پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • دیدن این فیلم ها به شما درس های زندگی می دهد

  مجموعه : جدیدترین اخبار مشاهیر

  دیدن این فیلم ها به شما درس های زندگی می دهد

  دیدن این فیلم ها به شما درس های زندگی می دهد

  دیدن برخی از فیلم ها می تواند ما را به فکر فرو ببرد تا اتفاقات درون فیلم را با زندگی خودمان مقایسه کنیم و از آن ها درس های خوبی بگیریم. فیلم‌ها شما را با جنبه‌های مختلف زندگی نظیر چالش‌های جزئی تا عشق به خانواده، آشنا می‌کند. هر فیلم داستان مشخصی دارد که با تماشای آن پاسخ سؤالات خود را دریافت می‌کنید. این فیلم‌ها باعث می‌شوند که به زندگی خود فکر کرده و بیشتر رشد کنید. بنابراین برای یادگیری درس‌های جدید در زندگی با این فیلم‌ها آشنا شوید.

   

  فقط شانس من ،،، JUST MY LUCK

  دیدن این فیلم ها به شما درس های زندگی می دهد

  ^^ اگر در زندگی تنها به چیزهای بد فکر کنید همه‌چیزهای خوب را از دست می‌دهی. ^^

   

  چنانچه می‌خواهید در زندگی خود پیشرفت کنید باید همه‌چیزهای بد را که باعث توقفتان شده پشت سر بگذارید چون که تمرکز بر چیزهای منفی هیچ فایده‌ای نخواهد داشت. بعضی وقت ها تنها کاری که می‌توانید انجام دهید فراموش کردن است. تا وقتی نتوانید رفتارهای قدیمی را کنار بگذارید نخواهید توانست خود را بهتر کنید. بعضی وقت ها زندگی برای درس دادن شما را در شرایط بد قرار می‌دهد تا درنهایت به چیزهای خوب برسید.

   

  پیاده‌روی به‌یادماندنی ،،، A WALK TO REMEMBER

  دیدن این فیلم ها به شما درس های زندگی می دهد

  ^^ شبیه باد است، نمی‌توانم ببینم اش ولی می‌توانم حسش کنم. ^^

   

  عشق رابطه بین مفهوم کلمات است، عشق یک توافق مشترک میان دو فرد است که باعث می‌شود یکدیگر را خوب بشناسند. عشق حتی در چیزهای کوچک هم پیداست. عشق تنها به گفته‌های بین دو فرد و یا تعداد ^^ دوست دارم ها ^^ خلاصه نمی‌شود. چون که عشق هرگز تنها از طریق کلمات بیان نمی‌شود بلکه پیوندی است که بین دو نفر شکل می‌گیرد.

   

  مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ،،، THE AMAZING SPIDERMAN

  دیدن این فیلم ها به شما درس های زندگی می دهد

  ^^ قدرت زیاد مسئولیت‌پذیری زیادی به همراه دارد ^^

   

  هنگامی که به جایگاه بالایی رسیده و به بقیه تسلط دارید باید بدانید که نسبت به همه‌چیز مسئولیت دارید. از قدرت خود برای چیزهای خوب استفاده کنید و از مسئولیت‌های خود فرار نکنید. چون که مسئولیت به قیمت گزافی به دست می‌آید.

   

  دختران بدجنس ،،، MEAN GIRLS

  دیدن این فیلم ها به شما درس های زندگی می دهد

  ^^ در صورتی که کس دیگری را چاق بنامید خودتان لاغرتر نخواهید شد. اگر فردی را احمق بنامید خودتان باهوش‌تر نخواهید شد. تنها چیزی که در زندگی می‌توانید انجام دهید این است که مشکلات خود را حل کنید. ^^

   

  این جمله خود گویای همه‌چیز است. خراب کردن زندگی یک فرد دیگر زندگی شما را بهتر نمی‌کند. اگر به خاطر یک نفر دیگر خود را عصبی و ناراحت کنید فایده‌ای ندارد پس آن را فراموش کنید و هرگز آن را سال‌ها با خود به همراه نداشته باشید. عصبانیت بی‌مورد می‌توانند به زندگی‌تان صدمه بزنند، بعضی وقت ها بزرگ‌ترین دعواها به دلایل احمقانه روی می‌دهند و بعضی وقت ها در شرایط بد بهتر است همه‌چیز را فراموش کرده، ببخشید و به زندگی ادامه دهید.

   

  تایتانیک ،،، TITANIC

  دیدن این فیلم ها به شما درس های زندگی می دهد

  ^^ زندگی یک غنیمت است بنابراین آن را به هدر نمی‌دهم. باید قدر زندگی را بدانی و از هرروز آن استفاده کنی. ^^

   

  تمام ما تنها یک بار زندگی می‌کنیم و باید قدران را بدانیم. حتی نباید یک روز را با تنبلی تلف کنید. هرروز یک کار مثبت انجام دهید و زندگی را به همان‌گونه که به سراغتان آمده بپذیرید و بهترین استفاده را از آن داشته باشید. یادتان باشد که هرکسی شانس زندگی را ندارد، حالا که شما این شانس را دارید باید از آن استفاده کنید. باید از زندگی بهترین استفاده را کنید.

   

  مزایای گوشه‌گیر بودن ،،، THE PERKS OF BEING A WALLFLOWER

  دیدن این فیلم ها به شما درس های زندگی می دهد

  ^^ و قسم می‌خورم که در آن لحظه بی‌نهایت بودیم. ^^

   

  حائز اهمیت ترین نکته که سبب داشتن یک زندگی شاد می‌شود این است که بیاموزیم تمام نگرانی‌ها را فراموش کنیم و در لحظه زندگی کنیم چون که تنها زندگی در لحظه است که احساس بی‌نهایت بودن را به شما می‌دهد چون که زندگی با تعداد نفس‌هایی که بیرون می‌ دهیم اندازه‌گیری نمی‌شود بلکه با لحظه‌هایی که نفس کشیده‌اید بررسی می‌شود. درنهایت تعداد سال‌های زندگی‌تان شمرده نمی‌شود بلکه اینکه در آن سال‌ها زندگی کرده باشید یا نه اهمیت پیدا می‌کند.

   

  در جستجوی خوشبختی ،،، THE PURSUIT OF HAPPINESS

  دیدن این فیلم ها به شما درس های زندگی می دهد

  ^^ اگر رؤیایی داری باید از آن محافظت کنی. وقتی مردم نمی‌توانند کاری انجام دهند به توهم می‌گویند نمی‌توانی به خواسته‌ات برسی. ^^

   

  پدیده رشد یک پدیده پیچیده است و طی آن با نرسیدن به اهدافمان سرخورده می‌شویم. بیشتر اوقات وقتی تلاش‌هایمان نتیجه نمی‌دهد یا دیگران تلاش‌هایمان را نمی‌بینند سرخورده و ناامید می‌شویم. ولی چیزی که نمی‌دانیم این است که اشخاصی که ما را انتقاد می‌کنند خودشان به آرزوهایشان نرسیده‌اند. این مسئله را باید دائماً در ذهن داشته باشید چون که درنهایت باید کاری انجام دهید که دیگران تصور می‌کردند از پس آن برنمی‌آیید.

   

  در جستجوی نمو ،،، FINDING NEMO

  دیدن این فیلم ها به شما درس های زندگی می دهد

  ^^ به شنا کردن ادامه بده ^^

   

  بعضی وقت ها به تنها چیزی که احتیاج دارید کمی انگیزه است تا کارتان را متوقف نکنید. شکست به معنای نرسیدن به اهداف نیست بلکه به معنای جا زدن پیش از حرکت به سمت اهداف است. با وجود مشکلات باید به حرکت خود ادامه دهید چون که زندگی درهرصورت ادامه دارد.

   

  بربادرفته ،،، GONE WITH THE WIND

  دیدن این فیلم ها به شما درس های زندگی می دهد

  ^^ فرانکلی عزیزم برایم اهمیتی ندارد ^^

   

  درست است که دائماً در جست و جوی درس‌های زندگی و شنیدن نصیحت هستیم ولی بعضی وقت ها یادمان می‌رود که راوی داستان خود قهرمان است. اشکالی ندارد اگر می‌ترسید کسی صدایتان را نشوند ولی همه این‌گونه هستند. چیزی که ما را کور می‌کند عشق به دوست داشته شدن و پذیرفته شدن است. این عشق به پذیرفته شدن و دوست داشته شدن باعث می‌شود که دائماً نگران تفکر دیگران باشیم. هیچ‌کس نمی‌تواند از همه تأیید بگیرد.

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •