اخبار حوادث,تجاوز و قتل

حمله ناگهانی به پای دختران تهرانی با چاقو | ماچرا چه بود؟

حمله ناگهانی به پای دختران تهرانی با چاقو | ماچرا چه بود؟

خبری در رسانه ها منتشر شده بود مبنی بر حمله های متعدد به دختران تهرانی که از ناحیه ران و از پشت دچار حمله با شی ء نوک تیز می شدند. رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، از شناسایی و دستگیری موتورسوار عامل جرح بانوان در نقاط مختلف شهر تهران، خبر داد.

 

سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: در پی چندین فقره جرح عمدی تعدادی از بانوان در مناطق مختلف شهر تهران توسط راکب یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا ۱۲۵ و با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، پرونده‌ای در این خصوص در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ تشکیل و اقدامات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار ویژه قرار گرفت.

 

تمامی شکات پرونده در اظهاراتی مشابه عنوان کردند که به صورت پیاده در حال تردد بودند که فردی موتورسوار از پشت سر به آنها نزدیک شده، با جسم تیز آنها را از ناحیه پا مجروح و به سرعت از محل دور شده است.

یکی از شکات در اظهاراتش به کارآگاهان، گفت: ساعت ۱۲ به صورت پیاده در حال تردد بودم که فردی ناشناس با موتورسیکلت هوندا، با پیراهن چهارخانه و قرمز و شلوار مشکی، قد بلند و درحالی‌که کلاه کاسکت به سر داشت از پشت سر به سمت من آمد که ناگهان از ناحیه پای چپ احساس سوزش کردم.

حمله ناگهانی به پای دختران تهرانی با چاقو | ماچرا چه بود؟

تصویر ضبط شده توسط دوربین های ساختمان های مجاور

 

پس از لحظاتی متوجه خونریزی شدید از ناحیه پا شدم که بلافاصله جهت انجام اقدامات درمانی به بیمارستان مراجعه و پس از انجام اقدامات پزشکی و انجام آزمایشان لازم از بیمارستان ترخیص شده و به منزل بازگشتم.

 

با آغاز اقدامات ویژه پلیسی، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با انجام تحقیقات میدانی به مناطق وقوع جرم مراجعه کرده و در بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته موفق شدند تا تصاویر صحنه‌های مربوط به جرح تعدادی از شکات پرونده را بدست آوردند.

 

سرانجام با بهره گیری از تمامی تجهیزات پلیسی، کارآگاهان اداره شانزدهم موفق به شناسایی هویت راکب موتورسیکلت بنام علیرضا ۴۲ ساله‌ شدند که بلافاصله با شناسایی مخفیگاه وی در منطقه خانی آبادنو، در ساعت ۲۳:۰۰ روز سه شنبه مورخه۰۱/ ۰۸/ ۱۳۹۷ دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش جسم تیز استفاده شده در زمان ارتکاب جرم نیز کشف شد.

 

بلافاصله پس از انتقال متهم به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، تحقیقات از وی آغاز شد و صراحتا به ارتکاب جرم اعتراف کرد.متهم در اظهارات اولیه عنوان داشت: بنده مدت چهار سال است که متأهل هستم . مدتی است که با همسرم دچار مشکل شدم طوری که همسرم خانه را ترک کرده است؛ به همین علت از تمامی زنان متنفر شدم و تصمیم به انتقام گیری گرفتم.

حمله ناگهانی به پای دختران تهرانی با چاقو | ماچرا چه بود؟

دختر زخمی روی زمین افتاده و درخواست کمک می کند

 

یک شی‌ء نوک تیز داشتم که آنرا برداشته و سوار موتورسیکلت شدم؛ در خیابان‌های شهر به دنبال خانم‌ها می‌رفتم و در مکانی خلوت با جسم تیز به آنها می‌زدم.مدتی است که از لحاظ روانی تحت فشار فرار دارم؛ به همین علت اقدام به این کار می‌کردم؛ بیشتر در مناطق خانی‌آباد ، نازی آباد، خیابان نبرد و افسریه این کار را می‌کردم.

در پایان متهم انگیزه خود از این اقدامات را اینگونه عنوان داشت: می‌خواستم از زن‌ها انتقام بگیرم.سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهم پرونده برابر هماهنگی بعمل آمده با مقام محترم قضایی دادسرای ناحیه ۳۳ و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است؛ لذا از کلیه شهروندان بویژه بانوان که بدین شکل مورد جرح عمدی توسط سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت قرار گرفتند دعوت می‌شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

 

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا