مطالب گوناگون

خصوصیات مرد مهر ماهی + عشق و ازدواج متولد مهر

خصوصیات مرد مهر ماهی + عشق و ازدواج متولد مهر

خصوصیات مرد مهر ماهی + عشق و ازدواج متولد مهر

در این مقاله به معرفی خصوصیات مرد مهر ماهی و عشق و علاقه او می پردازیم. خانم های عزیزی که میخواهند در آینده با مرد مهر ماهی ازدواج کنند حواسشون باشه و خوب بشناسید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

مشخصات کلی متولدین مهر

مرد متولد مهر، نماد : میزان

اهل اعتدال، حامی وپشتیبان همسر، شیرین بیان، صلح جو، علاقه‌مند به فضا، آرام و متین، بسیار منطقی، بی آلایش، عاشق اصالت، علاقه‌مند به موسیقی، اجتماعی، مؤقّر، بد پیله، خجالتی، پر از احساس، اهل مشورت، عاشق هنر و ادبیات، سیاستمدار، به فکر فردا نیست،

 

مقبول اطرافیان، اهل مساوات و برابری، پر شور و حرارت نیست، عاقل، اهل حمایت از دیگران، معتدل و پایدار، شکمو، امیدوار، با انصاف، خوش سلیقه، اهل تجزیه و تحلیل، گاهی تنبل، کنجکاو و جستجو گر، متنفّر از زیادی مهمان، انتقامجو، از بی بند و باری متنفّر است،

 

با معلومات و با درایت، به آسانی تغییر عقیده نمی‌دهد، مهربان، شیک پوش و جذّاب، نکته سنج، دارای پشتکار فراوان، یک روز گرم و یک روز سرد، هوشمند، مشاور خوب، دوست یاب، منظّم و مرتّب، عاشق رنگ آبی، گاهی لجباز، مثل باتری باید مرتّب شارژ شود، صادق و درستکار، خوش مشرب، ساده دل، آسان گیر، دو دل و مردد، خوش بین.

خصوصیات مرد مهر ماهی + عشق و ازدواج متولد مهر

خصوصیات اخلاقی مرد متولد مهر

با انصاف، متعادل، زن پرست، خوش سلیقه و گاه تنبل و بی اعتنا نسبت به زندگی، اگر شوهر متولد مهر دارید همیشه به سر و وضع خود برسید خانه را تمیز و مرتب نگاه دارید. ا

 

این مرد به هیچ وجه مایل به رنجاندن دیگران نیست.

 

شما می‌توانید به خود ببالید که هوشمند‌ترین مشاور جهان را در جوار خود دارید.

خصوصیات مرد مهر ماهی + عشق و ازدواج متولد مهر

مرد مهر ماهی چه زنی رو دوست دارد

 

مرد متولد مهر چه زنی رو دوست دارد؟

برای مرد مهرماهی صداقت بسیار مهم است او زنی صادق و منصف را دوست دارد و برابری و عدالت و همچنین تعادل داشتن از ویژگی های بارز مردان مهر ماهی می باشد به خاطر همین است که ترازوی عدالت نماد ماهشان می باشد و هیچ چیز تنفرآمیزتر از بی عدالتی برایشان نیست.

 

مرد مهر ماهی به زنی علاقه مند است که تحت هر شرایطی او را تنها نگذاشته و اجتماعی ترین خصوصیات را داشته باشد ولی در کل جمع های خودمانی و صمیمانه را بیشتر ترجیح می دهد.

خصوصیات مرد مهر ماهی + عشق و ازدواج متولد مهر

مخ زدن مرد متولد مهر

 

این مرد ها بسیار صادقانه و صریح صحبت می کنند و همین ویژگی منحصر به فرد و خاص آن ها را از دیگران متمایز کرده است گاهی علت انتخاب شما از مردان متولد مهر ماه این است که دلیل شادی شما می شوند. مردان متولدین مهر ماه به سادگی قلب خود را در اختیار کسی نمی گذارند و آن را تنها به کسی که قرار است ازدواج کنند می بخشند.

 

چنانچه عاشق و علاقمند به یک متولد مهرماه شدید و چنانچه او نیز شما را دوست دارد شانس با شما یار است ولی اگر حسی به مرد متولد مهر ندارید اما او شما را دوست دارد مطمئن باشید که خودش از حسی که در وجود شماست با خبر است ، متولدین دی ماه روحیه بسیار حساسی دارند بنابراین مراقب باشید که دلشان را نشکنید.

خصوصیات مرد مهر ماهی + عشق و ازدواج متولد مهر

علایق مرد متولد مهر

 

تسخیر قلب مرد متولد مهر

باید بدانید دختری که در دام عشق یک مرد مهر ماهی افتاد دیگر خلاص شدنی در کار نیست دلیل آن را می دانید؟ دلیلش این است که چنانچه قصد ترک او را داشته باشید به قدری منطق و دلیل برایتان می آورد که ثابت کند افکاری که دارید غلط است و نه تنها خود را محکوم می کنید بلکه هوشمندی او در عرضه دلایلش چنان به نرمی و گرمی بروز می کند که شما سرسخت بودنش که حتی باعث ناراحتیتان می شود را نیز به طور کلی فراموش می کنید.

 

مرد مهر ماهی قلب و نظر شما را به راحتی می تواند تسخیر کند تا جایی که در مبارزه و کشمکش با یک مهر ماهی بیشتر اوقات شما میبازید ، ولی این باختن با شکست خوردن قابل قیاس نیست چرا که دیری نمی گذرد که مشاهده می کنید خواسته هایتان خواسته های اوست و آرزوهایتان آرزوی او است و در دنیا هیچ چیزی به اندازه خوشحال شدن او برایتان ارزشمند نیست.

 

در نظرتان لبخندش حکم یک سبد گل رز را که غنچه هایش در حال شکفتن است دارد که به هیچ عنوان توانایی ادامه زندگی بدون او را ندارید. زن هایی که سنگدل هستند می توانند در برابر لبخندهای یک مرد مهر ماهی مقاومت کنند به شرطی که جدا از داشتن چنین دلی یک اراده فولادین داشته باشند.

 

آن دسته زن هایی که عاشق یک متولد مهر ماه هستند و با او در یک رابطه عاطفی و عاشقانه به سر می برند هیچ کدامشان نمی توانند جمله « نمی دانم چرا دوستش دارم» را به زبان بیاورند.

خصوصیات مرد مهر ماهی + عشق و ازدواج متولد مهر

خصوصیات مهر ماهی ها

 

خصوصیات بارز مرد مهر ماه چیست؟

منطقی، خلاق، تیزبین و نکته بین هستند. مرد متولد مهر ماه دو جنبه درونگرایی و برونگرایی وجود خود را ایفا میکنند و هراسی از نشان دادن وجه های منفی وجودی خود ندارد.

 

رگ خواب مرد مهر ماه چیست؟

رعایت ادب و احترام به مرد مهر ماه میتواند رگ خواب او باشد. اگر شما هر رفتاری داشته باشید اما بتوانید احترام مرد مهر ماه را حفظ کنید هیچگاه با او در هیچ مسئله ایی درگیر نخواهید شد.

 

چه زنانی مناسب مردان مهر ماه هستند؟

زنانی که بتوانند با اصول و قواعد مرد متولد مهر ماه هماهنگی ایجاد کنند فرد مناسبی برای آنها هستند. مهم نیست زنان مورد علاقه شان پرسونالیتی خاصی داشته باشند، همین که پیروی مردشان باشند کافی است.

خصوصیات مرد مهر ماهی + عشق و ازدواج متولد مهر

نماد مهر ماهی ها

 

مرد متولد مهر با چه ماهی ازدواج کند ؟

مهر با فروردین : (بسیار خوب ) خونگرم و مهربان معتقد به تساوی حقوق زن و مرد

 

مهر با اردیبهشت : ( خوب ) انسان هایی هستند که تمایل زیادی به حفظ آرامش و اعتدال دارند

 

مهر با خرداد : (بسیار خوب ) آدم هایی حسابگر خونگرم تفاهم مناسبی با هم دارند

 

مهر با تیر : ( بسیار خوب ) اهل رفت و آمد و معاشرت با دیگران و بسیار شکیبا

 

مهر با مرداد : ( خوب ) در پی برقراری آرامش و ملایمت همراه با منطق در زندگی هستند

 

مهر با شهریور : ( خوب ) پیوندی موفق چون منصف عادل و با سلیقه می باشند

 

مهر با مهر : ( خوب ) به دلیل اشتراکات زیادی که دارند می توانند موفق باشند

 

مهر با آبان : ( متوسط ) اگرچه خالی از دردسر نیستند اما می توانند موفق باشند

 

مهر با آذر : ( بسیار خوب ) دارای خصیصه هایی مثل محبت درستکاری و مسئولیت پذیری می باشند

 

مهر با دی : ( متوسط ) نسبتا خودرای بلندپرواز . ممکن است با مشکل روبرو شوند

 

مهر با بهمن : ( بد ) پر جنب و جوش بی قرار تنوع طلب و سرکش

 

مهر با اسفند : (بسیار خوب ) پیوندی موفق چون از نظر عاطفی با هم سازگار و هماهنگ هستند

 

 

مطالب بیشتر :

خصوصیات دختر مهر ماهی + عشق و ازدواج متولد مهر

مهر ماهی جان تولدت مبارک

مهر ماهی یعنی ، مهر ماهی که باشی

مهر ماهی ام ، عکس پروفایل مهر ماهی

 

 

3.5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا