دانستنی های جنسی

چطور رابطه جنسی تان را عاشقانه تر کنید؟

چطور رابطه جنسی تان را عاشقانه تر کنید؟

چطور رابطه جنسی تان را عاشقانه تر کنید؟

هیچ چیز لذت بخش تر از داشتن یک رابطه جنسی فوق العاده عاشقانه نیست ، وقتی با کسی که دوستش دارید رابطه جنسی برقرار می کنید واقعا رویایی خواهد بود. باید بدانید که حتما لازم نیست یک رابطه جنسی به ارگاسم و انزال ختم شود ، بلکه می توانید عاشقانه و با محبت فراوان با همدیگر عشقبازی کنید و به همه محبت بدهید.

 

رابطه‌ی جنسی رمانتیک، بسیار عالیست و تماما به پیش نوازی و معاشقه، درک کردن و ارتباط عاطفی و هیجانی مربوط مي شود. همه‌ی آدم ها دوست دارند هرازگاهی ماجراهای رمانتیک را تجربه کنند. با ما همراه باشید تا بگوییم چگونه مي توانید فعالیت‌های جنسی‌تان را رمانتیک‌ تر و دلپذیرتر کنید.

چطور رابطه جنسی تان را عاشقانه تر کنید؟

1. ارتباط هیجانی خوبی برقرار کنید

شما و همسرتان باید بتوانید به سطح عمیق‌تری از ارتباط حسی و عاطفی دست پیدا کنید و عشق و توجه خود را بروز دهید. مطالعات نشان ميدهند رضایت جنسی و صمیمت عاطفی میان همسران پیش زمینه‌ هم هستند. بنابراین هر چه رابطه‌ی جنسی بهتری داشته باشید، صمیمیت عاطفی‌‌تان با همدیگر نیز عمیق‌تر خواهد بود، و برعکس، هر چه با همسرتان صمیمیت عاطفی و احساسی پررنگ‌تری داشته باشید از روابط جنسی‌تان نیز راضی‌تر خواهید بود.

 

بهترین راه ایجاد ارتباط عاطفی قوی با همسرتان این است که اوقات باکیفیتی را با هم بگذرانید، کارهایی را که از آن لذت ميبرید انجام دهید، سرگرميها و تفریحات جدید پیدا کنید و قرارهای هفتگی دونفره با هم داشته باشید.

 

2. فضای مناسبی فراهم کنید

اگر یک رابطه‌ی جنسی رمانتیک ميخواهید باید زمینه‌ی آن را فراهم کنید. وقتی از تلفن‌تان مدام صدای نوتیفیکیشن بلند ميشود و تصاویر تلویزیون حواس‌تان را پرت ميکند یا زمان محدودی دارید و باید کاری را زودتر به پایان برسانید، چگونه ميتوانید روی رابطه‌تان تمرکز کنید. با روشن کردن شمع، ملایم کردن نور، پخش یک موزیک آرامشبخش و عاشقانه و هر چیزی که به نظرتان رمانتیک ميرسد، فضای رمانتیک را ایجاد کنید.

 

بوسه‌ها و نجواهای عاشقانه در طول روز ميتواند بستر یک رابطه‌ی جنسی رمانتیک را آماده کند. همچنین شما باید وقت کافی داشته باشید تا به دور از شتاب و استرس فقط به رابطه‌تان فکر کنید.

 

3. پیشنوازی های رمانتیک را تمرین کنید

یکی از بهترین کارهایی که یک رابطه‌ی جنسی را رمانتیک ميکند، پیشنوازیست. تمرکزتان را روی لذت همسرتان بگذارید، بوسه، نوازش و …، هرچند جزئی‌اند اما جادو ميکنند. پس فقط به پایانش فکر نکنید و صبور باشید. این کار نه تنها لذت و هیجان را برای هر دوی شما پُرشورتر و شدیدتر ميکند بلکه فرصتی فراهم ميکند تا زمان بیشتری را صرف هیجانات هم کنید.

 

4. درمورد رابطه‌ی جنسی‌تان با هم حرف بزنید

اگر ميخواهید بیشترین لذت را از زندگی جنسی‌تان ببرید، باید بتوانید در موردش حرف بزنید تا کیفیت رابطه‌تان بالاتر رفته و رضایت بیشتری داشته باشید.

 

دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید با همسرتان در مورد فعالیت‌های جنسی‌تان حرف بزنید. اول اینکه این کار کمک‌تان ميکند بیشتر به هم توجه کنید. هر چه بیشتر بدانید که چه چیزی به همسرتان لذت ميدهد، بهتر خواهید توانست رضایت او را به دست بیاورید. نکته‌ی بعدی هم اینکه با حرف زدن، کمتر در اتاق خواب‌تان دچار سوء تفاهم‌های عجیب و غریب خواهید شد!

ضمنا صحبت کردن در مورد مسائل جنسی، تمایل‌ جنسی‌تان را بیشتر ميکند. مطالعات نشان داده‌اند زنانی که نگاه جنسی مثبت‌تری نسبت به خود دارند، جنبه‌ی رمانتیک روابط جنسی‌شان بیشتر بوده و بیشتر لذت ميبرند.

چطور رابطه جنسی تان را عاشقانه تر کنید؟

5. حین رابطه، تماس چشمی با هم داشته باشید

چشمها، پنجره‌ی روحند. هیچ چیزی بیشتر از حفظ تماس چشمی با همسرتان حین رابطه، شما را به هم پیوند نميدهد. بوسیدن نیز راه دیگری برای تقویت جنبه‌ی رمانتیک رابطه‌تان است. پژوهش‌ها نشان ميدهند بوسیدن، با فعال کردن بخش پاداش دهی مغز، شادترتان ميکند.

 

حرف زدن حین رابطه جنسی نیز راه دیگری برای عمق دادن به ارتباط عاطفی و هیجانی‌تان است. از کلمات رکیک جنسی استفاده نکنید و تمرکزتان را روی شوخی‌های جنسی شیرین‌تر و ملایم‌تر بگذارید. ساکت نمانید و با کلام‌تان احساس‌تان را بروز دهید و حس بدنی‌تان را ابراز کنید. دوستت دارم گفتن را فراموش نکنید. اینها راههای تضمینی برای رمانتیک کردن زندگی جنسی‌تان هستند.

 

6. چراغها را روشن بگذارید

برای خیلیها روشن بودن چراغها حین رابطه جنسی ناراحت کننده است و از آن فرار ميکنند اما خوب است بدانید برای یک رابطه‌ی جنسی رمانتیک، شما باید بتوانید با همسرتان راحت باشید. لازم نیست اتاق را پُر از نور کنید اما مقداری نور ملایم برای اینکه بتوانید همدیگر را خوب ببینید لازم است.

 

7. هنر ِ لمس کردن

یکی از بهترین نکات جنسی برای رمانتیک کردن رابطه جنسی این است که باید مهارت لمس کردن ِ غیرجنسی را بلد باشید. مطالعات نشان ميدهند لمس و نوازش فیزیکی، خارج از اهداف جنسی، شما را به طرز شگفت انگیزی برای رابطه آماده ميکند. ماساژ دادن، مغازله، درآغوش گرفتن، نوازش کردن، بوسیدن صورت و گرفتن دست، رضایت همسرتان را شدیدا تامین ميکنند. خوب است بدانید درآغوش گرفتن کسی که دوستش دارید فشار خون‌تان را پایین ميآورد و از استرس‌تان کم ميکند، در نتیجه بهتر ميتوانید یک رابطه‌ی رمانتیک را با همسرتان تجربه کنید و نگرانیها و دلمشغولیها را پشت در اتاق خواب‌تان بگذارید.

 

8. در لحظه باشید

همانطور که رابطه‌ جنسی با شتاب و بدون پیشنوازی لذتبخش نیست، رابطه جنسی که در آن در لحظه حضور نداشته باشید هم خوشایند نیست. همچنین اگر متوجه شدید همسرتان تمرکزی روی شما و رابطه‌تان ندارد، دست نگه دارید، آرام باشید و همسرتان را آرام کنید و اگر شرایط نرمال شد دوباره شروع کنید. رسیدن به اوج لذت جنسی بسیار خوب است اما تنها هدف رابطه‌ جنسی نیست و بدون آن هم ميتوانید رابطه‌ای رمانتیک برقرار کنید.

 

البته هم دوست دارند به خط پایان برسند اما ذهن‌تان را درگیر آن نکنید، چون باعث ميشود لذت ارتباط عاطفی و هیجانی و سهیم شدن آن با همسرتان را در طی این مسیر از دست بدهید. رابطه جنسی رمانتیک تماما به عشق و توجه مشترک‌تان و «با هم تجربه کردن و لذت بردن» برميگردد.

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا