جدیدترین اخبار مشاهیر

جنیفر لوپز و معشوقه جدیدی بنام دریک

جنیفر لوپز و معشوقه جدیدی بنام دریکجنیفر لوپز و معشوقه جدیدی بنام دریک

دریک 30 ساله اکنون به خوبی خود را در دل جنیفر لوپز جای داده است که 47 ساله است و اختلاف سنی هم گویا اصلا برای آن ها مهم نیست. رابطه ای که پیش بینی می شود زیاد دوام نخواهد آورد. دریک تا همین چندماه پیش رابطه عاشقانه ای با ریحانا داشت.اخیرا آتش رابطه جنیفر لوپز و دریک روشن شده است اما برای خیلی ها سوال است که این دو چرا یا چگونه وارد این رابطه شده اند. اگر برای شما هم جالب است که پاسخ این سوالات را بدانید، در ادامه مطلب همراه ما باشید.

 

1. آنها قبلا با هم کار کرده اند

جنیفر لوپز و دریک کارهای مشترک هنری زیادی با هم انجام داده اند و این طور به نظر می رسد که واقعا هم از این همکاری خوشحال و راضی هستند. آنها روزها و ساعات زیادی را با هم سپری می کردند و می توان گفت که تا حدودی رابطه کنونی آنها به خاطر شرایط کاری شان است.جنیفر و دریک به تازگی در حال ضبط یک موزیک ویدیو از خودشان هستند. احترامی که میان آنها وجود دارد غیر قابل توصیف است و نمی توان گفت که ارتباط آنها تنها جنبه عاطفی و عاشقانه دارد.

جنیفر لوپز و معشوقه جدیدی بنام دریک

2. جنیفر لوپز به دنبال آرامش است

جنیفر لوپز در حال برنامه ریزی برای اجرای سال نوی خود در میامی بود،پ اما در مصاحبه ای اعتراف کرد که دوست دارد زمان خود را در کنار خانوده اش بگذراند. به همین دلیل کنسرت خود را لغو کرد و ترجیح داد که زمان خود را در کنار عزیزانش در لاس وگاس، که مطمئنا دریک نیز یکی از آنهاست، بگذراند.

جنیفر لوپز و معشوقه جدیدی بنام دریک

3. هر دوی آنها از شکست عشقی باز می گردند

جنیفر لوپز در اوت 2016 پس از گذشت 5 سال از نامزدش کاسپر اسمارت جدا شد. البته گزارشات حاکی از آن است که این جدایی دوستانه و توافقی بوده است.رابطه دریک با ریحانا، اگر چه سالها به طول انجامید اما رابطه سالمی نبود. آنها با هم درگیری های زیادی داشتند و هیچوقت هم به طور رسمی به رابطه عاشقانه شان اعتراف نکردند.

 

بنابراین، از آنجا که هر دوی آنها در دوران مجردی خود به سر می برند، شاید بتوانند زوج خوبی برای هم باشند.

جنیفر لوپز و معشوقه جدیدی بنام دریک

جنیفر لوپز و معشوقه جدیدی بنام دریک

علاوه بر این که این دو ستاره در زمینه موسیقی با هم همکاری می کنند، گزارشات حاکی از آن است که دریک دو بار به کنسرت جنیفر لوپز در لاس وگاس رفته است. او همچنین یک بار کل یک رستوران را کرایه و جنیفر را به یک شام دو نفره دعوت کرد.

 

این دو ستاره برای شروع سال نو هیجان زده هستند و این طور به نظر می رسد که سال 2017 را در کنار یکدیگر خواهند گذراند. آنها نه تنها به عنوان همکار، بلکه به عنوان دو دوست نیز از کنار یکدیگر بودن لذت می برند. از آنجا که اخلاق دریک مورد تایید همگان است و او با جنیفر نیز با احترام زیادی برخورد می کند، حتما جنیفر نیز از این رابطه راضی خواهد بود و رابطه اش را جدی و جدی تر خواهد کرد.
جنیفر لوپز و معشوقه جدیدی بنام دریک

جنیفر لوپز 47 و دریک 30 سال دارد اما این اختلاف سنی برای آنها کوچک ترین اهمیتی ندارد، به خصوص برای جنیفر که نامزد قبلی اش هنگام جدایی تنها 29 سال داشت. آنها هفته هاست که یکدیگر را ملاقات می کنند و آنچه برایشان مهم است نه اختلاف سنی، بلکه لحظات خوشی است که با یکدیگر تجربه می کنند.

جنیفر لوپز و معشوقه جدیدی بنام دریک

6. دریک در تصمیم خود جدی است

گزارشات حاکی از آن است که دریک در تصمیم خود برای برقراری یک رابطه عاشقانه با جنیفر جدی است. او حتی قبل تر از اینها با مادرش نیز در این باره صحبت کرده است. او می گوید: «من احساس می کنم که مرد زندگی جنیفر هستم و تمام لحظه هایی را که کنار او هستم، از ته دلم خوشحالم. من به مادرم هم گفته ام که تا به حال اینگونه از ته دل نخدیده بودم.

 

جنیفر زندگی مرا دگرگون کرده است.» مهمتر از همه این که او به مادرش گفته که دوست دارد با جنیفر رابطه جدی تر داشته باشد. مادر دریک نیز که تا به حال همچین چیزی را از زبان پسرش نشنیده بود، با این تصمیم کاملا موافق است.
جنیفر لوپز و معشوقه جدیدی بنام دریک

دریک و جنیفر، هر دو عکس های مشترک خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند. در 11 دسامبر 2016، جنیفر عکسی از خودشان را منتشر کرد و زیر آن نوشت: «دوستش دارم». دریک نیز همان عکس را در صفحه اش به اشتراک گذاشت. تمام اینها نشان دهنده آن است که این دو آگاهانه شروع رابطه عاشقانه و رمانتیک شان را اعلام کرده اند.
جنیفر لوپز و معشوقه جدیدی بنام دریک

ریحانا، نامزد قبلی دریک، پس از دیدن عکس مشترک دریک و جنیفر، هر دوی آنها را از صفحه شخصی خود در اینستاگرام حذف کرد. طرفداران ریحانا می گویند که او به شدت از این ماجرا عصبی است زیرا که تا چند ماه قبل با دریک در ارتباط بود.
جنیفر لوپز و معشوقه جدیدی بنام دریک

جنیفر لوپز و معشوقه جدیدی بنام دریک

9. نظر «دیدی» در مورد رابطه آنها

شان کامز، یا همان دیدی، که یکی از نامزدهای قبلی جنیفر لوپز بوده است، در مورد رابطه این دو ستاره با هم نظر مثبتی ندارد. او می گوید: «جنیفر لوپز یکی از بهترین ستاره های جهان است، من زنی به زیبایی او ندیده ام. دریک انتخاب خوبی برای او نیست. او تنها می خواهد از جنیفر سو استفاده و با او بازی کند.

 

من مطمئنم که رابطه آنها دوام نخواهد داشت فقط امیدوارم که جنیفر هر چه زودتر این موضوع را بفهمد و قبل از این که از این رابطه ضربه ای بخورد، او را از زندگی اش بیرون بیاندازد.»

جنیفر لوپز و معشوقه جدیدی بنام دریک

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا