مطالب خواندنی و جالب

دختران زیبای ارتشی +لشکر جذابیت پری رویان

دختران زیبای ارتشی +لشکر جذابیت پری رویان

دختران ارتشی زیبا و جذاب در سراسر جهان همیشه در رسانه ها جنجالی بوده اند، امروز نیز بهترین و جذاب ترین دختران ارتشی دنیا را به شما معرفی خواهیم کرد. ببینید و لذت ببرید. تاریخ حضور زنان در ارتش های نظامی به بیش از ۳۰۰۰ سال پیش می رسد. از زمان های دور، نقش زن در مشارکت عملی در جنگ ها و درگیری های نظامی، بسیار مهم و پررنگ بوده است.

 

به گزارش نیک شو، اگرچه حضور زنان در نبردها و به ویژه در خط مقدم محدود به تعداد اندکی از کشورهاست، اما علی رغم توانایی جسمی و روانی سربازان زن در مقایسه با همنوعان مردشان، نمی توان نقش و ارزش آنان را در این خصوص نادیده گرفت. فارغ از اختلاف نظرها، حضر زنان در ارتش مانند هوای تازه است. زنان نظامی دارای قدرت، هوش، شجاعت، جسارت و زیبایی هستند. برخی پژوهشگران حتی عنوان «سلاح کشتار جمعی وسوسه» را به آنان اطلاق کرده اند. این ارتش ها، یگان هایی از زیباترین زنان را به خدمت گرفته اند.

دختران زیبای ارتشی +لشکر جذابیت پری رویان

۱۰- زنان زیبا در ارتش امریکا :

ارتش ایالات متحده از نظر به کارگیری زنان زیبا در یگان های خود در مقام دهم جای گرفته است. به همان اندازه که زنان زیبا در ارتش امریکا خدمت می کنند، زنانی که زیبایی کمتری دارند نیز در این یگان ها مشغول خدمتند. زنان در ایالات متحده از بدو تأسیس اجازۀ ورود به ارتش را دریافت کردند و هم اکنون ۱۴% از کل نیروهای مسلح، ۲۰% از نیروهای ذخیره و ۶% از نیروهای گارد ملی این کشور را تشکیل می دهند.

دختران زیبای ارتشی +لشکر جذابیت پری رویان

۹- ارتش چک :

خدمت زنان در ارتش چک از شروع جنگ جهانی دوم آغاز شد. در آن زمان زنان به عنوان پرستار یا اپراتور مخابرات در مناطق محدود مشغول خدمت بودند. بعدها زنان وارد بخش های مختلف ارتش شدند.

دختران زیبای ارتشی +لشکر جذابیت پری رویان

۸- ارتش لهستان :

لهستان از کشورهایی است که زنان را در خطوط مقدم نبرد به خدمت گرفته است. دولت این کشور از سال ۱۹۹۹ اجازۀ پیوستن زنان به ارتش را صادر کرد. هم اکنون بیش از ۲۵۰۰ زن در ارتش لهستان به خدمت مشغولند و مجازند در هر قسمتی از ارتش در نیروهای سه گانه یا گارد ملی خدمت کنند.

دختران زیبای ارتشی +لشکر جذابیت پری رویان

۷- ارتش پاکستان :

نیک شو، زنان در پاکستان از بدو تأسیس ارتش این کشور وارد آن شدند و در خطوط مقدم نبرد به خدمت مشغول گردیدند. نخستین بار در سال ۲۰۰۶ زنان پاکستانی اجازۀ ورود به نیروی هوایی ارتش این کشور را یافتند اما هنوز اجازۀ ورود به نیروی دریایی را که فقط مختص مردان است، ندارند.

دختران زیبای ارتشی +لشکر جذابیت پری رویان

دختر زیبا در ارتش نروژ

 

۶- ارتش نروژ :

برخلاف بسیاری از کشورهای اروپایی که خدمت سربازی اجباری را برای زنان الغاء کرده اند، دولت نروژ در سال ۲۰۱۴ قانونی دایر بر این امر تصویب کرد. نروژ نخستین کشوری است که زنان نظامی را در یگان های غواص ارتش خود به کار گرفته است.

دختران زیبای ارتشی +لشکر جذابیت پری رویان

۵- ارتش اوکراین :

زنان اوکراینی به زیبایی شهره اند. اما بکارگیری زنان در ارتش این کشور برای تشکیل یگانی از زیبارویان اوکراینی به نام «ارتش کشنده» امری غیرعادی نیست. ارتش اوکراین همچنین مسابقه ای تحت عنوان «زیباترین زن سرباز» را با هدف انتخاب زنان نظامی زیبا و قدرتمند برگزار می کند. در انتخاب برندۀ این مسابقه، علاوه بر معیارهای زیبایی معمول، آیتم های مهارتی و قدرت بدنی نیز مورد توجه هستند.

دختران زیبای ارتشی +لشکر جذابیت پری رویان

دختر جذاب ارتش فنلاند

 

۴- ارتش فنلاند :

زنان فنلاندی همیشه در ساختار ارتش این کشور حضور داشته اند. در طول جنگ های داخلی، یگان زنان نیروهای ویژه در خط مقدم جنگیده اند. به سبب تجارب جنگی زنان، یگان ویژه ای از آنان برای جنگ های چریکی در ارتش فنلاند تشکیل شده است.

دختران زیبای ارتشی +لشکر جذابیت پری رویان

۳- ارتش یونان :

زیبایی زنان یونانی منحصر به فرد و دارای تنوع زیادی است. زنان یونانی نیز مانند مردان هموطنشان مجبور به خدمت اجباری در ارتش نیستند؛ بلکه داوطلبانه وارد خدمت شده و در تمام بخش های ارتش حضور دارند.

دختران زیبای ارتشی +لشکر جذابیت پری رویان

۲- ارتش رومانی :

زنان رومانی فقط زیبایی ندارند؛ بلکه نقش بسیار مهمی را در ساختار ارتش این کشور ایفا می کنند. اگرچه ارتش رومانی فاقد سلاح کافی و حتی دچار کمبود نیروست، اما حداقل سلاح کشنده ای شامل این زنان را به خدمت گرفته است.

دختران زیبای ارتشی +لشکر جذابیت پری رویان

دختران ارتش روسیه یکی از جذاب ترین ها هستند

 

۱- جذاب ترین زنان در ارتش روسیه :

این بخش نیازی به توضیح اضافه ندارد. زنان روس به زیبایی چهره و جذابیت و ملاحت بدنی، مشهورند. حضور زنان روس در ارتش این کشور به زمان جنگ جهانی اول بر می گردد. در آن دوران بیش از یک میلیون نفر از زنان ارتش روسیه در جبهه های نبرد حضور داشتند. بیش از ۲۴ هزار پرواز در طول جنگ توسط زنان خلبان انجام شده است. اما اکنون نقش آنان در ارتش و خدمت نظامی بسیار کم رنگ تر از گذشته است.

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا