پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • رازهای زندگی 10 ستاره هالیوودی که تعجب آور هستند

  مجموعه : جدیدترین اخبار مشاهیر

  رازهای زندگی 10 ستاره هالیوودی کــــه تعجب آور هستند

  زندگی خصوصی و هنری بازیگران مشهور هالیوودی هميشه برای مردم جهان جالب بوده اســــت، از ازدواج ورابطه های آن ها تا ثروت شان هميشه خبرساز بوده اســــت. هنرپیشگان مشهور جهان هم مانند افراد عادی رازهای پنهانی در زندگی شان دارند کــــه تا سالها مخفی ميکنند و بالاخره یا از سر کنجکویی طرفدارانشان یا بـــه ميل شخصی این اسرار را بازگو مي کنند. در این مقاله بسیار جالب با ما همراه باشید تا با ۱۰۰ راز جالب درباره 10 بازیگر هالیوود کــــه بسیار مشهور هستند و شما با فیلم هایشان خاطره های زیادی دارید آشنا شوید.

   

  ۱. جولیا رابرتز

  رازهای زندگی 10 ستاره هالیوودی که تعجب آور هستند

  جولیا رابرتز هنرپیشه هالیوود کــــه قبلا در صنعت مد هم فعالیت بسیار زیادی داشته اســــت از آن هنرپیشه هایی اســــت کــــه نقش و کاراکترش برای هميشه در ذهن مخاطب باقی مي ماند. وی بـــه خاطر بازی در فیلم کمدی عاشقانه زن زیبا در سال ۱۹۹۰ لقب ستاره هالیوود را از آن خود ساخت.

   

  ۱. این هنرپیشه هالیوود دارای رگه‌های انگلیسی، آلمانی، سوئدی، ایرلندی، اسکاتلندی، و ولزی اســــت.

   

  ۲. در نوامبر ۲۰۰۴ اسکلت ۹۰۰۰ ساله‌ی یک زن در بلغارستان کشف شد. باســــتان‌شناسان بـــه خاطر دندان‌های بی‌نقصی کــــه داشت، آن را جولیا رابرتز ناميدند.

   

  ۳. در کودکی عادت داشت ناخن های پایش را بـــه جای کوتاه کردن با جویدن بکند. سال ۲۰۰۲ بـــه Movieline گفت: من خیلی انعطاف‌پذیر بودم.

   

  ۴. در ۱۹۸۷، همراه لیام نیسن در Satisfaction بازی کرد. اگرچه این فیلم چندان موفق نبود، این دو عاشق یکدیگر شدند و با یکدیگر زندگی کردند. در آن زمان جولیا ۱۹ ساله و لیام ۳۵ ساله بود. یک سال بعد این دو از یکدیگر جدا شدند.

   

  ۵. روزی کــــه قرار بود با کیفر ساترلند ازدواج کند، رابرتز کــــه چند روز قبل پشیمان شده بود، همراه با جیسون پاتریک، بازیگر و دوست سابق ساترلند بـــه دوبلین پرواز کرد. این دو رابــــطهی خود را آغاز کردند اما در ۱۹۹۲ از هم جدا شدند

   

  ۶. قبل از آن کــــه در صحنه فیلمبرداری ظاهر شود، برای گریم شدن بـــه پشت مي‌خوابد. وی مي‌گوید این کار ظاهری آرام بـــه چهره‌اش مي دهد.

   

  ۷. این هنرپیشه هالیوود در ۳۷ سالگی و در ۲۸ نوامبر ۲۰۰۴ صاحب یک دوقلو شد، پسری بـــه نام فینیوس مودر و دختری بـــه نام هیزل مودر. پدر این بچه‌ها همسر دوم وی، دنیل مودر اســــت.

   

  ۸. پس از آن کــــه جرج کلونی و براد پیت فهميدند جولیا قرار اســــت در فیلم یازده یار ویشن (۲۰۰۱) بـــه آن‌ها بپیوندد، برای وی یک کارت فرستادند کــــه روی آن نوشته بود: شنیده‌ایم برای هر فیلم ۲۰ دلار مي‌گیری. این کارت در واقع یک اسکناس ۲۰ دلاری بود. کار آن‌ها بامزه بود چون طبق گزارش‌ها جولیا برای هر فیلمي ۲۰ ميلیون دلار کسب مي‌کند.

   

  ۹. وی اهنگی با عنوان Julia دارد کــــه درباره‌ی وی نوشته شده اســــت. شانتال کرویازوک خواننده و ترانه‌سرای کانادایی، پس از دیدن وی در یکی از رستوران‌های لس‌آنجلس این آهنگ را برای وی نوشت.

   

  ۱۰. این هنرپیشه هالیوود عاشق خوردن خوراکی‌های سالم اســــت و سبزیجات ارگانیک موردنیازش را از مغازه‌های نزدیک آپارتمانش در نیویورک خریداری مي‌کند.

   

  ۲. تام کروز

  رازهای زندگی 10 ستاره هالیوودی که تعجب آور هستند

  تام کروز هنرپیشه محبوب هالیوودی در یک خانواده کاتولیک و بسیار مذهبی زندگی و رشد کرده اســــت و آنطور کــــه خودش بیان مي کند قصد داشته تا یک کشیش خوب شود اما جاذبـــه و فریبندگی هالیوود این رویا را از وی دور مي کند و بـــه سینما روی مي آورد.

   

  ۱. تام ریشه‌های آلمانی، ایرلندی، و انگلیسی دارد.

   

  ۲. این هنرپیشه هالیوود در یک خانواده کاتولیک مذهبی بزرگ شد و در ابتدا قصد داشت کشیش شود. در ۱۴ سالگی، حتی در یک سمينار فرانسیسکویی در سینسیناتی شرکت کرد، اما فریبندگی هالیوود خیلی قوی‌تر بود.

   

  ۳. شاید از شنیدنش تعجب کنید اما تام کروز در طول سال‌های دبیرستان کشتی‌گیر بوده اســــت.

   

  ۴. زمانی کــــه برای کسب موفقیت در بازیگری تلاش مي‌کرد، بـــه عنوان پیشخدمت و باربر کار مي‌کرد و ميزهای رستوران را تميز مي‌کرد. بعدها در خانه تئاتر Neighborhood تحصیل کرد.

   

  ۵. تام در ۱۹۹۴گواهینامه‌ی خلبانی‌اش را گرفت.

   

  ۶. زمانی کــــه با نیکول کیپمن ازدواج کرده بود، تصور مي شد تام کروز همجنس‌گرا باشد و فقط برای حفظ وجهه‌ی عمومي خود با وی ازدواج کرده اســــت. این شایعات بـــه لطف هنرپیشه‌ی همجنس‌گرای فیلم‌های پورن، چد اسلیتر، ساخته شد کــــه ادعا کرد با تام کروز رابــــطه داشته اســــت. با این حال، ثابت شد این شایعات دروغ بیش نبوده اســــت.

   

  ۷. در ۲۰۰۶، Premiere تام کروز را قدرتمندترین هنرپیشه‌ی هالیوود ناميد زیرا در فهرست قدرت این مجله رتبـــه ی ۱۳ را بـــه خود اختصاص داده بود کــــه در ميان هنرپیشه ها بالاترین بود. در همان سال فوربس وی را در ميان قدرتمندترین چهره‌های مشهور دنیا قرار داد.

   

  ۸. این هنرپیشه هالیوود در سال ۲۰۰۸ با بازی در نقش یک تهیه‌کننده‌ی بددهن در فیلم کمدی تندر اســــتوایی، تصویر کلیشه‌ای خود را بـــه زیرکی تغییر داد.

   

  ۹. قبل از آن کــــه رابرت دوینی جونیور بـــه عنوان تونی اســــتارک بـــه ایفای نقش بپردازد، کروز را برای بازی در مرد آهنی انتخاب کرده بودند.

   

  ۱۰. دارایی خالص این هنرپیشه هالیوود ۳۵۰ ميلیون دلار اســــت.

   

  ۳. اسکارلت جوهانسون

  رازهای زندگی 10 ستاره هالیوودی که تعجب آور هستند

  اسکارلت جوهانسون بازیگر زیبای هالیوودی کــــه خواننده و مدل تبلیغاتی نیز هست تباری دانمارکی – لهستانی دارد. برخی از کارگردان ها بعضی نقش ها را بـــه وی نداده اند و اعلام کرده اند برای فلان نقش زیادی از حد زیبا بوده اســــت! اسکارلت از ۱۵ سالگی سیگار ميکشد و بـــه نظر ميرسد نتواند این اعتیاد را ترک کند.

   

  ۱. اسکارلت نیم لهستانی و نیم دانمارکی اســــت. پدرش کارستن جوهانسون در دانمارک بـــه دنیا آمده اســــت. مادرش ملانی جوهانسون نیز از خانواده‌ای لهستانی‌تبار اهل برانکس اســــت.

   

  ۲. این هنرپیشه هالیوود از ۱۵ سالگی سیگار مي‌کشد و بـــه نظر مي‌رسد نمي‌تواند عادتش را ترک کند.

   

  ۳. لقب رسانه‌ای وی اسکارجو اســــت کــــه از آن متنفر اســــت! وی در مصاحبـــه‌ای گفت این لقب افتضاح اســــت!

   

  ۴. پس از بازی با بیل موری در گمشده در ترجمه عهد بست با هیچ فرد جوان‌تر از ۳۰ سالی وارد رابطه نشود. برای اثبات این امر، با بنیچیو دل تورو وارد رابطه شد کــــه ۱۷ سال از وی بزرگ‌تر بود.

   

  ۵. یک بار بـــه قدری حواسش پرت شکاف سینه‌اش در تبلیغات روی یک بیلبورد برای فیلم جزیره شده بود کــــه نزدیک بود تصادف کند.

   

  ۶. در سال ۲۰۰۶ اسکارلت در کنار کایرا نایتلی و تام فورد بـــه صورت برهنه روی جلد Vanity Fair ظاهر شد. این عکس روی جلد بـــه خاطر فتوشاپ سنگین اندام این افراد جنجال بـــه پا کرد. جالب اســــت بدانید الگوی باسن‌های برهنه اسکارلت و کایرا روی ۱۰۰ کلوچه اســــتفاده شد کــــه مهمانان این مجله در جشن سالانه‌ی اسکار آن‌ها را گاز زدند.

   

  ۷. این هنرپیشه هالیوود روابط عاشقانه‌ای با جرد لتو، جاش هارتنت، و رایان رینولدز داشته اســــت کــــه در سال ۲۰۰۸ با رینولدز ازدواج کرد. این ازدواج دو سال بعد بـــه طلاق منجر شد.

   

  ۸. طی فیلمبرداری امتیاز نهایی، آلن جذابیت جنسی وی را طاقت‌فرسا توصیف کرد و گفت: بذله‌گویی در کنار زن جوان و زیبای کــــه جاذبـــه‌ی جنسی طاقت‌فرسایی دارد و از شما بذله‌گوتر اســــت، کار سختی اســــت.

   

  ۹. در سال ۲۰۰۶ از سوی FHM جذاب‌ترین زن زنده‌ و در سال ۲۰۰۷ از سوی Playboy بـــه عنوان جذاب‌ترین سلبریتی سال انتخاب شد.

   

  ۱۰. در سپتامبر ۲۰۱۱، پس از هک شدن تلفن همراهش، عکس‌های برهنه‌ی وی بـــه سرقت رفت.اسکارلت این عکس‌ها را برای همسرش رایان رینولدز گرفته بود. سارق پس از دستگیری مجبور شد ۶۶۰۰۰ دلار بـــه جوهانسون بپردازد.

   

  ۴. سیلوستر اســــتالونه

  رازهای زندگی 10 ستاره هالیوودی که تعجب آور هستند

  سیلوستر اســــتالونه بازیگر، کارگردان و نویسندهٔ آمریکایی و برنده جایزه گلدن گلوب اســــت. وی را عمدتاً بـــه‌خاطر نقش‌های اکشنش در فیلم‌های هالیوودی مي‌شناسند. دو نقش بـــه‌یادماندنی اســــتالونه، یعنی رَمبو و راکی مهم‌ترین نقش‌های وی هستند کــــه در بـــه شهرت رساندنش بسیار تأثیر گذار بوده‌اند.

   

  ۱. سیلوستر بـــه خاطر نگاه غضب‌آلود و طرز حرف زدن نامشخص معروف اســــت ـ این حالت نتیجه‌ی مشکلاتی اســــت کــــه مادرش هنگام تولد وی مواجه بود، ماما باید از دو جفت انبر جراحی اســــتفاده مي‌کرد کــــه تصادفا یکی از اعصاب صورت نوزاد را قطع کرده و منجر بـــه فلج شدن قسمت پایین سمت چپ صورت وی، از جمله بخش‌هایی از لب‌، زبان، و چانه‌اش شد.

   

  ۲. وی درباره‌ی شخصیت‌اش مي‌گوید: من بـــه معنای عامه خوش‌قیافه نیستم. چشمان افتاده، دهان خميده، دندان‌های کج و کوله، صدایی کــــه مثل یک حمل‌کننده‌ی تابوت مافیایی اســــت ولی یک جورهایی همه‌ی اینا باعث جذابیتم شده اســــت.

   

  ۳. در سال ۱۹۶۹ و در حین کار کردن در شغل‌های مختلف دائما تست بازیگری مي داد. حتی بـــه بازی در یک فیلم پورن ملایم بـــه نام The Party at Kitty and Stud’s نیز متوسل شد کــــه دستمزدش ۲۰۰ دلار بود.

   

  ۴. وی گفته بود از سر نااميدی و پس از هفته‌ها بی‌خانمان بودن بازی در این فیلم را قبول کرده بود. طبق گفته‌ی خودش قبل از دیدن آگهی بازی این فیلم، تقریبا سه هفته را در ترمينال اتوبوس Port Authority در نیویورک خوابیده بود. سیلوستر گفت: یا باید در این فیلم بازی مي‌کردم یا جیب کسی را مي‌زدم، زیرا بـــه آخر خط رسیده بودم.

   

  ۵. گفته مي‌شود این هنرپیشه هالیوود شاهد مبارزه‌ی محمدعلی و چاک وپنر در ۲۴ مارس ۱۹۷۵ بود و با الهام از آن فیلمنامه‌ی راکی را نوشت. کامل کردن فیلمنامه برای وی تنها سه روز طول کشید. وی چندین بار سعی کرد فیلمنامه را بـــه اســــتودیوها بفروشد اما بعد از کاهش بودجه قابل توجه آن را نهایی کرد، زیرا از فروش آن سر باز مي‌زد مگر آن کــــه نقش اصلی را خودش بازی کند.

   

  ۶. قبل از راکی، سیلوستر اســــتالونه آنقدر نااميد بود کــــه سگش را بـــه قیمت ۵۰ دلار فروخت. اما تنها طی چند هفته، با پولی کــــه از فروش فیلمنامه‌ی راکی بـــه دست آورده بود و با پرداخت ۳۰۰۰ دلار سگش را پس گرفت. اســــتالونه گفت : من سگ بول‌ماســــتیف خودم را بـــه یک آدم کوچولو فروختم. نمي‌شود از کلمه‌ی کوتوله اســــتفاده کرد! اما آدم کوتاه قدی بود. در فروشگاه سگم را بـــه تابلویی بستم کــــه روی آن نوشته بود ۱۰۰ دلار. از یک یارویی کــــه جیمي کوچولو نام داشت ۵۰ دلار گرفتم. وقتی فیلمنامه‌ی راکی را فروختم، بـــه دیدن جیمي کوچولو رفتم و التماس کردم سگم را بـــه من برگرداند.

   

  ۷. در نمایش فیلم The Expendables بود کــــه سیلوستر ویلین خالکوبی خود را نشان داد ـ طرحی از چهره‌ی فلویین، و سه گل رز کــــه نمادی از دخترانش اســــت.

   

  ۸. این هنرپیشه هالیوود در زمينه‌ی نقاشی روغن اســــتعداد دارد و بیش از ۵۰ سال اســــت کــــه نقاشی مي‌کشد. وی لئوناردو دویینچی را قهرمان شخصی خود مي‌داند. ویلین نمایشگاه وی در سال ۲۰۱۱ در سوئیس برگزار شد. گفته مي‌شود کارهای وی فروشی مانند راکی بـــه همراه مي‌ویرند و تنها دو اثر وی تقریبا ۱۰۰ هزار دلار بـــه فروش رسید.

   

  ۹. از دهه‌ی ۱۹۸۰ سیلوستر بوکس را ترویج مي‌کند و شرکتش بـــه نام Tiger Eye Productions با شان ویگاردی و آرون پرایر، دو بوکسور قهرمان جهان قرارداد بسته اســــت.

   

  ۱۰. در ۱۳ جولای ۲۰۱۲ جسد سیج اســــتالون، پسر ویل سیلوستر، در خانه‌اش در محله‌ی اســــتودیوسیتی لس‌انجلس پیدا شد. دفتر پزشکی قانونی لس‌انجلس علت مرگ وی را حمله‌ی قلبی اعلام کرد کــــه بـــه علت بیماری تصلب شرائین عروق کرونر رخ داده بود.

   

  ۵. شارلیز ترون

  رازهای زندگی 10 ستاره هالیوودی که تعجب آور هستند

  شارلیز ترون کــــه سالها در نقش یک خانم دلبر و زیبا در فیلم ها ظاهر مي‌شد با تغییر کلیشه کاری خود در قالب یک روان‌پریش ، قاتل سریالی و آدمکش حرفه ای توانست نظر دنیا را بـــه خودش جلب کند و حتی برنده جایزه اسکار شود. زندگی پر فراز و نشیب وی از آفریقا کــــه محل تولدش اســــت تا امریکا اسرار بسیار زیادی دارد.

   

  ۱. شارلیز ترکیبی از نژادهای فرانسوی و آلمانی اســــت.

   

  ۲. این هنرپیشه هالیوود در مصاحبـــه‌ای گفت بز خانگی‌اش بـــه نام باک مثل بـــهترین دوستش بود.

   

  ۳. شارلیز دوران کودکی سختی داشته اســــت. سال ۱۹۹۱ وقتی پدر الکلی و آزارگر شارلیز بـــه وی و مادرش حمله کرد، مادر شارلیز وی را بـــه ضرب گلوله بـــه قتل رساند. این حادثه دفاع از خود قلمداد شد و مادرش تبرئه گشت.

   

  ۴. پس از دریافت پیشنهاد در یک شوی مدلینگ بـــه نیویورک رفت. شارلیز تصميم گرفت بیش‌تر بماند و با ثبت نام در مدرسه‌ی باله‌ی Joffrey رقص باله را ادامه دهد. متاسفانه با آسیب دیدن زانویش خیلی زود روزهای رقصیدن وی بـــه پایان رسید.

   

  ۵. سال ۱۹۹۵ شارلیز برای فیلم Showgirls تست بازیگری داد کــــه درباره‌ی فراز و فرود یک اســــتریپر (رقاص برهنه) لاس وگاس بود (و در نهایت نقش آن را الیزابت بارکلی بازی کرد). پس از آن کــــه فیلم در گیشه شکست خورد، شارلیز گفت قبول نشدنش در تست در واقع یک موهبت بوده اســــت.

   

  ۶. یکی از تبلیغ‌های ضد آزار جنسی کــــه وی در سال ۱۹۹۹ در آن ظاهر شد (و در آن آمار مخوفی از آزار جنسی را در این کشور بیان مي‌کند) از سوی کميته‌ی اســــتاندارد تبلیغات ممنوع شد زیرا بـــه گفته‌ی آن‌ها این آگهی بـــه صورت ضمنی تمام مردان آفریقای جنوبی را متجویز نشان مي‌دهد.

   

  ۷. در حین فیلمبرداری Trapped در سال ۲۰۰۱ و بازی کنار کوین بیکن،‌ عاشق همسر روی پرده‌اش، ‌یعنی اســــتورات توین‌سند شد.

   

  ۸. این هنرپیشه هالیوود تصادفا توسط ویل اسميت مشت خورده اســــت. این دو در فیلم The Legend of Bagger Vance همبازی بودند و اسميت در حال نشان دادن مهارت‌های بوکسی بود کــــه برای ایفای نفش محمدعلی کلی یاد گرفته بود. در همين حین تصادفا بـــه صورت شارلیزمشت کوبید.

   

  ۹. این هنرپیشه هالیوود دومين هنرپیشه‌ی زنی اســــت کــــه پس از برهنه ظاهر شدن در مجله‌ی Playboy برنده‌ی اسکار شد (دیگری کیم بسینجر اســــت).

   

  ۱۰. شارلیز ترون در سپتامبر ۲۰۰۵ در تالار مشاهیر هالیوود یک ستاره دریافت کرد.

   

  ۶. آرنولد شوارتزنگر

  رازهای زندگی 10 ستاره هالیوودی که تعجب آور هستند

  آرنولد شوارتزنگر مدل، تهیه‌کننده، کارگردان، تاجر، سرمایه‌گذار، نویسنده، نیکوکار، سیاســــتمدار، بازیگر و بدن‌ساز و برنده جایزهگلدن گلوب بازیگری اســــت.

   

  ۱. آرنولد آلویس شوارتزنگر در ۳۰ جولای ۱۹۴۷ در روستای تال اتریش بـــه دنیا آمد. وی فرزند گوستوی شوارتزنگر و ویرلیا اســــت کــــه هردو کلانترهای پلیس محلی بودند. پدرش اعتقاد داشت آرنولد پسر واقعی وی نیست و مينهارد، پسر بزرگ‌ترش را بـــه وی ترجیح مي‌داد.

   

  ۲. والدینش مي‌ترسیدند وی بـــه همجنس‌گرایی روی بیویرد چرا کــــه دیوارهای اتاقش را با پوسترهایی از بدنسازان روغن زده پوشانده بود.

   

  ۳. سال ۱۹۶۶ در رقابت Mr. Universe شرکت کرد، چرا کــــه آن را بلیط رفتن بـــه آمریکا مي‌دانست. از آن‌جایی کــــه آرنولد تفکیک عضلات نداشت، چستر یورتون وی را شکست داشت.

   

  ۴. سال ۱۹۶۸ بـــه آمریکا رفت و آرزوی ۱۰ سالگی‌اش را تحقق بخشید. وی در Gold’s Gym و تحت نظر جو وایدر تعلیم دید. سال ۱۹۷۰ و در سن ۲۳ سالگی برای ویلین بار در نیویورک برنده‌ی مسترالمپیا شد. وی هفت بار دیگر نیز برنده‌ی این عنوان شد.

   

  ۵. بسیاری از بدلکاری‌های فیلم‌هایش را خودش اجرا کرده اســــت زیرا پیدا کردن فردی با اندام وی دشوار بوده اســــت. در نهایت بیلی لوکاس، جوئل کرامر و پیتر کنت تبدیل بـــه بدل‌ها و دوستان صميمي‌اش شدند.

   

  ۶. آرنولد در ۲۶ آوریل ۱۹۸۶ با ماریا شریور ازدواج کرد کــــه یک روزنامه‌نویس و خواهرزاده‌ی جان اف کندی اســــت. آن‌ها چهار فرزند بـــه نام کاترین، کریستینا، پاتریک و کریستوفر دارند.

   

  ۷. این هنرپیشه هالیوود در ۱۹۸۷،‌در تالار مشاهیر هالیوود یک ستاره دریافت کرد.

   

  ۸. پس از رونالد ریگان وی دومين بازیگری اســــت کــــه بـــه عنوان فرماندار کالیفرنیا انتخاب شد. با انتخاب شدن بـــه عنوان فرماندار کالیفرنیا از دریافت دستمزد فرمانداری خودداری کرد و با هزینه‌ی خودش با جت شخصی سفر مي‌کرد.

   

  ۹. در سال ۲۰۱۱ فاش شد کــــه آرنولد بیش از ۱۴ سال با خدمتکارش ميلدرد پاتریشیا بنا،‌رابطه داشته اســــت. در همان سال ماریا شریور از وی طلاق گرفت و آرنولد برای وی خانه‌ی جدیدی نزدیک خانه‌ی خود خرید تا با فرزندانش در تماس باشد.

   

  ۱۰. دارایی خالص این هنرپیشه هالیوود بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ ميلیون دلار برآورد شده اســــت. طبق اظهارنامه مالیاتی کــــه در سال ۲۰۰۶ ارائه کرد حتی حدود ۸۰۰ ميلیون دلار نیز برآورد مي‌شود. وی درآمد حاصل از بدنسازی و بازیگری را در طول سال‌ها در سهام، ویراق بـــهادار، و املاک سرمایه‌گذاری کرده اســــت.

   

  ۷.اما اســــتون

  رازهای زندگی 10 ستاره هالیوودی که تعجب آور هستند

  اما اســــتون بازیگر و مدل محبوب انگلیسی تبار متولد آمریکا اســــت. وی کــــه علاقه خاصی بـــه بازی در نقش های کمدی دارد جایزه اسکار بـــهترین بازیگر نقش ویل زن را برای فیلم لالا لندگرفت.

   

  ۱. اما بـــه خاطر صدای جذاب و گرفته‌اش معروف اســــت و این نتیجه‌ی قولنج نوزادی اســــت. وقتی نوزادی بـــه صورت مدویم و بدون دلیل خاصی گریه کند بـــه آن قولنج نوزادی مي‌گویند. اغلب ویقات، این نوزادان هر روز در زمان مشخصی گریه مي‌کنند. وی مي‌گوید:‌ هر روز با صدای وحشتناکی جیغ مي‌زدم و گرهک‌هایی توی گلوم شکل گرفت. بـــه همين خاطر روی تارهای صوتیم پینه دارم کــــه باعث مي‌شه هميشه صدامو از دست بدم و سر صحنه بارها و بارها جیغ بزنم، واقعا گوشخراشه .. ولی آره، از بچگی اینجوری بودم!

   

  ۲. علیرغم بازی در فیلم دبیرستانی بسیار محبوب Easy A، مي‌گوید تجربـــه‌ی دبیرستان برای وی بیگانه اســــت. وی از ۱۲ سالگی بـــه بعد در خانه درس خواند و وقتی ۱۵ ساله بود مادرش را قانع کرد بـــه لس‌آنجلس نقل مکان کنند.

   

  ۳. وقتی این هنرپیشه هالیوود بـــه لس‌انجلس رفت، شغل پاره‌وقتی در یک شیرینی‌پزی پیدا کرد کــــه مختص خوراک سگ‌ها بود. با این حال چندین مشتری شکایت کردند کــــه کلوچه‌های آن‌ها غیرقابل خوردن هستند و سگ‌هایشان دوست ندارند.

   

  ۴. در ۲۰۰۸، اما با تدی گایگر، همبازیش در فیلم The Rocker رابــــطهی عاشقانه برقرار کرد.

   

  ۵. وی دوست صميمي تیلور سویفت اســــت و مي‌گوید: ما در مراسم جوایز هالیوود جوان برای مجله‌ی زندگی هالیوودی با هم آشنا شدیم. سه سال پیش وین جا همدیگرو دیدیم و بعد آهنگ‌هاش رو گوش کردم و برایش ایميل فرستادم کــــه قسم مي‌خورم از موسیقی تو خوشم مي‌آد. بعد از وین با هم صحبت کردیم و صميمي شدیم.

   

  ۶. اما اســــتون زبان اشاره بلد اســــت زیرا یک معلم ناشنوا داشته اســــت. اما مي‌گوید: زبان خارق‌العاده‌ایه، بـــه ویژه بـــه عنوان یک بازیگر، باید بتونی با زبان بدن و حالات چهره و بدون حرف زدن بعضی چیزهارو منتقل کنی.

   

  ۷. این هنرپیشه هالیوود با اندرو گارفیلد، همبازیش در مرد عنکبوتی و شریک فعلی‌اش، در روستای گرینویچ در منهتن زندگی مي‌کند. این زوج از سال ۲۰۱۱ با یکدیگر زندگی مي‌کنند.

   

  ۸. این بازیگر از آسم رنج مي‌برد. تا زمانی کــــه صحنه‌ی رابــــطهی جنسی فیلم Easy A را بازی ‌کرد، نمي‌دانست مشکل تنفسی دارد. وی مي‌گوید: در طول صحنه‌ای کــــه باید ساعت‌ها در تخت بالا و پایین مي‌پریدم و جیغ مي‌زدم، یک حمله‌ی آسم خفیف داشتم، بدون آن کــــه از قبل بدانم آسم دارم! خیلی تحقیرآميز بود، چون تازه روز دوم فیلمبرداری بود!

   

  ۹. اما اســــتون چندین فوبیا (ترس) دارد. ویلی ترس از بلند شدن روی سر یک نفر دیگر اســــت کــــه بـــه فیلم عشق دیوانه‌وار احمقانه مربوط اســــت، و دیگری ترس از کشیده شدن خونش بـــه داخل سرنگ اســــت.

   

  ۱۰. اما اســــتون در فهرست ۹۹ خواســــتنی‌ترین زن جهان کــــه توسط Ask Men تهیه شد در سال ۲۰۱۲، در رتبـــه‌ی ۶ام قرار گرفت.

   

  ۸. رایان گاسلینگ

  رازهای زندگی 10 ستاره هالیوودی که تعجب آور هستند

  رایان گاسلینگ در شهر لندن در حومه انتاریو متولد شد. پدرش توماس گاسلینگ یک فروشنده ماشین کاغذسازی و مادرش یک منشی بود. مادرش در سال ۲۰۱۱ توانست معلم دبیرستان شود. بـــه دلیل شغل پدر رایان آن‌ها در شهرهای مختلفی زندگی مي‌کردند. پدر و مادرش از مسیحیان مورون بودند و رایان گفته اســــت کــــه مذهب در تمام جنبـــه‌های زندگی آن‌ها مؤثر بوده‌اســــت.

   

  ۱. مجله ماکسیم کــــه یک مجله بین‌المللی مخصوص مردان اســــت و خوانندگان بسیاری در سراسر جهان دارد فهرست ۲۵جذابترین مرد دنیا را منتشر کرد و رایان گاسلینگ در رتبـــه ۵ این فهرست قرار دارد.

   

  ۲. این هنرپیشه هالیوود در سپتامبر ۲۰۱۱ با ویا مندس نامزد شد، این دو سر صحنه فیلم “جایی آنسوی کاج ها” (The Place Beyond the Pines) ملاقات کردند. ویا مندس یک بازیگر، مدل و خواننده کوبایی – آمریکایی اســــت . دختر این زوج در سپتامبر ۲۰۱۴ متولد شد .

   

  ۳. ویلین فیلم مهم رایان تایتان ها را بـــه خاطر داشته باش بوده اســــت کــــه در کنار دنزل واشنگتن نقش مکمل را ایفا مي‌کرد. پس‌ازآن در فیلم مؤمن نقش یک یهودی نئونازی را ایفا کرد. این فیلم در فستیوال فیلم ساندنس جایزه هیئت‌دویران را دریافت کرد.

   

  ۴. رایان گاسلینگ رویایی‌ترین مرد صنعت سینما، آن‌قدر خوش‌تیپ بوده کــــه جایگاه هشتم فهرست خوش تیپ ترین مردان جهان را بـــه خود اختصاص داده اســــت.

   

  ۵. رایان همانطور کــــه در فیلم هایش هميشه یک قهرمان اســــت در زندگی واقعی هم قهرمان‌بازی مي‌کند! یک روز کــــه در یکی از خیابان‌های نیویورک راه مي رفت یک خانمي را دید کــــه بـــه خاطر بی دقتی داشت زیر ماشین مي رفت. تنها کسی کــــه بـــه نجات آن خانم رفت و وی را از زیر ماشین بیرون کشید رایان قهرمان بود!

   

  ۶. در یکی از گفت و گوهایش گفته بود کــــه هميشه دلش مي خواســــته آدم سرگرم کننده اي باشد. همين باعث مي‌شود بـــه سوی بازیگری سوق پیدا کند. آنقدر کــــه در دوازده سالگی آزمونی برای شرکت در یکی از برنامه های تلویزیونی دیزنی بدهد و اتفاقا در آزمون هم قبول شود. تمام نوجوانی اش بـــه حضور جلوی دوربین برنامه های سرگرم کننده مي گذرد.و نوزده ساله کــــه ميشود تصميم مي‌گیرد بازیگری را جدی تر دنبال کند.

   

  ۷. وی از بافتن لباس خوشش مي‌آید و اگر بخواهد یک روز خوب را توصیف کند این اســــت کــــه یک گوشه بنشیند و بافتنی ببافد!

   

  ۸. ولنتاین غم انگیز رایان گاسلینگ را در نقش مرد عاشق پیشه هالیوود تثبیت کرد. وی در ولنتاین غم انگیز عاشق غم زده اي بود کــــه همه ي تلاشش را کرد تا یک ازدواج رو بـــه اتمام را نجات دهد. اما از آنجایی کــــه ظاهرا در همه جهان هیچ راه نجاتی برای ازدواج های روبـــه پایان وجود ندارد، کاری از دستش بر نمي‌آید. گاسلینگ برای بازی در این فیلم شانزده بار نامزد دریافت جایزه، از جمله گلدن گلوب، شد.

   

  ۹. زمانی کــــه مدرسه مي‌رفت آن‌قدر تحت تأثیر فیلم‌های رامبو قرار گرفته بود کــــه یک‌بار تعدادی کارد غذاخوری را از خانه بـــه مدرسه برده بود و بـــه سمت همکلاسی‌ها پرتاب مي‌کرد. وی تصور مي‌کرد کــــه بخشی از فیلم اســــت و باید این کار را انجام دهد. اما نتیجه این کار خطرناک این بود کــــه مادرش بـــه وی گفت دیگر اجازه ندارد فیلم‌های رامبو را تماشا کند. اما وی گوش نکرد و بـــه دیدن فیلم‌ها ادامه داد.

   

  ۱۰. رایان گاسلینگ بخاطر بازی در فیلم لالا لند برنده جایزه بـــهترین بازیگر نقش ویل مرد در رشته فیلم کمدی-موزیکال در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۷ شده اســــت.

   

  ۹. ناتالی پورتمن

  رازهای زندگی 10 ستاره هالیوودی که تعجب آور هستند

  بازیگر، تهیه‌کننده و کارگردان آمریکایی-اسرائیلی هالیوود اســــت کــــه با ضریب هوشی ۱۴۰ یک نابغه زیبا بـــه شمار مي‌رود. وی در دانشگاه هاروارد درس خوانده و اسرار جالبی در زندگی شخصی و حرفه ای خود دارد.

   

  ۱. شهروند ایالات متحده آمریکا و اسرائیل اســــت. پدربزرگ و مادربزرگش بیش‌تر اعضای خانواده‌ی خود را در هولوکاســــت از دست دادند، از جمله اجدادش را کــــه در کمپ کار اجباری آشویتز در لهستان کشته شدند.

   

  ۲. ناتالی از ۸ سالگی گیاهخوار بوده اســــت.

   

  ۳. این هنرپیشه هالیوود در سن ۹ سالگی در یک پیتزافروشی و توسط یکی از جویندگان زیبایی Revlon کشف شد. وی پیشنهاد مدل شدن را رد کرد تا روی هنرپیشگی تمرکز کند.

   

  ۴. والدین ناتالی پورتمن دستورالعمل‌های سختگیرانه‌ای برای تمام صحنه‌های مربوط بـــه سیگار کشیدن در فیلم حرفه‌ای داشتند. بزرگ‌ترین نگرانی آن‌ها درباره‌ی این فیلم خشونت نبود، بلکــــه بیش‌تر نگران خصوصیت سیگاری بودن ماتیلدا بودند. والدین وی یک قرارداد سختگیرانه با کارگردان لوک بسون بستند کــــه تنها ۵ صحنه‌ی سیگار کشیدن در فیلم باشد و ناتالی در آن‌ها نه بـــه سیگار پک بزند و نه دود آن را بیرون بدهد، و شخصیت وی باید در انتهای فیلم این عادت بد را ترک کند.

   

  ۵. پورتمن در سال ۲۰۰۳ با افتخار و با مدرک لیسانس روانشناسی از دانشگاه هاروارد فارغ‌التحصیل شد. زمانی ناتالی گفت: من بـــه دانشگاه مي‌روم. اهميتی نمي‌دهم اگر حرفه‌ام را نابود کند. ترجیح مي‌دهم باهوش باشم تا یک ستاره سینما.

   

  ۶. ناتالی با بـــهره‌ی هوشی ۱۴۰ تقریبا یک نابغه اســــت.

   

  ۷. وی چندزبانه اســــت ـ مي‌تواند بـــه زبان‌های عبری، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی و اسپانیایی صحبت کند.

   

  ۸. سال ۲۰۰۴ پورتمن در فیلم نزدیک‌تر، صحنه‌ای را بـــه صورت کاملا عریان بازی کرد اما در نهایت وی کارگردان (مایک نیکلاس) تصميم گرفتند از آن اســــتفاده نکنند. چرا کــــه صحنه‌ی موردنظر بدون آن هم اثرگذار بود.

   

  ۹. در دسامبر ۲۰۱۰، پورتمن نامزدی خود را اعلام و بارداری‌اش را تایید کرد. ناتالی پورتمن در ژوئن ۲۰۱۱ پسرش آلف پورتمن ميلِپاید را بـــه دنیا آورد.

   

  ۱۰. در ۲۰۱۰، پورتمن در فیلم روانشناسانه‌ی قوی سیاه بازی کرد. اجرای وی با تحسین گسترده‌ی منتقدان روبـــه‌رو شد و ویلین جایزه‌ی اسکار بـــهترین بازیگر زن، دومين جایزه‌ی گلدن گلوب، جایزه‌ی انجمن بازیگران، جایزه‌ی بفتا و جایزه‌ی منتقدان را در ۲۰۱۱ بـــه دست آورد.

   

  ۱۰. آنجلینا جولی

  رازهای زندگی 10 ستاره هالیوودی که تعجب آور هستند

  آنجلینا جولی فراتر از یک چهره زیبا اســــت. وی یک هنرپیشه موفق و برنده جوایز مختلف ، یک مادر، بشردوست و نیکوکار اســــت و اینها تنها بخش اندکی از دستویردهای وی اســــت

   

  ۱. اصل و نسب آنجلینا ترکیبی از پنج تبار غیرآمریکایی و یک تبار آمریکایی اســــت کــــه بـــه بوميان شمال آمریکا، ایروکواها برمي‌گردد. وی از تبار‌های فرانسوی، آلمانی، اسلواکیایی، هلندی و کانادایی اســــت.

   

  ۲. مادر آنجلینا در تلاش برای جلوگیری از شرکت کردن دخترش در پارتی‌های خارج از خانه و گرایش بـــه مواد، در ۱۴ سالگی بـــه وی اجازه داد با دوست پسرش در اتاق خوابش زندگی کند و خود در اتاق کناری بخوابد. پس از دو سال با دوست پسرش قطع رابطه کرد و بـــه مدرسه‌ی بازیگری بازگشت.

   

  ۳. آنجلینا بین تیغه‌های شانه‌اش یک خالکوبی دارد کــــه مي‌گوید ”حقوقت را بدان“. این عبارت خالکوبی شده، عنوان یکی از ترانه‌های گروه محبوبش، کلش، اســــت.آنجلینا گفته اســــت خالکوبی روی شانه‌ی چپش توسط یک هنرمند تایلندی و با اســــتفاده از چکش و ” یک سوزن ۴۵ سانتی‌متری” انجام شده اســــت.

   

  ۴. در ویایل دهه‌ی ۱۹۹۰، آنجلینا بـــه افسردگی مبتلا شد و شروع بـــه خودزنی کرد. وی در سال ۲۰۰۴ بـــه مجله‌ی الور گفت: ” قبلا وقتی نمي‌توانستم پیوندی با انسان دیگری حس کنم، این مشکل را داشتم.“

   

  ۵.آنجلینا جولی یکی از پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود اســــت. وی در سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ بالاترین دستمزد را بین بازیگران زن هالیوود دریافت کرد.

   

  ۶. وی ۳ بار ازدواج کرده اســــت. در ۱۹۹۵ با جانی لی ميلر، بازیگر همکارش در فیلم هکرها ازدواج کرد. وقتی در مراسم یک شلوار چرم مشکی و تاپ سفید پوشیده بود کــــه اسم جانی را با خون خودش روی آن نوشته بود. این زوج در ۱۹۹۹ طلاق گرفتند. سال بعد، جولی با بیلی باب تورنتون، هنرپیشه‌ی برنده‌ی جایزه‌ی اسکار ازدواج کرد. این زوج در لاس‌وگاس ازدواج کردند و هزینه‌ی مراسم ۱۸۹ دلار بود. این پیوند تا سال ۲۰۰۳ دوام داشت.

   

  ۷. آنجلینا در طول مدت جدایی از ميلر و قبل از نهایی شدن طلاق‌شان، ویلین رابــــطهی خود با جنس موافق را تجربـــه کرد. وی در ۱۹۹۸ با جنی شیميزو، هنرپیشه‌ی همکارش در فیلم فوکس‌فایر وارد رابطه شد.

   

  ۸. جولی همسر بعدیش، براد پیت، را در سال ۲۰۰۴ و هنگام تهیه‌ی فیلم آقا و خانم اسميت ملاقات کرد. وی چندین بار هرگونه رابطه با براد پیت را، هنگامي کــــه هنوز از جنیفر آنیستون جدا نشده بود، تکذیب کرد اما بعدها اعتراف کرد سر صحنه‌ی فیلمبرداری ” عاشق یکدیگر شدند “. وی در سال ۲۰۰۵ توضیح داد ” پدرم بـــه مادرم خیانت کرد، پس نزدیکی با یک مرد متاهل چیزی نیست کــــه بتوانم ببخشم. اگر این کار را مي‌کردم نمي‌توانستم صبح در آینه بـــه خودم نگاه کنم. هرگز بـــه مردی علاقه‌مند نمي‌شوم کــــه بـــه همسرش خیانت مي‌کند”. رسانه‌های بین‌المللی بـــه این زوج لقب “برنجلینا” دادند. آن دو سال ۲۰۱۴ قانونی ازدواج کردند و سال ۲۰۱۶ از هم جدا شدند

   

  ۹. آنجلینا شهروند سه قاره اســــت. وی از نظر محل تولد، شهروند آمریکایی اســــت. شهروند کامبوج نیز هست کــــه بـــه پاس اقدامات حفاظتی در این کشور و از سوی پادشاه کامبوج بـــه وی اعطا شده اســــت. هم‌چنین بـــه لطف شهروندی افتخاری اعطا شده بـــه پاس حفظ حقیقت جنگ بوسنی در فیلمي کــــه کارگردانی کرده بود، شهروند اروپایی نیز محسوب مي‌شود.

   

  ۱۰. آنجلینا جولی گواهینامه‌ی خلبانی دارد و صاحب یک هواپیمای Cirrus SR22 تک‌موتوره اســــت. هم‌چنین با پرواز ویرجین گلکتیک ریچارد برانسون یکی از معدود افراد خوش‌شانی خواهد بود کــــه زمين را از فضا تماشا مي‌کنند.

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •