مطالب خواندنی و جالب

رابطه جنسی این زن با 20 روح همراه با لذت جنسی فراوان

رابطه جنسی این زن با 20 روح همراه با لذت جنسی فراوان

رابطه جنسی این زن با 20 روح همراه با لذت جنسی فراوان

زنی که ادعا می کند تاکنون با 20 روح همخوابی و رابطه جنسی داشته است و از لذت فراوان این رابطه نیز سخن می گوید که باعث تعجب همگان شده است. به نقل از هافتینگتون پست، یک زن ۲۷ ساله بریتانیایی در یک شوی تلویزیونی مدعی شد با ارواح سکس داشته است.

 

وی گفته است سکس با ارواح را به مردان ترجیح می‌دهد و آرزو دارد یک روز توسط یک روح باردار شود.روان‌درمانگرها می‌گویند چنین تجربه‌هایی حاصل یک توهم غریب در میان خواب و بیداری است.یک زن اهل بریستول انگلستان به نام آمیتیست ریلم، ۲۷ ساله، می‌گوید تاکنون با ۲۰ روح سکس داشته است و آنها را به مردان ترجیح می‌دهد.

 

هافینگتون پست گزارش داده که ریلم روز پنج شنبه هفتم دسامبر در یک شوی تلویزیونی در آی‌تی‌وی حاضر شده و درباره اینکه ارواح چگونه هستند، صحبت کرده است.

 

او گفته است اولین تجربه او مربوط به ۱۲ سال پیش است؛ زمانی که با همسرش به یک خانه جدید نقل مکان کرد و احساس کرد که یک وجود غریبه‌ در خانه حاضر است: «اول یک انرژی بود و بعدتر فیزیکی شد. یک فشاری روی ران‌ها و نفس‌هایی روی گردنم بود اما من همیشه احساس امنیت می‌کردم. با روح سکس داشتم.»

 

او گفته است تجربه‌اش قابل توضیح و توصیف نیست.

 

بر اساس این روایت، او به مدت سه سال با یک روح رابطه جنسی‌ داشته است تا اینکه یک بار زمانی که «همسر آدمیزادش» از کار به خانه برگشته، سایه‌ مردی را در پنجره دیده و همین باعث شده تا این رابطه تمام شود.

 

او گفته است حداقل با ۲۰ روح به نوعی رابطه جنسی داشته و حالا آرزو دارد توسط یک روح باردار شود.
او گفته است تحقیقاتی درباره بارداری فانتوم انجام داده و بر اساس این تحقیقات، «این امکان وجود دارد که یک روح در شما قرار بگیرد اما مردم نمی‌دانند چگونه آن را به طور طولانی حمل کنند.»

 

ریلم اولین کسی نیست که ادعا می‌کند با ارواح رابطه جنسی داشته است. پیش از این نیز افرادی این ادعا را کرده‌اند. خواننده‌هایی مانند کشا و باب براون نیز چنین ادعایی کرده‌اند.

 

یک محقق در این زمینه به هافینگتون پست گفته است معمولا افرادی که مدعی سکس با ارواح هستند درباره احساس فشار و سنگینی حرف می‌زنند و رابطه را گرم توصیف نمی‌کنند. آنها می‌گویند در هنگام حضور ارواح اتاق هم سرد است.با این حال تینا رادزیتویچ، پژوهشگر، گفته است تجربه سکس با ارواح نوعی توهم است که در میان خواب و بیداری اتفاق می‌افتد.

 

به گفته او این نوع توهم عَجیب و غریب می‌تواند شامل لمس و شنیدن و دیدن باشد اما معمولا تروما، افسردگی و اضطراب عامل ایجاد چنین توهم‌هایی است.

 

مطالب بیشتر:

۱۲ نوع رابطه جنسی که انسان ها در زندگی انجام می دهند

اگر رابطه جنسی داغ می خواهید این کارها را انجام دهید

زنان شیفته و تشنه رابطه جنسی با این مردان هستند

آموزش مفصل رابطه جنسی دهانی (فقط متاهل ها)

زنان و مردانی که به رابطه جنسی اعتیاد دارند

رابطه جنسی همزمان این دو پسر با زن جوان در ویلا

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا