها زندگی مشترک خود را به یک بحث عمومي تبدیل نکرده اند. آن ها هرگز در مورد این موضوع با خبرنگارها یا هر کس دیگری صحبت نمي کنند. آن ها مشکلات خصوصی خود را در رسانه ها علنی نمي کنند و اختلافات شان را در خانه حل و فصل مي کنند.

   

  ۹- پل نیومن و جوآن وودوارد: حتماً همدیگر را بخندانید

  راز زندگی عاشقانه و طولانی ستاره های هالیوودی از زبان خودشان

  این زوج ۵۳ سال با یکدیگر زندگی کردند تا آنکـــه نیومن در سال ۲۰۰۸ از دنیا رفت. گرچه در اولین دیدارشان شیفته ی هم نشدند، اما چند سال بعد نیومن و وودوارد در جریان فیلمبرداری فیلم «تابستان گرم و طولانی» (The Long, Hot Summer) دیوانه وار عاشق هم شدند. این زوج در سال ۱۹۸۵ با یکدیگر ازدواج کردند.وودوارد در مصاحبه ای گفته جذابیت و زیبایی ظاهری پایدار نیستند اما آن چیزی کـــه باقی مي ماند حس شوخ طبعی اســـت. به همين دلیل او معتقد اســـت خنداندن شریک زندگی خود اهميت زیادی دارد.

   

  روزیاتو

   

   

  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •