پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • خصوصیات دختر تیر ماهی ، عشق و ازدواج

  مجموعه : مطالب گوناگون

  خصوصیات دختر تیر ماهی ، عشق و ازدواج

  خصوصیات دختر تیر ماهی ، عشق و ازدواج

  هر ماهی از سال خصوصیات اخلاقی خاص خود را دارد. نیک شو در این مقالهخ به خصوصیات اخلاقی دختر تیر ماهی و ازدواج او با دیگر ماه ها می پردازد. دختر خانم هایی که متولد تیر هستید این مقاله را حتما مطالعه کنید تا از خصوصیات اخلاقی خود بیشتر آشنا شوید تا در آینده بتوانید تصمیم درستی بگیرید با در ادامه همراه باشید.

   

  ماه تیر یعنی:

  تیر نام چهارمین ماه سال و روز سیزدهم هر ماه گاهشماری اعتدالی خورشیدی است. در اوستا (زبان اوستایی) تیشریه، در پهلوی تیشتر و در فارسی صورت تغییر یافته آن یعنی تیر گفته شده که یکی از ایزدان است و به ستاره شعرای یمانی اطلاق می‌شود.

   

  فرشته مزبور نگهبان باران است و به کوشش او زمین پاک، از باران بهره مند می‌شود و کشتزارها سیراب می‌گردد. تیشتر رادر زبانهای اروپایی سیریوس خوانده اند. هر گاه تیشتر از اسمان سر بزند و بدرخشد مژده ریزش باران می‌دهد. این کلمه را نباید با واژه عربی به معنی سهم اشتباه کرد.

   

  در میان اسامی ایرانی، تیرداد یک اسم پسر به معنی پسر متولد ماه تیر و از پادشاهان سلسله اشکانیان است.

   

  زن متولد تیر، نماد: سرطان

  عجب نشانه رضایت بخشی است! تیر یکی از بهترین برجها برای تولد زنان است.دختر متولد برج تیر بسیار حساس است و از نیروهای مرموزی دراین زمینه برخوردار است.

   

  دختر متولد تیر نسبت به واژه ها حساسیت خاصی دارد و لازم است که به احساسات و عواطف خود آگاه باشد و به آنها نظم دهد، چون در غیر اینصورت مثل تکه های از هم گسیخته یک قایق شکسته، در دریای زندگی به این سو و آن سو می رود.

   

  او می تواند چون یک آتشفشان دچار فوران احساسات شود و اطرافیان را بترساند و گاهی نیز چنان درگیر حسادت می شود که به فرار از چنگال او برای همه مشکل می شود .

   

  زن متولد تیر، خیلی یک دنده است و این خصلت او گاه دوست داشتنی است چون سماجت او را در رسیدن به خواسته هایش کمک می کند اما از نظر عاطفی, افتضاح است چون نمی داند چه وقت، کجا و چرا توقف کند.

  خصوصیات دختر تیر ماهی ، عشق و ازدواج

  نماد متولدین تیر ماه

   

  او قادر نیست بفهمد یک رابطه کی تما م شده و اگر تصویری مبهم و نادرست از پایان رابطه داشته باشد آنقدر سماجت می کند و به طعمه و چنگ می زند تا عشق و علاقه هر دو طرف به نفرت تبدیل شود.

   

  احساسات او گاه به حد افراط می رسد و به جای آنکه از او آدمی عاشق، مهربان ، دلسوز، آرام، فادار، محافظ و رام بسازد، آشفتگی به بار می آورد.او از نظر دیگران آدمی مرموز، دسیسه چین و زود رنج است.

   

  در واقع دیگران احساسات او را بد تعبیر می کنند و تلاش می کنند تا از او دوری کنند اما احساسات و دلبستگی های او بسیار قوی است و تمام این سوء تعبیرها ناشی از غرور اوست.

   

  این زن اگر آدم مثبتی باشد، بسیار همد ل، پر احساس و یاری بخش است واگر احساساتش را بدرستی جهت دهد و خود را به شکلی درست و غیر مستقیم وقف شریک کند همه چیز عاشقانه پیش خواهد رفت. اما، امان از وقتی که همه چیز را خراب می کند، گریه و شیونی سر می دهد که آن سرش ناپیدا است.

   

  زن متولد تیر اگر وجودش را سازمان بخشیده باشد، محشر است. او از شریک خانواده و هرکس که برایش مهم است، صادقانه و با نظم و مقررات خاص محافظت می کند.

   

  او در موقع لزوم دیگران را توبیخ نیز می کند.ا گر او منفی باشد خجالت می کشد که دیگران را مواخذه کند، البته زن متولد تیر پس از نطق آتشین، یا دعوا با دیگران خود خوری می کند و فکر می کند آیا کارش درست بود یا نه و حسابی گریه خواهد کرد , مهم این است که او بلاخره نظرش را می گوید و عاقلانه عمل می کند .

   

  بیشتر زنان متولد تیر جمع و جور و خوش هیکل هستند. برخی هم به شکل دلچسبی خپل هستند.دختر متولد چهارمین برج در منطقه البروج معمولاً زیاد لبخند می زند. او گرم و خودمانی است و رفتاری مادرانه دارد. از این رو بودن در کنار او، لذت بخش است.

   

  او دوست داشتنی است و عاشق بچه است و اگر بچه نداشته باشد او یک حیوان خانگی نگهداری می کند.اشتباه نکنید، زندگی خانوادگی مانع روشنفکری او نشده است. او می تواند در عین همدلی و منطق فمینیست باشد، و در این مورد مانند متولدین برخی برجها سرسخت تند و متعصب نیست.

   

  بی شک او بهترین مادر است اما از آنجا که انحصار گری در خون اوست، جدا شدن بچه ها از خانواده، وی را دچار دلشوره می کند. چون جدا شدن از خانواده برای خودش هم سخت بوده است.

   

  حتی وقتی بزرگ می شود بیشتر وقتش را با ایل و تبارش می گذراند. نمونه بارز این زن، رئیس من است که بیشتر وقتش را با خانواده می گذارند چون زندگی اش حول کسب و کارش می چرخد.مثل بقیه زنهای متولد این برج وقتی اسم دوستانش را بپرسی، از تعداد انگشتان دست تجاوز نمی کند.

   

  پیوند متولد برج تیر و اردیبهشت معرکه و دیدن آنها با یکدیگر محشر است. چون خیلی به یکدیگر شبیهند، هر دو به روشهای مختلف و مکمل به دنبال امنیت هستند .او بامتولد برج دی هم جور است واگر این دو را کنار هم بگذارید ? مادام – موسیوی ?، منطقه البروج روبروی شماست.

   

  خصوصیات کلی زن تیرماهی

  زنان متولد تیر ماه آشپزی قابل ، مادری بی نظیر ، با وفا، نجیب، گاهی اوقات خسیس، در شب های مهتابی عاشق، در دوران مادری یک زن کم نظیر، متنفر از انتقاد، صبور و دارای از خود گذشتگی فراوان، اگر مورد تمسخر قرار گیرد به شدت آزرده خاطر می شوند و تحمل طرد شدن را ندارند .

   

  زنان تیر ماهی معمولا دارای قدی متوسط و بعضاً بلند بالا، سرخ رو، نیک سیرت و پاکدامن، صبور کمی جسور هستند.ایشان اگر در زندگی با مشکل و مصیبتی مواجه شونده ناگزیر به توسل به خداوند و صبر و تحمل هستند.دروغ و حرام با زندگی آنها سازگار نیست .

   

  دختر تیر ماه

  روزی که هوا ابری و بارانی است، اندوهگین و کسل است، وقتی آفتاب از لابلای ابرها بیرون آمد، کاری می کند تا پا به پای او غرق شادی بشوید. پیش بینی اخلاق و رفتار دختر تیر ماه درست مثل این است که بخواهید هوای دو ماه دیگر را امروز پیش بینی کنید.

   

  او درست نمونه ضرب المثل معروف یک روز از دنده راست بلند می شود و یک روز از دنده چپ، رفتارش بی شباهت به نواختن یک آهنگ موسیقی نیست، هر نتی با نت قبلی اش فرق دارد و آهنگ ها مرتبا تغییر می کنند و به این دلیل اگر شما می خواهید پیوسته با او باشید، باید پا به پای این تغییرات پیش بروید.

   

  اما ضمنا بدانید که اگر اندکی عصبانی، تا حدودی غمگین و اخمو و به شدت خیالاتی است اما در مقابل راه پول جمع کردن را بسیار خوب بلد است و با این خصلت خود مشاور مالی بسیار بزرگی است.

   

  در رابطه جنسی بسیار پایبند نجابت است. به گذشته ها علاقه زیادی دارد و اشیاء کهنه و قدیمی را با ولع خاصی نگاهداری می کند، به نحوی که اگر شما بتوانید اسباب و اثاثیه خصوصی او را بگردید،‌با کمال تعجب چیزهای کهنه ای در آنها پیدا می کنید که سال ها از عمرشان گذاشته است: بلوزی که از مد افتاده است،

   

  گیره مویی که چندین سال قبل از کنار دریا خریده شده و حتی یک بار هم مورد استفاده قرار نگرفته، جوراب پاره ای که ده سال پیش آن را می پوشید و به کوهنوردی می رفت و قاب عکس شکسته ای که روز گاری عکس پدر بزرگ در آن بود.

  خصوصیات دختر تیر ماهی ، عشق و ازدواج

  متولدین تیر ماه

   

  دختر تیر ماهی و عشق

  اگر دختری که در تیر ماه متولد شده است،‌ عاشق شما شده باشد، به دو صورت ممکن است این عشق خود را ابراز بدارد. او به شیوه ای بسیار لطیف و زنانه، همراه با برافروختگی صورت و حجب و حیای دخترانه، اما روش دوم تا حدودی غیر مستقیم خواهد بود و او برای ابراز منظور و حالت خود از کلی مکر و حیله های زنانه استفاده خواهد کرد.

   

  و طبیعی است که این حالت دوم مخصوصا اگر شما هم عاشق او شده باشید، بسیار هیجان انگیز و زیباست اما اگر شما عاشق او و او عاشق شما باشد، خیال می کند معامله به این آسانی ها خاتمه می یابد. بعداز آنکه تمام مطالب طالعبینی را خواندید،‌ به این حقیقت پی می برید که هیچ زنی، از نظر مردها کامل نیست.

   

  خصوصیات زن متولد تیر برای ازدواج

  از زن متولد تیر بعد از ازدواج انتظار تغییرات گاه و بیگاه را داشته باشید. تغییرات او روی زندگی مشترک شما تاثیر می گذارد و ثبات زندگی تان را بر هم می زند. ممکن است شما بخواهید یک شغل ثابت داشته باشید و برای مدت طولانی به شیوه ی یکسانی زندگی کنید اما زن متولد تیر این اجازه را به شما نمی دهد.

   

  از خصوصیات خوب زن متولد تیر برای ازدواج خانه داری خیلی خوب است. او از کار کردن در خانه لذت می برد و به کسانی که دوست دارد توجه و رفاه مورد قبولی در خانه اعطا می کند. درواقع او خوشش می آید خانواده اش در رفاه کامل زندگی کنند.

   

  ممکن است زن تیر بعد از ازدواج هم دوستانی داشته باشد که شما کاملا آنها را تایید نکنید اما عاقلانه نیست که در مورد آن ها بحث و مشاجره راه بیندازید زیرا او خشمگین خواهد شد .به هر حال احتمال اینکه خودش به زودی آن ها را کنار بگذارد زیاد است.

   

  زن تیرماهی شما بی نهایت به والدینش علاقه مند بوده و در عین حال امکان دارد با والدین شما بعد از ازدواج میانه ی خوبی نداشته باشد. در این موارد باید شما در مورد عدم دخالت خانواده هر دو طرف محکم و باثبات عمل کنید.

   

  رابطه دختر تیر ماهی و پول

  اگر روزی پای غرور و شخصیت در کار باشد، شاید ناگهان پول زیادی هزینه کند اما در کل مخارجش همیشه کمتر از درآمد او است، یکی از سوالاتی که به هنگام ازدواج از شما می پرسد این است :شما چقدر پول در بانک پس انداز کرده اید ، صحبت درباره پول بهترین سوژه برای گفتگو با اوست .

   

  البته اگر مرد دلخواه و مورد پسند او پول زیادی در بانک هم نداشته باشد او را رها نمی کند ، مشروط بر اینکه تشخیص بدهد مرد مورد پسند او راه و رسم پول در آوردن را بلد است. این ویژگی را به نوعی در مرد متولد تیر ماه نیز می توان یافت .

   

  برای منحرف کردن فکر زن تیر ماهی از اضافه حقوق، اضافه کار، رهن، نزول، مخارج زندگی و … در شب مهتابی او را برای گردش به کنار دریا ببرید چرا که این شب و محل آن برای زن تیر ماهی بهترین نقطه روی زمین است . چنین به نظر می رسد که قرص ماه تمام افکار مادی او را از سرش بیرون می کشد ، او را یک پارچه شعر و احساس می کند و موجب تغییرات خلق و خوی او می شود

   

  در مدتی که هلال ماه به باریکترین حالت ممکن می رسد طوری تبدیل به دختری خجول و سر به زیر می گردد که تعجب شما را برانگیخته خواهد کرد. اما همین دختر خجالتی و منزوی شبهایی که قرص ماه کمی کامل است قابلیت های شگفت انگیز خود را به نمایش خواهد گذاشت .

   

  شاید در میان جمع صد نفریرقص و آواز سر دهد، شعر بسیار زیبایی بسراید، آهنگ بسیار دلنشینی بنوازد و با ابراز عقاید فلسفی جالب خود در طول مدت مزبور، مهمانی را تبدیل به محیط بسیار شاعرانه و جذاب کند . این خصوصیت در مرد متولد خرداد و کمی مردان تیر ماهی نیز به چشم می خورد.

   

  دختر و زن تیر ماهی در مقابل مشکلات

  بسیاری از زنان از ناملایمات زنانه و بد بیاری های زندگی فورا دست به شکوه و شکایت می زنند. در حالی که زن متولد تیر معتقد است که خدا کشتی را آنجا که خواهد برد. بسیار معتقد به سرنوشت و تقدیر است.

   

  وقتی جریان زندگی بر وقف مرادش پیش نمی برد، در کنج خلوت چند قطره اشکی فرو می ریزد و به حال خود تاسف می خورد، در حالی که عکس العمل ظاهری اش بسیار آرام است و صبر کنید تا کارها خود به خود روبراه بشوند.

   

  صبر و شکیبایی یکی از صفات بسیار خوب اوست، با وجود این وقتی از موضوعی ناراحت شد، باید به کمکش بشتابید و کاری کنید تا احساساتش جریحه دار نشود. از خود گذشتگی زن متولد تیر ماه برای کسانی که دوستشان دارد، حد و مرزی ندارد.

   

  وقتی یکی از این افراد به وی احتیاج پیدا کرد، ‌دیگر هیچ نوع اثری از آن دور اندیشی ها، احتیاط ها و تعمق ها در وجودش مشاهده نخواهد شد و چنان بی باکانه قدم پیش می گذارد و از خود گذشتگی نشان می دهد که به راستی اعجاب انگیز است.

   

  شما می توانید حتم داشته باشید که وقتی در تنگنا و سختی قرار گرفتید، او نه تنها رهایتان نخواهد کرد، بلکه با تمام قدرت پا به پای شما با مشکلات نبرد می کند تا از مخمصه نجات پیدا کنید.

   

  در یک چنین مواقعی است که شما متوجه می شوید آن موجود ظریف و شکننده دیروز چگونه می تواند به صخره ای پا برجا و پرمقاومت تبدیل شود. در لحظات بحرانی مغزش مثل یک کامپیوتر شروع به فعالیت می کند و بهترین راه حل مشکلات را نشان می دهد. اگر گرفتاری مزبور شامل حال خانواده او بشود، سعی می کند با گرمترین احساسات و عمیق ترین عشق ها خانواده خود را از بلا دور می کند.

  خصوصیات دختر تیر ماهی ، عشق و ازدواج

  دختران متولدین تیر ماه

   

  آیا زن متولد ماه تیر خسیس هستند؟

  عملکرد زنان تیر ماهی مانند بانک است ، تلاش شما را برای بدست آوردن پول بیشتر تحسین می کنند و امانت دار خوب و مطمئنی برای نگهداری پول شما در زندگی می باشند.

   

  زنان متولد تیر ماه لزوما خسیس نیستند اما می توان برخی از نشانه های خساست را در آنها مشاهده کرد.البته می توان او را بیشتر فردی صرفه جو و دور اندیش نامید.

   

  زن تیر ماهی از نگه داشتن بندهایی که روی جعبه ها می بندند، تکمه ها، قوطی های خالی روغن نباتی، کفش های کهنه و لباس کهنه و… خجالت نمی کشد. کسی چه می داند، شاید همه آنها روزی به کار آید .

   

  علاقه او به جمع کردن وسایل دور ریز تنها به دلیل کارآمدی آنها در آینده نیست ، اگر خوب دقت کنید متوجه خواهید شد او نسبت به اشیاء کهنه نوعی علاقه مندی ذاتی دارد و به نحوی خاطره انگیز است.

   

  این امر بالطبع شامل حال شما به عنوان همسر نیز ، می گردد. تلاش او برای حفظ شما بیش از اینکه از روی حسادت باشد به خاطر حس مالکیتی است که نسبت به شما دارد.

   

  انتقاد پذیری در زنان تیر ماه

  زنان متولد تیر ماه هرگز انتقاد پذیر نیستند و تاب و تحمل شنیدن هیچ گونه انتقادی را ندارند. اما با تمام تلاش خود برای هر آنچه که در زندگیشان مثبت است را بدست خواهند آورد که نشان دهنده مسئولیت پذیری آنان در برابر خواسته و انگیزه شان است.

   

  آنها از صبر و مقاومت بالایی برای رسیدن به خواسته هایشان برخوردار هستند اما در عین حال این صبر و مقاومت به معنای جنگیدن خودشان نیست، آنها فردی را انتخاب میکنند که برای رسیدن به هدف هایشان بجنگد و صبورانه نظاره گر اعلام نتیجه خواهند ماند .

   

  خواسته های زنان تیر ماهی

  زنان متولد تیر خواسته های خود را با صبر کردن از دیگران به دست می آورند، منبع رسیدن به خواسته ها برایشان کسی است که او را برای زندگی انتخاب میکنند.

   

  بنابراین منفعت طلبی و انتخابگری یکی دیگر از خصلت های زنان تیر ماه است که در عین حال میتواند آنها را به زنان صبور و مقاومی تبدیل کند.
  این گر وه از زنان برای رسیدن به خواسته هایشان قدم بر میدارند و تمام عیار منتظر اعلام نتیجه هستند و با هیچ نشانه غیره منتظره ایی دست از پا نمیکشند.

   

  زنان تیر ماهی ، همراه همیشگی

  در واقع اگر بخواهید همواره یک همراه در زندگی خود داشته باشید زنان متولد تیر مه گزینه مناسب برای فکر کردن می باشند چرا که منفعت و دستاوردهای شما را ماننددستاوردهای خود خواهند دانست .

   

  نیاز به جلوه گری در زنان متولد تیر ماه

  از خصوصیات بارز دیگر در زنان تیر ماهی می توان به بها دادن آن هابه ظواهر زندگی و نشان دادن دستاوردهایشان به دیگران اشاره کرد. پول کلیدی ترین و آرامش بخش ترین منبع برای زنان تیر ماهی است .اما باید توجه داشت که زنان متولد تیر ماه ، خود تلاشی برای بدست آوردن پول انجام نمی دهند بلکه همیشه فردی را انتخاب میکنند که برای به دست آوردن پول تلاش میکند.

   

  رابطه مادران متولد تیر ماه با فرزندان

  مادران تیر ماه به گونه ای به فرزند تازه متولد شده اش عشق می ورزد که باعث به وجود آمدن این توهم در ذهن شوهرشان می شود که شاید مانند سابق مورد علاقه همسرشان نیستند.

   

  بدون اغراق می توان گفت زن متولد تیر ماه بهترین مادران دنیا است.اما به دلیل انحصار طلبی آنان در زمانی که فرزندان از خانواده جدا می شوند دچار دلشوره و اضطراب می گردند .زیرا این جدایی برای خودشان نیز سخت بوده است و با وجود ازدواج ، بیشتر وقتشان را با خانواده و فامیل خود می گذرانند.

  خصوصیات دختر تیر ماهی ، عشق و ازدواج

  دختر باس تیر ماهی باشه

   

  ویژگی های دختران تیر ماهی برای ازدواج

  چنانچه در این بخش از طالع بینی ماههای مختلف در نمناک گفته ایم دختران تیر ماهی بعد از ازدواج نیز دارای تغییرات گاه و بیگاه می شوند که ممکن است با تاثیر بر روی زندگی مشترک شما، ثبات زندگی تان را بر هم زند.

   

  شاید شما مایل به داشتن شغلی ثابت باشید و با شیوه یکسانی را به مدت طولانی زندگی کنیداما دختر متولد تیر این اجازه را به شما نمی دهد. دختران تیر ماهی خانه دارهای خیلی خوبی هستند و از انجام کارهای منزل لذت می برند .در واقع دوست دارند که رفاه کامل برای افراد خانواده به وجود آورند .

   

  سعی کنید بعد از ازدواج در مورد دوستان او که مورد تائید شما نیستند زیاد بحث نکنید چرا که او را خشمگین خواهید کرد . هر حال احتمال اینکه خودش به زودی آن ها را کنار بگذارد زیاد است.

   

  زن متولد تیر با چه ماهی ازدواج کند؟

  تیر با فروردین :

  (متوسط ) برون گرا ایده آلیست امکان مشکل وجود دارد .زندگی پر فراز و نشیبی را تجربه خواهند کرد.

   

  تیر با اردیبهشت :

  ( بسیار خوب ) نقطه اشتراک فراوانی با یکدیگر دارند. این دو می توانند زندگی مشترک بسیار خوبی را تجربه کنند.

   

  تیر و خرداد :

  ( متوسط ) یکی آرام و مهربان دیگری پرشور و با انرژی ،دارای تضاد های فراوانی هستند.زندگی مشترک متولدین این دو ماه، دست خوش فراز و نشیب هایی خواهد شد.

   

  تیر با تیر :

  ( خوب ) علی رغم اختلاف سلیقه پیوند خوبی می باشد. زندگی مشترک خوبی خواهند داشت.

   

  تیر و مرداد :

  ( خوب )دارای خصوصیات مشترک فراوانی هستند و می توانند زندگی مشترک بسیار خوبی را تجربه کنند.

   

  تیر با شهریور:

  (بسیار خوب) یکی مهارت فراوان در امورمالی و دیگری حسابگر و صرفه جو و هماهنگ، خصوصیات اخلاقی این دو، مکمل یکدیگر است.

   

  تیر و مهر:

  ( بسیار خوب ) هر دو مهربان انسان دوست و توانمند ،و اگر با یکدیگر پیمان زناشویی ببندد، می توانند تا پایان عمر با یکدیگر در صلح وآرامش زندگی کنند.

   

  تیر با آبان :

  ( متوسط ) در مسائل مالی اختلاف نظر دارند ولی در سایر مسائل هماهنگ می باشند، زندگی نرمالی خواهند داشت؛ اما میان این دو بر سر مسائل مالی جر و بحث هایی شکل خواهد گرفت.

   

  تیر و آذر :

  (بد ) یکی اجتماعی و اهل گردش و سفر دیگری متمایل به رکن خانواده، توصیه می شود که از ازدواج با یکدیگر پرهیز کنند. این افراد هیچ درکی از خواسته های هم نخواهند داشت.

   

  تیر و دی ماه :

  (خوب ) از نظر مالی اخلاقی و روابط هماهنگ هستند بنابراین پیوندی موفق میشود ،روحیات یکدیگر را به خوبی درک می کنند و می توانند زندگی مشترک خوبی داشته باشند.

   

  تیر با بهمن :

  ( متوسط ) ازدواج میتواند شکل بگیرد اما به سعی و کوشش نیاز دارد ،در صورت ازدواج باید تمامی همت خویش را به کار گیرند تا به یک زندگی نرمال و آرام دست پیدا کنند.

   

  تیر و اسفند :

  ( بسیار خوب ) پیوندی بسیار خوب همراه عشق و علاقه با تفاهم کامل، زندگی مشترک بسیار موفقی خواهند داشت . آنها تا پایان عمر، عاشقانه به یکدیگر عشق می ورزند.

  خصوصیات دختر تیر ماهی ، عشق و ازدواج

  من یک تیر ماهی ام

   

  ماه های مناسب با دختر متولد تیر ماه:

  مرد متولد آبان ماه :

  دارای قدرت رهبری

   

  مرد اسفندی :

  همراه

   

  مرد متولد اردیبهشت :

  پر تکاپو

   

  مرد متولد شهریور ماه :

  ساعی و کوشا

  ازدواج زن تیری

   

  ماه های نامناسب با دختر متولد تیر ماه:

  مرد متولد فروردین ماه :

  پر حرف

   

  مرد آذر ماه :

  افسرده

   

  مرد بهمن ماه و خرداد ماه :

  دوشخصیتی

  رابطه شما با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه است .

   

  علایق زن متولد تیر

  متولدین تیر ماه به گل ها علاقه بسیاری دارند و عاشق اشیا کهنه و قدیمی هستند. آنها عاشق لباس های شیک و تجملاتی هستند و علاقه ای به لباس های اسپرت ندارند .

   

  هم چنان به نقاشی و مجسمه سازی نیز علاقه زیادی دارند. رنگهای سنگین را برای لباس می پسندند و از بکار رفتن نقش و نگار در لباس های خود بیزار هستند مناسب ترین هدیه برای زنان تیر ماهی ، وسایل تزئینی است . زنان متولد تیر ماه به آشپزی ، داستان و کتاب نیز علاقه وافری دارند .

   

  خصوصیات بارز زن متولد تیر ماه چیست؟

  از خصوصیات بارز زنان تیر ماهی می توان به احساس دلبستگی مداوم و چسبندگی به مردانشان اشاره کرد. زنان متولد تیر ماه بدون مردان خود احساس خوشایندی ندارند و تمام توان خود را به همراه بودن در کنار مردانشان به کار می بندند.

   

  مردان مناسب برای زنان تیر ماه چه کسانی هستند؟

  مردانی که تلاش کنند تا رابطه شان متعهد و منسجم باقی بماند اغلب مورد مناسب برای زنان تیر ماهی هستند . البته نباید مردان ثروتمند را نیز فراموش کرد .

   

  رگ خواب زنان تیر ماه چیست؟

  به وجود آوردن احساس امنیت و آرامش و اینکه هرگز آنها را رها نخواهید کرد ، رگ خواب زنان تیر ماه می باشد.

   

  نتیجه گیری:زنان و دختران متولدین تیر ماه بسیار حساس و عاشق و … هستند اگر قصد ازدواج دارید با دختران این ماه حتما قبل از اقدام به ازدواج با خصوصیات اخلاقی آن آشنا شوید.

   

   

  مطالب بیشتر:

  عکس پروفایل تیرماهی ها | تیر ماهی که باشی | تیرماهی ام | تیر ماهی یعنی

  تیر ماهی جان تولدت مبارک

  پیام تبریک تولد تیر ماهی ها

   

   

  2.5/5 - (8 امتیاز)
  هیچ نظری ثبت نشده است

  نظرتان را بنویسید

 • مطالب پربازدید
 •