فال و طالع بینی

خصوصیات دختر مهر ماهی + عشق و ازدواج متولد مهر

خصوصیات دختر مهر ماهی + عشق و ازدواج متولد مهر

خصوصیات دختر مهر ماهی + عشق و ازدواج متولد مهر

متولدین ماه مهر به مهربانی شهرت دارند ، به این دل نازکی دارند اما مثل کوه محکم ، دختران مهر ماهی همیشه جذاب هستند و مورد علاقه عده زیادی از مردان قرار می گیرند. مهربان و آرام است یا پرجنب و جوش و شیطون، عشق را می پرستد و آن را بروز می دهد یا درون خودتان مخفی می کند، در مواجهه با مشکلات منطقی و با فکر عمل می کند یا عصبی و پرخاشگرانه.

 

این‌ها شاید خصوصیات اخلاقی برخی افراد باشد کــه بعضا به ماهی کــه در آن متولد شده اند ربط داده ميشود و بعضا معتقد کــه این خصوصیات در متولدین ماه‌های مشابه یکسان است کــه برخی این موضوع را جدی گرفته و برخی دیگر صرفا از روی سرگرمی به آن نگاه ميکنند.

 

گروه: هوا

روز شانس: جمعه

عدد شانس: 6

سنگ شانس: عين الشمس،كبالت

رنگ شانس: صورتي روشن،آبي روشن،سرمه اي،و تمام رنگ هاي خميري

گل شانس: فراموشم مكن،داوودي صورتي،رز صورتي

بوي شانس: ياسمن،ثعلب،گاردنيا

موسيقي شانس: آهنگ هاي رمانتيك

بارزترين خصوصیت: احترام

بزرگترين ايده آل: دوستي كامل و بي نقص

بزرگترين اشتباه: خودپسندي

خصوصیات دختر مهر ماهی + عشق و ازدواج متولد مهر

متعادل ترين،زيبا ترين و ظريف ترين انسان ها متولدين دوازده ماه سال،متولدين برج ترازو(ميزان)هستند.برج ترازو،عدالت،تعادل و ميانه روي،شراكت،ازدواج،سياست و همكاري را تمثيل مي كند.

 

به همين سبب شما،انساني متعادل،عادل،زيبا و ظريف هستيد،كه به شراكت و ازدواج و همكاري و تعاون اهميت بسياري قائل هستيد و ستاره شما موجب بارزتر شدن خصوصيات شما شده و مورد توجه و احترام ديگران مي باشيد.متولدين مهرماه غالبآ انسان هاي مورد پسند و راضي كننده ديگران به شمار مي روند و انسانهاي متعادلي هستند.

 

خصوصیات اخلاقی متولدین مهر ماه

برج میزان تنها ماهی در منطقه البروج است کــه با علامتی بی‌جان مشخص شده است، چون علامت تمام برجهای دیگر به واسطه حیوان و انسان نمایش داده شده‌اند.بسیاری از طالع بینان مدرن ماه مهر را مطلوب‌ترین و مفیدترین ماه در منطقه البروج‌در نظر ميگیرند، چون این ماه، زمان برداشت است و اشخاص ثمرات سخت کوشی‌خود در فصل بهار را در این ماه به دست ميآورند.

 

آن‌ها از استعداد و قوه ذهنی خوبی برخوردارند و در شرایطی کــه مجبور به قضاوت‌ميشوند، قادرند منصفانه و بی‌طرفانه داوری کنند.

 

آن‌ها به هیچ وجه حاضر نیستند بااشخاصی کــه برخلاف نقطه نظرات آن‌ها به بحث و جدل ميپردازند، سر و کار داشته‌باشند، چون به محض آن کــه به نتیجه‌ای برسند، حقیقت آن به نظرشان بدیهی و مسلم‌ميآید.

 

یکی از نقطه ضعف‌های آن‌ها ناشکیبایی در برابر انتقاد است و شدیدا مایلند کــه‌دیگران رفتار و اعمالشان را تأیید نمایند.

 

ولی در کل افرادی متعادل، با تدبیر، ملاحظه گر و حتی انعطاف‌پذیر هستند.

 

مشخصات کلی متولدین مهر

اهل اعتدال، حامی وپشتیبان همسر، شیرین بیان، صلح جو، علاقه‌مند به فضا، آرام و متین، بسیار منطقی، بی آلایش، عاشق اصالت، علاقه‌مند به موسیقی، اجتماعی، مؤقّر، بد پیله، خجالتی، پر از احساس، اهل مشورت، عاشق هنر و ادبیات،

 

سیاستمدار، به فکر فردا نیست، مقبول اطرافیان، اهل مساوات و برابری، پر شور و حرارت نیست، عاقل، اهل حمایت از دیگران، معتدل و پایدار، شکمو، امیدوار، با انصاف، خوش سلیقه، اهل تجزیه و تحلیل، گاهی تنبل، کنجکاو و جستجو گر،

 

متنفّر از زیادی مهمان، انتقامجو، از بی بند و باری متنفّر است، با معلومات و با درایت، به آسانی تغییر عقیده نميدهد، مهربان، شیک پوش و جذّاب، نکته سنج، دارای پشتکار فراوان، یک روز گرم و یک روز سرد،

 

هوشمند، مشاور خوب، دوست یاب، منظّم و مرتّب، عاشق رنگ آبی، گاهی لجباز، مثل باتری باید مرتّب شارژ شود، صادق و درستکار، خوش مشرب، ساده دل، آسان گیر، دو دل و مردد، خوش بین.

خصوصیات دختر مهر ماهی + عشق و ازدواج متولد مهر

خصوصیات زن متولد مهر

معمولا استخوان بندی درشتی دارد و نسبتا سنگین وزن است. شما بار‌ها در او علائم یاز قدرت، اراده، جدیت و تصمیم ميبیند کــه با خلق و خوی زنانه کمتر سازگاری دارد.

 

در هر موقعیتی چه جزئی و چه مهم هوشیاری و انصاف و قدرت استدلال خود را ظاهر ميسازد و از انزوا و تنهائی نفرت دارد.

 

زنان متولد این ماه عموماً خوشرو، خوش زبان، گاه پرحرف و پایبند ادا و اصلی خاص می‎باشند. این زنان دارای طالع نیکو می‎باشند و در زندگی ورفاه و آسایش دست پیدا می‎کنند.

 

اما اینان زود خشم هستند واگر از عصبانیت خودداری نکنند، آسیب خواهند دید. اینان به وقت عصبانیت طپش قلب پیدا می‎کنند کــه بایستی مراقب باشند.

 

زنان متولد این ماه گاه دچار اضطراب و خیالات واهی می‎شوند و اغلب بی دلیل با مسرشان بدرفتری می‎کنند. حال آن همسرشان با آن‌ها مهربان است.

 

مهرماهی ها با سه خطر در زندگی مواجه می‎شوند کــه اگر به سلامت از آن‌ها بگذرند، عمر طبیعی خواهند داشت.

 

در ضمن هر گاه بیمار شوند، اغلب علت آن صفرا و بلغم خواهد بود.

 

زن متولد مهر چه مردی را دوست دارد؟

زن مهرماهی به مردی علاقه مند است که معتقد به عشق کلاسیک باشد مدام برایش شکلات و گل هدیه دهد ، سر میز شام شمع روشن کرده و برای اینکه علاقه اش را به او نشان دهد د دائماً تماس تلفنی با او برقرار کند به چشمهای همسرش خیره شده و احساسات قلبی خود را بروز دهد.

 

عاشق مردی می شود که هنرمند است و برای زندگی بهتر و ابراز عشق و علاقه خلاقیت به خرج می دهد. با یک نقاشی زیبا و شیر گفتن دل همسرش را به دست بیاورد وین مرد میتواند دل یک زن مهر ماهی را به دست آورد.

 

مردان با ملاحظه مردانی هستند که توجه زنان مهر ماهی را جذب میکند مردی که پول شام را حساب میکند و مطمئن می شود که حتماً دسر خود را سفارش دادیانه و در ماشین را برای زن باز می کند و همیشه مودبانه و با فن بیان منطقی درخواست بیرون رفتن از او می کند و برای احساساتش احترام می گذارد.

خصوصیات دختر مهر ماهی + عشق و ازدواج متولد مهر

زیبایی متولدین مهرماه

ستاره شما ونوس،زیبایی را تمثیل می کند.شما نیز واله و شیفته زیبایی ها،می باشید.برای همین،رنگ ها,صداها،موسیقی و بوهای گوناگون در زندگی شما نقش مهمی دارند.با وجود این کــه انسانی منطقی هستید،ولی امکان دارد اگر شخص صدای زیبایی نداشته باشد،به سخنان او گوش نداده و برعکس به سخنان انسانی کــه صدا و بیان زیبایی دارد به دقت گوش دهید و تحت تأثیر او قرار بگیرید.

 

عطر و بوهای زیبا،موزیک رمانتیک،پارچه های با رنگ و طرح زیبا،اشیا و گل های جالب و زیبا،لذت زیادی به شما می دهد.شیفته زیبایی ها بوده و این علاقه،تا آخر ادامه خواهد داشت.به چیزهای ظریف و اصیل،علاقه زیادی دارید و در طرز پوشش شما،همه اینها خود را نشان می دهد.

خصوصیات دختر مهر ماهی + عشق و ازدواج متولد مهر

عشق در متولدین مهر

احساسات و عاطفه شما به اندازه صداقت و عدالت شما،قوی می باشد.در زندگی شما،عشق و محبت به اندازه زیبایی ها،نقش مهمی دارد و چون شما از گروه هوا می باشید،این احساسات،ظریف تر و برتر،خواهد بود.

 

شما بسیار رمانتیک بوده و زمانی کــه عاشق کسی بوده و دوستش داشته باشید،قلب خود را تمامآ به او داده و وابسته وی می شوید.به علاوه،عشق یک طرفه در انسان های متولد مهرماه،وجود ندارد،زیرا اگر کسی را دوست داشته باشید،او نیز عاشق شما خواهد بود.

 

شاید،در اوایل آشنایی،شخصی را کــه شما انتخاب کرده اید،از تیپ شما زیاد خوشش نیامده،و تصور کند کــه بسیار ساکن و آرام هستید اما بعد از گذشت مدت زمانی،دیوانه وار عاشق شما شده و شگفت زده خواهد بود.و شما انسان ایده آل او خواهید بود و این نیز به سبب وجود نیروی جادویی عشقی است کــه ونوس به شما ارزانی داشته است.

 

انسانی بسیار هدفدار بوده و می توان گفت کــه شما زیبایی ها و لذت های زندگی را تمثیل می کنید،یعنی ممکن است،نظیر متولدین تیرماه،بسیار وابسته بوده و فداکاری کنید،اما در مقابل،همان وابستگی و فداکاری را از طرف مقابل خود،انتظار دارید و به نظر شما عشق و محبت باید دو طرفه و متعادل باشد.حساب های جزیی در عشق شما،جایی ندارند،تا مدتی کــه عاشق باشید،صادق نیز خواهید بود.

 

اگر طرف مقابل شما را درک نکرده و یا اشتباه بزرگی مرتکب شود و یا جواب مناسبی به احساسات شما ندهد،راه را برای بدبختی و بدشانسی خود،هموار می کند.براساس این مطلب،تصور نکنید کــه شما انسانی سر به هوا بوده و دل بقیه افراد را می شکنید،گاهی در مورد متولدین گروه های هوا،این اوضاع به چشم می خورد.

 

اما اگر در ماه مهر متولد شده اید به عشق و محبت،اهمیت زیادی داده،عاشق شده و کاملآ وابسته می شوید.و اگر بیشتر خصوصیات ایده آل خود را در وجود شخصی کــه دوستش دارید،بیابید.هرگز او را ترک نمی کنید.برج میزان،تمثیل کننده ازدواج است.

خصوصیات دختر مهر ماهی + عشق و ازدواج متولد مهر

زن متولد مهر با چه ماهی ازدواج کند؟

زن مهرماهی با مرد فروردین:(بسیار عالی) بسیار مهربان و خونگرم و اعتقاد راسخ به برابری زن و مرد .

 

زن مهر ماهی با مرد اردیبهشتی:(خوب) افردی هستند که خواستار آرامش و راحتی و اعتدال در زندگی می باشند.

 

زن مهر ماهی با مرد خردادی:(بسیار خوب) اینها بسیار حساب شده عمل میکنند و با هم مهربان و یکدل و تفاهم خوبی دارند.

 

زن  مهر ماهی با مرد تیر:(بسیار عالی) بسیار صبور و اهل گشت و گذار با دیگران

 

زن مهر ماهی با مرد مردادی:(خوب) منطقی و در عین حال به دنبال آرامش و صلح در زندگی زنانشویی می باشند.

 

زن مهر ماهی با مردی شهریور :(خوب ) رابطه ی موفق آمیز چرا که هر دو بسیار با انصاف و عالت طلب هستند.

 

زن مهر ماهی با مرد مهر:(خوب) چون هر دو دارای خصوصیات مشترک هستند پس امکان موفقیتشان در زندگی بیشتر است.

 

زن مهر ماهی با مرد آبان:(متوسط) موفقیت در زندگی دارند ولی خالی از دردسر نیستند.

 

زن مهر ماهی با مرد آذر:(خوب )خصوصیاتی از قبیل مسئولیت پذیری، صداقت،و عشق و محبت بین آنها موج می زند.

 

زن مهر ماهی با مرد دی:(متوسط) تا حدوی خودرای و بلند پرواز شاید به مشکلاتی بر بخورند.

 

زن مهر ماهی با مرد بهمن:(بد) هیجانی و نا آرام ،عاصی و تنوع پسند.

 

زن مهر ماهی با مرد اسفند:(بسیار خوب) ازدواجی بسیار موفق چرا که از همه لحاظ با هم مشترک اند.

 

 

مطالب بیشتر:

خصوصیات مردان و زنان متولد فصل پاییز

خصوصیات مرد مهر ماهی + عشق و ازدواج متولد مهر

مهر ماهی ام ، عکس پروفایل مهر ماهی

مهر ماهی یعنی ، مهر ماهی که باشی

مهر ماهی جان تولدت مبارک

 

 

2.6/5 - (43 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا