فال و طالع بینی

خصوصیات دختر خرداد ماهی ، ازدواج

خصوصیات دختر خرداد ماهی ، ازدواج

خصوصیات دختر خرداد ماهی ، ازدواج

امروز مي رویم سراغ خصوصیات دختران خردادی و از رفتار و احساسات و اســتعدادهای آن ها حرف ميزنیم و در اخر از همه مهم تر از طالع ازدواج و سازگاری آن ها با متولدین ماه های دیگر شما را مطلع مي کنیم. چقدر راحت ميتوان عاشق او شد. جذابیت و شیرینی کلام او به خوبی بر این مدعاســت. او عاشق شادی و خوش بودن اســت و اگر نتوانید او را شاد کنید، جذابیت خود را از دست مي دهید.

 

ویژگی های کلی متولدین خرداد ماه

خرداد یعنی کودک طبیعت

سمبل:دوپیکر

عنصر وجود: هوا

شعار: من فکر می کنم

سنگ خوش یمن: زمردکبود

رنگ محبوب: زرد و سبز

سیاره: عطارد

شخصیت: راوی

فلز وجود: جیوه

فعال و پیشرو

متفکر

انعطاف‌پذیر و همه‌ فن‌ حریف‌

خوش‌ مشرب‌، خوش‌ صحبت‌، بذله‌گو

شاداب‌، با طراوت‌، پرتحرک‌، سردخترده‌ و خلاق

عضو آسیب پذیر متولدین خرداد : دست و شانه

روز اقبال متولدین خرداد : چهارشنبه

اعداد شانس متولدین خرداد : ۵ و ۹

سنگ خوش یمن متولدین خرداد : عقیق

رنگ متولدین خرداد : زرد

گل متولدین خرداد : دختربق

حیوان متولدین خرداد : پروانه

 

نقطه ضعف زن متولد خرداد

عصبی‌ و نگران‌

ظاهربین‌، بی‌ثابت‌ و دمدمي‌

ناقلا، کنجکاو و فضول‌

خصوصیات دختر خرداد ماهی ، ازدواج

نماد خرداد

 

قابلیت های زنان متولد خرداد ماه

زنان خرداد ماه زمانی که در مود پر جنب و جوش خود قرار دارند به طور عجیبی دارای انرژی بالایی می شوند .در وجه پر هیجان، در مشاغل سخت و درآمدزا بسیار تلاشگر هستند ،در وجه آرام و صبور بودن، دارای خلاقیت در، هنر و موسیقی هستند . در وجه زنانه و بسیار آرام تر خود زنی خانه دار، کمی غمگین و بی حوصله هستند. به همین دلیل با شناخت زن خرداد ماهی نباید انتظار ماندن او در یک قالب داشته باشید.

 

ویژگی اخلاقی خرداد ماهی ها

متولدین این ماه عموماً اهل تنّوع، واقعاْ باهوش، سریع‌الانتقال، متلّون‌المزاج، غیر پایدار، عاشق کارهای فکری، کنجکاو، پرانرژی دارای شخصیّت دوتایی، بی‌ثبات، دمدمي مزاج، هرگز کار را تمام نمي‌کند،

 

عاشق مسافرت، معاشرتی، سر به هو، زرنگ، قابل تطبیق با هر محیط، پی به اسرار مي‌برد ، نا آرام، در جستجوی مطالب جدید، واقعاْ باسلیقه، ماهر، دارای قدرت فکری زیاد ، آدم شناس، عاشق برنامه‌های کوتاه‌مدت، منطقی، عاشق حرکت، متنفّر از تقلّب، عاشق کامپیوتر، از کار طولانی خسته مي‌شود، عاشق شطرنج، زود جوش، در یک‌جا بند نمي‌شود،

 

نرم و غیرمستقیم حرف مي‌دخترد، قابل انعطاف، عاشق مطالعه، عاشق جمع مردم ، رنگارنگ، دارای قوّه تخیّل زیاد، خوش سر و زبان، ماجراجو و بی ثبات، شیک پوش ، غیر حسود، گاهی شاد و گاهی غمگین،

 

گاهی پر حرف و گاهی خاموش، نکته سنج، اهل هنر، خواهان وفاداری، کم حرف، آب زیر کاه، اهل معاشرت، رویایی، بی قرار، اصلاْ رویش حساب نکنید، ميل ندارد کسی از کارش سر در بیارد، با انصاف، بدقول، اهل زخم زبان، گاهی لجباز، عاشق غذاهای تند .

 

راه های جذب دختر خردادی ، زن های خردادی

به سمت افرادی فرهیخته جذب میشوند ؛ زن های متولد خردادماه از راه های عجیب و پیش‌بینی نشده، به دنبال ارضای خواسته‌های خود و دستیابی به محبت هستند.آنها از داشتن دوستان متعدد و ارتباطات متفاوت به وجد می‌آیند.

 

برای راه یافتن به قلب دختر خردادی، باید سخت تلاش کنید، چون آنها از دست و پنجه نرم کردن با هر چالشی لذت وافر میبرند ؛ آنها ذاتا به سمت افراد فرهیخته و صاحب نظر جذب میشوند.آنها از گفت ‌و گوهای طولانی شب هنگام لذت میبرند .

 

اگر مایلید ارتباطتان را با آنها حفظ کنید، باید گاه و بیگاه آنها را به حال خود رها کنید و در حقیقت، آنها را از آزادی طبیعی‌شان محروم نسازید .همیشه چیزهای تازه و جدیدی برایشان فراهم آورید تا دچار یکنواختی در یک ارتباط نشوند،

 

در غیر این صورت به محض کسل شدن از طرف مقابلشان دل زده میشوند و بی درنگ، آن ارتباط را قطع میکنند.زمانیکه آنها با شما حرف میزنند، شنونده خوبی برایشان باشید ؛ از پیروی از آداب قدیمی و کهنه دست بکشید و در عوض با جریان نوین روز پیش بروید تا همیشه در قلبشان جای خاصی داشته باشید .

 

 

فعال، بسیار باهوش و پرجنب و جوش صفاتی اســت کــه در وهله اول در یک متولد خرداد خواهید دید. خردادی ها مثل آفتاب‌پرست هستند و با توجه به شرایط و مکانهایی کــه در آن قرار مي گیرند و افرادی کــه با آنها معاشرت مي کنند، تغییر مي کنند.

 

حس ششم متولد خرداد به شدت قوی اســت در نتیجه هوش هیجانی اکثر آنها بسیار بالاســت. متولدین این ماه هیچ وقت به عقب باز نمي گردند و هميشه رو به جلو حرکت مي کنند و سعی مي کنند کــه روی پای خود بایستند.

 

آنها از مجادله و گفتگو لذت مي برند در عین حال نیز اکثرا در بحث ها برنده هستند. متولدین خرداد درست‌ مثل‌ بچه‌ها سردخترده‌، پرشور و با نشاط هستند، در حقيقت‌ افسونگراني‌ به‌ شمار مي‌آيند كه‌ اگر شرايط به‌ نفع‌ آنها پيش‌ برود بهترين‌ها هستند، در غير اين‌ صورت‌ افرادي‌خودخواه‌، خود محور، تخيلي‌، سرسخت‌، ناآرام‌ و بي‌قرار مي‌شوند .

خصوصیات دختر خرداد ماهی ، ازدواج

نماد متولدین خرداد ماهی

 

استعداد متولدین خرداد

چند بعدی بودن اخلاقیات زنان خردادی، منجر به بروز خلاقیت های بی نظیری می شود . اگر به زنان صرفا به دید یک وسیله فراهم کننده آسایش نگاه نکنیم و به او فرصت ابراز وجود دهیم خواهیم دید که زنان خرداد ماهی از زمره خلاقان بزرگ در زمینه هنر ، ادبیات ، موسیقی و یا آشپزی خواهند بود.

 

چند بعدی بودن روان هر کسی باعث می شود تا فرد بتواند در وجوه مختلفی زندگی کند و با داشتن هدف به خلق آثار زیادی دست یابد.اگر مادری دارای فرزند دختر خرداد ماهی باشد نباید از چند وجهی بودن اخلاق او نگران باشند ، بهتر است که او را در شرایط رشد در غالب هنر، موسیقی، ادبیات و ورزش قرار بدهند تا شاهد رشد دختری توانا و خلاق باشند.

 

زنان متولد خرداد تنها به دنبال ماندن در خانه و خانه داری و یا تمیز کاری نیستند،اما در صورت لزوم تمام کارهای مربوط به منزل را به نحو احسن انجام میدهند و در این زمینه نیز می توانند خلاقانه عمل کنند.

 

روابط اجتماعی زنان متولد خرداد

زنان خرداد ماهی از افرادی هستند که با شادی و انرژی خود همیشه در انجام فعالیت های جدید و غیر منتظره پیش قدم می شوند. از همین رو با وجود دوستی با زن خردادی ، هرگز حوصله شما سر نخواهد رفت . ممکن است در عین شادی، هیجان و نشاط فراوان یکباره تصمیم بگیرند آرام باشند، مهمانی را ترک کنند و یا در خود فرو بروند.

 

اما اگر دوستان خرداد ماهی دارید باید این نکته را در نظر بگیرید که تغیر احوالات آنها تنها به وجوه ذاتی و روانی آنان برمیگرددو حتما نباید اتفاقی سخت افتاده باشد که زنان خرداد ماه در خود فرو بروند و یا احساس کنند بهتر است در جمع نباشند.

 

شباهت های زنان خرداد ماه با شخصیت شناسی کهن الگوی یونگ

زنان متولد خرداد ماه ترکیب کاملی از زنان:هستیا ،آرتمیس ، پرسفون هستند. شاید دور از انتظار باشد ، اما تعجب نکنید، چرا که ابعاد شخصیتی زن متولد خرداد ایجاب می کند که با سه کهن الگوی یونگی متناسب باشد .

 

زنان هستیا

زنان هستیا زنانی آرام، ساکت و با وجوه معنوی و روحانی هستند که در نهایت آرامش دستاورد های معنوی خود را دنبال میکند.

 

زنان آرتمیس

زنانی جنگجو، مبارز و تلاشگر هستند.

 

زنان پرسفون

در واقع کهن الگوی پرسفون و یا دختر نامیده میشوند که زنانی با تمام وجوه دخترانه، لوس، وابسته و نیازمند کمک و حمایت خانواده و دیگران هستند ؛از تنهایی هراس دارند . شاید کمی گیج کننده به نظر برسد که چگونه یک زن در عین آرتمیس بودن و جنگنده بودن میتواند پرسفون و دختر گونه و محتاج باشد و به دنبال حامی بگردد و در عین حال هستیا ، بسیار آرام و معنوی و منزوی باشد.

 

دوستی و عشق

داشتن یک دوست یا شریک عاطفی خردادی باعث مي شود کــه شما تا هیچ وقت حوصله تان سر نرود و هميشه سرگرم باشید. آنها در دوستی و عشق بسیار وفادارند و شما را عميقا دوست خواهند داشت.

 

البته باید گفت کــه متولدین خرداد هميشه به دنبال بهترین گزینه برای ازدواج هستند و گاهی ممکن اســت به دلیل وسواس بیش از حد دچار مشکل شوند. آنها عشق را دوست دارند و هميشه درصددند تا با روش های جدید دختردگی خود را از محبت لبریز کنند؛ بنابراین رابطه و دختردگی با آنها اصلا خسته کننده نخواهد بود!

 

عشق ، حسی رمانتیک برای دختر و زن متولد خرداد است که با یافتن نیمه گمشده خو به آن دست پیدا می کند . به همین دلیل اغلب زنان متولدین خرداد به دنبال عشق رمانتیک حقیقی هستند.

 

زن متولد خرداد دارای ویژگی های منحصر به فردی در عشق می باشد که در زیر آمده است:

1. از عشوه گری لذت می برد

2. با وجود دارا بودن احساسات عمیق ، ابراز عشق برایش دشوار خواهد بود .

3. زن خردادی می تواند از نظر احساسی وابسته شود

4. او در عشق واقعا حساس و آسیب پذیر است

5. او در عشق غرق در احساسات پریشان است

6. نیاز به عشقی قابل درک دارد

7. تمایل به مهار و سرکوب هیجانات ناشی از عشق دارد

8. ممکن است وقتی عاشق می شود دارای ظاهر سرد باشد

خصوصیات دختر خرداد ماهی ، ازدواج

خصوصیات اخلاقی خرداد ماهی ها

 

زن متولد خرداد ازدواج

پسری که با دختر خرداد ماهی ازدواج می کند گویی حرممسرا دارد. دختر خرداد ماهی در جستو جوی یک مرد کامل است و به همین جهت به دنبال یافتن صفات قابل تحسین در هر مردی می باشد.

 

آیا تا کنون به این موضوع اندیشیده اید که تعدد زوجات برای یک مرد ضروری است یا نه؟ آیا از اینکه قانون تنظیم خانواده به شما اجازه داشتن بیش از یک همیسر را نمی دهد ، دلخور هستید ؟اگر پاسخ شما مثبت است به دنبال ازدواج با یک دختر متولد خرداد باشید زیرا با این کار خود صاحب لااقل دو زن شده اید و تازه چه بسا که در همین یک نفر سه، چهار، پنچ ویا حتی بیشتر ، شخصیت مختلف نهفته باشد .

 

البته تفاوت هایی نیز میان او و حرمسرا وجود دارد. به عنوان نمونه ، نمی توان مانند عضوی از حرمسرا او را در یک چهاردیواری محبوس کرد تا کاری را انجام دهد و یا به یک یا چند چیز محدود و مشخص فکر کند. چرا که ذهن بلندپرواز او مدام در حال پرواز کردن بر روی رویاهای مختلف است.

 

اما اگر او را بهتر بشناسیم متوجه خواهیم شد که این زن چند شخصیتی موجودی رومانتیک است که اگراز احساسات فکری، روحی و جسمی به طور کامل بهره ببرید، خوشبخت ترین مرد روزگار خواهید بود. البته باید بهاین نکته توجه داشت که شناخت هر یک از این زن ها، که به کلی با بقیه متفاوت است، زیرا نیاز به تلاش بسیار وبررسی های زیاد است .

 

مادر متولد خرداد ماه و اهمیت دادن به فرزندانش

مادری شاد که به کودکان خود اجازه نمی دهد تا مانع انجام کارهای متنوع او شوند .با فراهم کردن سرگرمی های بسیار برای کودکان خود ، آنها را مشغول می سازد و در عین حال بیشتر از سایرین مراقب آنها است.

 

فرزندان یک مادر خردادی مانند خود او مستقل بار می آیند و به راحتی روی پای خود می ایستند .به اعتقاد او میزان زمانی که صرف تربیت بچه می کند اهمیت ندارد بلکه میزان عشق ورزی به فرزندان مهم است .

 

یک روز خیلی جدی و سخت گیر و روز دیگر خیلی بی توجه و بی تفاوت است، با وجودی که فرزندان هنوز خیلی بزرگ نشده اند، صمیمانه به او عشق می ورزند و از داستانهای شیرینی که برایشان تعریف می کند، لذت می برند. چرا که قوه تخیل او به هنگام تعریف قصه بسیار قوی است. قصه های او همیشه شیرین، پر ماجرا و شنیدنی است. مادر متولد خرداد در مورد کار تحصیلی فرزندان خود سختگیر است و از آنها می خواهد که شاگردان خوب و ساعی باشند.

 

بچه ها هرگز نمی توانند قبل از انجام تکالیف مدرسه خود به بازی مشغول بشوند در حالی که می توانید هر شخصیتی را از رئیستان گرفته تا نخست وزیر برای شام به منزل دعوت کنید و او آنچنان از ایشان پذیرایی می کند که حاضر به دل کندن از خانه شما نمی شوند.

 

او بسیار صاحب سلیقه و بسیار با ذوق است. مانند یک مانکن لباس می پوشد و مانند یک میهماندار به اضافه یک دوست دیرینه و قدیمی از میهمانان شما پذیرایی می کند و در تمام طول مدتی که مهمان در منزل شما است، یک لحظه لبخند شیرینش از لبانش محو نمی شود.

 

خصوصیات دختر خرداد ماهی

دختری با چند شخصیت گوناگون، با قوه تخیل بالا، خوش سر و زبان و با سلیقه، ماجرا دوست و بی‌ثبات، خیلی بیش از اینکــه طالب عصبانیت شما باشد به شفقت شما نیاز دارد. عاشق تغییر و تحول اســت. مادری اســت شاد و خندان و بچه‌هایش مانند خودش خود مختارند و روی پای خود مي‌ایستند .

 

ازدواج خرداد با  سایر ماه ها:

ازدواج خرداد و فروردین : ( بد ) افرادی پر جنب و جوش و بی قرار ناسازگار و بدون تفاهم.

 

ازدواج خرداد و اردیبهشت : ( متوسط ) تیزهوش کنجکاو تنوع طلب چندان با هم سازگار نیستند.

 

ازدواج خرداد و خرداد : ( خوب ) مشورت پذیر با اســتدلال توانا در برطرف کردن مشکلات.

 

ازدواج خرداد و تیر : ( متوسط ) با روحیه تنوع طلب و بی قرار خودشان مي توانند باعث ایجاد مشکلات شوند.

 

ازدواج خرداد و مرداد : ( بسیار خوب ) زوجی جذاب و اجتماعی با صفات مشترک فراوان.

 

ازدواج خرداد و شهریور : ( متوسط ) چندان ذوق و شوقی در روابطشان وجود ندارد.

 

ازدواج خرداد و مهر : ( بسیار خوب ) خونسرد با سلیقه هنر دوست و بسیار با نشاط مي باشند.

 

ازدواج خرداد و آبان : ( متوسط ) برای رسیدن به خوشبختی باید یکدیگر را تحمل کنند.

 

ازدواج خرداد و آذر : ( بسیار خوب ) سرشار از ذوق و شوق برای دختردگی مشترک.

 

ازدواج خرداد و دی : ( خوب ) خویشتندار سیاســتمدار و از سازگاری مناسب برخوردارند.

 

ازدواج خرداد و بهمن : ( بسیار خوب ) با روحیه انسان دوستی و هميشه آماده کمک به همدیگر.

 

ازدواج خرداد و اسفند : ( بد ) خیالباف ، رویا پرداز ، مرموز ، عدم تفاهم با همدیگر.

 

مردان مورد علاقه زنان خرداد ماهی

با وجود تغییرات احوالی مشهود در زنان خرداد ماهی به دنبال مردی هستند که تمام این احوالات او را درک کند و با و هم قدم شود . مثلا اگر عاشق طبیعت است و نیاز به سفر دارد، مرد مورد علاقه او نیز باید همراه و پر انرژی باشد.

 

اگر زمانی نیازمند سکون، و آرامش و یک جا نشستن دارد، مرد مورد علاقه او نباید متعجب شود و او را فردی افسرده و غمگین بداند .در برخی موارد که احساسات دخترانه و به دنبال حامی بودن او گل میکند ، مرد مورد علاقه او باید مانند یک حامی، دلسوز و مهربان باشد.

 

کافیست که زنان خرداد ماهی را بشناسید و وجوه اخلاقی او شما را متعجب نکند .در این صورت میتوانید از همراهی دلنشین، جذاب، روحانی و معنوی و یا دختری کوچک و مهربان در کنار خود لذت ببرید .

 

زنان خردادی از مردان مهربان خوششان می آید و آن ها را همراه خوبی برای زندگی مشترک می دانند.

 

مردانی که خوب گوش می دهند:زنان خردادی همیشه به دنبال یک شنونده خوب برای گوش دادن به حرفهایشان هستند که اگر مردی این ویژگی را داشته باشد حتما زن خردادی او را دوست دارد و با او ازدواح می کند.

 

مردان با اعتماد به نفس بالا : زنان خردادی مردانی را که اعتماد به نفس دارند را دوست دارند چرا که مردی که از خود مطمئن باشد برای یک زن قابل اطمینان تر و تکیه گاهی خوب به شمار می رود.

 

مردانی که شوخ طبع هستند :مردانی که شوخ طبع هستند و زنان را به خنده وا می دارند جای بیشتری در قلب زنان خردادی خواهند داشت.

 

مردانی که قدردانی می کنند : زنان به لطف ها و محبت هایی که در حق دیگران انجام می دهند با یک دید کاملا متفاوت با مردان نگاه می کنند و به دنبال قدردانی و سپاسگزاری هستند و اگر مردی این را درک نکند نمی تواند مرد مورد علاقه ی یک دختر خردادی باشد.

خصوصیات دختر خرداد ماهی ، ازدواج

آغاز خرداد ماهی ها نزدیک است

 

چیزها و کارهایی کــه متولدین خرداد به آن علاق دارند:

موسیقی، کتاب، مجله، گپ و گفتگو، مسافرت‌های کوتاه.

 

چیزهایی کــه متولدین خرداد دوست ندارند:

تنها بودن، محدود شدن، کارهای تکراری روزمره.

 

5 دلیل برای اینکــه از خردادی بودن‌تان لذت ببرید

شما مي توانید به راحتی از یک گروه به یک گروه دیگر بپیوندید و به راحتی با تقریبا همه ارتباط برقرار کنید. شاید علاقه‌ی چندانی به شهرت نداشته باشید، اما بخاطر اینکــه تقریبا با همه مي جوشید، در ميان همگان محبوب خواهید بود !

 

بخاطر هوش بسیار بالایی کــه دارید مي توانید تمام زوایای هر مساله ای را به سرعت بررسی کنید و حرکت بعدی خود را در لحظه و بدون دل مشغولی در نظر بگیرید !

 

چون تحت تاثیر سیاره قدرتمندی چون عطارد هستید، کاملا قادر خواهید بود کــه حرف خود را به کرسی بنشانید و حتی اگر ایده ای نه چندان جذاب هم داشته باشید، به کمک اســتعداد متقاعد کنندگی‌تان مي توانید جهت فکری افراد را به سمت مقصودتان تغییر دهید !

 

انرژی سرشار و فوق‌العاده شما همه را سر ذوق مي‌آورد! یک خرداد ماهی برای به راه اندازی یک مهمانی کافیست و شما خوب مي دانید کــه چطور این کار را انجام دهید!

 

به نظر بسیاری از افراد شما شخصیتی اسرار آميز هستید و یافتن هر یک از شخصیت های متفاوت یک خردادی و آشنا شدن با آنها بسیار لذت بخش و جذاب خواهد بود !

 

سوالات متداول در مورد خصوصیات زن خرداد ماهی

1. خصوصیات بارز زن خرداد ماه چیست؟

زن متولد خرداد ماه به صورت متناوب احساسات مختلفی را تجربه میکند و پر از تغییر است.

 

2. رگ خواب زن خرداد ماه چیست؟

داشتن احساس مسئولیت رگ خواب زن متولد خرداد است. در واقع اگر شما فردی بی مسئولیت هستید به هیچ وجه نمیتواند رگ خواب این گروه از زنان را به دست بگیرید.

 

3. تعریف کهن الگوی زن خرداد ماه چیست؟

زن خرداد ماه به طور متوسط از سه کهن الگوی آرتمیس، هستیا پرسفون خود به طور همزمان استفاده میکند. زن قهرمان و جنگجو در عین حال روحانی و همچنین دختری کوچک و مهربان است.

 

4. مردان مناسب برای آنها چگونه باید باشندد؟

با وجود دمدمی مزاج بودن زنان خرداد ماهی ، در احساس عشق ماندگار هستند. البته اگر شما از زمره افرادی هستید که سریع از خواسته خود رو بر می گردانید قطعاً نباید اطراف زنان خرداد ماه باشید.

 

علایق و روحیات جنسی – روانی دختر متولد خرداد

دختران متولد خرداد ماه علاقه های جنسی خاص خود را دارند و ما در این طالع جالب و خواندنی ویژگی های آنان را برای شما آورده ایم.ما را همراهی کنید تا به ویژگی ها و خصوصیات جالب دختران خرداد ماهی پی ببرید.دختر متولد خرداد

 

دختر متولد خرداد، دختری با چند شخصیت گوناگون ، با قوه تخیل بسیار، خوش سر و زبان ، با سلیقه ، ماجرا دوست و بی ثبات .مردی کــه با یک دختر متولد خرداد ازدواج کند ، گویی کــه چندین دختر در حرمسرا دارد.

 

این دختر در جستو جوی یکمرد کامل اســت و به همين جهت در هر مردی یک صفت قابل تحسین مي یابد. او گاهی خانه دار ، گاهی تنبل، گاهی جذاب و دلربا ، گاهی غمگین و متاثر ، گاهی پر حرف و پر سفسطه ، گاهی خاموش و کم حرف اســت.

 

زن متولد خرداد طالع بینی هندی

شناخت خصوصیات زن خرداد ماه

زن متولد خرداد، زنی با چند شخصیت گوناگون ، با قوه تخیل بسیار، خوش سر و زبان ، با سلیقه ، ماجرا دوست و بی ثبات .مردی که با یک دختر متولد خرداد ازدواج کند ، گویی که چندین زن در حرمسرا دارد.

 

این زن در جستو جوی یکمرد کامل است و به همین جهت در هر مردی یک صفت قابل تحسین می یابد. او گاهی خانه دار ، گاهی تنبل، گاهی جذاب و دلربا ، گاهی غمگین و متاثر ، گاهی پر حرف و پر سفسطه ، گاهی خاموش و کم حرف است.

خصوصیات دختر خرداد ماهی ، ازدواج

متولدین خرداد ماهی

 

آیا هرگز فکر کره اید کــه تعدد زوجات لازم اســت و یک مرد باید بیش او یک دختر داشته باشد ؟

آیا از اینکــه قانون تنظیم خانواده شما اجازه نمي دهد بیش از یک همسر انتخاب کنید ، دلخورید؟ خوب اگر اینطور اســت با یک دختر متولد خرداد ازدواج کنید وحتم داشته باشید کــه با این کار خود صاحب لااقل دو دختر شده اید و تازه چه بسا کــه در همين یک نفر سه ، چهار ، پنچ ویا حتی بیشتر دختر

 

البته بین او و یک حرمسرا تفاوت هایی هم هست، برای مثال او را مثل یک عضو حرم نمي توان در چهار دیواری حرمسرا حبس کرد و گفت کــه فقط به یک کار بپردازد و راجع به یک یا چند چیز محدود و مشخص فکر کند . فکر او دائما در حال پرواز اســت و او به شیوه های خاص دائما به دنبال این افکار و رویاها مي رود .

 

با وجود این اگر او را قدری عميق تر مورد بررسی قرار دهیم ، در ميان این چند دختر ( یا بهتر بگوییم این دختر چند شخصیتی ) موجود رومانتیکی جلب مي کند کــه اگر بتوانید احساسات فکری ، روحی و جسمي اش را یک جا مورد بهره برداری قرار دهید ، خوشبخت ترین مرد روزگار خواهید بود.

 

البته حصول به این هدف با توجه به برخوردار بودن او از خصوصیات چند گانه، چندان کار ساده ای نیست . به هر صورت من مي توانم به شما اطمينان بدهم کــه او به تنهایی مجموعه ای اســت از چند دختر و متاسفم از اینکــه باید اضافه کنم کــه شناخت هر یک از این دختر ه ا، کــه به کلی با بقیه تفاوت دارند ، محتاج به بر رسی های زیاد و کوشش فراوان مي باشد .

 

سن و سال در رفتار و کردار دختری کــه در این ماه متولد شده باشد ، تاثیر به سزایی دارد زیرا تا زمانی کــه دوران شباب را پشت سر نگذاشته اســت ، رویاهای عاشقانه تنها اندیشه هایی هستند کــه در سرش وجود دار د.

 

در این دوره او به ميزان فوق العاده زیادی دم دمي مزاج و بی ثبات اســت. او یک روز به خاطر نحوه تبسم ، تن صدا ویا حتی طرز راه رفتنتان به دنبالتان مي آید و بعد در عرض بیست و چهار ساعت آنچنان از شما روگردان مي شود کــه از موهای سرتان تا جوراب پایتان را مورد انتقاد قرار مي دهد و این کار را آنچنان تند و کنایه آميز انجام مي دهد کــه شما احتمالا برای التیام جراحات قلبتان مجبور مي شوید دست به دامان روانکاو بدخترید ، اما یادتان باشد کــه تا اینجا لااقل صاحب دو دوست دختر هستید و احتمالا تعداد دیگرن هم هستند کــه هنوز از آن ها خبری ندارید .

خصوصیات دختر خرداد ماهی ، ازدواج

نماد خرداد ماهی

 

قدرت تحلیل بسیار قوی اش موجب پیدایش فانتزی های گوناگونی مي گردد کــه ابراز احساسات عاشقانه تنها راه برملا کردن آن اســت و یک متولد برج خرداد لااقل دو برابر دختر های دیگر به این کار نیازمند اســت . یک مرد متولد خرداد مي تواند در آن واحد یک خواننده، یک کار خانه دار، یک هندپیشه، یک فروشنده و رئیس یک هیات مدیره باشد وتمام این کارها را هم با موفقیت انجام بدهد، اما یک دختر اگر چنین باشد، بوالهوس و دمدمي مزاج شناخته مي شود.

 

فکر نکنید کــه یک دختر متولد این برج نمي تواند این چنین باشد، اما اجتماع ما یک چنین موقعیتی را کمتر در اختیار یک دختر مي گذارد درحالی کــه در دنیای عشق و احساسات او مي تواند هوس های هزار گانه خود را به موقع اجرا بگذارد و خویشتن را تا هر قدر کــه مي خواهد ارضا کند.

 

دختر متولد خرداد مانند توفان ورگبارهای بهاری مي ماند، گاهی پر رعد و برق، گاهی پر شور و خروش و گاه مطبوع و عطر آميز و آرام اســت. در حالات او ثبات و دوام و اســتمرار وجود ندارد. دختر برج خرداد خیلی بیشتر از آنکــه طالب عصبانیت شما باشد، به شفقت شما نیاز دارد و برای او جدا مشکل اســت کــه هر بار خود را واقعا تسلیم یک نفر بکند.

 

او در حالی کــه مجذوب قدرت روحی و هوشی یک مرد اســت، از جانب رنگر وجودش به سوی هنر و شعر و موسیقی چشم دوخته اســت. او وقتی مردی را پیدا کرد کــه دارای قدرت خلاقیت اســت، آن وقت شخصیت دوگانه اش شروع به خودنمایی مي کند.

 

او درست در همان لحظانی کــه با مرد دلخواه خویش به تماشای یک نمایشگاه رفته و خوشحال اســت از اینکــه سر انجام کسی را پیدا کرده کــه مثل خودش از دیدن تابلوهای زیبا لذت ببرد، ناگهان وجود ثانوی از وی مي پرسد کــه آیا این مرد هنر دوست مرد دختردگی هم هست ؟

 

من حتم دارم کــه با توجه به مطالب فوق شما تا حدودی مي توانید حدس بدخترید کــه یک دختر متولد شده در برج جوزا چه نوع موجودی اســت . او را به حال خودش بگذارید، زیرا معمولا مي تواند مسائل ناشی از دو گانگی های وجود خویش را درون خویش نگاهدارد وشما را با آن ها درگیر نسازد . او یک دوست شاد و دل دخترده اســت .

 

در ایامي کــه ماه در آسمان نورانی اســت ، او موجودی سرشار از شادی و نشاط اســت کــه با ارائه هوش و ذکاوت و همدلی و مهربانی موجب رضایت خاطرتان را فراهم مي سازد. در طی این روزها او کوچکترین حرکات، گفتار و اشارات عاشقانه داشته باشد .

 

در این گونه مواقع ظرافت دخترانگی به ميزان زیادی در وی مي جوشد اما یادتان باشد کــه در صورت لزوم مي تواند سریعا به نقطه برودت و سردی رجعت کند. دختر متولد شده در ماه خرداد خیلی به راحتی مي تواند یک مهمانی دخترانه سوت کور را به شور و نشاط بیاورد ویا فکر گرفتاری های بزرگ یک مرد را از سرش خارج سازد .

 

در حالی کــه به زحمت مي توان او را در قالب یک دختر خانه دار منحصرا خانه دار در آورد. اگر زمانی لازم باشد، سایر دختران مخفی شده در وجودش سریعا شروع به خودنمایی مي کنند مثلا شما ممکن اســت روزی او را در قالب یک باونوی فکور و سخنور کــه عقاید فلاسفه بزرگ را مورد تجزیه و تحلیل قرار مي دهد و به شیوه ای تعجب آور درباره سیاســت و یا ادبیات سخن مي گوید،

 

ببینید وبلا فاصله روز بعد مشاهده کنید کــه دستخوش احساسات مي شود و اشکش از فرط رقت احساسات جاری مي گردد و خود را تنها و بی پناه نشان مي دهد و لحظه ای بعد دوباره سرشار از تحرک و نشاط مي گردد.

 

بله، او هر چه باشد، یکنواخت و خسته کننده نیست. اگر خیال مي کنید کــه این اغراق گویی ست، هنر پیشه فقید« مارلین مونرو» را به خاطر بیاورید. تمام مردهایی کــه با وی آشنا بوده اند، از « کارل سندبورگ» گرفته تا آرایشگری کــه موهایش را درست مي کرد، او را به صورتی مي شناختند کــه با دیگران تفاوت فراوان داشت.

 

دختری کــه در برج جوزا تولد یافته باشد، شدیدا مایل اســت کــه کسی را واقعا و از صميم قلب دوست بدارد، اما هميشه این احساس خود را کتمان مي کند، او واقعا بچه دوست اســت ولی این حقیقت را از شوهر خود پوشیده نگاه مي دارد.

خصوصیات دختر خرداد ماهی ، ازدواج

خصوصیات خرداد ماهی

 

او قبل از ازدواج در هر مردی چیزی جالب دوست داشتنی مي یابد، اما پیوسته در جستجوی کسی اســت کــه واجد تمام شرایط و خصائص لازم برای خوشبخت کردن یک دختر باشد، او به دنبال یک مرد کامل اســت. شما او را یار و همدم بسیار خوبی ميابید.

 

دختری کــه طبیعت برج دو پیکر را برای تولدش انتخاب کرده باشد، حاضر اســت با شما از ميدان ورزش تا سالن سینما و کتابخانه بیاید. او در ميدان ورزش به همان اندازه از خود هیجان و علاقه مندی نشان مي دهد کــه در یک مهمانی رقص قوه تفکر باشکوهش وقتی کاملا آشکار مي شود کــه موضوعی حس کنجکاوی او را تحریک کند.

 

این خصیصه موجب مي گردد کــه با زیرکی و قدرت تمام به جست و جوی آنچه کــه در مغز شما مي گذرد، بپردازد و برای حصول به این هدف برخی از افکار خویش را برایتان بازگو مي کند. تا زمانی کــه شما از او ثبات قدم نخواهید، دختر بی نظیری اســت.

 

شاید گوشزد کردن این نکته هم لازم باشد کــه او ممکن اســت خود را صادقانه عاشق شما بداند و بعد شخص دیگری را به مراتب مناسب تر از شما بیاید . او زودتر از هر دختر دیگری مي تواند شما را فراموش کند، مگر اینکــه دائما در جوارتان باشد. گناهی هم ندارد.

 

طبیعتش طوری اســت کــه تغییر و تحول را دوست دارد و حتی مي توان گفت به آن عميقا نیازمند اســت. تا زمانی کــه گذشت ایام به وی نیاموخته باشد کــه در دختردگی پرماجرایی را مي گذراند و این حالت را باالطبع شامل حال مردی کــه عاشقش اســت نیز مي کند.

 

وقتی پیشنهاد ازدواج شما را قبول کرد و همسرتان شد، آن وقت به مردان دیگری کــه نتوانسته اند با گرفتن یک دختر صاحب یک حرمسرا شده باشند، دهان کجی خواهید کرد. بله، شما این موقعیت اســتثنایی را داشته اید کــه با یک دختر ازدواج کنید ولی یک حرمسرا را به خانه خود بیاورید. دختر شماره یک این حرمسرا قادر اســت هر چه بخواهید انجام بدهد،

 

اگر شما خواهان وفاداری مي باشید، او مي تواند این چنین باشد ولی به شرط اینکــه نیازهای قلبی اش را ارضا کنید. این دختر از اینکــه با شما هزاران فرسنگ مسافرت کند و هر سال در یک شهر بساط خانه و دختردگی را بگسترد، ذره ای دلتنگ نخواهد شد.

 

همانطور کــه گفتیم، او عاشق تغییر و تحول اســت و در نتیجه هیچ دلیلی نمي بینید کــه با ماجرهای دختردگی شما مخالفت کند حتی اگر این ماجرا نوعی قمار بازی باشد. او پیوسته از تغییر وضع به هیجان نمي آید. دختر متولد خرداد شم اقتصادی قوی دارد و اگر شما به کار تجارت مشغول مي باشید،

 

بهتر اســت مسائل و مشکلات خود را با او مطرح سازیدزیرا نه تنها مي تواند نظریات جالبی ارائه بدهد، بلکــه در این گونه امور مشوقی بهتر از او نمي توانید پیدا کنید. شما مي توانید در صورت ضرورت از وی بخواهید کــه به دفترتان بیاید و برایتان کار کند تا در آمدی بیشتری را کــه به آن نیاز پیدا کنید. شما مي توانید در صورت ضرورت از وی بخواهید کــه به دفترتان بیاید و برایتان کار کند تا در آمد بیشتری را کــه به آن نیاز پیدا کردید، بدست بیاورید.

 

حقایق جالب درباره شخصیت های گوناگون دختر متولد خرداد ماهی

دختر شماره یک

دختر متولد خرداد گاهی خیلی کمتر از آنچه کــه ظاهر به نظر مي رسد، سربه هوا اســت. او در این حالت بسیار فهیم، باهوش، کم حرف و اندکی آب زیر کار اســت.

 

اما دختر شماره دو

حرمسرای شما گاهی هم دمدمي مزاج اســت و هیچ بعید نیست کــه شما هم از نمونه آن مردانی باشید کــه گاه گاهی هوس داشتن یک چنین دختری را بکنند. او لحظه ای غرغر و لحظه ای بعد بدگمان و چند دقیقه بعد چرب زبان مي شود و جالب آنکــه در تمام این دقایق و لحظات با شما مخالفت مي کند. مگر این نیست کــه مردها گاهی مایلند کسی با ایشان به جدل بنشیند؟

خصوصیات دختر خرداد ماهی ، ازدواج

متولدین خرداد ماهی

 

بی محلی نکنید و دامنه گفت و گو را به یک بحث منطقی بکشانید( زیرا این همان چیزی اســت کــه او در نهان مي خواهد. دختر شماده دو حرمسرا شما کسی نیست کــه در مقابل ناملایمات دختردگی جابرانه و یکطرفه به قضاوت بنشیند.

 

او ممکن اســت جدا با شما از در مخالفت برخیزد و یا به منزل خواهرش برود و تا نصف شب بر نگردد، در یک چنین حالتی به نفع شما اســت کــه وقتی برگشت، سئوال نکنید و مرتبا نپرسید کــه کجا بودی؟

 

چکارمي کردی؟ اگر شما مرد خانه هستید، او هم دختر خانه اســت. او خود را همسر شما مي داند نه دخترتان، و خیلی بیش از آنچه کــه تصور مي کنید، خود مختار و اســتقلال طلب اســت.

 

دختر شماره سه

موجودی اســت متنفر از خانه داری و انجام کارهای روزمره آن، رختخواب پهن و ظرف ها نشسته مي ماند، در حالی کــه او روی صندلی راحتی نشسته و غرق در رویا های طلایی خود اســت و یا اینکــه کتاب مي خواند. او ممکن اســت شب کــه شما به منزل برگشتید، یک قوطی نخود فرنگی به عنوان شام جلویتان بگذارد بدون اینکــه حتی درش را باز کرده و یا پنج دقیقه آن را توی آب جوش گذاشته باشد.

 

لابد خیال مي کند کــه عصبانی مي شوید؟ ابدا او درست در همان لحظه ای کــه از تعجب دهانتان باز مي شود، چنان گفت و گوی مناسب و شیرینی را شروع مي کند کــه عميقا از آن لذت مي بردید و آرامش روحی ناشی از این کار موجب مي شود کــه اصلا از یاد ببرید شام چه چیز جلویتان گذاشته اســت.

 

او ابتدا با زیرکی تمام در مي یابد کــه آن روز برای شما موفقیت آميز بوده یا یک روز توام با شکست وناکامي، و اگر حالت اخیر بوده اســت، چنان با شما همدردی مي کند و چنان خاطرتان را تسکین مي دهد کــه به کلی گرفتاری خود را فراموش مي کنید. او خیلی به راحتی مي تواند موجبات رضامندی شما را چه از نظر احساسی و چه از نظر عقلانی فراهم بیاورد.

 

در مورد عقیده ای کــه فلان روز نسبت به بودا و بودایی ها ابراز کرده بودید، کنجکاوی نشان مي دهد و نسبت به کوششی کــه برای سرودن چند خط شعر به خرج مي دهید، از خود هیجان ظاهر مي سازد. خلاصه او دوست همراه بسیار مهربان اســت. به خصوص آن شب خیلی هم مهربان تر و خوش مشرب تر مي شود زیرا شما از اینکــه منزل را گردگیری نکرده، شام را نپخته و به کارهای منزل نرسیده اوقات تلخی راه نینداخته اید.

 

اگر شما یک روز به منزل بیایید و به وی پیشنهاد کنید کــه با هم به کنار دریا بروید، ناگهان از شدت شادی از جایش مي جهد و بدون کوچکترین اعتراض و یا حتی بدون اینکــه سئوال بکند آیا پول کافی برای آن دارید یا نه، آیا هتل رزرو کرده اید یا خیر؟ به طرف قفسه لباس هایش مي رود تا هر چه زودتر راه بیفتید.

 

دختر شماره چهارم

حرمسرای شما مادری اســت شاد و خندان. او اجازه نمي دهد کــه بچه ها مانع کارهای جوراجورش بشوند و علتش این اســت کــه هميشه سرگرمي های زیادی برایشان فراهم مي کند ولی در عین حال بیشتر از سایرین مراقب آنها اســت

 

رفتارش در قالب یک چنین دختری چنان اســت کــه شما هميشه با کمال ميل و رغبت گران ترین عطرها و زیباترین لباس ها را برایش مي خرید. اگر پیشنهاد مسافرت به نقاطی را بکنید کــه از نظر طبیعت شاعرانه و زیبا باشد و یا از لحاظ هنری و قدمت مشهور باشد، چشمانش از شادی برق خواهد زد.

 

دختر شماره پنج

ممکن اســت تا حدودی از بحث و جدل و مناظره خوشش بیاید. بله دختردگی شما پس از ازدواج با یک دختر برج جوزا این چنین خواهد بود و شاید تعجب کنید اگر بگویم کــه در توصیف و شمارش اعضای حرمسرایتان چند نفری را هم نادیده گرفته ام، چند نفری را هم نادیده گرفته ام، چند نفری کــه از خصوصیات نسبت به آنهایی کــه شرح داده شده اند، در درجه اهميت کمتری قرار دارند.

 

مگر به این اســت کــه در هر حرمسرایی تعدادی هم دختر صیغه وجود دارد کــه نسبت به دختر عقیده در سطح پایین تری قرار دارند؟ طبیعی اســت دوستانتان از اینکــه شما را هر روز با یک دختر مي بینند به حال شما غبطه مي خورند و اگر چیزی در این مورد پرسیدند، موضوع صحبت را عوض کنید، مگر یه این اســت کــه تعدد زوجات ممنوع اســت؟

 

دختر متولد خرداد وقتی کــه مي تواند سوار هواپیما شود، با ترن مسافرت نمي کند و به همين ترتیب وقتی ميتواند حرف بدخترد، ساکت نمي ماند، و وقتی مي تواند بدود، هرگز راه نمي رود و وقتی کــه مي تواند کمک کند، از تعاون رو نمي گرداند.

 

سرش هميشه چنان مملو از ایده های مختلف قلبش پیوسته چنان مملو از اميدهای گوناگون اســت کــه انسان خیال مي کند برای تنظیم آن ها باید دست به دامان یک کامپیوتر شد. با وجود اینها، دختر متولد خرداد، به علت طبیعت ونهاد خاص خودش گاه خیلی تندرو و در دختردگی بی باک و بی ملاحظه اســت.

 

باید شما دائما مواظب او باشید کــه با تندروی و مبالغه جویی خود را گرفتار بلا نکند.لازم اســت در تمام دختردگی مواظب او باشید کــه سرعت چرخش از 150 کیلو متر در ساعت تجاوز نکند. او در تمام عمر محتاج توجه و محافظه کاری شماســت کــه نلغزد و از جاده سلامت خارج نشود

خصوصیات دختر خرداد ماهی ، ازدواج

نماد دستبند خرداد ماهی

 

متولدین‌ خرداد ماه‌ مي‌توانند در بسیاری‌ از زمينه‌ها موفق‌ باشند

آنها مي‌توانندسخنران‌ یا نویسنده‌ شوند. به‌ عنوان‌ مناظره‌ کننده‌، دیپلمات‌ با سیاســت‌اگرچه‌ در امرسیاســت‌ آنها بیشتر به‌ تئوری‌ها علاقمند هستند تا عمل‌، دبیر، شاعر، رودخترامه‌نگار یاوکیل‌ دعاوی‌ مي‌توانند به‌ اوج‌ شکوفایی‌ خود برسند.

 

در امر تجارت‌ هر کاری‌ کــه‌مستلزم‌ حاضر جوابی‌ و چابکی‌ باشد، مناسب‌ حال‌ آنهاســت‌: مثل‌ نماینده‌ و بازاریاب‌مسافرتی‌، حق‌ العمل‌ کاری‌ و خلاصه‌ تمام‌ مشاغلی‌ کــه‌ در ارتباط با عموم‌ و صحبت‌کردن‌ اســت‌.

 

از آنجایی‌ کــه‌ آنها منصف‌، بی‌طرف‌، منطقی‌، اهل‌ اســتدلال‌ و تحلیل‌ گرهستند، مي‌توانند دانشمندانی‌ موفق‌ شوند، به‌ خصوص‌ در زمينه‌های‌ پزشکی‌ وستاره‌شناسی‌ (نجوم‌).

 

همچنین‌ مي‌توانند در نیروهای‌ مسلح‌ به‌ مقامات‌ بالا برسندچون‌ خطر را جدی‌ نمي‌گیرند و مي‌توانند به‌ راحتی‌ یک‌ سابقه‌ در زمينه‌ ایثار و ازخودگذشتگی‌ نسبت‌ به‌ وظایف‌ و اعمال‌ حماسی‌ و قهرمانانه‌ کسب‌ کنند.

 

در زمينه‌ هنرنیز در رشته‌های‌ موسیقی‌، نقاشی‌ و مجسمه‌سازی‌ مي‌توانند دست‌ همه‌ را از پشت‌ببندند. آنها مي‌توانند محققان‌ و پژوهشگرانی‌ قوی‌ باشند.

 

متأسفانه‌ گهگاهی‌ نیز ازجنبه‌ منفی‌ ممکن‌ اســت‌ دست‌ به‌ کلاهبرداری‌، سرقت‌ و حتی‌ جادو و جنبل‌ بدخترند و به‌انحطاط کشیده‌ شوند.

 

بیماری‌ها و مشکلات‌ احتمالی‌ متولدین‌ خردادماه‌:

صورت‌ فلکی‌ جوزا بر بازوها، شانه‌، دست‌ها، ریه‌ و سیستم‌ عصبی‌ حکمرانی‌ مي‌کندو متولدین‌ خرداد ماه‌ باید از اتفاقاتی‌ کــه‌ ممکن‌ اســت‌ برای‌ قسمت‌ بالای‌ بدنشان‌ رخ‌دهد و همچنین‌ بیماری‌های‌ عصبی‌ و ریوی‌ مثل‌ زکام‌ و برونشیت‌ (التهاب‌ نایژه‌ها)هوشیار و آگاه‌ باشند. اگر تحت‌ فشارهای‌ شدید عصبی‌ قرار بگیرند از درون‌ خردمي‌شوند و تمام‌ بنیه‌ خود را از دست‌ مي‌دهند.

 

شما بدون‌ دلیل‌ و به‌ راحتی‌ خودتان‌ و دیگران‌ را آزار داده‌ و به‌ خطر مي‌اندازید. گاهی‌اوقات‌ پرداختن‌ بیش‌ از حد و با شدت‌ و حدت‌ زیاد نیز مي‌تواند برایتان‌ خطرآفرین‌باشد.

 

علاقمندی‌ها: حرف‌ زدن‌، مسایل‌ نوظهور و غیرمعمول‌، تنوع‌ در دختردگی‌، پروژه‌های‌متعدد کــه‌ همه‌ در یک‌ زمان‌ در جریان‌ هستند و مطالعه‌.

 

بیزاریها: محدودیت‌ و در قید و بند قرار گرفتن‌، تحت‌ آموزش‌ قرار گرفتن‌ دایمي‌،دختردگی‌ یکنواخت‌ و بی‌هیجان‌، بی‌تحرکی‌ و مسامحه‌ فکری‌ و ذهنی‌ و تنها ماندن‌.

 

نتیجه گیری:هر فردی در یکی از ماه های سال متولد شده است و هر ماهی خصوصیات و ویژگی های مخصوص به خود را دارد به نظر من هرکسی باید ابتدا خصوصیات اخلاقی و رفتاری خود را بشناسد و بعد اگر می خواهد در رابطه با کسی باشد حتما باید بدانید که در چه ماهی متولد شده است و آن فردی که با او می خواهد در رابطه باشد چه ویژگی هایی دارد و این را در نظر بگیرد که آیا با او سازگاری دارید چون هر فردی در ماهی که به دنیا آمده است با ماه های به خصوصی سازگاری دارد با همه ماه ها سازگاری ندارد.در همین راستا نیک شو خصوصیات تمامی ماه ها را برای شما تهیه می کند تا شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

 

مطالب بیشتر:

طالع بینی ازدواج متولدین این ماه ها تفاهم ندارند

زمان عاشق شدن متولدین ماه های مختلف

خرداد ماهی یعنی ،خرداد ماهی که باشی

خرداد ماهی ام | عکس پروفایل خرداد ماهی

خرداد ماهی جان تولدت مبارک

 

 

3.5/5 - (4 امتیاز)

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا