اخبار حوادث,تجاوز و قتل

رابطه جنسی همزمان این دو پسر با زن جوان در ویلا

رابطه جنسی همزمان این دو پسر با زن جوان در ویلا

رابطه جنسی همزمان این دو پسر با زن جوان در ویلا

دو مرد جوان که گرفتار شهوت شده بودند زن جوانی را به بهانه مسافر کشی می ربایند و پس از انتقال او به ویلایی در لواسان وی را حسابی مورد تجاوز قرار می دهند تا وقتی که سیر شوند و زن را در خیابان ها رها کردند. بله این حقیقتی است که در جامعه ما وجود دارد و امنیت را از خانم ها سلب نموده است. رسیدگی به این پرونده از بیست و یکم شهریور 899 به دنبال شکایت یک زن جوان به نام سپیده در دستور کار پلیس قرار گرفت. این زن گفت: صبح می خواستم به محل کارم بروم که در خیابان تهرانپارس سوار یک پژو شدم و روی صندلی عقب ماشین نشستم. هنوز مسیر زیادی را طی نکرده بودیم.

 

که مردی که روی صندلی شاگرد نشسته بود از ماشین پیاده شد و روی صندلی عقب کنار من نشست. راننده تغییر مسیر داده بود که به او اعتراض کردم. همان موقع مردی که کنارم نشسته بود به رویم چاقو کشید و پارچه ای را روی صورتم انداخت. آنها با تهدید چاقو مرا به خانه ویلایی در لواسان بردند و آزار دادند. سپس تهدیدم کردند.

 

اگر شکایت کنم آبرویم را می برند. آنها مرا به خیابان تهرانپارس اوردند و در حاشیه خیابان رها کردند ولی من توانستم پاک خودرو را به خاطرم بسپارم. پلیس با اطلاعاتی که از زن جوان گرفته بود خودرو مورد نظر را شناسایی و مالک آن به نام مهدی را بازداشت کرد. زن جوان در مواجهه حضوری با مرد جوان وی را شناسایی کرد و گفت این مرد همان راننده پژویی است که او را ربوده بود.

 

مهدی به آزار زن جوان با همدستی دوستش اعتراف کرد و به این ترتیب همدستش به نام ساسان نیز بازداشت شد.در حالی که پزشکی قانونی تعرض به زن جوان را تایید کرده بود دو مرد ازارگر در شعبه 76 دادگاه کیفری سابق استان تهران محاکمه و هر کدام به 15سال زندان و اعدام محکوم شدند.

 

حکم صادره اما در دیوان عالی کشور تایید نشد. به این ترتیب پرونده برای رسیدگی دوباره به شعبه همعرض فرستاده شد. متهمان این بار در شعبه 77دادگاه کیفری سابق استان تهران محاکمه و منکر آزار زن جوان شدند اما بار دیگر از سوی قضات دادگاه به اعدام و 15سال زندان به خاطر آدم ربایی محکوم شدند.

 

حکم صادره در دیوان عالی کشور تایید شده بود که ساسان درخواست اعاده دادرسی را مطرح کرد. در حالی که نزدیک به شش سال از این ماجرا گذشته بود قضات دیوان عالی کشور با توجه به اینکه حکم اعدام ساسان بر اساس علم قاضی صادره شده و علم قاضی در این پرونده یقین اور نبوده است درخواست اعاده دادرسی ساسان را پذیرفتند.

 

و حکم به رسیدگی دوباره به پرونده ساسان دادند. این در حالی است که با قطعی شدن حکم اعدام مهدی او در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.ساسان در شعبه 11 دادگاه کیفری یک استان تهران با حضور شاکی پرونده محاکمه شد.در جلسه رسیدگی به این پرونده شاکی پرونده در جایگاه ویژه ایستاد وگفت:

 

این دو مرد بدون توجهبه التماس های من مرا به خانه ای در لواسان بردند و آزار دادند به همین خاطر به هیچ قیمتی حاضر به اعلام گذشت نیستم.التماس های متهم و خانواده اش در دادگاه دل شاکی پرونده را به رحم اورد و زن جوان گفت: با آنکه پول نمی تواند ضربه روحی که این ماجرا به من وارد کرده جبران کند اما به خاطر خانواده ساسان حاضرم با دریافت 70 میلیون تومان اعلام رضایت کنم.

 

با اعلام رضایت شاکی پرونده ساسان از خود دفاع کرد و گفت: پشیمانم و حرفی برای دفاع ندارم. فقط از قضات دادگاه می خواهم در مجازاتم تخفیف قائل شوند. در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

 

 

بیشتر بخوانید:

تجاوز وحشتناک گروهی ۸ مرد عراقی به دختر جوان آلمانی

5/5 - (1 امتیاز)

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا