پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • دلایل جذابیت یک زن که به ظاهرش مربوط نمی شود

  مجموعه : مطالب خواندنی و جالب

  دلایل جذابیت یک زن که به ظاهرش مربوط نمی شود

  دلایل جذابیت یک زن که به ظاهرش مربوط نمی شود

  مطمئنا خانم ها بعنوان افرادی زیبا و ظریف در تمام جهان مظهر زیبایی به شمار می روند،صورت زنانه و اندام موزون و زیبای خانم ها واقعا مظهر زیبایی خدا در روی زمین هستند. اما آیا فقط ظاهر است که جذابیت Attractive را خلق می کند؟ با سایت نیک شو در ادامه این مطلب جالب همراه باشید.الان سال‌هاست به مردان کمک می‌کنم زندگی عاشقانه‌شان را بهبود دهند. احتمالا یک دوجین مقاله درباره‌ چیزهایی در آقایان خوانده‌ام که از نظر زن ها جذاب هستند. جالب آن است به ندرت با مقاله‌ای برخورد کرده‌ام که به چیزهایی در زنان پرداخته باشد که از نظر مردها جذاب هستند.

  دلایل جذابیت یک زن که به ظاهرش مربوط نمی شود

  من منکر این حقیقت نیستم که این امر در مورد بسیاری از مردان صدق می‌کند که صرفا با دیدن یک صورت و موی زیبا و اندامی تراشیده دست و پای خود را گم می‌کنیم اما برای جذب مردی که فقط با یک  ظاهر خوب تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد، چیزهای بیش‌تری لازم است.نمی‌توانم از جانب تمام جمعیت آدم‌ها صحبت کنم، اما در ادامه‌ی این نوشتار به هشت چیز در یک زن اشاره می‌کنم که من به شخصه، بسیار جذاب می‌دانم.

  دلایل جذابیت یک زن که به ظاهرش مربوط نمی شود

  ۱. مهربانی

  ممکن است کمی کلیشه‌ای به نظر برسد اما مهربانی واقعی این روزها واقعا کمیاب است.قطعا با آدم‌هایی آشنا می‌شوید که با آدم‌های باارزش در زندگی‌شان مهربان هستند، اما هر روز چند نفر را ملاقات می‌کنید که به سمت غریبه‌ی گریان و تنها در مترو بروند و با او صحبت کنند؟من دلم نمی‌خواهد با کسی باشم که فقط با من، دوستان من، و خانواده‌ی من مهربان است. من کسی می‌خواهم که بتواند روزم را با طراوت بخشیدن به زندگی همه‌ی کسانی که ملاقات می‌کند، نورانی کند.

   

  شما قدرت دارید با لبخند زدن به یک نفر، روز او را زیبا کنید. اغلب ارزش استفاده از لبخند را دارد، هم‌چنین برای جذاب‌تر شدن در چشم مردان. مطالعات دانشگاه برتیش کلمبیا نشان می‌دهد مردان جذب زنانی می‌شوند که لبخند می‌زنند. یک لبخند طبیعی پیام خوش‌بینی و ثبات را می‌رساند که قطعا از ویژگی‌های یک جفت مطلوب هستند.

  دلایل جذابیت یک زن که به ظاهرش مربوط نمی شود۲. مثبت‌اندیشی و شوخ‌طبعی

  ” خودخواهی نیست که به خودتان عشق بورزید، هوای خودتان را داشته باشید، و شادی‌تان را اولویت قرار دهید. “یکی از مهم‌ترین چیزها در هر رابطه‌ای، چه رمانتیک و چه غیررمانتیک، توانایی داشتن اوقاتی عالی و شوخی و خنده‌ی درست و حسابی است.مراقبت از بهداشت عاطفی‌تان و روحیه‌ی خوب باید اولویت‌تان باشد.تنها در این صورت است که می‌توانید زندگی را مثبت، سبک و با مقداری شوخ‌طبعی بگذارنید.در حالی‌که هرگز هیچ مخاطب خاصی را تا حد استاندارد شوخ‌طبعی برای مثال الن دی‌جنرس تحمل نمی‌کنم، عاشق زنانی هستم که می‌توانند هر روزشان را زندگی کنند، شوخی را تحمل کنند و گاهی در مورد خودشان شوخی کنند.

  دلایل جذابیت یک زن که به ظاهرش مربوط نمی شود۳. شوق

  شاید برای عده‌ای سخت باشد، اما من شخصی هستم که برای خوشحال بودن باید دائما ترغیب شوم. برای من، هیچ احساسی در این دنیا جذاب‌تر از الهام گرفتن از زنی نیست که مشتاق دنبال کردن علائقش است.فرقی نمی‌کند پیانیستی در سطح جهانی باشید یا یک پزشک، لحظه‌ای که حین صحبت راجع به آن‌چه می‌خواهید در زندگی به دست آورید چشمان‌تان برق می‌زند، شرط می‌بندم یک دل نه صد دل عاشقت شوم.در کنار هم خسته نمی‌شوید، زیرا همیشه موضوعی هست که راجع به آن با دختری حرف بزنید که درباره‌ی چیزی مشتاق است.

  دلایل جذابیت یک زن که به ظاهرش مربوط نمی شود۴. کنار آمدن با دوستان من

  یک بار دوستی ضرب‌المثلی چینی به من گفت: مردی که زنی دارد که بادوستانش کنار می‌آید، یک زندگی طولانی و خوشایند خواهد داشت.راستش، احساس می‌کنم دوستم راجع به وجود چنین ضرب‌المثلی به من دروغ گفته باشد؛ به هرحال، باید بگویم که بودن در کنار زنی که با دوستان‌تان کنار بیاید و هر وقت می‌خواهد ’ یکی از همان رفقا ‘ باشد، واقعا زیبا است.

  دلایل جذابیت یک زن که به ظاهرش مربوط نمی شود۵. اعتماد به نفس

  ”هیچ چیزی زیباتر از زنی با اعتماد به نفس نیست که تظاهر نمی‌کند شخص دیگری است. “شما را نمی‌دانم، اما من از بودن در کنار آدم‌هایی که خوشحالند خودشان هستند، لذت می‌برم.می‌دانید، فقط زنان نیستند که به شدت به یک شریک دارای اعتماد به نفس پاسخ نشان می‌دهند،من عاشق حضور در کنار زنی هستم که از خود و آن‌چه باور دارد دفاع می‌کند؛البته تا وقتی‌که نظرش مخالف تیم ورزشی یا گروه موسیقی موردعلاقه‌ی من نباشد.ها ها ! شوخی می‌کنم. هرگز نباید با دختری قرار می‌گذاشتم که عاشق گروه موسیقی آیرن میدن نبود.

  دلایل جذابیت یک زن که به ظاهرش مربوط نمی شود۶. راحت بودن با تمایلات جنسی‌اش

  درباره‌ی آن‌که چه چیزی جاذبه‌ی جنسی دارد و به خصوص چه چیزی یک زن را از نظر جنسی جذاب می‌کند، چیزهای زیادی می‌توان گفت.برای من، آن‌چه اهمیت دارد این نیست که یک دختر در اتاق خواب چه می‌پوشد یا شیفته‌ی چه چیزهایی است، بلکه این حقیقت مهم است که با تمایلات جنسی خود راحت بوده و از انرژی جنسی خود آگاه باشد.عشق در کنار زنی که می‌داند عاشق چیست و از آن خجالت‌زده نمی‌شود، خیلی لذت‌بخش‌تر است.تمایلات جنسی بخش اعظمی از ذات انسانی‌تان را تشکیل می‌دهد. هر چه زودتر بتوانید این بخش از وجودتان را بپذیرید، تبدیل به شریک جذاب‌تر و بهتری خواهید شد.

  دلایل جذابیت یک زن که به ظاهرش مربوط نمی شود۷. قاطعیت

  ”یک دختر باید دو چیز باشد: کسی و چیزی که می‌خواهد .“یکی از بزرگ‌ترین چیزهایی که مرا آزار می‌دهد آدم‌هایی هستند که نمی‌دانند چه می‌خواهند و نمی‌توانند مسئولیت تصمیم‌هایشان را به عهده بگیرند.روز که تمام می‌شود، دلم می‌خواهد راجع به محل صرف شام، یا فیلمی که باید ببینیم بحث کنم، البته مادامی که می‌دانم در کنار کسی هستم که به اندازه‌ی کافی قوی هست که قاطع باشد.

  دلایل جذابیت یک زن که به ظاهرش مربوط نمی شود۸. سبک لباس پوشیدن خودش را دارد

  نکته این است: ما مردها موجوداتی بسیار دیداری (بصری) هستیم. از نظر تکاملی این طور برنامه‌ریزی شده‌ایم.چیزی که کاملا درباره‌ی یک زن دوست دارم آن است که سبک لباس پوشیدن خودش را داشته باشد.اعتراف می‌کنم که به قالب‌های کلیشه‌ای خاصی جذب می‌شوم ـ سبک گوت نامتعارف با مقدار کافی خالکوبی (اگر می‌خواهید بدانید).هر وقت زنی می‌بینم که سبک لباس پوشیدنش را نمی‌توان همه‌جای شهر دید، عاشق می‌شوم.

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است

  نظرتان را بنویسید

 • مطالب پربازدید
 •