دانستنی های جنسی

در رابطه جنسی تا می توانید همدیگر را ببوسید!

در رابطه جنسی تا می توانید همدیگر را ببوسید!

در رابطه جنسی تا مي توانید همدیگر را ببوسید!

بوسه در رابطه جنسی فایده های بسیار زیادی دارد ، شما مي توانید در ادامه مهم ترین فایده های آن را بخوانید تا از این به بعد در رابطه جنسی بوسه های زیادی از طرف مقابلتان بگیرید. می گویند وقتی افراد در بهترین لحظات زندگی شان هستند چشم ها را می بندند و بوسه یکی از این لحظات پرشور و حرارت زندگی است.

 

“بوسیدن هنر است و نشان دهنده یک نوع بیان فردی و کاملاً شخصی از عشق و محبت مي باشد.”

کتاب عشق و رابـطه جنسی اثر دکتــر جان فری

 

در نزدیکی برای اولین بار معمولا دو طرف مضطرب هستند اما وقتی بوسه شکل می گیرد دیگر هیچ استرسی در کار نیست و فقط عشق دیده می شود.

 

فواید بوسه

بوسه در همه زبان ها و فرهنگ ها قابل درک است ، همیشه سعی کنید شریک زندگی تان را ببوسید ، در همه احوال و اوقات زیرا بیش از حد شدن آن هیچ ضرری ندارد. بوسه فرانسوی از لب ها رایج ترین و لذت بخش ترین نوع بوسه است.

در رابطه جنسی تا می توانید همدیگر را ببوسید!

تماس نزدیک و فشار بینی ها به یکدیگر که نوعی بوسه است، از همان 1500 سال قبل از ميلاد مسیح مرسوم بوده است.

 

هنگام بوسه در ذهن آکسی توسین ترشح می شود، این هورمون باعث مي شود در هنگام بوسیدن احساس خوبی داشته باشیم. بوسه تمایل را در داخل بدن به بوسه های بعدی زیاد می کند و برای همین است که فرد تمایل دارد مدت زمان بیشتر و دفعات بیشتری شریک زندگی اش را ببوسد.

 

جالب است بدانید که در مکان های تاریک و کم نور ، زوجین علاقه دارند تا لب همدیگر را پیدا کرده و همدیگر را ببوسند. چیزی که در فیلم ها زیاد مشاهده می کنیم.

 

تحقیقات نشان داده مردانی که قبل از رفتن سرکار صبح ها همسرشان را می بوسند کمتر به بیماری مبتلا می شوند. همچنین احساس خوبی دارند و کمتر احتمال وقوع تصادف برای آن ها وجود دارد. این افراد بیست الی سی درصد درآمد بیشتری نسبت به سایرین دارند.

در رابطه جنسی تا می توانید همدیگر را ببوسید!

سایر مزایا

سلامت دهان و دندان

هنگام بوسه افزایش بزاق را شاهد هستیم ، بزاق می تواند پلاک های دندان و باکتری ها را از بین ببرد.

 

عزت نفس

داشتن فردی که شریک زندگی شما است و بوسیدن وی می تواند احساس عزت نفس در شما ایجاد کند ، احساسی که منجر به افزایش اعتماد به نفس شما در زندگی تان می شود.

 

 

مطالب بیشتر:

حقایق جالب درباره بوسه و بوسیدن های عاشقانه

راز بوسه حس لذت بخش و وصف ناپذیر چیست؟

 

 

3/5 - (1 امتیاز)

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا