پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • چرا خواب جنسی می بینیم ، دلایل ارضا شدن در خواب

  مجموعه : دانستنی های جنسی

  چرا خواب جنسی می بینیم ، دلایل ارضا شدن در خواب

  چرا خواب جنسی می بینیم -دلایل ارضا شدن در خواب

  خواب های جنسی بیشتر برای آقایان رخ می دهد. آن ها در خواب عمل جنسی انجام می دهند و ارضا می شوند،معمولا بالافاصله پس از ارضا شدن نیز بیدار می شوند و می بینند که در واقع نیز ارضا شده اند. علل این خواب ها برای افراد همیشه مبهم است.حـتی در ایـن دوران کـه مسائل رابطه های جنسی کمی بـازتر شده است، باز هم بسیاری از مردم وقتی خوابی در این رابطه داشته باشند، نگران می شوند. بـه ویژه، اگـر عملی که در خواب انجام داده اید، در زندگی عادی برایتان غیر منتظره و تکان دهنده باشد، این خواب ها آزار دهنده تر خواهد شد.

   

  اما، بسیاری از افراد هم هستند که اصلاً از چنین خواب هایی ناراحت نمی شوند، بلکه از آن لذت هم می برند. می توان گفت این بهترین رفتاری است که می توانید داشته باشید.

   

  چرا خواب رابطه جنسی میبینیم؟

  ما بخاطر فعالیت های شـدیدی که به طور مـداوم در ذهـن ناخـودآگاهمان در حال انــجام است، خواب مــی بینیم. و از آنجا که رابطه جنسی یکی از نیرومندترین غرایز و امیال انسانی است، حیـرت انگیز نیست که برخی خواب هـای ما محتوای جنسـی داشته باشد.اگر میـل و انگیزه شـدیدی برای انجام برخی کارها داشته باشیم، احتمال اینکه آن را در خواب ببینیم خیلی زیاد است—و ذهن خودآگاه ما نمیتواند از اتـفاق آن جـلوگیری نماید.

   

  آیا حقیقت دارد که ذهن خودآگاه ما خوابهای جنسی را سانسور می کند؟

  آری! ذهن چیزی دارد به اسم “سانسور رویا” که خواب ها را تصفیه میکند. بنابراین اگر فردی در امور دینی و اخلاقی دیدگاهی بسیار سختگیرانه داشــته باشد، و شروع به دیدن یک خواب جنسی کند، قابــلیت سانـسور رویاها در ذهن آن خواب را جوری تغییر می دهند که صحنه های خیلی گستاخانه با سمبل ها و نشانه هایی جایگزین میشوند.

   

  از این رو، مردی با خلقیات جنسی بسیار خشک و سخت گیرانه، ممـکن است در عـمق ناخودآگاه خود میل شـدیدی به داشتن رابطه جنسی با زنی زیبـا داشته باشد.در این مورد، به جای این که آن فرد خـواب اندام های جنسی زنـانه را ببیند، در خواب لوله ها یا تونل هایی می بیند. و به جای دیدن سینه زنان در خواب خواب تپه های بسیار دلپذیر و زیبا می بیند، و از این قبیل.

   

  به همین ترتیب، زنی که اخلاقیات جنسی او بسیار خشک و سختگیرانه است، آلت جنسی مردانه در خواب نمی بیند و درعوض سمبل هایی از آن مثل موشک، سیگار و دودکش های بلند را در خواب می بیند.اما تجربه نشان می دهد این نوع رویاهای سمبلیک نسبت به قبل کمتر شده است. مردم نسبت به نسل های قبل در امور جنسی بازتر شده اند، به همین خاطر است که در خواب سکس را به وضوح و آشکار می بینند نه سمبل هایی از آن را.

   

  آیا احتمال ارگاسم شدن در خواب وجود دارد؟

  قطعا بله. البته برای خانم ها خیلی کم پیش می آید اما امکان پذیر است—به ویژه زمان هایی که آمادگی جنسی لازم را داشته باشند.روی تحقیقی کار می کردم که در آن تعداد زیادی از خانم اعتراف کردند که اولین ارگاسم شان در خواب رخ داده است.

   

  آقایان چطور؟

  بیشتر آقایان در دوره نوجوانی خود تا ۲۰، ۳۰ سالگی خواب های جنسی بسیار زیادی داشته اند. تکرار این رویـاها با بالا رفتن سـن کــمتر می شــود اما بــسیاری از مردانی که میل جنسی زیادی دارند، تا سن ۶۰، ۷۰ سالگی هم چنین خواب هایی می بینند.در مردها، این خواب ها تا مرحله ارگاسم و ارضا شدن مرد پیش می رود.

   

  در جـوانی این ممــکن است مایه خــجالت آنها شود، به ویژه اگر بعد از بیــدار شدن ببینند که ملـحفه ها کثیف شده است. اما برای جلـوگیری از وقوع آن هیچ کاری نمی توان انجام داد.اگر مشکلتان کثیف شدن ملحفه ها باشد، بهتر است با شرت بخوابید اما درمورد مردهای خیلی جوانی که اسپرمشان زیاد است، کثیف شدن ملحفه ها اجتناب ناپذیر است مگر اینکه یک حوله ضخیم زیر خود بیندازید.

   

  آیا ارگاسم در خواب مضر است؟

  به گزارش نیک شو، بسیاری از مردان تصور میکنند که ارضا شدن در خواب زیان آور است. اغلب آنان شنیده اند که از دست رفتن اسپرم، باعث ضعیف شدن جسمی آنها یا کوتاه شدن عمرشان می شود. اما این کاملاً نادرست است. این خواب ها فقط واکنش طبیعی بدن به هورمون هاست—تقریباً مثل عادت ماهیانه که در خانم ها روی می دهد.

   

  با خواب های جنسی آزار دهنده چکار کنیم؟

  بیـشتر خـواب های جـنسی طــبیعی هـستند و نباید احساس نگرانی کرد. گاهی اوقات این خواب ها فعالیت هایی در خود دارد که ممکن است تصور کنید در زندگی واقعی هیچوقت آن را انجام نمی دهید. اما اشکالی ندارد.اما، بعضی افراد رویاهای جنسی بسیار آزاردهنده ای دارند—مثل رابطه جنسی با محارم، رابطه جنسی خشن، و تجاوز. اگر این رویاها مکرراً برایتان اتفاق افتاد، احتمالاً یک دلیل روان شناسی پشت آن وجود دارد.

   

  اگر این خواب ها ناراحتتان میکند و میخواهید دلیل آن را کشف کنید، بهترین راه این است که با یک روان شناس مشورت کنید. این افراد با پیش زمینه روان کاوی خود آشنایی بیشتری با دنیای خواب دارند. اما برخی متخصصین هیپنوتیزم درمانی مهارت ویژه ای در کمک به افراد برای کنترل خواب های خود دارند و با هیپنوتیزم به آنها کمک میکنند پایان دیگری برای رویایشان بسازند تا دیگر برایشان آزاردهنده نباشد.

   

  رویای عشق

  برخی اوقات بعضی افراد خــواب هایی مــیبینند که در آن فـردی عمیقاً دوستشان دارد، در آغـوش می گیردشان و نوازششان می کند—رویاهایی که به آن صورت رابطه جنسی در آن نیست اما فرد را عمیقاً در خواب به سمت فرد مقابلش میکشاند.این رویــاها معمولاً برای فرد بسیار تکان دهنده هستند، چون معمولاً فردی که در خواب به آنها عشق می ورزیده، همسر یا شریک زندگی واقعیشان نیست.

   

  به گزارش نیک شو، تجربه نشان داده که این رویاها حرف های زیادی را می تواند برای ما بازگــو کند. اینگونه رویــاها می تواند به ما نشـان دهد که ما از وضعیت کنونی زندگی خود چندان راضی نیستیم و میل و اشتیاق ما را برای یک تجربه عشقی جدید نشان می دهد که در ازدواج یا رابطه کنونیمان وجود ندارد.اگر شما چنین خواب هایی می بینید و برای شما آزاردهنده است، بهتر است با یک مشاور خانواده مشورت کنید تا ببینید دلیل این رویاهایتان چه بوده است.

   

  مطـمئناً هـمه ما رویـاهایی میبینیم که در آن مسائل نامتجانسی با کسانی که فکرش را هم نمیکنیم بــرایمان اتفاق می افتد، اما وقتی این رویاها لحظات بیداری ما را در یکی دو روز پس از آن به خود مشـغول کند، بـهتر است به دلیل احتمالی آن و پیامی که آن رویا می تواند برای ما داشـته باشد فکر کنیم.

   

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است

  نظرتان را بنویسید

 • مطالب پربازدید
 •