پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • خواب فیل دیدن | تعبیر خواب فیل در خانه

  مجموعه : تعبیر خواب

  خواب فیل دیدن | تعبیر خواب فیل در خانه

  خواب فیل دیدن | تعبیر خواب فیل در خانه

  اگر خواب دیدید که با یک فیل رودرو هستید می توانید به تعبیر خواب ما در ادامه مراجعه کنید تا خواب تان را تعبیر کنید. فیل ها موجوداتی شگفت انگیز هستند. آن ها شدیدا باهوش هستند و از بـــودن در کنار انسان ها بسیار لذت می برند. فیل ها در بسیاری از فرهنگ ها به عنوان حیواناتی مقدس مورد احترام واقع می شوند. اما آیا دیدن فیل در خواب تعبیر خاصی دارد؟ در اینجا مثال هایی از تعبیر خواب فیل را برای شما ذکر می کنیم تا بتوانید درک بهتری از نماد فیل در خواب داشته باشید.

   

  ۱. تعبیر خواب فیل به طور کلی

  این خواب نشان دهنده امید اســـت. به خصوص اگر فیلی را تنها ببینید تعبیر آن اســـت که در پروژه های پیش روی خود شانس و بخت با شما یار خواهد بـــود. اگرچه این شانس بسیار کوچک اســـت و تغییری اساسی پیش روی شما نخواهد بـــود اما در زندگی کاری یا خصوصی تان به موفقیت هایی در ابعاد کوچکتر دست خواهید یافت.از این فرصت عاقلانه اســـتفاده کنید و اگر به شروع کاری جدید فکر می کنید، زمان را از دست ندهید. حتی اگر این کار جدید تغییرات بزرگی برای شما به همراه نداشته باشد اما پیشرفت های کوچک نیز برای شروع خوشایند و قابل قبول هستند.

   

  ۲. دیدن یک دسته فیل در خواب

  فیل ها نماد تعادل، سعادت و خرد هستند. اگر گروهی از فیل ها را در خواب دیدید، پس باید به شما بگوییم که در دوره زمانی پیش روی تان بخت و اقبال زیادی به شما روی خواهد کرد. این بخت و اقبال می تواند مربوط به پروژه ها یا مسائل کاری جدید شما باشد.همچنین شما قادر خواهید بـــود تمام کارهایی که آغاز کرده اید را به پایان برسانید و ایده ها و خلاقیت های شما شکوفا خواهد شد. بعلاوه، کمک های دیگران نیز در اختیار شما خواهد بـــود و شما قادر خواهید بـــود ایده ها و پیشنهادات خود را به درستی با دیگران در میان بگذارید و به آن ها واقعیت ببخشید.

   

  ۳. تعبیر خواب فیل در حال راه رفتن

  اگر در خواب فیلی را در حال راه رفتن ببینید، نشان دهنده رابطه شما با دیگران اســـت. شما فردی بسیار سخاوتمند و مهربان هستید و همواره سعی می کنید به دیگران در مشکلات و سختی ها کمک کنید. هیچ کمکی وجود ندارد که خانواده و دوستان تان از شما بخواهند و شما از آن ها دریغ کنید.

   

  شخصیت سخاوتمند و رفتارهای مهربانانه و عاشقانه تان شما را به دوستی خوب و شریک عاطفی مناسبی تبدیل می کند. اگر در خواب فیلی را دیدید که به درختان زل زده و به اطراف آن ها نگاه می کند، تعبیر این خواب نیز مشابه با همان چیزی اســـت که در این قسمت گفته شد.

   

  ۴. تعبیر خواب فیل سفید

  تعبیر دیدن فیل سفید در خواب آن اســـت که شما به زودی به مفهوم نهانی چیزی دست خواهید یافت که مدت ها در حال فکر کردن به آن بـــوده اید. این موضوع با مسائل مادی در ارتباط نیست و پس از به دست آوردن چنین بینشی شما سرانجام به صلح و آرامش می رسید.این کشف و شهود می تواند با نگرش شما به زندگی یا نگرش کلی شما در مورد جهان هستی در ارتباط باشد.

   

  ۵. پیدا کردن فیل در خواب

  این خواب نشان دهنده احساسات و عواطف گروهی اســـت. شما با گروهی از افراد آشنا می شوید که شباهت هایی با خودتان دارند و قطعا در کنار آن ها حرفی برای گفتن خواهید داشت. این وضعیت می تواند با نوعی رفاه یا کمک اجتماعی در ارتباط باشد که شما آن را از دیگران یا دوستان نزدیک یا خانواده خود طلب می کنید.

   

  افرادی که با آن ها آشنا می شوید می توانند حمایت و کمک بسیار خوبی برای شما به شمار روند و مطمئنا احساس آرامش و امنیت را برایتان به همراه خواهند داشت. در صورتیکه هر مساله یا مشکلی دارید، این افراد می توانند به شما در حل آن کمک کنند. اگر از چنین حمایتی بی بهره هستید، پس احتمالا در بیداری و واقعیت در آرزوی آن به سر می برید. احساس واقعی خود را با دوستان و خانواده خود در میان بگذارید و در صورت نیاز از آن ها کمک بگیرید.

   

  ۶. کشتن فیل در خواب

  این خواب تعبیری منفی دارد و نشان دهنده این اســـت که زندگی شما در حال حاضر فاقد تعادل بـــوده و شما نمی دانید چطور هر چیز را سر جای خود قرار دهید. شما معمولا وقتی در حال عبور از دوره ای سخت و طاقت فرسا در زندگی خود هستید که اندوه، اســـترس و ناراحتی بسیار زیادی را برایتان به همراه آورده اســـت این خواب را می بینید.

   

  حتی اگر فیل مرده ای را بر سر راه خود در خواب دیدید، این خواب تاثیری منفی در زندگی تان خواهد داشت. اوقات سخت تری پیش روی شما اســـت اما به یاد داشته باشید که همیشه کار مثبتی برای انجام دادن وجود دارد که شما را دوباره به راه اصلی زندگی تان بازمی گرداند.به چیزهایی که دارید فکر کنید و بر چیزهایی که از دست داده اید متمرکز نشوید. همین حالت برای سایر افرادی که در زندگی شما هستند نیز صادق اســـت. حتی اگر فرد مهم و عزیزی را در زندگی از دست داده اید، هنوز کسانی هستند که بیشتر از همیشه به توجه و عشق شما نیاز دارند.

   

  ۷. تعبیر خواب فیل که شما را تعقیب می کند

  اگر در خواب ببینید که فیلی شما را دنبال می کند، این خواب نشان دهنده انعطاف پذیری شما اســـت. شما احساس خوبی درمورد خودتان دارید و در برابر سایر افرادی که در تلاش بـــودند تا شما را متوقف سازند و احساس ناخوشایندی در شما نسبت به خودتان به وجود آورند نیز احساس شکست ناپذیر بـــودن را تجربه می کنید.اگر اخیرا با دیگران مشکلاتی داشته اید، باید بدانید که شما قادر به فرار از خشم و نیات شرورانه آن ها خواهید بـــود و مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد. تمام سلطه و نفوذ آن ها بر شما ناموفق خواهد بـــود.

   

  ۸. در خواب به شکار فیل می روید

  این خواب نشان دهنده طبیعت ظالمانه و بی رحم دنیای درونی شما اســـت که در تلاش اســـت تا راهی به دنیای بیرون پیدا کند. شما انرژی های منفی بسیار زیادی درون خود انباشته اید و احساس می کنید هر ثانیه در حال انفجار هستید. برای رها کردن همه این انرژی های منفی سعی کنید با افرادی صحبت کنید که به شما آسیب رسانده اند یا موجب به وجود آمدن چنین احساسی در شما شده اند.این کار به شما کمک می کند تا با خود و دیگران به صلح و آرامش برسید.

   

  ۹. تعبیر خواب فیل به دام افتاده

  تعبیر این خواب همان طبیعت ترسوی شما اســـت. شما فردی بسیار خجالتی و کمرو هستید، روابط بسته و محدودی با دیگران دارید، راه و روش راحت بـــودن در روابط را نمی دانید و نمی دانید که چگونه احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید. همه این ها روابط شما با دیگران را تحت تاثیر قرار می دهد و شما را ناتوان از پیشرفت در برخی از حوزه های زندگی تان می سازد.برای غلبه بر این ترس لازم اســـت که از منطقه امن خود خارج شوید و چیزهای جدیدی را امتحان کنید. این کار اگرچه سخت اســـت اما در پایان قطعا می بینید که ارزش امتحان کردن را دارد.

   

  ۱۰. تعبیر خواب فیل که به شما حمله می کند

  این خواب نشان دهنده رابطه شما با افراد قدرتمندی اســـت که به طور بالقوه توانایی آسیب رساندن به شما را دارند یا موجب شکست خوردن برنامه ها و ایده های شما می شوند. شما نگران هستید که مبادا وعده های آن ها محقق شود و شما در موقعیت ناخوشایندی قرار بگیرید.برای اینکه مانع از آزرده شدن توسط این افراد شوید باید در روابط خود با آن ها احتیاط کنید و به هر سرنخی که به شما هشدار خطری از جانب آن ها را می دهد آگاه باشید.

   

  ۱۱. تعبیر خواب فیل مهربان و صمیمی

  این خواب نشان دهنده فردی اســـت که به شما بسیار نزدیک اســـت یا نماد فردی اســـت که به تازگی او را ملاقات کرده اید. این فرد انرژی مثبت بسیار زیادی را به زندگی تان وارد کرده و کمک های او شما را قادر می کند تا اهداف و برنامه های خود را محقق کنید.شما و این فرد دوستان بسیار نزدیکی برای یکدیگر خواهید شد و می توانید رابطه ای طولانی مدت را بین خودتان برقرار سازید.

   

  ۱۲. تعبیر خواب فیل درون آب

  این خواب تعبیری منفی دارد. بی احتیاطی های شما در موقعیت های خاص منجر به بروز مشکلات و دردسرهایی برای فرد دیگری خواهد شد و نتیجه آن نگرانی و اضطراب هایی اســـت که مجبور می شوید تا مدتی با آن ها دست و پنجه نرم کنید.برای اینکه در چنین موقعیتی غرق نشوید باید پیش از هرگونه تصمیم گیری به دقت فکر و عمل کنید.

   

  ۱۳. در خواب به فیلی غذا می دهید

  این خواب تعبیری مثبت دارد. در فاصله کوتاهی پس از دیدن این خواب بخت و اقبال بسیار زیادی به شما روی خواهد کرد و حتی ممکن اســـت چیزی را برنده شوید یا ترفیع رتبه به دست آورید. شانس و بخت هر جایی که می روید شما را دنبال می کند و هر کاری که شروع می کنید بدون مشکل پایان خواهد یافت.از این فرصت برای شروع کاری جدید و هیجان انگیز اســـتفاده کنید زیرا نتیجه ای مثبت به همراه خواهد داشت.

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •