سینما و موسیقی

رابطه ستاره های سینما و فوتبال ،جنون ثروت و شهرت

رابطه ستاره های سینما و فوتبال ،جنون ثروت و شهرت

این درست اســت که هر کسی با فردی از طبقه خودش وارد رابطه می شود و معاشرت می کند و این در مورد سلبریتی ها هم کاملا صدق می کند. سلبریتی هایی که به خاطر پول و ثروت و البته شهرت با هم رابطه برقرار می کنند تعدادشان کم نیست. فوتبالی‌های قدیمی تعریف ميکنند که پرسپولیس در سال‌های قبل از انقلاب تک ستاره‌ای داشت به نام صفر ایرانپاک. بازیکنی که هنوز که هنوز اســت سلطان گل داربی نامیده ميشود و روی هفت گلی که به تاج آن روز زده بود، هنوز گلزنی نیامده که این هفت گل را ارتقا دهد.

 

روزی روزگاری همین بازیکن ظاهرا به خواســت یكی از نشریات پرطرفدار و جنجالی دهه٥٠ برای چاپ روی جلد آن نشریه مينشیند کنار ستاره سینمای آن سال‌ها، شورانگیز طباطبایی، تا عکسی بگیرند از دو تک ستاره دو دنیای کاملا متفاوت فوتبال و سینما. عكسی که خیلی هم محبوب ميشود. اما فردایش وقتی صفر پا به باشگاه ميگذارد؛

 

علی عبده مالک و رئیس و همه‌کاره پرسپولیس او را که ميبیند، میهمانش ميکند به یک فحش چارواداری و یك سیلی محكم؛ كه این چه کاری بود که کردی و پرستیژ باشگاهت را زیر سوال بردی.

رابطه ستاره های سینما و فوتبال ،جنون ثروت و شهرت

شایعات رابطه های مکرر ترلان پروانه با افراد مشهور دیگر مدام تیتر رسانه ها می شود

 

آن سوی داســتان هم بوده. هنرپیشه جماعت، هنرمند جماعت، سینماگر جماعت که آن روزها فوتبالی‌ها را داخل آدم حساب نميکردند که. سینما حتی آن سینمای آبگوشتی که امروزه فیلم فارسی خوانده ميشود هر چه باشد برای خود موجودیت فرهنگی و هنری قایل بود و برای رهروانش فخر فرهیختگی. آنان را چه به فوتبالی جماعت؛ که تنها کاری که ازشان برميآید توپ بازی اســت و دویدن دنبال توپ؟

 

بله برادر جان؛ چنین حکایاتی زیاد ميگویند.

 

حکایت امروز

مرزی بین فوتبال و سینما بود؛ اما هر چه زمان گذشت و طرفین به کارکردهای‌شان اندیشیدند ترک خورد و کم‌رنگ و کم‌رنگ‌تر شد. حالا شاید پنج قرن بعد از آن سیلی آبداری که صفرخان نوش جان کرد تا دیگر هوس نکند با ستاره‌ای عکس‌بازی راه اندازد؛ جماعت فوتبالی و سینمایی چنان جیک و پوک‌های آشکار و نهانی دارند و چنان جون در یک قالب شده‌اند که بیا و ببین. حالا دیگر در ضیافت فوتبالی‌ها اگر چشم بچرخانی فقط و فقط ستاره ميبینی که نشسته و منتظر اســت فوتبال بازی پیدا شود و بچیندش. سینمایی‌ها هم در گعده‌هاشان حتما چند فوتبالیست را زینت‌المجلس دارند که به رفقا فخر بفروشند که بیا و ببین که فرهاد لنگی سوراخ کن را ما پیش خود داریم مثلا.

 

بله برادر جان؛ چنین حکایاتی زیاد داریم ما امروز. اصلا بگذریم از این‌که امروزه روز، هنرپیشه‌ای داریم که فوتبالیست بوده و دویده و عرق ریخته و گل زده تا بیاید و در تلویزیون بازی کند و بعد هم راه به سینما باز کند. اما فوتبالیستی که هنرپیشه بوده باشد؟ حاشا.

 

یک از‌هزار رو

داســتان فوتبالیست‌ها و سینماچی‌ها‌ هزار روی دیگر هم دارد؛ که این روزها نهصد و نود و نه تای آن را در این فضای مجازی ميبینیم. ماجرای دوستی اســت و عشق و در ادامه اگر خدا بخواهد ازدواج. فوتبال بازهای امروز که آن فوتبال بازهای نیم قرن پیش نیستند که اگر کسی ادعا ميکرد ننه هشتاد ساله‌شان را از صد متری دیده لات بازی‌شان گل کند

 

و دست به قمه و قداره ببرند. فوتبالیست‌های امروز همه عضله نیستند و از مخ‌شان هم کار ميکشند و ميدانند که حاصل ضرب شهرت و پول خودشان و طرف ميتواند شهرت و پول‌شان را نه دو برابر که صد برابر کند. چنین ميشود که همه جا پر ميشود از سینمایی‌ها و فوتبالیست‌هایی که در کنار هم جنجال ميسازند و عکس و فیلم بار ميگذارند و در آخر هم اگر کارشان به فرجام نرسید؛ راه حاشا باز اســت و ادعای پرونده‌سازی پاپاراتزی‌ها و البته برای کم‌روتری‌هاشان هم: عدم تفاهم.

 

نخستین‌ها

آن اول‌ها وقتی فوتبالیستی با هنرپیشه‌ای ازدواج ميکرد؛ نه این‌که کار بدی کرده باشد؛ نه؛ اما نميدانم به چه دلیل دوست نداشت این موضوع را در بوق و کرنا کند. ماجرای فقیهه سلطانی و جلال امیدیان را که یادتان نرفته؟ یک رابطه تروتمیز و زیبا؛ که یک هزارم روابط امروزی هم رویش مانور داده نشد؛ البته شاید چون نه فضای مجازی آن روز فضای مجازی امروز بود، نه فقیهه سلطانی ستاره‌ای چنان پررنگ و نه جلال امیدیان فوتبالیستی که بشود عکس یا تیتر یکش کرد. اما بی‌تردید افتخار نخستین بودن را در این عرصه باید به آن دو داد.

رابطه ستاره های سینما و فوتبال ،جنون ثروت و شهرت

سکه‌هزار رو

این سکه‌هزار رو دارد و هر بار با یک رویش طرفیم. یک روی ارتباط فوتبالیست جماعت و سینمایی جماعت ميشود رابطه قوچی تیم‌ملی با ساره بیات؛ که یعنی این فوتبالیست ميرود با خواهر یک بازیگر ازدواج ميکند و بعد ميبینیم خودش و همسرش هم مثل یک بازیگر توی دید رسانه‌ها قرار ميگیرند.

 

یک رویش ميشود جار و جنجال و درگیری و دستگیری. از آن نوع که یکی دو‌سال پیش خواندیم درباره بازیکن معروف فوتبال (ش.ر) که به همراه بازیگر زن سینما به نام (ب.ب) در پارتی شبانه لواسان دستگیر شده بودند.

 

رابطه همکارانه یک مربی خوش‌مشرب با یک بازیگر خانم مشهور که فعالیت‌هایی آشکار و نهان در مناطق شمالی تهران دارند؛ روی دیگر این سکه اســت. رابطه همکارانه‌ای که درنهایت به این‌جا ختم شد که جناب مربی زن و فرزند را رها کرد به امان خدا؛ که سینما جذاب‌تر بود‍! رابطه عاشقانه تکذیب‌شده هم یک روی این سکه اســت. مثل رابطه و ازدواج قریب‌الوقوع علیرضا حقیقی و الناز شاکردوست؛ که هم تکذیب شد و هم منتشرکنندگان خبر، تهدید به شکایت شدند.

رابطه ستاره های سینما و فوتبال ،جنون ثروت و شهرت

یک رو هم ماجراهای فوتبالیستی با یک خانم بازیگر که فوتبالیست صدای عشقش را با اسپیکر گوشی برای دوستان در رختکن تیم‌شان پخش ميکرده و ميخندیده و حالا گفته‌اند که خانم بازیگر گفته به هر قیمتی از او انتقام خواهد گرفت.

 

سعید و ترلان

داســتان بازیگران و فوتبالیست‌ها در سال‌های اخیر فینال جنجالی کم نداشته اســت. فینالی که قطعا از بیشتر فیلم‌هایی که همان بازیگران بازی ميکنند، دراماتیک‌تر و سوزناک‌تر بوده اســت؛ مثلا چه کسی ميتوانست فرجام رابطه سعید عزت‌اللهی و ترلان پروانه را حدس بزند که چنین سوزناک و ویرانگر به پایان خواهد رسید. وقتی سعید عزت‌اللهی در روزهای محبوبیت و بروبرویش زیر یکی از پست‌های ترلان پروانه جوان کامنتی گذاشت؛ شاید خودش هم فکرش را نميکرد که این کامنت تا این حد جنجالی خواهد شد. آن کامنت اما کار خودش را کرد و باعث شد گمان رود رابطه عاطفی بین این دو برقرار شده اســت.

رابطه ستاره های سینما و فوتبال ،جنون ثروت و شهرت

درواقع ماجرا از جایی شروع شد که سعید عزت‌اللهی در یکی از پست‌های ترلان پروانه در صفحه شخصی‌اش کامنتی با عنوان «فوق‌العاده بود بهترینم» قرار داد و ترلان پروانه او را منشن کرد و نوشت: مرسی عزیزم. اما عزت‌اللهی که این داســتان را کلید زده بود، خود خیلی زودتر پشیمان شد و اعتراضش را علنی کرد. این فوتبالیست که آن روزها در معرض حواشی گوناگونی «از داســتان عکاس باشگاه روستوف بگیرید تا شایعه ارتباط او با یکی از بازیگران سینما» بود؛ به سرعت رابطه‌اش با ترلان پروانه را تکذیب کرد و حرف‌هایی زد که ظاهرا باید خیلی به ترلان پروانه برخورده باشد، چرا که ترلان پروانه در جواب فقط به یک پست کوتاه که قطعه شعری بود اکتفا کرده بود.

 

دوباره ترلان

رابطه ستاره های سینما و فوتبال ،جنون ثروت و شهرت

جنجال ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده دیگر اتفاقی بود که در این چند وقت پیش آمده اســت؛ آن هم درست چند روز بعد از این‌که خبر ازدواج فرشاد رسانه‌ای شد. ماجرا چنان همه‌گیر شد که خیلی‌ها را به این فکر انداخت که شاید این دو با هم ازدواج کرده‌اند. اما این‌بار ترلان دیگر اشتباه نکرد و در واکنش به این فضا کامنت‌های اینستاگرامش را بست. این ماجرا فعلا به جایی نرسیده اســت.

 

ماجرای مهدی و سحر

اما داســتان مهدی طارمی و سحر قریشی همچون داســتان لیلی و مجنون همه‌گیر شد. داســتان از آن‌جا آغاز شد که یکی از دوستان سحر قریشی که به بهانه دیدن بازی پرسپولیس در برابر الهلال به امارات سفر کرده بود؛ به بهانه تولد سحر قریشی پستی گذاشت که این پست توسط مهدی طارمی لایک شد! این موضوع شایعاتی را که در این مورد وجود داشت، شدت بخشید و وقتی چندی بعد ویدیویی نیز از این دو چهره پخش شد؛ سیلی بود که دیگر نميشد جلویش را گرفت.

 

شایعات دیگری نیز در مورد درخواســت ویزا از سوی مهدی طارمی برای سحر قریشی از باشگاه به گوش می رسید که واقعا شک برانگیز بود.

رابطه ستاره های سینما و فوتبال ،جنون ثروت و شهرت

حالا دیگر ميشود گفت انتشار فیلم کوتاهی که از بازارهای ساحلی قطر گرفته شده بود و به آنها منتسب شد، زندگی این دو سوپراســتار را وارد ابعاد جدیدی کرده اســت. این قبل از هر چیز تأییدکننده خبری ميتواند باشد که چند ماهی بود سر زبان‌ها بود و حتی روزنامه خبر ورزشی نوشته بود که «طارمی از مسئولان باشگاهش خواســته برای یکی از بازیگران زن سینمای ایران که او را نامزدش معرفی کرده، ویزای اقامت در قطر بگیرند».

 

آن زمان گفته شد چنین چیزی صحت ندارد و رابطه این دو ستاره اصلا جدی نبوده و با انتقال ستاره فوتبال به قطر، ارتباط آنها قطع شده اســت. حالا به نظر ميرسد این ماجرا از همان ابتدا هم جدی بوده و باید ترانه مبارک بادا را به‌زودی برای این دو ستاره بخوانیم.

 

دوستانه

رابطه ستاره های سینما و فوتبال ،جنون ثروت و شهرت

داســتان ارتباط فوتبال و سینما البته همه‌اش هم به رابطه عاطفی و ازدواج ربط ندارد؛ مثلا سردار آزمون عموما با هنرمندان هم‌سن و‌ سال خود مطالبی را در اینستاگرام رد و بدل ميکند و با امیر جعفری، هستی مهدوی، محسن تنابنده، احمد مهران‌فر، ریما رامین‌فر و … عکس‌های پرشماری را منتشر کرده اســت یا اشکان دژاگه که عمدتا با خوانندگان ایرانی خارج از کشور ارتباط دارد و در اینستاگرام تصاویر خود را با آنها تبادل ميکند. کسانی مانند یاس یا امیرحسین مقصودلو (تتلو) …

 

مطالب بیشتر:

رابطه تلگرامی دختر نوجوان و زیبا به بارداری نامشروع انجامید

رابطه سردار آزمون و بهاره افشاری و دخالت سعید عزت اللهی

رابطه جنسی از پشت و لزوم رعایت نکات بهداشتی

رابطه جنسی ملکه قطر همزمان با ۷ مرد در هتل +عکس

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا