نکات انتخاب همسر

دختر خانم های لایقی که شرایط ازدواج­شان مهیا نمی شود، چرا؟

دختر خانم های لایقی که شرایط ازدواج­شان مهیا نمی شود، چرا؟

دختر خانم های لایقی که شرایط ازدواج­شان مهیا نمی شود، چرا؟

همه ما می شناسیم دختر خانم های شایسته و لایقی که سن شان بالا رفته و هنوز شرایط برای ازدواجشان مهیا نشده ، به نظر شما چرا باید دختران خوب نتوانند ازدواج کنند؟

 

نكته مبنایی این است كه تو باید درست دیده شوی. خوب دیده شوی. باید به ظاهرت برسی. به عنوان یك آدم با سلیقه شناخته شوی. خوب دیده شدن هم درباره ظاهراست، هم در مورد رفتار.

 

از طرفی، بعضی دخترها با مطالعه یك سری كتاب­ها و شركت در بعضی كلاس­ ها خیلی چیزها را می­دانند و كم كم نقاب همه­ چیزفهمی می­زنند، چیزی كه باعث ترس پسرهای اطرافشان می­شود. اصلا بحث این نیست كه پسر دنبال دختر بی­عرضه می­گردد.

 

نكته این است كه شما می­توانی باعرضه باشی ولی ملت را نترسانی. مشكلی كه در دخترهای تحصیل­كرده با عرضه داریم این است كه به موقع نمی­توانند از موقعیت مثلا یك همكار، خودشان را به یك همراه عاطفی خوب تغییر بدهند. مثل اینكه یك دكتر بخواهد در مسائل عاطفی هم از موضع قدرت صحبت كند. تاكید می­كنم، ما با قدرتمند بودن دختر كه مشكلی نداریم، ولی در رابطه ­ای كه با پسر دارد، پسر دوست دارد ناخدا باشد.

 

تو نباید زیادی قدرت­نمایی كنی كه به او حس بد دست بدهد. این همان تایید كردن میل غریضی مردها به تسلط است و منافاتی هم با احترام به زن ندارد.

 

یادمان باشد كه مرد و زن با هم برابر نیستند، متفاوتند.

 

اگر برگردیم به بحث خودمان همان دكتر اگر بخواهد با همسرش از موضع قدرت حرف بزند خیلی مسخره است، همین قاعده را می­توانیم ببریم به ارتباط یك زن قدرتمند با همسرش! این سوئیچ كردن یك بازی روانی است كه من بتوانم آگاهانه وارد یك رابطه عاطفی معقول شوم. مردها دختر قدرتمند را دوست دارند، ولی برای ازدواج با او تردید می­كنند.

 

از طرفی دیگر، گاهی دختری زیادی خودش را ضعیف و وابسته نشان می دهد كه این هم همان بی­تعادلی است. مردها را نباید ترساند. ترساندن مرد اینطور است: آرامش شان را از آنها بگیری، جلوی پیشرفتشان را بگیری و لذتشان را مشروط كنی.

 

مردها با زنی ازدواج می­كنند كه هم به خاطر بودن در كنار او لذت ببرند هم پیشرفت کنند و هم آرامش داشته باشند. این password تمام مردهای دنیاست!

 

 

4/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا